Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on vägistamine?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: Kas see on vägistamine?

Postitas:
Kägu

Olukord, kus ärgates keegi seksib nendega, on alati vägistamine. Isegi siis, kui seksima hakati ärkvelolekus, siis on vahepeal magama jäänud inimesega seksimise jätkaja ikkagi vägistaja. Siin ei saa olla teist võimalust.

Mida paganat. Kuidas on vägistaja inimene, kes hakkas seksima kaaslasega, kes oli seksiga nõus, soovis seda? Nii enesekeskne ka ei saa olla, meie ümber on ka teisi inimesi peale meie endi.

See ju ongi vägistamine. Mis inimene sa oled!?

Normaalne inimene. Nagu öeldud, litside (ehk siis juhusuhte harrastajate) hingeelu jääb võõraks, aga minu maailmas on normaalne, et inimesed, kes üksteist tahavad, ei pea eelnevalt igakordselt allkirjaga kinnitatud nõusolekut küsima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kurb on lugeda kuidas Eesti naised ja emad peavad normaalseks, et mehed magavad teadvusetu naisega.
Oma pojale õpetan juba kuuesena, et tüdruku ‘ei’ on ‘ei’ ning tulevikus räägin kindlasti, et purjus ning endast väljas tüdrukuga ei magata.

Esiteks pole keegi siin midagi sellist väitnud. Teiseks on artiklis selgelt kirjas, et tüdruku ei oligi ei ja poiss lõpetas kohe esimese ei peale. Kolmandaks on veelgi kurvem see, et Eesti naised ja (tulevased) emad joovad ennast mällu, lähevad võõrastega kaasa ja amelevad nendega.
See on kohe kõige kurvem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olukord, kus ärgates keegi seksib nendega, on alati vägistamine. Isegi siis, kui seksima hakati ärkvelolekus, siis on vahepeal magama jäänud inimesega seksimise jätkaja ikkagi vägistaja. Siin ei saa olla teist võimalust.

Mida paganat. Kuidas on vägistaja inimene, kes hakkas seksima kaaslasega, kes oli seksiga nõus, soovis seda? Nii enesekeskne ka ei saa olla, meie ümber on ka teisi inimesi peale meie endi.

Normaalne inimene. Nagu öeldud, litside (ehk siis juhusuhte harrastajate) hingeelu jääb võõraks, aga minu maailmas on normaalne, et inimesed, kes üksteist tahavad, ei pea eelnevalt igakordselt allkirjaga kinnitatud nõusolekut küsima.

Just!

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, see on vägistamine. kui sina ei taha seksida ja teine sind selles olukorras ära kasutab, siis on see vägistamine. ja siin ei olegi midagi rääkida.
kas siis kui inimene joob, tähendab, et ta tahab seksida? see on nagu eriti küüniline arusaamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas siis kui inimene joob, tähendab, et ta tahab seksida? see on nagu eriti küüniline arusaamine.

Võib olla mõni tsitaadikene siia juurde, kus keegi nii arvanud on? Tänan ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, ja kui inimene joob ja ameleb, siis see ka veel ei tähenda. Ja kui inimene joob, ameleb, läheb voodisse ja hakkab seksima, siis see ka veel ei tähenda. Isegi kui on ära seksinud, siis see ka veel ei tähenda et ta seda tegelikult tahtis ja tähendab siis, et oli vägistamine.

Kõik loogiline. Mitte miski ei tähenda, et keegi tahtis seksida. Seega on üleskutse meestele – ärge üritagegi seksida, mitte mingil juhul. Lihtsalt null seksi ükskõik mis olukorras. Sest sa võid pärast osutuda vägistajaks igal kümnel juhul. Kui mingi tüdruk avaldab soovi ameleda, siis lükake ta otsustavalt tagasi. Saite aru või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et neiu mõtleb seda nii, et esimene kord seksisid nad noormehega kahepoolsel kokkuleppel ja see ei olnud vägistamine, kuid vägistamiseks peab ta seda, et ta ärkas hiljem selle peale, et keegi oli otsas? Mõneti on see vaieldav, minu jaoks sõltub sellest, kes see oli seal peal. Kui teine sell, siis muidugi oli vägistamine. Kui sama, kellega enne oli seksinud, siis ma seda vägistamiseks ei nimeta, muidu peaksin oma senise elu küll üle vaatama ja kõik paljud vägistamised kirja panema, mõnikord sain siis öö jooksul ikka kohe mitmeid kordi vägistatud (ehk siis ärkasin selle peale, et mehel jälle kõva ja siseneb minusse).

