Esileht Pereelu ja suhted Kas seks on kõige parem tunne elus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas seks on kõige parem tunne elus?

Postitas:
Kägu

Küsin, sest pole ise seksinud, aga tahaks teada. Kas seks on kõige olulisem asi, mida elus kogeda või on midagi, mis on sellega võrreldav või isegi parem?

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastuse saad ainult proovides. Kuidas saab keegi teine teada, kuidas sulle seks meeldib.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No seks võib olla väga hea, aga ka üsna kehv kogemus.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib ka kahjuks halb kogemus olla, see oleneb mitmest asjaolust. Meestel on küll õnnestumisprotsent (et seks tundub hea kogemus) tunduvalt suurem kui naistel.  Vahel on ka nii, et seks ise oli küll tore, aga tagajärg on ikkagi jube: mõni kole haigus või soovimatu rasedus (viimane on muidugi jälle naistele ilmselt üldjuhul jubedam teema, aga eks ole ikka mehele ka paras jama.)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Häid hetki ei pea tegelikult üldse paremusjärjekorda seadma. Tunda kirge, iha teise inimese vastu ja siis seda soovi rahuldada on loomulikult väga hea ja elus tunne, aga kas parem või halvem kui näiteks tõeliselt janusena vett juua… või see moment, kui piinav kõrvavalu lakkab… või siis, kui laps terveneb raskest haigusest… või see, kui saad peale pöörast päeva end lihtsalt puhaste jahedate linade vahel omaenda voodis välja sirutada… või kui ujud soojas augustikuises meres…. või vaatad täiuslikult ilusat päikeseloojangut… või loed geniaalselt hästi kirjutatud raamatut…. jne jne jne – ei oska öelda.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte !!!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on palju asju, mis on väga head elus. Üks neist orgasm. Tõsiselt pikka ja mitmekordset orgasmi olen siiski ainult ise tehes kogenud, mees on mul seksi teemadel väga kidakeelne ja kohmetu, temaga seks on ok aga ei midagi silmipimestavalt mõnusat. Temaga ei saa vabameelselt oma fantaasiatest ja soovidest rääkida, see peletab ta hoopis eemale. Lisaks ei tunne ma oma mehega seksides, et ta minu keha jumaldaks ja et ma talle lõputult suur ihaldusobjekt olen, oleme keskealisd ka ja ma ei ole enam teismelise tüdruku vormis. Ka ükski nooremast peast kogetud seks ei ole olnud nii silmipimestavalt mõnus kui oma fantaasiate abil saadud orgasm. Oma fantaasiates on seda minu keha jumaldamist palju kergem ette kujutada ja seetõttu ka orgasm suurem.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On palju paremaid asju- kaasahaarav film, koeraga jalutuskäik sügiseses metsas, toiduelamus, kohtumine vanade sõpradega, et hommikuni naerda..

Ilma nende kogemusteta ma elada ei suudaks, ilma seksita aga vabalt.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elus on kahtlemata palju naudinguid (nimetaksin hea söögi ja joogi ka üsna tippu), aga seks ikkagi füüsiliselt neist üle. Mina jällegi ise ei suuda puhtanatoomiliselt endale sellist mõnu tekitada nagu mees. Lisaks nauding lähedusest ja tunnetest teise inimese vastu – jah, võin öelda küll, et tegu on ûlima mõnuga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on seks väga, väga hea asi. Aga minu jaoks (rõhutan, minu jaoks) just siis, kui oled partneriga, keda armastad. Eriti hea on see siis, kui suhe on alles armumisefaasis. Orgasm on vaid üks osa seksist. Sinna juurde on väga hea ka see lähedus, kallistused, suudlused jne. mida seksi ajal koged. Juhupartneriga olles seda vist nii väga ei ole ja oluline on eelkõige orgasm.

Seksi headust ei oska ma millegagi võrrelda, aga igal juhul soovitan teemaalgatajal seda kogeda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige parem tunne, mis ma oma elus olen kogenud, oli see hetk, kui mu lapsed sündisid. Seda eufooriat ja õnnetunnet on võimatu kirjeldada, aga sünnitanud naised saavad aru. Kuigi oled sünnitusest puruväsinud, ikka istud  üleval ja vaatad oma vastsündinud beebit suurte silmadega-

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õige inimesega võib väga hea olla, aga kõige parem muidugi ei ole. Maailmas on veel paremaid asju siiski.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadelnuna inimesi, võin öelda, et on inimesi, kelle elu valitseb seks ja kes on valmis selle nimel ja selle pärast tegema igasugu asju. Et seda saada, et seda palju saada ja et  seda paljudelt saada. Panna kaalule oma suhe, või abielu, joosta sellepärast kiini.

