Esileht Ilu ja tervis kas seen võib anda positiivse PAP-proovi vastuse?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kas seen võib anda positiivse PAP-proovi vastuse?

Kas seen võib mõjutada PAP-proovi tulemusi? Mul oli nimelt viimane proov korrast ära (varem on alati ok olnud), näitas kergeid rakumuutusi. Samas HPV ehk papilloomviirus oli negatiivne. Jäin mõtlema, et üsna enne proovi andmist oli mul kerge seen, kas see võis neid muutusi emakakaelal tekitada? Ei taibanud arstilt küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 00:19; 19.01 19:58; 20.01 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ajaviiteks on tõesti seda päris huvitav lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult hea küsimus sul. Tuled arsti juures foorumisse lollusi küsima? Sul arsti nr on eks, helista ja saad vastuse. Aga jah papilloomviirus on ikka sugulisel teel leviv viirus. Ja kui sul varem on kõik proovid korras olnud nagu sa väidad, noh jah, mis siin ikka öelda. Seen on ikka enda tupe ja emaka keskkond. Mõtle natuke ise ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uskumatult hea küsimus sul. Tuled arsti juures foorumisse lollusi küsima? Sul arsti nr on eks, helista ja saad vastuse. Aga jah papilloomviirus on ikka sugulisel teel leviv viirus. Ja kui sul varem on kõik proovid korras olnud nagu sa väidad, noh jah, mis siin ikka öelda. Seen on ikka enda tupe ja emaka keskkond. Mõtle natuke ise ka.[/tsitaat]

Kas sul on lugemise või arusaamisega raskusi. Papilloomviirus oli ju negatiivne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 00:19; 19.01 19:58; 20.01 13:29;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uskumatult hea küsimus sul. Tuled arsti juures foorumisse lollusi küsima? Sul arsti nr on eks, helista ja saad vastuse. Aga jah papilloomviirus on ikka sugulisel teel leviv viirus. Ja kui sul varem on kõik proovid korras olnud nagu sa väidad, noh jah, mis siin ikka öelda. Seen on ikka enda tupe ja emaka keskkond. Mõtle natuke ise ka.[/tsitaat]

Ära targuta, kui sa muhvigi ei tea.

Teemaagataja, leidsin sellise vastuse, seal on põhjalikult seletatud:

https://www.arst.ee/et/Kusimused-ja-vastused/view_question/12937/pap-test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Emakakaelas olevaid muutusi ei pruugi ainult HPV esile kutsuda. Tee mõne kuu pärast uus test.[/tsitaat]

Jah, tean seda. Seepärast tundsingi huvi, kas süüdlaseks võiks olla seen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 00:19; 19.01 19:58; 20.01 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on elus üks kord olnud pap korrast ära. Selle põhjustas väga väike rasedus, millest ma veel midagi ei teadnud. Rasedus pidi tihti kerge düsplaasia vastust andma. Samas olen pidevalt hädas olnud seenega ja andnud ka pap testi jaoks proove seenetades. Pap on alati korras olnud, aga viimasel korral näitas see hoopis positiivset ehk tegelikult valepositiivset trihhomonoosi. Pidavat seenega antud pap-il tavaline nähtus olema. Prc meetodil tehtud trihhomonoositest oli loomulikult negatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis kas seen võib anda positiivse PAP-proovi vastuse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.