Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on vägistamine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Kas see on vägistamine?

Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/6551540/intervjuu-vagistamisohvriga-noor-naine-jargmisel-hommikul-rundajale-oelge-vahemalt-mis-teie-nimi-on

Minu arust mitte. Seda oleks olnud ju igati võimalik vältida. Vägistamine on see, kus sa ise enese kaitseks midagi suurt teha ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see pole vägistamine, vaid purjus tibin, kes ei tea ise ka, mida ta tahab. ise aeleb kutil kaelas ja ameleb ning hommikul ei mäleta, kui kaugele asjaga jõuti. tegelikult ei mäleta ta ka seda, et äkki oli tema ise hoopis see algatajapool, lihtsalt hommikul selgub, et tips oli mäluaugus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võis olla, kui ta oli teadvusetu sel hetkel, kui asjaks läks. Teadvusetu inimene ei saa anda seksiks nõusolekut. Samas ta ei ole selles, mis toimus eriti kindel. Võibolla ta andis nõusoleku ja vajus vahepeal ära, ta ei mäleta paljut. Kohtus poleks tal midagi teha, ta ei saaks isegi kindlalt väita, et ta ei olnud seksiga nõus. Paljugi mis tunne hommikul on, ka seda võidakse kahtetseda, et purjus peaga kergemeelselt suvalisega seksitud sai, aga see ei tähenda, et tol hetkel vahekorraga nõus ei oldud. Samas, nagu ma ütlesin, võis olla vägistamine, kui naine on seisundis, kus ta ei saa nõusolekut anda, siis on vägistamine, paljugi, mis ta enne tegi. Targasti ta ei käitunud muidugi, aga see ei tähenda, et võib vägistada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekoolis ei ole sellist asja nagu vägistamine olemas. Ikka “tibin” alati süüdi.

Ainus erand, kus Perekool võib vägistamise võimalikkust tunnistada on, kui “tibin” selle käigus surnuks või vähemalt vigaseks pekstakse. Aga siis on ta ka ikka ise selles süüdi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu keegi kommentaariumis ütles: seksida võid ainult notari allkirjaga ja tunnistajate juuresolekul.
Kõik perekooli ohverkäod võiksid seda lõpuks ometi meeles pidama hakata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas peaks mõistma tütarlapse juttu, et “kuulsin noormehi arutamas, kes on järgmine”? Kui noormehi oli kaks, siis mis variante “järgmine olemiseks” neil oli, kui üks oli oma asja ära toimetanud?
See jutt siin on küll üsna nukker ja hale pilt ühest tudengist.
Ma saan aru, et neiu mõtleb seda nii, et esimene kord seksisid nad noormehega kahepoolsel kokkuleppel ja see ei olnud vägistamine, kuid vägistamiseks peab ta seda, et ta ärkas hiljem selle peale, et keegi oli otsas? Mõneti on see vaieldav, minu jaoks sõltub sellest, kes see oli seal peal. Kui teine sell, siis muidugi oli vägistamine. Kui sama, kellega enne oli seksinud, siis ma seda vägistamiseks ei nimeta, muidu peaksin oma senise elu küll üle vaatama ja kõik paljud vägistamised kirja panema, mõnikord sain siis öö jooksul ikka kohe mitmeid kordi vägistatud (ehk siis ärkasin selle peale, et mehel jälle kõva ja siseneb minusse).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki tegid kõik koos mingit narkotsi ja seetõttu ongi mäluauk. Meestel võib ju täpselt sama probleem olla, et aju ainetest sassis ja sai müratud. Imelik on, et ise ei teagi, kas miskit toimus või mitte, aga kujutab ette, et vägistati. Oleks võinud vähemalt välja uurida nende poiste käest, kui need teda koju sõidutasid. Alles siis hakata endale asju ette kujutama.
Minul juhtus ka kunagi lugu, et keegi oli vist mulle midagi jooki sokutanud, sest tegelikult jõin ainult kaks kokteili, aga olin purupurjus. Sõbrannaga koos läksime peolt kahele tüübile külla. Sai seal edasi pidutsetud, aga minul mälu puudub. Enda hingerahu huvides suhtesin ja uurisin, et mis selle tunnikese ajal juhtus, kui mul mälu puudu. Kusjuures tüübid ja sõbranna olid väga üllatunud, et ma nii purjus. Nemad ei saanud üldse aru, et mul selline seisund, et pärast midagi ei mäleta. Ei kujuta ette, kui oleksin tüübiga seksinud ja siis hakanud vägistamises süüdistama. See tüüp oleks samuti ohver olnud, sest ei saanud ka aru, et ma sel hetkel nii segi. Ei teagi, mis rohi see mulle sinna jooki siis sokutati. Aga tulemus oli mäluauk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas peaks mõistma tütarlapse juttu, et “kuulsin noormehi arutamas, kes on järgmine”? Kui noormehi oli kaks, siis mis variante “järgmine olemiseks” neil oli, kui üks oli oma asja ära toimetanud?