Ja siis need, kes ei jookse kiini, ega pane kaalukausile. Keda ei valitse seks vaid kes võtavad seda elu osana, paketis.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No seks võib olla väga hea, aga ka üsna kehv kogemus.

Kuidas saab kehv olla?

0
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadelnuna inimesi, võin öelda, et on inimesi, kelle elu valitseb seks ja kes on valmis selle nimel ja selle pärast tegema igasugu asju. Et seda saada, et seda palju saada ja et seda paljudelt saada. Panna kaalule oma suhe, või abielu, joosta sellepärast kiini.

Ja siis need, kes ei jookse kiini, ega pane kaalukausile. Keda ei valitse seks vaid kes võtavad seda elu osana, paketis.

On mehed kes tahavad seksi ja on naised kes ei taha seksi, sa oleks pidanud sedasi kirjutama. sina oled naine kes vist ei taha seksi, seepärast see seksi asi sind ka häirib. Aga kui seksi ei taha, miks mitte siis üksi elada? Siis ei häiri seksi värk ja mees ei saa sind ka kuidagi petta, sest sul polegi meest. Hea rahulik.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige parem tunne, mis ma oma elus olen kogenud, oli see hetk, kui mu lapsed sündisid. Seda eufooriat ja õnnetunnet on võimatu kirjeldada, aga sünnitanud naised saavad aru. Kuigi oled sünnitusest puruväsinud, ikka istud üleval ja vaatad oma vastsündinud beebit suurte silmadega.

See näitabki, kui erinevad on inimesed – mina ootasin oma lapsi väga ja armastan neid samuti üle õige, aga peale sündi kulus jupp aega (esimesega mitu nädalat, teisega ka peaaegu nädal), enne kui mul selline ülevoolav ja tõesti õnnest klompi kurku toov emaarmastus tekkis. Algul olid nad nagu mingid hämmastavad tulnukad, kelle eest tuli hellalt hoolitseda ja tegingi seda rõõmuga, aga mingit eufooriat küll ei tekkinud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadelnuna inimesi, võin öelda, et on inimesi, kelle elu valitseb seks ja kes on valmis selle nimel ja selle pärast tegema igasugu asju. Et seda saada, et seda palju saada ja et seda paljudelt saada. Panna kaalule oma suhe, või abielu, joosta sellepärast kiini.

On mehed kes tahavad seksi ja on naised kes ei taha seksi, sa oleks pidanud sedasi kirjutama. sina oled naine kes vist ei taha seksi, seepärast see seksi asi sind ka häirib. Aga kui seksi ei taha, miks mitte siis üksi elada? Siis ei häiri seksi värk ja mees ei saa sind ka kuidagi petta, sest sul polegi meest. Hea rahulik.

Ära väga minuga seosta. Kõik ei ole kirja pandud ainult enda pealt. Kui tahad minu profiili luua, siis nii lihtsalt see ei käi.

Näiteks ma kirjutasin  nendest, kelle elu juhib seks, ja nendest, kes elavad kooskõlas seksiga. Ma ju ei kirjutanud kolmandast valikust- nendest, keda seks ei huvita. Sina räägid nendest. Sest neid, keda üldse ei huvita, on kõige vähem. Aseksuaslaed.

Mina kirjutasin, et olen vaadelnud.

Sina vaatle ja koge ks rohkem. Et vaade oleks laiem.  Mina rääkisin inimestest,sina moonutasid minu jutu ära. Eraldades meesteks ja naisteks, sulle sobivas vormis. Mina aga ei mõelnud seda. Sest olen näi ud ju nii mehi, kui naisi, kes niivõi naa elavad ja toimetavad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära väga minuga seosta. Kõik ei ole kirja pandud ainult enda pealt. Kui tahad minu profiili luua, siis nii lihtsalt see ei käi.

Näiteks ma kirjutasin nendest, kelle elu juhib seks, ja nendest, kes elavad kooskõlas seksiga. Ma ju ei kirjutanud kolmandast valikust- nendest, keda seks ei huvita. Sina räägid nendest. Sest neid, keda üldse ei huvita, on kõige vähem. Aseksuaslaed.

