Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas seksiga on võimalik meest püsisuhtesse saada?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas seksiga on võimalik meest püsisuhtesse saada?

Postitas:
Kägu

Meie sõpruskonda on hiljuti sattunud üks meesterahvas, kellesse kiindusin esimesest hetkest alates. Tema on elukaaslasest lahku kolinud ja elab üksi, kuid laps veedab tema juures üsna palju aega. Nii me siis liigume ühes seltskonnas, teadmata teineteise kavatsustest…

Juba üsna esimestel olengutel pööras tähelepanu. Kahjuks olid need tähelapanuavaldused joogise peaga. Ühel üritusel tuli lausa kutse tulla tema juurde ööbima… Ja nii on praeguseks olnud mitmeid ühiseid ööbimisega üritusi, kus oleme sattunud kõrvuti magama ja kus ta pole pidanud paljuks avaldada sõbralikul ja naljatleval toonil soovi vahekorraks.

Minu viimasest püsisuhtest on möödas üsna mõningane aeg. Selles suhtes pidin taluma kaaslase vilavaid pilke teiste naiste suunas ning see on jätnud ebakindluse jälje. Minu tahe pole suur – leida endale uueks kaaslaseks keegi, kes peab mind ainsaks tähelepanuväärseks. Ja nüüd siis sellised (veinise peaga) otsesed pakkumised seksiks… Muul ajal, nädala sees, ta ühendust ei võta. Vahel mõned kirjad FB-s, ei midagi märkimisväärset; endale lähedale ta ei lase (tegu väga vaikse ja tagasihoidlikuga, avaneb vaid alkoholiga). Aga nii kui järgmine peomeeleoluline üritus, siis on kohe krapsti kõrval.

Alguses mõtlesin küll, et mina enda veendumust murda ei lase ning ei lähe selle mänguga kaasa enne, kui tunnen, et see tähelepanu on \”päris\” ja et mina olen suutnud talle ka päriselt korda minna. Vahel aga tekib mõte, et kuna tean, et ta on \”seksiga miinuses\”, siis ehk piisaks mul kaasa minemisest ja ehk saab sellest loost siis (kiiremini) asja.

Kas seksiga on võimalik meest püsisuhtesse saada?

Please wait...
Postitas:
Quuu

RE: Kas seksiga on võimalik meest püsisuhtesse saada?

Milleks asja nii keeruliseks ajada. Ütled talle nagu seis on, et ta meeldib sulle ja tahaksid temaga ikka enne voodisse kargamist pisut paremini tutvuda.
Siis ta ju peab mingi vastuse valmis sepitsema.
Mingi aja pärast võid jälle teema teha, kui olukord tõesti liig keeruliseks osutub:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meeldib ta sulle?
Tee siis see krõps ära. Muidu venitad ja venitad ja juhtub nii, et keegi teine paneb talle käpa peale. Ise huvi üles näidates on sul lootust see asi nüüd veerema panna, aga kui jäädki õhkama ja unistama, siis jääd kõigest ilma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära sea ootusi. Mees tahab lihtsalt seksida. J a, kui peale seksi on tõmmet rohkemaks, siis on tore.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma ei oska otseselt su küsimusele vastata, saan vaid enda kogemust jagada :). Minu praeguse elukaaslasega oli meil alguses nii, et see seksi asi kippus alguses venima…me pole kumbki ka väga kirglikud(või siis pigem julged) inimesed, seega oleks see asi võinud lohiseme jäädagi, aga tegime ära :). Hiljem ta tunnistas oma kartust, et laseme selle õige hetke mööda ja meist saavad lihtsalt sõbrad, muide tundsin nii ka ise. Minu arvamus on, et seks saab lihtsalt pöördepunktiks teie vahelistes suhetes, kas tuleb midagi tõsisemalt või oled lihtsalt meeldiv vahepala. Kui lähebki asi hiljem lörri, siis ära ennast süüdista, sellisel juhul poleks asjast niikuinii asja saanud…

Please wait...
Postitas:
k07

No meil oli mehega praktiliselt pool aastat rõhk vaid seksil. Peale seda hakkas asi rohkem suhte moodi minema. Praegu tuduvad koos beebiga mul kõrval 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll. Ainult et mida hiljem peale hakata selle püsisuhtega, kuhu mees mingitmoodi \”saadud\”?

Please wait...
Postitas:
ahv

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muidu venitad ja venitad ja juhtub nii, et keegi teine paneb talle käpa peale.[/tsitaat]Kes joodikut ikka tahab?

