Esileht Pereelu ja suhted Kas see ongi normaalne?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kas see ongi normaalne?

Postitas:

Tihti teil on juhtunud, et mees teid magamise ajal paneb? Et magate, mehel tuleb tahtmine seksida ja ta teeb seda teid äratamata?
Meil enamasti nii ongi. Olen tavaliselt poolunes kui mees minuga seksib. Ega ma muidu ei viitsigi temaga eriti seksida, eks kasutab siis juhust kui piisavalt uimane olen. Mõnikord on ka päeval jõuga võtnud, oleme abielus ja see olevat mu kohustus talle anduda.
Kui normaalne see teie peres on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:34; 23.01 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti ebanormaalne on see meie peres…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda nimetatakse vägistamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees on moslem või elad keskajas – mis kuradi kohustus anduda?
jah – see on vägistamine. Muide paljud sellised vägistamised (õigemini enamik) jäävadki karistamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on vägistamine. kunagi nägin dokumentaali mehest, kellel oli selline haiguslik seisund, et unes öösiti vägistas oma naist. hommikul ei mäletanud midagi.
mõnikord on ka päeval jõuga võtnud???? appi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:26; 24.01 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks see mingi fetish ole. kui naine vastu ei ole, siis mida mehelegi ette heita. kooselus lepitakse reeglites kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus on nagu paljude teiste teemade puhul oma õigused ja kohustused. Kui kohustuste täitmine ei sobi, siis tuleb lihtsalt lahutada, sest õigusi ilma kohustusteta ei saa eksisteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju vägistamine… Loomaga elad või? Ja kas sul enda vastu tõesti mingit austust ja armastust ei ole, et lased endaga nii teha?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paras paar
pada ja katel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abielus on nagu paljude teiste teemade puhul oma õigused ja kohustused. Kui kohustuste täitmine ei sobi, siis tuleb lihtsalt lahutada, sest õigusi ilma kohustusteta ei saa eksisteerida. [/tsitaat] Päris ikka nii ei ole, et abiellumine annab õiguse vägistada. Kui tahad sellist õigust, siis rända aga paar sajandit ajas tagasi ja üldiselt saadi ka siis aru, kui ikka partner hetkel seksi ei soovinud, aga mõni vägivaldsem eksemplar sai ehk tõesti naist vägivaldselt abielukohust täitma sundida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Päris ikka nii ei ole, et abiellumine annab õiguse vägistada. Kui tahad sellist õigust, siis rända aga paar sajandit ajas tagasi ja üldiselt saadi ka siis aru, kui ikka partner hetkel seksi ei soovinud, aga mõni vägivaldsem eksemplar sai ehk tõesti naist vägivaldselt abielukohust täitma sundida.[/tsitaat]

ajaloost on teada, et kui vägistamine toimus linnas, siis oli naisel kohustus karjuda ja appi hüüda. Karjuda ei olnud kohustuslik linnast väljas, kus keegi ei oleks nagunii kuulnud.