Mina kirjutasin, et olen vaadelnud.

Sina vaatle ja koge ks rohkem. Et vaade oleks laiem. Mina rääkisin inimestest,sina moonutasid minu jutu ära. Eraldades meesteks ja naisteks, sulle sobivas vormis. Mina aga ei mõelnud seda. Sest olen näi ud ju nii mehi, kui naisi, kes niivõi naa elavad ja toimetavad.

Ju seks sind häirib, miks muidu negatiivselt sellest kirjutad.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina loed välja, mida sina tahad, et nii oleks. Ära suru.  Näiteks, kui ma kirjutasin inimestest, kelle elu juhib seks, siis mulle esimesena meenus minu sugulane, kes oli naine, ja kelle elu juhtis seks,niipalju, et ta isegi öösel jättis väikesed lapsed üksi. Et meestesse minna. Milline jaht see oli. Lõpuks võeti lapsed ära ja lastekodusse. Elu jooksul on nähtud selliseid mehi ja naisi mõelmaid. Ma ei rääkinud aseksuaalsetest inimestest, kellest tean vaid ühte, meesterahvast. Omavanust. Miks ta nii on, selle põhjust täpselt ei tea, aga ta on ühtlasi üksik. Ta ei piina sellega ühtegi naist, nagu sina liigitaks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina loed välja, mida sina tahad, et nii oleks. Näiteks, kui ma kirjutasin inimestest, kelle elu juhib seks, siis mulle esimesena meenus minu sugulane, kes oli naine, ja kelle elu juhtis seks,niipalju, et ta isegi öösel jättis väikesed lapsed üksi. Et meestesse minna. Milline jaht see oli. Lõpuks võeti lapsed ära ja lastekodusse. Elu jooksul on nähtud selliseid mehi ja naisi mõelmaid. Ma ei rääkinud aseksuaalsetest i imestest, kellest tean vaid ühte, meesterahvast. Omavanust. Miks ta nii on, ts on ühtlasi üksik. Ta ei piina sellega ühtegi naist, nagu sina liigitaks.

Ikka juhivad sind siis negatiivsed kogemused.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu silmis on negatiivne, kui seks selliselt elu juhib, et selle nimel teistest üle sõidetakse.on hea, kui sina pole elus selliseid asju kuulnudki. Sama on alkoholiga. Ma võin alkost kirjutada täpselt sama, mida oma esmases sõnavõtus seksi kohta. Et osade inimeste elu juhib, osad elavad nii, et see on elu osa, mus nii väga ei mõjuta. Ja peale selle on olemas täiskarsklased. Sina liigitaksid järelikult mind täiskarsklaseks.

Aga miks sina nii liigitad? Sinu põhjus? Mina ütlen, et seni ma joodik ei ole, täiskarsklane ka mitte. Olengi see, kes on teises rühmas. Sina aga arvad, et mitte?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Häid hetki ei pea tegelikult üldse paremusjärjekorda seadma. Tunda kirge, iha teise inimese vastu ja siis seda soovi rahuldada on loomulikult väga hea ja elus tunne, aga kas parem või halvem kui näiteks tõeliselt janusena vett juua… või see moment, kui piinav kõrvavalu lakkab… või siis, kui laps terveneb raskest haigusest… või see, kui saad peale pöörast päeva end lihtsalt puhaste jahedate linade vahel omaenda voodis välja sirutada… või kui ujud soojas augustikuises meres…. või vaatad täiuslikult ilusat päikeseloojangut… või loed geniaalselt hästi kirjutatud raamatut…. jne jne jne – ei oska öelda.

Lühidalt: Ei ole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina, kes ma seksi väga armastan ja naudin, arvan, et on siiski paremaid tundeid, kuid need on lühiajalised ja harvad ja seetõttu jäävad justkui seksi varju.

Nendeks veel paremateks tunneteks on minu jaoks:

1.Kohutavas janus piineldes lõpuks vett saada (nt mõnikord eksootikareisidel)

2.Üliväsinuna (näiteks 30-tunniselt ümberistumistega lennureisilt) koju jõudes oma voodisse pugemine

3. Üle mõistuse kohutava pissihäda korral lõpuks kenasse privaatsesse puhtasse WC-sse jõudmine.

