Esileht Pereelu ja suhted Kas seks on kõige parem tunne elus?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kas seks on kõige parem tunne elus?

Postitas:
Kägu

Seks – no kui ta just päris untsu ei lähe – inimesega, kellesse oled kõrvuni armunud, see on kindlasti pea võimsaim kogemus elus, vb lapse sünd on võrreldav (vt üks kägu eespool).

Aga võib olla mõni elule tagasi mõeldes tõesti ohkab et

-no küll oli ikka hea film tookord Kosmoses! või

-kui maitsev seenekaste, vaid korra olengi sellist saanud! või

-milline jalutuskäik koeraga, hommikune kaste, udu, kõik need hääled seal rabas!

Võib olla olen “ainurakne”, kuid minu jaoks pole need samas suurusjärgus kogemused mida mäletada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütleksin, et seda kaifi, mille ma saan ma loomingulisest tegevusest või millegi uue avastamisest, seks küll ei ületa. Isegi tõeliselt pikalevenitatud kujul on seksuaalne nauding väga lühiajaline. Jah, tõeline meelte paraad, kui kaasatud on loodud sobiv atmosfäär, õige muusika, aistingute sümfoonia – on taevalik kogemus, kuid see on raskemini saavutatav kui loomingu või kunsti/ teaduse/ looduse kogemise kaudu saadav katarsis, mis võib kesta hoopis pikemalt.

Minu esimesed seksikogemused olid täielikud pettumused: ah siis selline see ongi, no pole küll millegi järgi õhata… hiljem on olnud igasuguseid, kuid muusika, raamatud, omaenda loominguline tegevus on mind viinud täiesti teise seisundissse ja maailma, mis on tõesti olnud “elu kõige parema tunde” pakkujad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin just, kuidas Estonia katastroofi üle elanud naine kirjeldab teda esimestel kuudel valitsenud eufooriat lihtsalt sellest, et ta elab. Usun, et see tunne on võimsam.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas seks on kõige parem tunne elus?