abielumeest ei pea keegi kurjategijaks, kui kogu stoori põhineb vaid naise kaebusel ja ükski tõend ei kinnita vägivalla kasutamist. teoreetiliselt võiks iga naine sitakeeramise eesmärgil oma mehe peale vägistamiskaebuse esitada, proovi saamisega ilmselt ka probleemi ei tekiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fuuu, kui vastik ja ebaloomulik. Ei kujuta ettegi sellist abielu, bjaaaaak.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas saab nii sügavalt magada?täis oled v?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on 1 korral nii juhtunud, et juba nädal aega oli väga palju tegemist ja õhtuti polnud enam seksiks jaksu. mõlemad aga tahtsime, lükkasime edasi, et homme. aga öösel nägin väga erootilist und. ühel hetkel ehmusin üles, mees ka. olin tal kaisus lusikapoosis. küsisin mehe käest, mis toimub. ütles, et nägi unes, et me seksisime. olin alt täiesti märg. läksin wc-sse ja sperma voolas välja. siiamaani vahel arutame mehega, et kuidas küll niimoodi juhtus. tükk aega seksita, paljalt kaissu, mõlemad magavad ja näevad er. und ja seksivadki.[/tsitaat] kas sa pole kuulnud, et kui mees kaua ei seksi, võib tal öösel tekkida iseeneslik seemnepurse. kui ta veel erooltilist und ka nägi, siis mis seal imestada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägistamine oleks siis, kui teemaalgataja hakkaks vastu. Mina tema jutust küll aru ei saanud, et ta kuidagi vastu väga hakkaks. Mäletan oma esimese suhte puhul, et sai ka sellist pulli tehtud. Mina mehele ja tema mulle. Olin poolunes, aga ometi nautisin seda. Kuna mees nägi, et ma ikka enam-vähem ärkvel olen, siis ei olnud see tema jaoks ka vägistamine. Vägistamine oleks see siis, kui ma oleks täiest kõrist karjunud, et lõpetagu ära ja üritanud tema haardest lahti rabeleda. Kui teemaalgataja kuidagi vastu ei hakka, siis ei saa mees aru, et ta midagi valesti teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt ma vastu ei ole ja lasen tegutseda mehel, nagunii üle paari minuti see ei kesta. Ja kui vastu olen siis tuleb suurem tüli.
Päeval on vahest juhtunud,et mehel tuleb tahtmine ja siis pean koheselt nõus olema aga seda minu nõusolekut ei jäägi ta tegelikult ootama vaid hakkab tegutsema, mis mulgi siis üle jääb? Hakkan karjuma, et oma mees võtab vägisi? Laste pärast tuleb head nägu teha, isana on ta hea ja pole midagi teha kui seks mulle ei meeldi, mehest võib aru saada, neil omad vajadused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:34; 23.01 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavaliselt ma vastu ei ole ja lasen tegutseda mehel, nagunii üle paari minuti see ei kesta. Ja kui vastu olen siis tuleb suurem tüli.
Päeval on vahest juhtunud,et mehel tuleb tahtmine ja siis pean koheselt nõus olema aga seda minu nõusolekut ei jäägi ta tegelikult ootama vaid hakkab tegutsema, mis mulgi siis üle jääb? Hakkan karjuma, et oma mees võtab vägisi? Laste pärast tuleb head nägu teha, isana on ta hea ja pole midagi teha kui seks mulle ei meeldi, mehest võib aru saada, neil omad vajadused.[/tsitaat]

no kui sa sellise jobu partneri otsa oled sattunud, siis pole ju mingi ime, et seks sulle ei meeldi!!!! ka mulle ei meeldinud seks, kui mul umbes samalaadne kutt kunagi nooruses oli. muutusin kohe täiesti frigiidseks sellest poolvägistamisest. kui leidsin toreda ja hooliva mehe, kes voodis ka midagi teha oskas, siis hakkas seks vägagi meeldima.

Lahuta! Selline mees pole väärt naist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 15:23; 23.01 15:29; 23.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?[/tsitaat]
Naisel on ju valus, kui ilma erutumata ja korralikult libestamata lihtsalt panema hakatakse. Spontaanse, kiire seksi puhul on vahe selles, et ärkvel inimesel tekib iha ja see paneb koheselt mahlad tööle. Kui see magav naine just parasjagu erootilist unenägu ei näe, siis ta ei märgu ja temaga kuivalt (ainult mehe eritisest ei piisa) seksides tekivad tal tupeseintele mikrohaavad lisaks valuaistingule. Mitte midagi mõnusat või nautimisväärset seal küll ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 15:23; 23.01 15:29; 23.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?[/tsitaat]

On vahe sees, kas mees püüab seda magavat naist kuidagi erutada või mitte. Kui mees mind kaissu võtab ja silitama hakkab ning ma tasapisi selle peale unest virgun, siis muidugi ma erutun ja selline äratus on meeldiv. Aga täiesti vastuvõetamatu on see, et mees siseneb minusse kui ma sügavalt magan ja ma ärkaksin selle peale, et ta mind paneb. Inimene mitte nukk! Sellise mehe jätaksin maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 15:23; 23.01 15:29; 23.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, sellest naine-vajab-eelmängu erinevusest ma saan muidugi hästi aru.