Mismoodi see vägistamine on? Enamik naisi on andnud oma mehele vabaduse endaga iga kell seksida. Ja kui hetkel on seks vastukarva, siis on naisel suu peas, et öelda, et praegu ei taha. Enamik mehi sellisel juhul ka kuuletub ja mingit vägistamist ei toimu. Ükski naine ei maga nii sügavalt, et ei teaks hommikul, kas seksis kellegagi või mitte. Selleks peab olema kasutanud ikka mingeid psühhotroopseid aineid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

jah, see on vägistamine. kui sina ei taha seksida ja teine sind selles olukorras ära kasutab, siis on see vägistamine. ja siin ei olegi midagi rääkida.

See, et ei tahtnud, on antud juhul kahjuks tagatjärele tarkus. Ta ise ka ei tea, kas ta nõustus või ei nõustunud. Juua täis peaga võis tibin vabalt märku anda, et on kõigega nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina iseenesest ei kujutle, mida mõtleb mees, kes seksib naisega, kes on küll andnud nõusoleku, kuid siis nö ära vajub. Mis rõõm või eriline uhkus on sugutada kedagi, kes magab või on teadvusetu? Või mees ei märka, et naisinimene on vahepeal kontaktivõimetuks muutunud?! See ei ole ju seks, see ON teise inimese keha tema tahte vastaselt kasutamine.

See “litsitamine” on ilge. Juba noori tüdrukuid hakatakse litsideks sõimama. Enamasti lendab see sõna kellegi poole tausta teadmata. Ja mis sellest taustastki – igaühel on oma elu, oma keha. Mis on kõrvalseisjatel teise inimese kehaga nii palju asja üldse?

Kogemusteta tüdruk joob end olengul mäluauku, temast käib tema teadmata üle mingi hulk mehi ja tüdruk on lits! Räige, väga räige.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina iseenesest ei kujutle, mida mõtleb mees, kes seksib naisega, kes on küll andnud nõusoleku, kuid siis nö ära vajub. Mis rõõm või eriline uhkus on sugutada kedagi, kes magab või on teadvusetu? Või mees ei märka, et naisinimene on vahepeal kontaktivõimetuks muutunud?! See ei ole ju seks, see ON teise inimese keha tema tahte vastaselt kasutamine.

Probleem on selles, et see naine ei vaju ära, ta on täiesti kontaktne, võib ameleda samamoodi nagu varem. Aga hiljem lihtsalt ei mäleta sellest kõigest mitte midagi.
Ise ka varem ei uskunud, et see on võimalik, aga olen selle ise läbi elanud.

Ainus soovitus ongi naistele, et ärge jooge nii suures koguses, et ära kammib. Kui juba mitu klaasi hinge all, siis edasi jooge vett. Ei saa süüdimatu olla. Mees ei ole teie isa või hooldaja, kes peab valvama, et te end segi ei kammiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamik naisi on andnud oma mehele vabaduse endaga iga kell seksida.

Mis maailmas sa elad? Ei, enamik naisi ei ole andnud mehele vabadust iga kell seksida. Seks on siiski kahepoolne. Enamuses püsisuhetes on vabadus mõlemal partneril iga kell seksuaalset lähenemist algatada. Ja teise asi on siis kaasa minna või keelduda sel hetkel. Une pealt riista sisse toppimine ei ole kohe kindalsti ok. Kui tõesti on varahommikune seksiisu, siis äratad partneri vaikselt silitades ja suudeldes ja kui ta asjaga kaasa tuleb, siis seksite. Mitte ei topi lihtalt magavale naisele riista sisse ometi. Magavale naisele riista sisse toppimine on üldiselt siiski vägistamine.

Samas antud artikkel on küll nii segane, et ma ei ole ka kindel, et seal vägistamisega tegu oli. Tüdruk oli nii mäluagus, et ta ju tegelikult ei teadnud, kas üldse magas või hoopis ameles mehega, kunks mees talle peale ronis. Kuna poiss kohe esimese ei peale lõpetas, siis hetkeolukorras ma võtaks kaasa lihtsalt moraali, et joogu vähem. Kui poiss siiski magades talle riista sisse toppis, oli vägistamine jah, aga ma pole kindel, et see antud juhul nii toimus.