Minu arvates need hetked on selline õndsus, mille kõrval orgasm kahvatub.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina loed välja, mida sina tahad, et nii oleks. Näiteks, kui ma kirjutasin inimestest, kelle elu juhib seks, siis mulle esimesena meenus minu sugulane, kes oli naine, ja kelle elu juhtis seks,niipalju, et ta isegi öösel jättis väikesed lapsed üksi. Et meestesse minna. Milline jaht see oli. Lõpuks võeti lapsed ära ja lastekodusse. Elu jooksul on nähtud selliseid mehi ja naisi mõelmaid. Ma ei rääkinud aseksuaalsetest i imestest, kellest tean vaid ühte, meesterahvast. Omavanust. Miks ta nii on, ts on ühtlasi üksik. Ta ei piina sellega ühtegi naist, nagu sina liigitaks.

Ikka juhivad sind siis negatiivsed kogemused.

Aitäb rumalustest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsin, sest pole ise seksinud, aga tahaks teada. Kas seks on kõige olulisem asi, mida elus kogeda või on midagi, mis on sellega võrreldav või isegi parem?

Seks ei ole tunne, vaid tegevus. Mis tunne on käimisel, jooksmisel? Need on tegevused, millele võivad olla head tunded või halvad või pole mingeid tundeid. Sama on tegevusega. KUi on enne seksi kehva tunne, siis vaevalt seks seda paremaks teeb. Ja kui on enne seksi hea tunne, siis seksil on seda keeruline ärarikkuda, sest hea tunde saad ju endale alati ise luua. Ära aja segamini tunnet ja tegevust. Kui ajad, oled ühel hetkel olukorra eest, et ei saa seda teha, mida vaja, sest TUNNE ei luba 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti – suurim nauding oli jõuda Pärnust tulles Tallinn bussijaama WC’sse, plaanisin juba bussist  maha tulekut ja metsa pissile minekut.

Kui ma peale mandli oppi sain kohutava kõrvavalu ja minule tehti EMO’s valuvaigistav süst, milline nauding oli see, kui valu hakkas taanduma.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab kehv olla?

Ikka saab. Näiteks kui on valus või tuim, kui inimene on vastumeelne jne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Emotsionaalselt ei oskaks seda ehk top 10 v 20 hulka reastada, tunded on nii erinevad olenevalt hetkest. Siin loeti juba yles sygisene metsas jalutamine jms, ise ma ka ehk vötaks parem selle. Aga fyysilises möttes vöin orgasmi pista vabalt kolmandaks enda puhul. Esimesena tuleb suur (vabandan väljendust) kakahäda. Ja kui siis pääseb wc’sse, see on eufooriline tunne. Teisena on peale tugevat fyysilist pingutust ja pesemist end puhaste linadevahele end sirgu venitada. Varvastest juusteni käib selline mönus judin läbi, et orgasm ei pääse lähelegi. No ja kolmandaks ehk seks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Emotsionaalselt ei oskaks seda ehk top 10 v 20 hulka reastada, tunded on nii erinevad olenevalt hetkest. Siin loeti juba yles sygisene metsas jalutamine jms, ise ma ka ehk vötaks parem selle. Aga fyysilises möttes vöin orgasmi pista vabalt kolmandaks enda puhul. Esimesena tuleb suur (vabandan väljendust) kakahäda. Ja kui siis pääseb wc’sse, see on eufooriline tunne. Teisena on peale tugevat fyysilist pingutust ja pesemist end puhaste linadevahele end sirgu venitada. Varvastest juusteni käib selline mönus judin läbi, et orgasm ei pääse lähelegi. No ja kolmandaks ehk seks.

Päris lahjad orgasmid sul siis :D.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vist arukas küsimus sellelt, kes pole ise seksinud. Muidugi pole kõige olulisem. Armastus on ikka olulisem, kui kedagi kogu südamest armastada, siis on see ikka väga võimas.

Seks on minu jaoks, kes ma olen nüüd pikaajalises suhtes, pigem võrdne trenniga või söömisega või hammaste pesemisega või muu regulaarse tegevusega. Kui seda ammu pole teinud, siis on kehva olla ja tuju nullis.

Kui mul suhet polnud, sisi polnud ka seks oluline. Pole kunagi suutnud seksida ainult seksi pärast. Ikka tunded (eriti usaldus) peab mängus olema.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas seks on kõige parem tunne elus?