Ma saan aru, et neiu mõtleb seda nii, et esimene kord seksisid nad noormehega kahepoolsel kokkuleppel ja see ei olnud vägistamine, kuid vägistamiseks peab ta seda, et ta ärkas hiljem selle peale, et keegi oli otsas? Mõneti on see vaieldav, minu jaoks sõltub sellest, kes see oli seal peal. Kui teine sell, siis muidugi oli vägistamine. Kui sama, kellega enne oli seksinud, siis ma seda vägistamiseks ei nimeta, muidu peaksin oma senise elu küll üle vaatama ja kõik paljud vägistamised kirja panema, mõnikord sain siis öö jooksul ikka kohe mitmeid kordi vägistatud (ehk siis ärkasin selle peale, et mehel jälle kõva ja siseneb minusse).

Päriselt sa ei pea seda vägistamiseks, kui keegi une pealt oma riista sulle sisse topib? Ma peale esimest korda juba laseks jalga. Mõne jaoks muidugi naine ongi ainult auk ja tema nõusolekut pole vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vägistamine on see, kus sa ise enese kaitseks midagi enam teha ei saa.

See võib olla väga erinev. Isegi see on vägistamine, kui inimene on olukorras, kus ta kardab oma elu pärast või teda on ähvardatud ja ta ei tea, kuhumaani võib asi minna ja ta saab aru, et vastuhakkamine pole soovitav. Olukorda hinnates. Võrdub olukordadega, kus on parem mitte vastu vaielda, mitte vastu hakata ja mitte põgeneda või räusata vaid olla alahoidev ja oodata seda kõige sobivamat varianti enda päästmiseks. Mitte vaid vägistamise puhul. Mille tahes. Olgu või koduröövi puhul, kui sa oled üksi ja teeskled, et magad, kuna üles tõustes sa ei tea, kuidas röövel ehmatamisele reageerib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võis olla, kui ta oli teadvusetu sel hetkel, kui asjaks läks. Teadvusetu inimene ei saa anda seksiks nõusolekut. Samas ta ei ole selles, mis toimus eriti kindel. Võibolla ta andis nõusoleku ja vajus vahepeal ära, ta ei mäleta paljut. Kohtus poleks tal midagi teha, ta ei saaks isegi kindlalt väita, et ta ei olnud seksiga nõus. Paljugi mis tunne hommikul on, ka seda võidakse kahtetseda, et purjus peaga kergemeelselt suvalisega seksitud sai, aga see ei tähenda, et tol hetkel vahekorraga nõus ei oldud. Samas, nagu ma ütlesin, võis olla vägistamine, kui naine on seisundis, kus ta ei saa nõusolekut anda, siis on vägistamine, paljugi, mis ta enne tegi. Targasti ta ei käitunud muidugi, aga see ei tähenda, et võib vägistada.

See, et sul hiljem on mäluauk, ei tähenda, et sa olid teadvusetu. Teadvusetu inimene vajab kiirkorras arstiabi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vägistamine on see, kus sa ise enese kaitseks midagi enam teha ei saa.