Üldse on mulle arusaamatu natuke, et naiste joomine on selline, et siis ei tohi poiss temaga seksida, isegi kui tüdruk ameleb ja jätab igati mulje, et seksiks valmis on? Samal ajal mees peab ka purjuspäi olema nii adekvaatne, et hinnata, kui sügavas joobes naine on ja taipama, et see näiliselt seksi küsiv naine ei ole tegelikult adekvaatne? Ma ise eriti alkot ei tarbi, kas naiste ja meeste aju reageerivad kuidagi alkole erinevalt, et mehelt ka joobes olekus adekvaatsemat käitumist nõutakse kui naiselt?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kogemusteta tüdruk joob end olengul mäluauku, temast käib tema teadmata üle mingi hulk mehi ja tüdruk on lits! Räige, väga räige.

Õige, see olukord ongi räige ja tegemist ei ole litsiga.
Siin kirjutatud artiklis läheb tütarlaps ise kaasa kahe kutiga, ameleb neist ühega, kelle nimegi ei tea – ja ei ole lits, mees on süüdi ja tüdruk süütuke ja kogemusteta lihtsalt? Heh.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See juhtum ei ole vägistamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamik naisi on andnud oma mehele vabaduse endaga iga kell seksida.

Mis maailmas sa elad? Ei, enamik naisi ei ole andnud mehele vabadust iga kell seksida. Seks on siiski kahepoolne. Enamuses püsisuhetes on vabadus mõlemal partneril iga kell seksuaalset lähenemist algatada. Ja teise asi on siis kaasa minna või keelduda sel hetkel. Une pealt riista sisse toppimine ei ole kohe kindalsti ok. Kui tõesti on varahommikune seksiisu, siis äratad partneri vaikselt silitades ja suudeldes ja kui ta asjaga kaasa tuleb, siis seksite. Mitte ei topi lihtalt magavale naisele riista sisse ometi. Magavale naisele riista sisse toppimine on üldiselt siiski vägistamine.

Samas antud artikkel on küll nii segane, et ma ei ole ka kindel, et seal vägistamisega tegu oli. Tüdruk oli nii mäluagus, et ta ju tegelikult ei teadnud, kas üldse magas või hoopis ameles mehega, kunks mees talle peale ronis. Kuna poiss kohe esimese ei peale lõpetas, siis hetkeolukorras ma võtaks kaasa lihtsalt moraali, et joogu vähem. Kui poiss siiski magades talle riista sisse toppis, oli vägistamine jah, aga ma pole kindel, et see antud juhul nii toimus.

Üldse on mulle arusaamatu natuke, et naiste joomine on selline, et siis ei tohi poiss temaga seksida, isegi kui tüdruk ameleb ja jätab igati mulje, et seksiks valmis on? Samal ajal mees peab ka purjuspäi olema nii adekvaatne, et hinnata, kui sügavas joobes naine on ja taipama, et see näiliselt seksi küsiv naine ei ole tegelikult adekvaatne? Ma ise eriti alkot ei tarbi, kas naiste ja meeste aju reageerivad kuidagi allole erinevalt, et mehelt ka joobes olekus adekvaatsemat käitumist nõutakse kui naiselt?

Minul tekib küsimus, mis maailmas sina elad, kui sinu mees peab enne igat lähenemiskatset sinu käest küsima, kas ta ikka võib sulle läheneda. Normaalne pereelu see pole. Mina väidan, et täielikult magavale naisele ei ole üldse võimalik riista sisse toppida, ilma et naine kohe ärkaks. Seega jutt une pealt riista sisse toppimisest on bullshit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin kirjutatud artiklis läheb tütarlaps ise kaasa kahe kutiga, ameleb neist ühega, kelle nimegi ei tea – ja ei ole lits, mees on süüdi ja tüdruk süütuke ja kogemusteta lihtsalt? Heh.

MIKS sa pead kedagi sildistama üldse? Miks sa pead teise inimese seksuaalkäitumist halvustama? Kas ta teeb sulle liiga? Teeb kellelegi teisele liiga? Milleks see litsitamine? Mida sa saad sellest, kui liigitad naisi süütukesteks ja litsideks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tekib küsimus, mis maailmas sina elad, kui sinu mees peab enne igat lähenemiskatset sinu käest küsima, kas ta ikka võib sulle läheneda. Normaalne pereelu see pole. Mina väidan, et täielikult magavale naisele ei ole üldse võimalik riista sisse toppida, ilma et naine kohe ärkaks. Seega jutt une pealt riista sisse toppimisest on bullshit.