Please wait...
Postitas:
ahv

[small]k07 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No meil oli mehega praktiliselt pool aastat rõhk vaid seksil. Peale seda hakkas asi rohkem suhte moodi minema. Praegu tuduvad koos beebiga mul kõrval :)[/tsitaat]Küll ta paneb sul kõrvalt, usu. Kiimase loomuga mees pole eluilmaski truu.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kes joodikut ikka tahab?[/tsitaat]
Aga ega mittejoodikuid ka ei taheta,kui juba kaua üksi olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ahv kirjutas:[/small]

Aga ega mittejoodikuid ka ei taheta,kui juba kaua üksi olnud.[/tsitaat]

Mittejoodikuid tahetakse küll, lihtsalt SIND ei taheta. Ja miks ei taheta, on sulle juba 1001 korda seletatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tehke või tina, aga kui keegi mu meessõpradest räägiks, et mis ma arvan tibist,kes temaga pärast pidu kaasa tuli, et lihtsalt temaga samas voodis magada, soovitaksin ma selle tibi rahulikult pikalt saata. kui naine läheb kaasa mehega, kelle tekialune lähedus teda pööraseks ei aja, no mida krdit sellelt naiselt siis üldse tulevikus oodata on!?

jah. mõttetuid naisi, kelle jaoks seks ainult mingi ratsionaalselt kavandatav hädatoiming on, on maailm täis. Mehed, kellel on võimalus valida, võiksid neist eemale hoida, sest SEKS ISE ON SELLEKS LIIGA OLULINE!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Osad inimesed on joogise peaga niivõrd segi, et nad ei mäleta hilisemalt ei oma teksti ega teise vastuseid. isegi inimese eristamisega teistest võib raskusi olla. Nii et on täiesti võimalik, et oled joogise peaga tema jaoks lihtsalt keegi, kes pole konkreetne , kuid ometi naine. Ja nii võib ta teha kõigile ettepanekuid, kes ettejäävad ja tulemuseks on püsisuhtes teadagi mis. Võimalik, et mõne sellise loopärast kooselugi otsa sai. Nii et antud juhul on su küsimus vale. Pigem peaks küsima, kas joogise peaga alanud suhe võiks kujuneda püsisuhteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain mehe püsisuhtesse tänu \”suurele intiimsuse vajadusele\”, võiks öelda, et ma ikka natuke teesklesin ka, ega nüüd vabast tahtest poleks viitsinud voodis nii püüdlik olla ja palju või pikalt tahta. Kuigi jah, eks noortel ju hormoonid möllavad ka korralikult, praegu ma ever ei viitsiks nii aktiivne olla. Igal juhul teda see võlus ja vaikselt sain ta endale päriseks. Ja tänaseks oleme koos olnud 10 aastat. Üldse olen selline kummaline oma olemuselt, ma olen teda nii palju armstanud, et tahtsin juba nooremana temaga kindlasti abielluda, pidasin temast väga lugu, aga kui asi pulmadeni välja jõudis, olime praktiliselt omavahelise mõistmise ja tugevad tunded kuhugi ära kaotanud, niiet see pulm oli meie mõlemi jaoks nagu miski kohustuslik värk, aga mida me nii tahtsime üheskoos läbi teha.
Isegi pulmaööl olime nagu vanapaarike, ei tundnud üksteise vastu füüsilist huvi, aga olime nagu aegade parimad sõbrad ümbertkinni puuviljavaagen voodis süles ja ¨hampuseklaasid käes, seksiks nagu ei läinudki eriti.

Siit mõttetera: kui oled veendunud, et tahad seda meest endale ja tema ise ei algata sinuga sellist lähedasemat suhet, ega oska märgata nii mõningaid asju, ehk et saa võlud teda oma seksuaalse olekuga, ei pruugi kujuneda tulist armastust vaid sõpruslik liit.

Mina olen selle pärast palju kurb olnud, meil ei ole ikka seda päris õiget asja kunagi tekkinud. Ma usun, et see on miski saatusetahe, et me koos oleme ja siin on üks isiklik põhjus ka, mis on meie suhte kestvaks jätnud, siiani. Samas poleks mu mees õieti armukadegi, kui ma ka kellegi teisega vahest kohtuks – jällegi nukker eks ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Sain mehe püsisuhtesse tänu \”suurele intiimsuse vajadusele\”, võiks öelda, et ma ikka natuke teesklesin ka, ega nüüd vabast tahtest poleks viitsinud voodis nii püüdlik olla ja palju või pikalt tahta. Kuigi jah, eks noortel ju hormoonid möllavad ka korralikult, praegu ma ever ei viitsiks nii aktiivne olla. Igal juhul teda see võlus ja vaikselt sain ta endale päriseks. Ja tänaseks oleme koos olnud 10 aastat. Üldse olen selline kummaline oma olemuselt, ma olen teda nii palju armstanud, et tahtsin juba nooremana temaga kindlasti abielluda, pidasin temast väga lugu, aga kui asi pulmadeni välja jõudis, olime praktiliselt omavahelise mõistmise ja tugevad tunded kuhugi ära kaotanud, niiet see pulm oli meie mõlemi jaoks nagu miski kohustuslik värk, aga mida me nii tahtsime üheskoos läbi teha.
Isegi pulmaööl olime nagu vanapaarike, ei tundnud üksteise vastu füüsilist huvi, aga olime nagu aegade parimad sõbrad ümbertkinni puuviljavaagen voodis süles ja ¨hampuseklaasid käes, seksiks nagu ei läinudki eriti.

