Esileht Pereelu ja suhted Kas see on Teie arust lüpsmine?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kas see on Teie arust lüpsmine?

Postitas:

Minu 9-aastane ei tea samuti oma asjadest mitte tuhkagi, millised tal on, kus tal on, kas kunagi olid sellised või millised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei poolda äärmusi, ei seda, et eksabielust naisele tuleks kõik ohverdada, sh ka praegune pere, ega ka mitte seda, et eksi ja sinu kulutused lapsele pulgapealt pooleks ajada. meil kehtib nimelt proportsionaalse panustamise põhimõte. kellel on rohkem, see ka panustab rohkem.
kui sul on kahtlusi, et sinu makstav raha ei lähe lapse heaks, siis mine lastekaitseametniku juurde ja kutsu eks sinnasamasse. räägi oma kahtlustest.
loodetavasti oled kõikide ostetud asjade tsekid alles hoidnud

ja kui asi on väga halb, võta siis laps parem enda juurde elama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kust selline summa 192¤, mis sinna sisse kuulub. nt. lasteaed, jne….
Kas oled mòelnud laps enda hooldada vòtta. Mulle nàib et antud hetkel eks naine kastuab sind àra. 192 euroga saaks ikka kùll lapsele osta uued jalanòud ja kampsuni. Uuri lapselt millised suhted tal emaga on. Minumeelest imelik ikka, kui laps nii rààmalt riides on. Sa ei maksa naisele ju tema lòbude rahuldamises vaid lapse kasvatamiseks, jàrgmine kord palu esitada tsekk ja et sa tahad nàha kuhu ta tàpselt raha kulutab. Antud summa peab olema kulutatud ainult lapsele(toit, trenn, koolitarbed jne..) [/tsitaat]
pluss lapse osa elamispinnakuludest. see käib ka elatise sisse ja eestis on see ikka märkimisväärne kulu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ära siis saada last enda ostatud saabastega tagasi. Saada nendesamadega, millega ema juurest tuli ja hoia uued saapad selleks ajaks, kui laps jälle sinu juures on. Ja tee niimoodi ka teiste riietega. On küll lisakulu, aga peaks olema siiski väiksem, kui iga kord uusi asju osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps enda juurde elama pole alati nii lihtne, seal peres on teine ema ja teised lapsed ka. Koolilapsele on vaja oma tuba, kus õppida, lisaks logistika kooli ja trennidesse.
Olgu see ema kes ta on, oma lapsele ikka kõige armsam.
Üldjoontest tundub küll, et eks lüpsab, kuni saab 🙁
ega väga pikalt ei saagi, ainult 10 aastat veel.

Olen selliseid lugusid pealt näindu, ainult aeg aitab ja närvi ei tohi minna, eriti lapse ees, tema tunneb süümekaid, et tema on niigi süüdi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kuidas ma ei osta, kui olen sundseisus? Näide selline- eks sõidab järjekordset ära, laps siis minu juures. Lapsel talvesaabaste tallad katki, täitsa pooleks ja ainult õhuke kampsun kaasa pandud. Eks ütleb, et ostku ma uued. Kuidas ma siis ei osta, kui väljas ka parasjagu -24? Ma ei lase ju lapsel kannatada.[/tsitaat]
Ostad lapsele need kampsunid ja asjad ja jätad need enda juurde, koju tagasi läheb laps täpselt nendesamade asjadega, mis tulles olid. See 192¤ on täiesti piisav selleks, et lapse ema saab lapsele kõik vajaliku muretseda ja oma osast maksab toidu ja kommunaalkulud.

Minu lähisugulase lapse isa maksab 130¤ elatisraha ja ei osta lapsele mitte ainsatki asja lisaks ega tee ühtki muud lapsega seonduvat suuremat kulutust. Ehk 2 korda aastas teeb lapsele nt jäätise välja. Selle valguses sind teemaalgataja, ikka väga kooritakse. Kuigi teistpidi öelduna võiks muidugi öelda, et oma lapse heaks ei peaks olema millestki kahju aga samas on kõigel piirid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% lapse isa poolt.
olles ise naine ja ema ma ju tegelikult näen palju lapsele kulub.minul küll pisem laps veidi kui teemaalgatajal,aga ikkagi.
Mina saan oma lapse kesmiseks kuluks ühe kuu jooksul 200-250 eurot.(arvestatud aasta jooksul tehtud suuremad kulutused riietele ja jalanõudele)
ja seal sees on kõik lasteaia maksud ja söögid ning eluasemekulud.
niiet võta eksnaine liistule ja edaspidi säilita ise ka kõik lapsele tehtud kulutuste tsekid.
see aeg mis laps sinu juures on peaks nn.elatisrahast maha minema.
ja võta ühendust ka sots.töötajaga ja räägi temaga,et on alust arvata,et raha ei lähe õigesse kohta.
Lapse jaoks on küll ema maailmas üks tähtsamaid inimesi,aga tihti ei suuda laps olukorda õigesti hinnata.
loodame,et olukord laheneb ja eks võtab mõistuse pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loll saab kirikus ka peksa.

see on juriidiliselt pädev hinnang.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta lapsele kaltsukast jopp ja saapad, kui peaks sama olukord veel esinema. Siis läheb võibolla lapse emal isu lollitada üle. Vaevalt ta teise käe kaupa väga kõrgelt hindab.