Ma ei öelnud, et luba peab küsima lähenemiskatseks. Ütlesin just seda, et kohe otsa ei ronita. Ja alati on õigus keelduda seksist nii mehel kui naisel. Sina siin väitsid ikka, et une pealt seksima hakkamine on normaalne, sest on luba alati seksida. Normaalsetes peredes siiski aegajalt keelduakse ja teine pool lepib sellega, mitte ei ütle, et kuna oled minu partner, siis pead igal juhul ja alati nõus olema. Ja veelkord, ei pea lähenemiskatseks luba küsima. Aga teise reaktsioonist lähenemiskatsele on näha, kas partner parajasti on huvitatud või ei. Kui on huvitatud, siis jätakatakse ja jõutakse ka seksinin. Kui ei ole huvitatud, siis sel korral jääb pooleli.

Jah, naine ärkabki, kui talle riista sisse topitakse. Aga normaalne ei ole magavale naisele riista sisse toppida proovimine. Kui tõesti tuleb seksi isu, hakkad naist hellitama ja riista sissetoppimiseks ikka läheb siis, kui naine mänguga kaasa tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MIKS sa pead kedagi sildistama üldse? Miks sa pead teise inimese seksuaalkäitumist halvustama? Kas ta teeb sulle liiga? Teeb kellelegi teisele liiga? Milleks see litsitamine? Mida sa saad sellest, kui liigitad naisi süütukesteks ja litsideks?

Vat selle kohta on mul selline arvamus, et see pole küll see teema, aga li..id on tegelikkuses siiski olemas, seda eitada ei saa. Kõige esimesed on need, kes endid vabatahtlikult müüvad. Kõik, kes on ennast ise, ilma ähvarduseta lisanud kuulutustesse ja lehtedele, mida leidub netis lademes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei öelnud, et luba peab küsima lähenemiskatseks. Ütlesin just seda, et kohe otsa ei ronita. Ja alati on õigus keelduda seksist nii mehel kui naisel. Sina siin väitsid ikka, et une pealt seksima hakkamine on normaalne, sest on luba alati seksida. Normaalsetes peredes siiski aegajalt keelduakse ja teine pool lepib sellega, mitte ei ütle, et kuna oled minu partner, siis pead igal juhul ja alati nõus olema. Ja veelkord, ei pea lähenemiskatseks luba küsima. Aga teise reaktsioonist lähenemiskatsele on näha, kas partner parajasti on huvitatud või ei. Kui on huvitatud, siis jätakatakse ja jõutakse ka seksinin. Kui ei ole huvitatud, siis sel korral jääb pooleli.

Jah, naine ärkabki, kui talle riista sisse topitakse. Aga normaalne ei ole magavale naisele riista sisse toppida proovimine. Kui tõesti tuleb seksi isu, hakkad naist hellitama ja riista sissetoppimiseks ikka läheb siis, kui naine mänguga kaasa tuleb.

Loe uuesti, mina pole kuskil öelnud, et une pealt seksimine on normaalne., ma väidan jätkuvalt, et see on võimatu, kui naine pole uimastatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See konkreetne litsike teeb küll liiga, ja kuidas veel. Ma ei viitsi isegi selgitada, see on elementaarne. Temasuguseid on tegelikult väga palju, ega muidu olekski ju lehelugu tehtud. See ju nõretab süüdistustest poiste pihta, kes, olgem ausad, pole siiski mitte milleski süüdi, nagu ka loost välja tuleb. Aga ikkagi see lugu koos halavate süüdistuste ja hoiatustega avalikkusse paisati.
Sellepärast ma ütlen, et, poisid, hoidke ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loe uuesti, mina pole kuskil öelnud, et une pealt seksimine on normaalne., ma väidan jätkuvalt, et see on võimatu, kui naine pole uimastatud.

No algne post oli:
“Kui sama, kellega enne oli seksinud, siis ma seda vägistamiseks ei nimeta, muidu peaksin oma senise elu küll üle vaatama ja kõik paljud vägistamised kirja panema, mõnikord sain siis öö jooksul ikka kohe mitmeid kordi vägistatud (ehk siis ärkasin selle peale, et mehel jälle kõva ja siseneb minusse).”
Ja sina pidasid seda normaalseks. Mina väidan, et jah, muidugi ärkab naine seepeale üles, kui mees temaga seksima hakkab. Aga une pealt seksima hakkamine ongi juba vägistamine. Sina arvad, et ei ole, vt oma postitust 24.03.2019 10:06.

