Esileht Ilu ja tervis Kas see võib olla astma?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas see võib olla astma?

Postitas:

Mees ütleb, et öösel on mul väljahingamine imelik, nagu oleks suuri probleeme sellega, hakkaksin lämbuma vms. Ehmatasin teda sellega päris ära ja mitmes öö juba nii. Ise muidugi midagi ei tunneta, et halvasti oleks.
Astmale olen varem mõelnud vaid köha ajal, alati kui on köha siis tekivad jubedad köhahood nii et ei saa korralikult hingatagi… aga kas astma siis ei peaks pidevalt endast märku andma?
Teab keegi sellest haigusest rohkem, on mul põhjust muretseda(tegelikult juba muretsengi)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 19:46; 23.02 20:21;
To report this post you need to login first.

Põhimõtteliselt võib see astma olla küll.. olen kuulnud/kokku puutunud paljude juhtumitega, mis ei ole tüüpilised variandid konkreetsete astmahoogudega.. on olemas ju veel segatüüpi astmat ja köhavariantset astmat (viimane väljendub ainult pikaajalise, näiliselt põhjuseta köhana).. on sul köhahoogusid tihti nt? Iseenesest ei teeks ju paha välja uurida, kas on tegu astmaga, kui juba kahtlused on tekkinud.. perearstile ja sealt edasi pulmonoloogile (spirograafiasse ja bronhodilataatortestile)..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]millimallikas85 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Põhimõtteliselt võib see astma olla küll.. olen kuulnud/kokku puutunud paljude juhtumitega, mis ei ole tüüpilised variandid konkreetsete astmahoogudega.. on olemas ju veel segatüüpi astmat ja köhavariantset astmat (viimane väljendub ainult pikaajalise, näiliselt põhjuseta köhana).. on sul köhahoogusid tihti nt? Iseenesest ei teeks ju paha välja uurida, kas on tegu astmaga, kui juba kahtlused on tekkinud.. perearstile ja sealt edasi pulmonoloogile (spirograafiasse ja bronhodilataatortestile)..[/tsitaat]

Köhahood on vaid siis kui on olnud gripp. Aga alati on olnud sedasi hoogudena köha ja väga hull.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 19:46; 23.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.astma.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kas see võib olla astma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.