See võib olla väga erinev. Isegi see on vägistamine, kui inimene on olukorras, kus ta kardab oma elu pärast või teda on ähvardatud ja ta ei tea, kuhumaani võib asi minna ja ta saab aru, et vastuhakkamine pole soovitav. Olukorda hinnates. Võrdub olukordadega, kus on parem mitte vastu vaielda, mitte vastu hakata ja mitte põgeneda või räusata vaid olla alahoidev ja oodata seda kõige sobivamat varianti enda päästmiseks. Mitte vaid vägistamise puhul. Mille tahes. Olgu või koduröövi puhul, kui sa oled üksi ja teeskled, et magad, kuna üles tõustes sa ei tea, kuidas röövel ehmatamisele reageerib.

Kui inimene laseb end vägistada, kuna elu on ohus, siis see ongi olukord, kus enesekaitse on piiratud või võimatu ehk kui tegemist ähvardamisega, siis sel juhul on tegemist vägistamisega. Kui keegi ei sunni ega ähvarda, siis on alati võimalik keelduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päriselt sa ei pea seda vägistamiseks, kui keegi une pealt oma riista sulle sisse topib? Ma peale esimest korda juba laseks jalga. Mõne jaoks muidugi naine ongi ainult auk ja tema nõusolekut pole vaja.

Halloo, see naine ise ameles vabatahtlikult noormehega, kellega täiesti vabatahtlikult kaasa läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see on vägistamine?

Ilmselt mitte.
Tibid ei saanud kodust kogu oma armastusevajadust ja mis seal imelikku on, et nad seda küla pealt lõpuks otsima läksid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis eesmärgiga see tüdruk kahe võõra kutiga nende korterisse läks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma olen eelnevalt selle isikuga seksinud, siis pean ma seda uueks seksikorraks, mitte vägistamiseks. Ja kui see mulle ei meeldi, et keegi siseneb, siis ma ütlen seda talle ja ta lõpetab ära. Kui ei lõpeta – vat siis on vägistamine.
Tõsi, minu seksikogemused piirduvad meestega, kellega mul on ka mingi suhe, tunded – ja seks suvalisega ei ole mulle tuttav nähtus. Võimalik, et seal on tõesti kuidagi teisiti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vägistamise mõiste on muutunud väga ähmaseks just seetõttu, et tänapäval panevad kõik kõiki ehk kepitakse suvalistega lihtsalt ühekordse lõbu eesmärgil. Inimesed on ise süüdi, kui vägistamist sellises olukorras on pea võimatu tuvastada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui elu24 seda intervjuud lugesin, siis tundus pigem väljamõeldisena. Jood ennast täis, ise lähed mehega kaasa ja siis amelete, kuid järsku oli äkki vägistamine. Tundub rohkem enda lõdva kummi õigustamisena. Olen ka olnud tudeng Tartus ja kolmapäevastel pidudel käinud. Enamus tüdrukuid ise ronivad meestele püksi tasuta jookide pärast.

Vägistamist ei õigusta, kui tõesti neiu oli teadvuseta ja selline asi toimus, väga kurb. Karm õppetund, mis siiski ei aidanud kui ka teist korda sama asja otsa astus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See “ise lähed kaasa ja järsku on vägistamine” on ilge suhtumine. Mul on õigus ümber mõelda kui ma ei tunne end tekkinud olukorras hästi! Näiteks oled abielus, oled mehega tülis ja ei taha seksist mõeldagi, ütled seda mehele, kuid ta ronib sulle ikka jõuga otsa? Ei ole vägistamine?

Mina olen alati arvanud, et kui naine ütleb ei ja/või annab mõista, et ta ei naudi olukorda, siis ei ole okei asjaga edasi minna ainult sel põhjusel, et sai juba ju alustatud. Alati võib ja saab pooleli jätta!

