Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on vägistamine?

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Kas see on vägistamine?

Postitas:
Kägu

Vat selle kohta on mul selline arvamus, et see pole küll see teema, aga li..id on tegelikkuses siiski olemas, seda eitada ei saa. Kõige esimesed on need, kes endid vabatahtlikult müüvad. Kõik, kes on ennast ise, ilma ähvarduseta lisanud kuulutustesse ja lehtedele, mida leidub netis lademes.

Need, kellele sina viitad, on prostituudid. Või tänapäevasema nimetusega seksitöötajad.

Need, keda sina litsideks sõimad, on naised, kes seksivad siis kui soovivad ja kellega soovivad (vastastikkusel nõusolekul). Neil ei ole tihti püsipartnerit ja nad ei võlgne kellelegi selgitusi oma seksuaalelu kohta. Tule nüüd ajas 50 aastat edasi, palun.

Huvitav, kui ma naistega seksin (olen naine), kas siis liigitun ka litside hulka? Või käib see sõna ainult meestega seksivate naiste kohta? Ja mitmenda peenise järel litsi nimetuse välja teenib? Kaks on juba palju? Või on kõik väljaspool abielu seksivad naised litsid? Aga svingerid?

Minu arust on selline nähtus nagu “lits” täiesti olemas. Ja seda võib öelda nii lahke anniga naise kui ka liiderliku mehe kohta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind hakkas nüüd hoopis huvitama vastus küsimusele, kas sellisele vägistavale mehepojale rusikaga pasunasse tohib sõita või pole vägivallale siiski õigustust ja tuleks kutsuda politsei?
Ei või jah?

Sellisele, kellele EI-st piisab, poleks vaja pasunsse sõita. Piisab ütlemast, et ei, ma ei soovi, hoia eemale.

Aga tõelisele vägistajale, kes sind teadlikult vägistab, võid küll pasunasse sõita, kui julged. Ainult tõelise vägistaja käes enamus naisi ei kipu julgema, siis oled hirmust tardunud ja lased tüübil teha, mis ta tahab. Räägin seda siis omast kogemusest, mina kahjuks ei julgenud vastu hakata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin kirjutatud artiklis läheb tütarlaps ise kaasa kahe kutiga, ameleb neist ühega, kelle nimegi ei tea – ja ei ole lits, mees on süüdi ja tüdruk süütuke ja kogemusteta lihtsalt? Heh.

MIKS sa pead kedagi sildistama üldse? Miks sa pead teise inimese seksuaalkäitumist halvustama? Kas ta teeb sulle liiga? Teeb kellelegi teisele liiga? Milleks see litsitamine? Mida sa saad sellest, kui liigitad naisi süütukesteks ja litsideks?

Lits on liiginimi. Sulgudes oli lisatud ka definitsioon. Miks liigitan? Sest antud hetkel oli vaja teha vahet nende vahel, kellel on sekspartneriga suhe – ja nende vahel, kes ei tea partneri nimegi. Solvaku see sind pealegi, aga just täpselt selle koha pealt see piir jooksebki – ühtesid nimetatakse litsideks ja teisi mitte.

Need, keda sina litsideks sõimad, on naised, kes seksivad siis kui soovivad ja kellega soovivad (vastastikkusel nõusolekul). Neil ei ole tihti püsipartnerit ja nad ei võlgne kellelegi selgitusi oma seksuaalelu kohta. Tule nüüd ajas 50 aastat edasi, palun.

Huvitav, kui ma naistega seksin (olen naine), kas siis liigitun ka litside hulka? Või käib see sõna ainult meestega seksivate naiste kohta? Ja mitmenda peenise järel litsi nimetuse välja teenib? Kaks on juba palju? Või on kõik väljaspool abielu seksivad naised litsid? Aga svingerid?

Ma ei küsigi mingeid selgitusi, loomulikult elagu oma elu. See ei muuda asjaolu, et kui keegi ikka seksib mehega või naisega (või lehmaga või koeraga – moodsad ajad), kelle nimegi ei tea, siis on ta lits. Küsigu vähemalt nimi, eks. Ja proovigu nii kaine püsida, et pärast mäletab, kas vägistati või vägistas ise või hoopis abiellus. Mis teeb litsiks? Litsiks teeb hulgiseksimine (enne parandamist: seksimine) ilma tunneteta. Sorri, kui ei sobi, aga minu liigitus on selline.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis teeb litsiks? Litsiks teeb seksimine ilma tunneteta.

