Esileht Ilu ja tervis Kas see võib olla ärevushäire?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas see võib olla ärevushäire?

Postitas:

Ma olen kõrvalt näinud mitmete lähisugulaste ärevushäiret ja need on olnud väga erinevad. Endal pole olnud – kas see võib olla selline, et ei suuda absoluutselt paigal olla ega millelegi keskenduda, ainult ringi on vaja kogu aeg kõndida, töö on kõik tegemata. Kui jään pikemalt istuma, hakkab kõik sees nagu värisema. Vahepeal tekib tohutu seksiisu, siis jälle tahaks hoopis nutta või karjuda või kedagi-midagi peksta. Söögiisu on selgelt vähenenud. Mis pagana asi see minuga toimub. Nii on olnud paar päeva, nädala alguses avastasin, et mees petab mind, esimestel päevadel oli lihtsalt suur kurbus, nüüd on aga hoopis ebameeldivam olla. Nädala alguses tahtsin just magada kogu aeg, täna pole mingit und, kuigi viimastel päevadel olen vähe maganud. Oskab keegi selgitada, mis minu sees toimub? Ahjah, vererõhk on ka kõrgem kui tavaliselt juba mitu päeva – ülemine on 150 kandis, tavaliselt on 130 või alla selle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÄrevusHÄIREKS nimetatakse asja tavaliselt siis, kui sellistel sümptomitel pole konkreetset põhjust.

Sinul on tõenäoliselt mehe petmise tõttu lihtsalt stressireaktsioon olukorrale.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevushäire kirjeldus: https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/arevushaire/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Kas see võib olla ärevushäire?