Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas see ongi kuivamistriip?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas see ongi kuivamistriip?

Postitas:

Tegin rasedustesti. Olen kannatamatu ning oodatavate päevade alguseni veel mitu päeva aega. Varasema kolme rasedusega olen tugevad jooned testile saanud aga juba enne päevi ning kohe sekundite jooksul. Seekord siis ilmus testile ainult kontrolljoon. Arvasin, et rase ei ole. Umbes 8-10 minuti pärast vaatasin uuesti ning nägin siiski mingit üliõrna teist triipu. Mida rohkem ma seda vaatasin, seda enam see triibu moodi tundus. Test oli apotheka plaattest. Ostsin teise testi ka, mingi First…, See näitas kindlal ühte triipu ja ei mingeid virvendusi seal kõrval. Umbes 2 tunni pärast uurisin seda esimest Apotheka testi uuesti.Järel ainult üks triip, ülejäänud testiosa lumivalge (enne oli kohati selline laialivalgunud lillakas värv). Mida nüüd arvata, et kas oli kuivamisega seotud anomaalia või ei. Pean tunnistama ka, et loodan pigem, et oli kuivamistriip…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 14:23; 10.03 16:43; 11.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lõpuks ära kadus, ja teine test näitas ainult kontrolltriipu, siis seda see oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apotheka testid peaks olema Kaigerti omad. Need on ühed kõige enam kuivamistriipe jätvad testid. First Signal peaks olema kvaliteetne.

Minu lemmik Biocard – siiani pole kordagi valetanud mulle. Teiseks After10 ja kindlasti plaattest. After10 õhkõrn triip umb 8-9 päeva pärast viljastumist osutus mul raseduseks.

Kaigertiga sain kord sellise positiivse, et rasedus oli küll olemas, kuid hiljem arvutades võis arvata, et see Kaigert näitas mulle ikkagi kuivamistriipu. Tuli õhkõrn triip lubatust hiljem. Korralikud triibud lubatud ajaga sain aga nädal või isegi rohkem hiljem. Seega pidi Kaigertil olema kuivamistriip, sest nii varast rasedust ei saanud see näidata.

Sinu puhul ei tähenda see siiski kindlalt, et sa ei ole rase. Lihtsalt igasugu testide jaoks vara veel. Kui päevad tõesti ära jäävad, siis tee uus test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loo jätk veel selline. Käisin mitu korda veel päeva jooksul seda First Signal testi vaatamas ning veendusin, et seal ikka 100% kindlalt ainult 1 triip ja ei mingit kahtlustki. Nüüd on testi tegemisest möödas 6 tundi ja ootamatult on ka First Signal testile tekkinud teine triip ja see juba tugevam kui Apotheka testi oma. Aga lugesin vahepeal mingit ingliskeelset lehte, et miks valepositiivsed testid tekivad ning seal oli üheks põhjuseks ka see, et naised lähevad tunde hiljem uuesti testi kontrollima, et kas nad ikka nägid õigesti 🙂 ja siis on sinna mingil põhjusel see teine triip tekkinud. Testin homme uuesti ja eks siis näha ole :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 14:23; 10.03 16:43; 11.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis lõpuks läks? Mida tänane test näitas?

Mina tegin eile naljapärast testi (katkemisest möödas 11 päeva) ja testile tuli ka mitu tundi hiljem teine peenike triip. OV-st saab möödas olla maksimaalselt 1-2 päeva. Ise arvan, et see oli üldse eile. Huvitav, kas ikka veel katkemisest positiivne, mida ma eriti ei usu, sest juab katkemise päeval oli hcg ainult 30. Nädalapärast testin uuesti. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest siis saab võrrelda, kui on paksemaks läinud triip, siis HCG tuseb ja olen jälle rase. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]GuilefulAngel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas siis lõpuks läks? Mida tänane test näitas?

Mina tegin eile naljapärast testi (katkemisest möödas 11 päeva) ja testile tuli ka mitu tundi hiljem teine peenike triip. OV-st saab möödas olla maksimaalselt 1-2 päeva. Ise arvan, et see oli üldse eile. Huvitav, kas ikka veel katkemisest positiivne, mida ma eriti ei usu, sest juab katkemise päeval oli hcg ainult 30. Nädalapärast testin uuesti. :)[/tsitaat]
Mõtle nüüd natuke loogiliselt-mis valemiga sa rase peaksid olema?!? Kui test peale katkemist ikka veel positiivne, siis ei saa ka ov toimuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:19; 11.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla selle valemiga, et ov toimus arvatavast varem ära ja test on triibuline uuest rasedusest, sest katkemine võis tsükli segi lüüa. Tean teisigi, kes 2 nädalat peale katkemist testi rasvaseks on saanud ja seda uuest rasedusest.

Elus juhtubki vahel imesid. Ka sinuga võib juhtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul 11 päeva tagasi toimus raseduse katkemine, siis praegu ei saa rasedustest sul küll mitte mingi valemiga rasedust näidata! Kas sa arvad, et sul oli kohe ovulatsioon, nii kui veritsema hakkas? Tule ikka maa peale, muidu saab kukkumine valus olema!
See et 2 nädalat peale katkemist saada UUED TRIIBUD -on füüsiliselt võimatu! Kui sa natuke naise keha toimimisest midagi teaksid, siis saaksid ise ka sellest aru!
On juhtumeid, kus jäädakse peale katkemist esimesel tsüklil kohe rasedaks- aga see ei tähenda kohe kindlasti seda et 2 nädala pärast juba rasedustestile triibud saaks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:19; 11.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sel juhul on triip ikka veel katkenud rasedusest. Ei saa aru, miks nii leili läksid? Ma ainult mõtlesin ja vaagisin, mis võiks olla, sest katkemise päeval oli HCG tase 30 ja tänaseks peaks ta ammu juba 0 olema!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna hommikul uue testi ning seal on kindlalt ainult üks triip. Kui mingi kalde all vastu valgust vaadata, siis näeb õrnalt seda võimalikku teist triibu kohta. Aga ühesõnaga, veendusin minagi, et kuivamistriibud on täiesti olemas (eks võimalus, et ma rase olen on siiski veel olemas, aga kui õrn triip ilmub testile alles tunde pärast testi tegemist, siis on see ilmselt siiski kuivamistriip)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 14:23; 10.03 16:43; 11.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas see ongi kuivamistriip?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.