Isegi äärmuslikud moslemid pole nii kurjad. Kui on abiellunud neitsina ja kellegagi peale oma abikaasa ei seksi, suudle ega amele, siis pole lits, olgu tal tunded millised tahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimene võib ka mäluaugus olles täiesti ärkvel olla ja täiesti adekvaatse mulje jätta.

See on küll õigus. Ka alkoholita, muidugi ka alkoholiga. Ise suutsin kunagi sessi ajal minna 10 km liinibussiga kooli, anda suuline eksam, saada 4, käia kursusekaaslastega sööklas, sõita koju ja minna magama. Ärgates ja tegelikult senimaanigi pole mul vähematki mälestust, kuidas ma seda tegin. Ärgates olin 100% veendunud, et jäi viimasele eksamile minemata, magasin sisse. Oli kohutavalt piinlik aga õnneks enne kui jõudsin õppejõule helistada, panid kursusekaaslased mu pildi kokku.
Mida väsimatus ja magamatus saab inimesega teha – selge näide.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teeb litsiks? Litsiks teeb seksimine ilma tunneteta.

Isegi äärmuslikud moslemid pole nii kurjad. Kui on abiellunud neitsina ja kellegagi peale oma abikaasa ei seksi, suudle ega amele, siis pole lits, olgu tal tunded millised tahes.

Olgu, tõsi – hulgiseksimine. Teen postituses paranduse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga äkki loed enne artikli ise ka läbi? Tüdruk ju ei öelnud, et selle mehega juba eelnevalt seksinud oli. Ütles, et ta ei mäleta, KAS seksis, aga ärgates oli keegi tema peal ja sees.

See kirjutis on ju nii segane. Ta arvab, et keegi ütles ja tegi, aga kindel ei ole ja ei küsinud ka. Sellest kirjeldusest tundub, et noormehed ennast küll vägistajateks ei pidanud, sest sõidutasid tüdruku ilusti koju hommikul. Kui nad oleks naist ära kasutanud, siis oleks vast ta välja juhatanud ja kogu lugu. Kindlasti poleks naise koju sõidutanud ja siis veel nime öelnud. Sest naine ju leidis ühe noormehe veel facebookist üles. Ei kujuta ette, et vägistajad niimoodi avalikult tegutsevad. Kui tüdruk oleks tõesti olnud vägistatud, siis oleks ju hommikul politseisse läinud. Kõik andmed sai ka noormeeste käest- nimed jne. See jutt lihtsalt ei kõla loogiliselt. Ükski vägistaja ju ei käituks nii.

On võimalik, et noormehed ise olid ka väga joovastavas seisundis ja ei saanud aru, et tüdruk ei olnud kõigega nõus. Võib-olla olid kõik purjus ja amelesid öösel. Mina võin öelda, et olin ise ka peol sellises seisundis, et enda käitumisest aru ei andnud, aga teised sellest aru ei saanud. Vaatasid, et lihtsalt natuke liiga palju joonud. Samas kontaktne, suhtleb ilusti, aga pärast ei mäleta. Poisid võib-olla mäletasid kõike ja arvasid, et olid tore õhtu ja vabameelne tüdruk. Sõidutasid hommikul rõõmsalt tüdruku koju. Tüdruk käib aga ringi ja mõtleb, et mis küll juhtus. Küsigu siis selle facebookist leitud noormehe käest, et kuidas täpselt oli. Tema ei mäleta. Saaks selle loo unustada.

Sellega nõus, et muidugi täiesti segane tekst terve see artikkel ja vägistajad ilmselt nii poleks käitunud. Küll aga nt. ei lähegi paljud otsejoones politseisse – või üldse – sest nad a) ei julge b) neil on häbi ja c) tahavad selle lihtsalt unustada. Mõnel läheb aastaid enne, kui ta päriselt suudab sellest üldse kellelegi rääkida. Selline asi ei tohiks olla häbi tekitav, aga paraku paljud selle piinlikuse all siiski kannatavad.

Tegelikult peaks häbi olema, kui inimene ennast nii kapsaks joob, et pärast ei tea, kas teda vägistati või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tõelisele vägistajale, kes sind teadlikult vägistab, võid küll pasunasse sõita,

Nii et siis vägivallale on ikka teatud tingimustel õigustus? See on midagi uut.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga tõelisele vägistajale, kes sind teadlikult vägistab, võid küll pasunasse sõita,

Provotseerid? Jah, loomulikult tohib inimene ennast kaitsta. Ja füüsilise ründe eest võib ka füüsiliselt kaitsta, kui seda oskab ja suudab. Sa arvad, et peaks mingil kurikamehel ennast lihtsalt tappa laskma või? Tegelikult ta tappis muidugi niikuinii, sest oli niipalju tugevam. Aga ma arvan, et keegi ei heidaks ta ohvritele ette, kui nad teda vastu lõid, et enda elu päästa.