Aga oletades, et naine näeb \”ilusaid\” unenägusid või mees hakatuseks stimuleeribki naist, teeb näiteks keelekat? Nii et naine ei ärka ja mõnuleb läbi une? Mõnel juhul me ei saa seda siiski ehk päris vägistamiseks nimetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks sellist trikki. Osta täispuhutav naine, kust neid ostetakse ma küll ei tea.. sexpoest vast, ja pärast mehe uinumist aseta see enda koha peale täispuhutuna teki alla. Ise mine maga teises toas. Väike vihje ja nali ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Aga oletades, et naine näeb \”ilusaid\” unenägusid või mees hakatuseks stimuleeribki naist, teeb näiteks keelekat? Nii et naine ei ärka ja mõnuleb läbi une? [/tsitaat]

On sul olnud mõni naine, kes sellise asja peale ei ärka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vastupidist ka esinenud, et mees on poole seksi pealt norskama jäänud. Õigemini on mul lausa 3 meest niiviisi teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]On sul olnud mõni naine, kes sellise asja peale ei ärka?[/tsitaat]No ausalt öeldes olen ma ise nii arg mees, et ei ole söandanud ühelegi magavale naisele sel moel läheneda. Vaadates antud teema vastuseid, vist ei söanda ka edaspidi. Liiga suure tõenäosusega tembeldatakse kohe vägistajaks.

Aga üks siin ennist kirjeldas ju, kuidas ärgates tundus asi \”tehtud\” olevat. Järelikult ei pruugi naine selle peale tingimata ärgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elu on lihtne, ärge mõelge üle. krt 99% meestest abiellub selleks, et lihtsamini ja regulaarselt keppi saada. kui naine seda ei võimalda, siis tekivadki igasugused probleemid, ka selline nagu teemaalgatajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavaliselt ma vastu ei ole ja lasen tegutseda mehel, nagunii üle paari minuti see ei kesta. Ja kui vastu olen siis tuleb suurem tüli.
Päeval on vahest juhtunud,et mehel tuleb tahtmine ja siis pean koheselt nõus olema aga seda minu nõusolekut ei jäägi ta tegelikult ootama vaid hakkab tegutsema, mis mulgi siis üle jääb? Hakkan karjuma, et oma mees võtab vägisi? Laste pärast tuleb head nägu teha, isana on ta hea ja pole midagi teha kui seks mulle ei meeldi, mehest võib aru saada, neil omad vajadused.[/tsitaat]

eee.. laste pärast teed vägistamise ajal head nägu? Et lapsed seda nähes aru ei saaks, et emmet vägistatakse, vaid nad arvaks, et toimub seks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:26; 24.01 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastan meeskodanikule: olen sügavas keskeas naine, mehega paarkümmend aastat koos elatud, seksime enam-vähem iga päev, no olgu, pingelistel perioodidel paar-kolm korda nädalas. aga meil on olnud perioode, kus õhtul väsimuse tõttu seksida pole jõudnud. ja kui mu mees öösel läbi une mind silitama hakkab, ei ole mul mingit kuivust ja mikrohaavu, vägistamisest rääkimata. vahel olen küll jah suisa poolunes, aga see ei takista mul orgasmi saamast :). meeskodanik, kes sa siin sõna võtsid, ära ole nii uje, kõik naised ei ole kurjad ja mõnel on oma mehega nii soe suhe, et ei solvu, kui mees ka une pealt läheneb :). päri vahva vaheldus on see une pealt seks :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vastan meeskodanikule: olen sügavas keskeas naine, mehega paarkümmend aastat koos elatud, seksime enam-vähem iga päev, no olgu, pingelistel perioodidel paar-kolm korda nädalas. aga meil on olnud perioode, kus õhtul väsimuse tõttu seksida pole jõudnud. ja kui mu mees öösel läbi une mind silitama hakkab, ei ole mul mingit kuivust ja mikrohaavu, vägistamisest rääkimata. vahel olen küll jah suisa poolunes, aga see ei takista mul orgasmi saamast :). meeskodanik, kes sa siin sõna võtsid, ära ole nii uje, kõik naised ei ole kurjad ja mõnel on oma mehega nii soe suhe, et ei solvu, kui mees ka une pealt läheneb :). päri vahva vaheldus on see une pealt seks :).
[/tsitaat]

100% nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?[/tsitaat]
ma võtaks sõna ja ütleks, et mul on ka sellist situatsiooni ette tulnud ja see on väga erootiline ja nauditav. kui mul on partner, kellega seksi ma soovin ja naudin, siis igal juhul ma naudin seda nii ärkvel olekus kui poolunes. selge see, et mees mind eelnevalt ka piisavalt erutab. mina siis samal ajal näen unes midagi meeldivat. ma eriti ei mõista seda naiste hüsteeriat ja juttu vägistamisest. sellist juttu saab rääkida juhul kui oleks tegu mingi soovimatu isikuga. aga kui jutt on oma abikaasast? see viitab ainult sellele, et omavaheline suhe pole korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see ongi normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.