Esileht Pereelu ja suhted Kas see ongi normaalne?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kas see ongi normaalne?

Postitas:
Kägu

RE: Kas see ongi normaalne?

Mis seal meeldivat on kui sinuga nii seksitakse, et sa ise midagi ei tea. Hahaaa, no nali naljaks, ärkaks üles ikka ma arvan aga no imelik ju niimoodi. Ei mingit eelmängu ja ma pakun, et selline nö kiire seks saab mõne minuti pärast läbi ka. Nii et naine ju sealt üldjuhul miskit ei saa. Ongi pigem nagu onamisobjekt või nii. Öelge nüüd uuesti, kui tore see oleks, kui naine teiega niimoodi kepiks, et ise arugi ei saa. Sest just nii see on kui teha nö kiire kepp poolmagava naisega. Näiteks naine seksib sinuga kuus 12 korda ja üle poole neist kordadest sa ei tunne mitte midagi. See võrdub minu arvates mitte seksimisega. Ja 6 või vähem korda kuus on ilmselget vähe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavaliselt ma vastu ei ole ja lasen tegutseda mehel, nagunii üle paari minuti see ei kesta. Ja kui vastu olen siis tuleb suurem tüli.
Päeval on vahest juhtunud,et mehel tuleb tahtmine ja siis pean koheselt nõus olema aga seda minu nõusolekut ei jäägi ta tegelikult ootama vaid hakkab tegutsema, mis mulgi siis üle jääb? Hakkan karjuma, et oma mees võtab vägisi? Laste pärast tuleb head nägu teha, isana on ta hea ja pole midagi teha kui seks mulle ei meeldi, mehest võib aru saada, neil omad vajadused.[/tsitaat]

eee.. laste pärast teed vägistamise ajal head nägu? Et lapsed seda nähes aru ei saaks, et emmet vägistatakse, vaid nad arvaks, et toimub seks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vastan meeskodanikule: olen sügavas keskeas naine, mehega paarkümmend aastat koos elatud, seksime enam-vähem iga päev, no olgu, pingelistel perioodidel paar-kolm korda nädalas. aga meil on olnud perioode, kus õhtul väsimuse tõttu seksida pole jõudnud. ja kui mu mees öösel läbi une mind silitama hakkab, ei ole mul mingit kuivust ja mikrohaavu, vägistamisest rääkimata. vahel olen küll jah suisa poolunes, aga see ei takista mul orgasmi saamast :). meeskodanik, kes sa siin sõna võtsid, ära ole nii uje, kõik naised ei ole kurjad ja mõnel on oma mehega nii soe suhe, et ei solvu, kui mees ka une pealt läheneb :). päri vahva vaheldus on see une pealt seks :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]vastan meeskodanikule: olen sügavas keskeas naine, mehega paarkümmend aastat koos elatud, seksime enam-vähem iga päev, no olgu, pingelistel perioodidel paar-kolm korda nädalas. aga meil on olnud perioode, kus õhtul väsimuse tõttu seksida pole jõudnud. ja kui mu mees öösel läbi une mind silitama hakkab, ei ole mul mingit kuivust ja mikrohaavu, vägistamisest rääkimata. vahel olen küll jah suisa poolunes, aga see ei takista mul orgasmi saamast :). meeskodanik, kes sa siin sõna võtsid, ära ole nii uje, kõik naised ei ole kurjad ja mõnel on oma mehega nii soe suhe, et ei solvu, kui mees ka une pealt läheneb :). päri vahva vaheldus on see une pealt seks :).
[/tsitaat]

100% nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?[/tsitaat]
ma võtaks sõna ja ütleks, et mul on ka sellist situatsiooni ette tulnud ja see on väga erootiline ja nauditav. kui mul on partner, kellega seksi ma soovin ja naudin, siis igal juhul ma naudin seda nii ärkvel olekus kui poolunes. selge see, et mees mind eelnevalt ka piisavalt erutab. mina siis samal ajal näen unes midagi meeldivat. ma eriti ei mõista seda naiste hüsteeriat ja juttu vägistamisest. sellist juttu saab rääkida juhul kui oleks tegu mingi soovimatu isikuga. aga kui jutt on oma abikaasast? see viitab ainult sellele, et omavaheline suhe pole korras.

Please wait...
Postitas:
mäu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav! Mina mehena seda tõenäoliselt küll vägistamiseks ei peaks, kui mu armas naine mind une pealt niimoodi üllataks. Mina defineeriks vägistamist kui vastu tahtmist seksile sundimist, ehk une pealt seda tehes selgub kuriteo koosseis ju alles ärgates.

Nüüd aga selgub postitustest, et igal juhul 100% on sellisel viisil seksi algatamine vastumeelne.

Ma ei taha kindlasti kellegi isiklikke eelistusi või arusaamu vaidlustada. Samas loodan, et enamus naisi magab ikka koos endale meeldiva mehega? Ja ma saan aru, et vähemalt mingile osale naistest sobib mõnikord ka spontaanne kiire seks? Kas siis tõesti ei leidu mitte ainsatki naist, kellele selline asi vahest hoopis meeldiv tunduks? Või ei julge sellised haruldased isendid pärast nii resoluutset hukkamõistu enam lihtsalt sõna võtta?[/tsitaat]
Naisena nõus tsiteerijaga. Minu arust koos- või abielu üks eeldusi on ju teise poole usaldamine, lojaalsus ja diskreetsus. Kui midagi suhtes häirib räägitakse sellest omavahel NING LEPITAKSE KOKKU. Kas kamp võõraste varjunimedega foorumis kirjutajaid on ikka selline seltskond kellega oma intiimelu pisiasju lapata? Ehk oleks mõtekam oma kaasaga sellised teemad läbi arutada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka paar korda hakanud mehel noksi silitama ja katsuma, kui ta magab. Selle peale ta muidugi ärkab üles ja on kohe äksi täis. Pole veel politseisse avaldust esitanud minu peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tihti teil on juhtunud, et mees teid magamise ajal paneb? Et magate, mehel tuleb tahtmine seksida ja ta teeb seda teid äratamata?
Meil enamasti nii ongi. Olen tavaliselt poolunes kui mees minuga seksib. Ega ma muidu ei viitsigi temaga eriti seksida, eks kasutab siis juhust kui piisavalt uimane olen. Mõnikord on ka päeval jõuga võtnud, oleme abielus ja see olevat mu kohustus talle anduda.
Kui normaalne see teie peres on?[/tsitaat]
Pole veel kordagi juhtunud ja selle mehega arvatavasti ei juhtu ka. Une pealt võiks vast isegi korra kogeda, siis teaks kas meeldiv või ei. Vägistamise puhul abikaasa poolt tuleks sul ajsale ikka ametlik käik anda, ära ole selline narts.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma usun et need naised kelle mees neid nö une pealt panevad, on siiski pigem ärkvel kui magavad….Või on nad mingid ERITI sügava unega…mis on ka imelik, umbes et miski neid ei ärta. Endal on mul ka mees hakanud asja tegema kui ise magama olen juba jäänud, aa tegevuse käigus pea siiski selgineb ja ärkad üles…kui mitte nii üles nagu päeval, aga unine ikka oled, aga siiski üleval…Mitte aga nii et umbes läbi uned seksid ära ja jätkad magamist sealt kus pooleli jäid ja hommikul mõtled et \”oi kas ma seksisin\”….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib. Ärkan ja tunnen kuidas mees minuga mõnusasti tegeleb. MMmmmmmm mõnus.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas see ongi normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.