Jah, algne post ei olnud sinu kirjutatud. Aga sinu post vastab, et selline asi, mis algses postis kirjutatud (ehk siis katse magavale naisele riista sisse toppida), ei ole vägistamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No algne post oli:

“Kui sama, kellega enne oli seksinud, siis ma seda vägistamiseks ei nimeta, muidu peaksin oma senise elu küll üle vaatama ja kõik paljud vägistamised kirja panema, mõnikord sain siis öö jooksul ikka kohe mitmeid kordi vägistatud (ehk siis ärkasin selle peale, et mehel jälle kõva ja siseneb minusse).”

Ja sina pidasid seda normaalseks. Mina väidan, et jah, muidugi ärkab naine seepeale üles, kui mees temaga seksima hakkab. Aga une pealt seksima hakkamine ongi juba vägistamine. Sina arvad, et ei ole, vt oma postitust 24.03.2019 10:06.

See pole minu postitus. Selleks peab natuke rohkem mõistust olema, et kõike mitte sõna-sõnalt võtta ehk natuke võiks enne ka oma peaga mõelda. Sa päriselt arvad, et sa ei tunne mitte midagi, kui mees sulle une pealt otsa ronib või mida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa päriselt arvad, et sa ei tunne mitte midagi, kui mees sulle une pealt otsa ronib

See on täiesti võimalik. Mina ei õigusta kedagi, eriti kui alkohol mängus on, ent me oleme lausa ühe sugulase voodiga kaubikus Kuressaarest Tartusse toimetanud, ilma et ta oleks üles ärganud ka siis, kui ta autost maha tõstes kogemata voodist lumele kallati umbes meetri kõrguselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa päriselt arvad, et sa ei tunne mitte midagi, kui mees sulle une pealt otsa ronib

See on täiesti võimalik. Mina ei õigusta kedagi, eriti kui alkohol mängus on, ent me oleme lausa ühe sugulase voodiga kaubikus Kuressaarest Tartusse toimetanud, ilma et ta oleks üles ärganud ka siis, kui ta autost maha tõstes kogemata voodist lumele kallati umbes meetri kõrguselt.

Antud kommentaari kontekstis me ei räägi naisest, kes igal õhtul umbjoobes oma abikaasa kõrval uinub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole minu postitus. Selleks peab natuke rohkem mõistust olema, et kõike mitte sõna-sõnalt võtta ehk natuke võiks enne ka oma peaga mõelda. Sa päriselt arvad, et sa ei tunne mitte midagi, kui mees sulle une pealt otsa ronib või mida?

On küll sinu postitus. Jälgi ise IP-d, on ju näha, et 24.03 10:06 on sinu postitus. Ja see postitus ütles seda:

Mismoodi see vägistamine on? Enamik naisi on andnud oma mehele vabaduse endaga iga kell seksida. Ja kui hetkel on seks vastukarva, siis on naisel suu peas, et öelda, et praegu ei taha. Enamik mehi sellisel juhul ka kuuletub ja mingit vägistamist ei toimu. Ükski naine ei maga nii sügavalt, et ei teaks hommikul, kas seksis kellegagi või mitte. Selleks peab olema kasutanud ikka mingeid psühhotroopseid aineid.

Jah, loomulikult naine ärkab, seda ma ei ole kordagi eitanud. Aga see ei tähenda, et see vägistamine ei ole. Oli ikka vägistamine, isegi siis, kui mees naise ei peale lõpetab. Une pealt oma riista sisse toppima hakkamine on juba vägistamine.

Mis see sinu arvates siis on? Vägistamiskatse vähemalt on? Või normaalne kokkuleppeline seks käibki nii, et ilma igasuguse eelmänguta ronitakse magavale naisele otsa ja topitakse riista sisse kuniks naine ärkab ja saab keelduda, kui ta juhuslikult ei taha?