/Üldse ei halvusta kaltsukaid. Ise käin seal tihti, kuigi rahaprobleemi pole, aga ei näe põhjust ka raha asjatult kulutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://statistikaamet.wordpress.com/tag/leibkonna-sissetulekud/

2010. aastal kulutas leibkonnaliige kuus keskmiselt 265 eurot, millest enim kulus toidule ja mittealkohoolsetele jookidele.

Mõned rõhutavad, et lapse elustandard peaks säilima ka peale lahku minekut. Teemaalgataja palk on üle keskmise, kuid naise palgast pole mul aimu. Minu arust kipub aga antud juhul nii olema, et ema tahab hoopis enda elustandardit säilitada või koguni tõsta. Tundub, et ta ise ei kuluta sentigi lapse peale ja kulutab tõenäoliselt isegi mingi väikse osa elatisest enda tarbeks. Lihtsalt tekkis mulje, et ega emal lapsega seoses muid kulusid peale söögi nagu polegi ja 192¤ eest saaks juba väga hea toidulaua. Pigem jääb söögiraha ikka alla 100¤, seda enam, et laps on omajagu ka isa juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laps enda juurde elama pole alati nii lihtne, seal peres on teine ema ja teised lapsed ka. Koolilapsele on vaja oma tuba, kus õppida, lisaks logistika kooli ja trennidesse.
Olgu see ema kes ta on, oma lapsele ikka kõige armsam.
Üldjoontest tundub küll, et eks lüpsab, kuni saab 🙁
ega väga pikalt ei saagi, ainult 10 aastat veel.

Olen selliseid lugusid pealt näindu, ainult aeg aitab ja närvi ei tohi minna, eriti lapse ees, tema tunneb süümekaid, et tema on niigi süüdi.[/tsitaat]
miks teine ema ja teised lapsed peaksid takistama isal lapse enda juurde võtmist kui näiteks ruumi jagub? Ruumipuudus võib ju olla tõsisemaks argumendiks, aga mis sel teisel emal viga peaks olema? Isa ju võib ka last kasvatada.
Ja kuidas saab armsam olla lapsele \”oma ema\” kes kulutab raha endale aga lapsele ei raatsi vettpidavaid saapaidki osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate mis kohtupoolt määratav miinimum on kuskil 130 euri…..ja see on seadusega paika pandud lapse jaoks vaja minem miinimum…8 aastane käib koolis tema vajadused on vastavalt olule…aga siit lugedes jääb mulje ..arvan , et osade naiste poolt…nagu laps nõuaks üüratuid kulutusi kuus…kas euro on teil raha numbri suurust kitsendanud? Olen ise nii mõnegi lapse ema ja tean millest räägin…..kui suhe on purunenud ja minnakse lahku on vastutus lapse eest mõlemal vanemal võrdselt see tähenadb seda…ET isa annab oma panuse ja ema…mõistate hukka mehi kel algab uus elu uus pere…AGA naised ise on ju ka sama moodi ..uus elu uued lapsed…miks teete vahet…minu arust on tähtis see, et lapsel on olemas mõlemad vanemad kes hoolivad, ja väga kahju kui üks lapses vaid raha numbrit iga kuu näeb….minu loogika on see, et lapsed pole manipuleerimiseks…see naine peaks olema rahul sellega mis ta saab sest paljud ei saa midagi….ja kas kroonides kirjutatult tunduks see summa uhkem 3000.-iga kuu lapsele. Ja pealegu unustate ära mehed kes kasvatavad oma last …ja mis arvate et need emad on kõik toetavad ja arusaavad…ärgem mõistkem kedagi hukka..sest iialgi ei tea millal endal elus nii võib minna!!!Ja mehe sissetulek ei puuduta enam endist naist…seda enam kui kohus on asjad paikka pannud..teenigu või miljoneid…uus elu on tema eraelu ja see palju ta lisa annab lapsele on meha(ehk isa) enda otsustada… Ja ütlen veel kord ärgem mõistkem kedagi hukka…sest loo tegelikkust me ei tea…sisu oli vaid rahas mille isa maksab iga kuu ja mille koha pealt ta tahtis soovitust või arusaamist natuke…kuid teie jõuate juba siin lapse kolimisega isa juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

madde… sinu juttu… oleks palju… lihtsam….
lugeda…
kui sa ei paneks nii kuradima palju neid kuradima kolme mõttepunkti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult sõltub ju kõik lapse peale minevatest kuludest. Kui laps elab emaga näiteks üürikorteris, mille üür on 300 eurot pluss kommunaalid ca 100, siis on lapse kulu sellest juba 200. Pluss toit, riided, raamatud, meelelahutus, lapse toa mööbel jne, jne.
Kas 192 eurot kuus nõudis välja naine kohtus või leppisite omavahel kokku?[/tsitaat]

lapse kulu on pool, aga lapse kulust omakorda pool tuleb emakesel maksta, st isa osa üürirahast on max. 100

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rotsik…need punktid on mõtte paus 🙂 Vabandust kui minu eripära häiris!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see on Teie arust lüpsmine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.