Kui meie ühiskonnas naised ise lõpuks aru saaksid, et seks võib toimuda vaid mõlema osapoole täiel teadmisel ja nõusolekul, siis oleks meil oluliselt vähem kohtinguvägistamisi ja naised ise peaksid endast ja suguõdedest rohkem lugu. Ja mis peamine – ei tekkiks olukorda, kus piiga hiilib järgmisel hommikul saba jalge vahel koju nuputama, milline peol viibinud meestest end sel korral temasse ära tühjendas kui ta joodud veinist väsinult poolröötsakile vajus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See “ise lähed kaasa ja järsku on vägistamine” on ilge suhtumine. Mul on õigus ümber mõelda kui ma ei tunne end tekkinud olukorras hästi! Näiteks oled abielus, oled mehega tülis ja ei taha seksist mõeldagi, ütled seda mehele, kuid ta ronib sulle ikka jõuga otsa? Ei ole vägistamine?

Mina olen alati arvanud, et kui naine ütleb ei ja/või annab mõista, et ta ei naudi olukorda, siis ei ole okei asjaga edasi minna ainult sel põhjusel, et sai juba ju alustatud. Alati võib ja saab pooleli jätta!

Kas sa teksti ka lugesid? Kuidas su itk selle tekstiga suhestub?
Tütarlaps läks noormeestega kaasa, seksis ühega neist, millalgi hiljem ärkas, sest keegi üritas seksida – tütarlaps ütles, et mine ära ja noormees läks ära. Siin ei ole küsimus ei selles, et neiu oleks ümber mõelnud ega ka selles, et keeldu ei kuulatud. Siin on muud küsimused.
Soovitav, kui mitte rangelt soovitav, on siiski enne kommenteerimist artiklit ka lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitav, kui mitte rangelt soovitav, on siiski enne kommenteerimist artiklit ka lugeda.

Keegi ei saanud su plämast aru.
Proovid ehk uuesti, nii, et kõigile arusaadav on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tütarlaps läks noormeestega kaasa, seksis ühega neist, millalgi hiljem ärkas, sest keegi üritas seksida – tütarlaps ütles, et mine ära ja noormees läks ära. Siin ei ole küsimus ei selles, et neiu oleks ümber mõelnud ega ka selles, et keeldu ei kuulatud. Siin on muud küsimused.

Ma lugesin siinseid kommentaare, mis enamuses väljendasid naiste suhtumist taolistesse olukordadesse ja kommenteerisin seda. Teadlikult ei ole lingitud artiklit avanud, sest mul ei ole vaja teada, mis selle konkreetse naisega juhtus. Kuna aga alati sarnaste juhtumite avaldamise järel hakkavad just naised teisi naisi verbaalselt peksma, nagu ka praegu, siis sellele soovisingi tähelepanu juhtida.

Ma ei väida, et selliseid naisi, kes ei tunne häbi peale selliseid kogemusi ja kes paistavad sellise elustiiliga teravalt silma, ei eksisteeri. Siiski enamus naisi, kes on jäänud abitusse olukorda ja nad lasevad juba peale roninud meesisendil ennast tühjaks rabeleda, tunnevad end selliste juhtumite järel vägistatuna. Juba see suhtumine – liha vedeleb, teen õige katset! – on meeste poolt jõle, aga veel jõledam on see hilisem parastamine naiste poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga äkki loed enne artikli ise ka läbi? Tüdruk ju ei öelnud, et selle mehega juba eelnevalt seksinud oli. Ütles, et ta ei mäleta, KAS seksis, aga ärgates oli keegi tema peal ja sees. Niimoodi need kuulujutud alguse saavadki, keegi räägib sulle, et täpselt ei mäleta, mis toimus, aga võis olla nii, sinult läheb edasi jutt, et just täpselt NII juhtuski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga äkki loed enne artikli ise ka läbi? Tüdruk ju ei öelnud, et selle mehega juba eelnevalt seksinud oli. Ütles, et ta ei mäleta, KAS seksis, aga ärgates oli keegi tema peal ja sees.

