Esileht Pereelu ja suhted Kas see ongi normaalne?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas see ongi normaalne?

Postitas:

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?[/tsitaat]
Naisena nõus tsiteerijaga. Minu arust koos- või abielu üks eeldusi on ju teise poole usaldamine, lojaalsus ja diskreetsus. Kui midagi suhtes häirib räägitakse sellest omavahel NING LEPITAKSE KOKKU. Kas kamp võõraste varjunimedega foorumis kirjutajaid on ikka selline seltskond kellega oma intiimelu pisiasju lapata? Ehk oleks mõtekam oma kaasaga sellised teemad läbi arutada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka paar korda hakanud mehel noksi silitama ja katsuma, kui ta magab. Selle peale ta muidugi ärkab üles ja on kohe äksi täis. Pole veel politseisse avaldust esitanud minu peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tihti teil on juhtunud, et mees teid magamise ajal paneb? Et magate, mehel tuleb tahtmine seksida ja ta teeb seda teid äratamata?
Meil enamasti nii ongi. Olen tavaliselt poolunes kui mees minuga seksib. Ega ma muidu ei viitsigi temaga eriti seksida, eks kasutab siis juhust kui piisavalt uimane olen. Mõnikord on ka päeval jõuga võtnud, oleme abielus ja see olevat mu kohustus talle anduda.
Kui normaalne see teie peres on?[/tsitaat]
Pole veel kordagi juhtunud ja selle mehega arvatavasti ei juhtu ka. Une pealt võiks vast isegi korra kogeda, siis teaks kas meeldiv või ei. Vägistamise puhul abikaasa poolt tuleks sul ajsale ikka ametlik käik anda, ära ole selline narts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma usun et need naised kelle mees neid nö une pealt panevad, on siiski pigem ärkvel kui magavad….Või on nad mingid ERITI sügava unega…mis on ka imelik, umbes et miski neid ei ärta. Endal on mul ka mees hakanud asja tegema kui ise magama olen juba jäänud, aa tegevuse käigus pea siiski selgineb ja ärkad üles…kui mitte nii üles nagu päeval, aga unine ikka oled, aga siiski üleval…Mitte aga nii et umbes läbi uned seksid ära ja jätkad magamist sealt kus pooleli jäid ja hommikul mõtled et \”oi kas ma seksisin\”….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldib. Ärkan ja tunnen kuidas mees minuga mõnusasti tegeleb. MMmmmmmm mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see ongi normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.