Aga enese kaitse piire ei tohi ületada. St kui keegi kisub sult tänaval käekoti, võid sa loomulikult talt selle koti tagasi tõmmata. Kui ta selle käigus kukub, ei ole ka midagi hullu lahti, kutsud politsei, et varas oma karistuse saaks. Aga kui sa tormad pärast koti kättesaamist veel seda varast kambakesi peksma, siis oled juba kaitse piire ületanud ja oled ise vägivalltsejaks hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Provotseerid? Jah, loomulikult tohib inimene ennast kaitsta. Ja füüsilise ründe eest võib ka füüsiliselt kaitsta, kui seda oskab ja suudab. Sa arvad, et peaks mingil kurikamehel ennast lihtsalt tappa laskma või? Tegelikult ta tappis muidugi niikuinii, sest oli niipalju tugevam. Aga ma arvan, et keegi ei heidaks ta ohvritele ette, kui nad teda vastu lõid, et enda elu päästa.

Aga enese kaitse piire ei tohi ületada. St kui keegi kisub sult tänaval käekoti, võid sa loomulikult talt selle koti tagasi tõmmata. Kui ta selle käigus kukub, ei ole ka midagi hullu lahti, kutsud politsei, et varas oma karistuse saaks. Aga kui sa tormad pärast koti kättesaamist veel seda varast kambakesi peksma, siis oled juba kaitse piire ületanud ja oled ise vägivalltsejaks hakanud.

No see on enesestki mõista. Mulle lihtsalt meenus see teema, kus lapsel ei lubatud ennast kiusajate vastu kaitsta.
Kas mees ka tohib küünistavale ja taguvale naisele litaka kirja panna või tuleb politsei kutsuda? Ega asjakohane vägivald ometi ainult naistele lubatud ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean üht lugu, kus tips jõi end täis ja murdis purjus peaga postkontorisse sisse. Pärast anti kohtu alla selle eest. Ei küsinud keegi, et kas mäletad ka, mis sa korda saatsid. Võeti ilusti vastutusele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No see on enesestki mõista. Mulle lihtsalt meenus see teema, kus lapsel ei lubatud ennast kiusajate vastu kaitsta.
Kas mees ka tohib küünistavale ja taguvale naisele litaka kirja panna või tuleb politsei kutsuda? Ega asjakohane vägivald ometi ainult naistele lubatud ole?

Seda lapse teemat ma ei tea. Ja üldiselt on mees nii palju naisest tugevam, et mõistlikum oleks lihtsalt naise käsi kinni hoida, kuni ta rahuneb. Aga kui sellega füüsiliselt hakkama ei saa, siis jah, võib naise lihtsalt eemale tõugata ja olukorrast lahkuda. Ei pea küünistamist ja tagumist taluma.

Naine vägistajat lihtsalt kinni hoida ei suuda, seega on põlvega jalgevahele löömine täiesti asjakohane ensekaitse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vat selle kohta on mul selline arvamus, et see pole küll see teema, aga li..id on tegelikkuses siiski olemas, seda eitada ei saa. Kõige esimesed on need, kes endid vabatahtlikult müüvad. Kõik, kes on ennast ise, ilma ähvarduseta lisanud kuulutustesse ja lehtedele, mida leidub netis lademes.

Need, kellele sina viitad, on prostituudid. Või tänapäevasema nimetusega seksitöötajad.

Ma tean täpselt, millest räägin. Esiteks mina pole kedagi sõimanud, näita kus olen? Need, kellele mina viitasin, on need, kes pakuvad seksi, kuulutavad seda kuskil ja võtavad selle eest tasu. Aga kellest sina rääkisid? Sa hakkkasid mulle rääkima aiaaugust ehk naistest, kellele pole püsipartneried ja lihtsalt seksivad. On miljoni suurune vahe, kas seksib seksi pärast ja et keegi meeldib või tasu eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda lapse teemat ma ei tea.

Siis on hästi. Siis sina ei ole see kompromissitu vägivallatuse apologeet.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

See lugu meenutab anekdooti.
Neiu räägib:
Jalutasin üleeile pargiteel ja mind vägistati seal ära. Eile käisin ka seal ja täpselt samas kohas vägistati mind jälle ära.
Lähen täna ka vaatama, kas mind seal uuesti ära vägistatakse.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on vägistamine?