Normaalne mees ei hakka naisele enne midagi sisse toppima, kui naine on piisavalt üles ärganud, et on näha, et ta seda päriselt tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ebameeldiv lugu kindlasti naise jaoks, kuid kogu vastustust siiski mehele ei paneks. Mõni tundub joogisena adekvaatne, kuid siiski pärast selgub, et oli liiga joogine.
Ilmselt naise jaoks hommikul koitis valus tõde, et ta oli teinud vale otsuse minna võõraga koju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Öeldi juba ju, et teadvuseta inimene vajab kiirabi. Mäluaugus olemine on siiski midagi muud. Kust sa tead, et tüdruk ära vajus? Inimene võib ka mäluaugus olles täiesti ärkvel olla ja täiesti adekvaatse mulje jätta. Mul on õnnestunud paar korda elus mäluaugus olla. Ja mitte kordagi ei tähendanud see seda, et oleksin oimetult kuskil vedelenud. Istusin rõõmsalt seltskonnas edasi, ajasin juttu ja tegin tiiru tantsugi. Järgmisel päeval mees rääkis, ja siis sain aru, et mul on mingid lõigud vahepealt väljas. Oleks mulle sel hetkel keegi otsa roninud, siis poleks keegi aru saanud, et tegelikult olen ma täiesti ebaadekvaatne.

Kust sa selle välja lugesid, et tüdruk oli kogemusteta? Minu arust pigem vastupidi. Tüdruk rääkis intervjueerijale, et alati, kui joob, siis on seksiisu kõrgenenud. Niisiis, ehkki sellest ebamäärasest artiklist midagi suurt ei selgunud, siis jäi mulje, et tüdruk ei ole kogenematu ei alko tarbimises ega ka mitte seksi osas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vat selle kohta on mul selline arvamus, et see pole küll see teema, aga li..id on tegelikkuses siiski olemas, seda eitada ei saa. Kõige esimesed on need, kes endid vabatahtlikult müüvad. Kõik, kes on ennast ise, ilma ähvarduseta lisanud kuulutustesse ja lehtedele, mida leidub netis lademes.

Need, kellele sina viitad, on prostituudid. Või tänapäevasema nimetusega seksitöötajad.
Need, keda sina litsideks sõimad, on naised, kes seksivad siis kui soovivad ja kellega soovivad (vastastikkusel nõusolekul). Neil ei ole tihti püsipartnerit ja nad ei võlgne kellelegi selgitusi oma seksuaalelu kohta. Tule nüüd ajas 50 aastat edasi, palun.

Huvitav, kui ma naistega seksin (olen naine), kas siis liigitun ka litside hulka? Või käib see sõna ainult meestega seksivate naiste kohta? Ja mitmenda peenise järel litsi nimetuse välja teenib? Kaks on juba palju? Või on kõik väljaspool abielu seksivad naised litsid? Aga svingerid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Öeldi juba ju, et teadvuseta inimene vajab kiirabi. Mäluaugus olemine on siiski midagi muud. Kust sa tead, et tüdruk ära vajus? Inimene võib ka mäluaugus olles täiesti ärkvel olla ja täiesti adekvaatse mulje jätta. Mul on õnnestunud paar korda elus mäluaugus olla. Ja mitte kordagi ei tähendanud see seda, et oleksin oimetult kuskil vedelenud. Istusin rõõmsalt seltskonnas edasi, ajasin juttu ja tegin tiiru tantsugi. Järgmisel päeval mees rääkis, ja siis sain aru, et mul on mingid lõigud vahepealt väljas. Oleks mulle sel hetkel keegi otsa roninud, siis poleks keegi aru saanud, et tegelikult olen ma täiesti ebaadekvaatne.

Täpselt nii ongi. Tundub, et naised seda ei tea ning siis arvavadki, et mees alati süüdi. Aga kust peab mingi esmakursuse tudengist nolk teadma, et naine võib olla pärast mälleris ning endale asju ette kujutada. See noor poiss on samasugune ohver selles loos. Veelgi suurem ohver, kui see mälleris tips, sest tema on teinud enese teadmata mingi väidetava kuriteo, mille eest teda tagaselga sajatatakse.
Tuleks hakata noortele ja teistele tutvustama alkoholi mõjusid. Tundub, et inimesed ei tea, kuidas alkohol mõjub ja joovad end mällerisse ning pärast teised ümberringi süüdi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind hakkas nüüd hoopis huvitama vastus küsimusele, kas sellisele vägistavale mehepojale rusikaga pasunasse tohib sõita või pole vägivallale siiski õigustust ja tuleks kutsuda politsei?
Ei või jah?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleks hakata noortele ja teistele tutvustama alkoholi mõjusid. Tundub, et inimesed ei tea, kuidas alkohol mõjub

Nad ei tea isegi seda, kust lapsed tulevad. Seda haridust tuleks ka andma hakata.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on vägistamine?