See kirjutis on ju nii segane. Ta arvab, et keegi ütles ja tegi, aga kindel ei ole ja ei küsinud ka. Sellest kirjeldusest tundub, et noormehed ennast küll vägistajateks ei pidanud, sest sõidutasid tüdruku ilusti koju hommikul. Kui nad oleks naist ära kasutanud, siis oleks vast ta välja juhatanud ja kogu lugu. Kindlasti poleks naise koju sõidutanud ja siis veel nime öelnud. Sest naine ju leidis ühe noormehe veel facebookist üles. Ei kujuta ette, et vägistajad niimoodi avalikult tegutsevad. Kui tüdruk oleks tõesti olnud vägistatud, siis oleks ju hommikul politseisse läinud. Kõik andmed sai ka noormeeste käest- nimed jne. See jutt lihtsalt ei kõla loogiliselt. Ükski vägistaja ju ei käituks nii.
On võimalik, et noormehed ise olid ka väga joovastavas seisundis ja ei saanud aru, et tüdruk ei olnud kõigega nõus. Võib-olla olid kõik purjus ja amelesid öösel. Mina võin öelda, et olin ise ka peol sellises seisundis, et enda käitumisest aru ei andnud, aga teised sellest aru ei saanud. Vaatasid, et lihtsalt natuke liiga palju joonud. Samas kontaktne, suhtleb ilusti, aga pärast ei mäleta. Poisid võib-olla mäletasid kõike ja arvasid, et olid tore õhtu ja vabameelne tüdruk. Sõidutasid hommikul rõõmsalt tüdruku koju. Tüdruk käib aga ringi ja mõtleb, et mis küll juhtus. Küsigu siis selle facebookist leitud noormehe käest, et kuidas täpselt oli. Tema ei mäleta. Saaks selle loo unustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jestas, artiklis kirjas, et enamik tudengineide vägistatakse… no 15 aastaga on ikka palju muutunud :(. Ja kirjeldatud case on väga hägune, neiul on kahtlane tunne, et vist ikka oli aga täielik mällar. Ma ei laskuks siin neiu süüdistamisse aga kahtlustan samuti, et ei pruukinud olla teadlik vägistamine. Neiu ju ei teadnud isegi seda, kas oli teadvusel vb jättis endast purjus meestele koostööalti mulje. Antud juhul oleks politseisse pöördumine vist tõesti mõttetu. Meeste süü tuleb tõendada aga antud jutu põhjal seda üheselt väita küll ei saa…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga äkki loed enne artikli ise ka läbi? Tüdruk ju ei öelnud, et selle mehega juba eelnevalt seksinud oli. Ütles, et ta ei mäleta, KAS seksis, aga ärgates oli keegi tema peal ja sees. Niimoodi need kuulujutud alguse saavadki, keegi räägib sulle, et täpselt ei mäleta, mis toimus, aga võis olla nii, sinult läheb edasi jutt, et just täpselt NII juhtuski.

No krt. Olgu, ma siis kasutan sõna “amelema”. Ta oli eelnevalt amelenud.

Ma lugesin siinseid kommentaare, mis enamuses väljendasid naiste suhtumist taolistesse olukordadesse ja kommenteerisin seda. Teadlikult ei ole lingitud artiklit avanud, sest mul ei ole vaja teada, mis selle konkreetse naisega juhtus. Kuna aga alati sarnaste juhtumite avaldamise järel hakkavad just naised teisi naisi verbaalselt peksma, nagu ka praegu, siis sellele soovisingi tähelepanu juhtida.

Ahah. No hea teada. Siinsed kommentaarid siiski räägivad artiklist, seega endiselt pole mõtet kommenteerida seda, kuidas on vale, et vastu tahtmist seksima sunnitud naisi teised naised hukka mõistavad. Kirjuta sellest mõnes vastavast olukorrast rääkivas teemas ja kommentaar on omal kohal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga äkki loed enne artikli ise ka läbi? Tüdruk ju ei öelnud, et selle mehega juba eelnevalt seksinud oli. Ütles, et ta ei mäleta, KAS seksis, aga ärgates oli keegi tema peal ja sees.

See kirjutis on ju nii segane. Ta arvab, et keegi ütles ja tegi, aga kindel ei ole ja ei küsinud ka. Sellest kirjeldusest tundub, et noormehed ennast küll vägistajateks ei pidanud, sest sõidutasid tüdruku ilusti koju hommikul. Kui nad oleks naist ära kasutanud, siis oleks vast ta välja juhatanud ja kogu lugu. Kindlasti poleks naise koju sõidutanud ja siis veel nime öelnud. Sest naine ju leidis ühe noormehe veel facebookist üles. Ei kujuta ette, et vägistajad niimoodi avalikult tegutsevad. Kui tüdruk oleks tõesti olnud vägistatud, siis oleks ju hommikul politseisse läinud. Kõik andmed sai ka noormeeste käest- nimed jne. See jutt lihtsalt ei kõla loogiliselt. Ükski vägistaja ju ei käituks nii.

On võimalik, et noormehed ise olid ka väga joovastavas seisundis ja ei saanud aru, et tüdruk ei olnud kõigega nõus. Võib-olla olid kõik purjus ja amelesid öösel. Mina võin öelda, et olin ise ka peol sellises seisundis, et enda käitumisest aru ei andnud, aga teised sellest aru ei saanud. Vaatasid, et lihtsalt natuke liiga palju joonud. Samas kontaktne, suhtleb ilusti, aga pärast ei mäleta. Poisid võib-olla mäletasid kõike ja arvasid, et olid tore õhtu ja vabameelne tüdruk. Sõidutasid hommikul rõõmsalt tüdruku koju. Tüdruk käib aga ringi ja mõtleb, et mis küll juhtus. Küsigu siis selle facebookist leitud noormehe käest, et kuidas täpselt oli. Tema ei mäleta. Saaks selle loo unustada.

Sellega nõus, et muidugi täiesti segane tekst terve see artikkel ja vägistajad ilmselt nii poleks käitunud. Küll aga nt. ei lähegi paljud otsejoones politseisse – või üldse – sest nad a) ei julge b) neil on häbi ja c) tahavad selle lihtsalt unustada. Mõnel läheb aastaid enne, kui ta päriselt suudab sellest üldse kellelegi rääkida. Selline asi ei tohiks olla häbi tekitav, aga paraku paljud selle piinlikuse all siiski kannatavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on absurd see loogika, et kui hommikul on süümekad, siis öösel kindlasti polnud konsensuslik 🙂

Olen ka tudengipõlves korteripeol (kainena) ärganud selle peale, et keegi üritab mu pükse jalast ära saada. Väga rõve. “Unusta ära” vms peale jättis kobisemata järele, puhas poiss, eks? Samuti läinud varem ära peolt, kus kustunud kursaõde hiljem une pealt pandi (me ei suhelnud väljaspool kooli, sinna peole sattusin peika kaudu). St on olemas töllid, kes arvavad, et see on okei, aga see ei ole mingitel tingimustel okei!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb on lugeda kuidas Eesti naised ja emad peavad normaalseks, et mehed magavad teadvusetu naisega.
Oma pojale õpetan juba kuuesena, et tüdruku ‘ei’ on ‘ei’ ning tulevikus räägin kindlasti, et purjus ning endast väljas tüdrukuga ei magata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/6551540/intervjuu-vagistamisohvriga-noor-naine-jargmisel-hommikul-rundajale-oelge-vahemalt-mis-teie-nimi-on

Minu arust mitte. Seda oleks olnud ju igati võimalik vältida. Vägistamine on see, kus sa ise enese kaitseks midagi suurt teha ei saa.

Ma ei mäleta, kas me siis ka seksisime. Ma tõesti ei mäleta. Aga ma mäletan seda, et kui ma üles ärkasin, siis keegi oli mul peal. Mul oli hästi ebamugav ja valus. Ma lükkasin ta eemale, ta oli kohe nõus ära tulema. Ma natuke aega kannatasin ära, aga siis oli küll, et ma ei suuda ja taha enam.

Olukord, kus ärgates keegi seksib nendega, on alati vägistamine. Isegi siis, kui seksima hakati ärkvelolekus, siis on vahepeal magama jäänud inimesega seksimise jätkaja ikkagi vägistaja. Siin ei saa olla teist võimalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ju ongi vägistamine. Mis inimene sa oled!?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on vägistamine?