Siit mõttetera: kui oled veendunud, et tahad seda meest endale ja tema ise ei algata sinuga sellist lähedasemat suhet, ega oska märgata nii mõningaid asju, ehk et saa võlud teda oma seksuaalse olekuga, ei pruugi kujuneda tulist armastust vaid sõpruslik liit.

Mina olen selle pärast palju kurb olnud, meil ei ole ikka seda päris õiget asja kunagi tekkinud. Ma usun, et see on miski saatusetahe, et me koos oleme ja siin on üks isiklik põhjus ka, mis on meie suhte kestvaks jätnud, siiani. Samas poleks mu mees õieti armukadegi, kui ma ka kellegi teisega vahest kohtuks – jällegi nukker eks ole. [/tsitaat]

loe teemat \”naised, naised!\” oled selle elav tõestus.

Please wait...
Postitas:
k07

[tsitaat] [small]k07 kirjutas:[/small]
Küll ta paneb sul kõrvalt, usu. Kiimase loomuga mees pole eluilmaski truu.[/tsitaat]
Möh? Kas see, kui me kohe peale esimest seksi kokku ei kolinud, näitab kellegi kiimast loomust? No sellisel juhul olen ma ise samasugune…
Ja miks sa arvad, et kuna meil püsisuhet polnud, mõlemad elu eest ka mujal ringi magasime?
Lihtsalt ei tahtnud me vist kumbki alguses tõsist suhet, kuid sinna see lõpuks ikkagi jõudis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Sain mehe püsisuhtesse tänu \”suurele intiimsuse vajadusele\”, võiks öelda, et ma ikka natuke teesklesin ka, ega nüüd vabast tahtest poleks viitsinud voodis nii püüdlik olla ja palju või pikalt tahta. Kuigi jah, eks noortel ju hormoonid möllavad ka korralikult, praegu ma ever ei viitsiks nii aktiivne olla. Igal juhul teda see võlus ja vaikselt sain ta endale päriseks. Ja tänaseks oleme koos olnud 10 aastat. Üldse olen selline kummaline oma olemuselt, ma olen teda nii palju armstanud, et tahtsin juba nooremana temaga kindlasti abielluda, pidasin temast väga lugu, aga kui asi pulmadeni välja jõudis, olime praktiliselt omavahelise mõistmise ja tugevad tunded kuhugi ära kaotanud, niiet see pulm oli meie mõlemi jaoks nagu miski kohustuslik värk, aga mida me nii tahtsime üheskoos läbi teha.

Mina olen selle pärast palju kurb olnud, meil ei ole ikka seda päris õiget asja kunagi tekkinud. Ma usun, et see on miski saatusetahe, et me koos oleme ja siin on üks isiklik põhjus ka, mis on meie suhte kestvaks jätnud, siiani. Samas poleks mu mees õieti armukadegi, kui ma ka kellegi teisega vahest kohtuks – jällegi nukker eks ole. [/tsitaat]Ääretult nukker.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oleks õnnelik kui mõni mees minuga ainult seksi suhet tahaks, minul alati vastupidi. Mitte, et ma nüüd hullult ringi seksiks aga mind vaatavad alati tõsise huviga mehed. Ühe öö liblikate tähelepanu ma vist ei köida, ju siis minus või minu käitumises on midagi sellist, mis ei anna lootust ühe öö suhteks. Mina sinu asemel teeks asja ära ja vaataks, mis edasi saab. Naiste viga on alati see, et mõeldakse üle, analüüsitakse iga sõna jne. Hetkel küll tundub, et ta päris huvitatud ei ole aga parema puudumisel päris loobunud veel ei ole. Tundub selline peo suhe olevat. Sorry kui mu vastus ei meeldi aga see lihtsalt ühe kõrval seisja arvamus. Võimalik, et ma asjast valesti aru saanud 🙂 Edu!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka nii, et olen ühte meest aastaid väga-väga tahtnud. Meil on olnud ainult seksisuhe ja meeldimine. Ta on olnud selline, kes pole minust lahti lasknud, aga pole ka liiga lähedale lasknud.

Nüüd tundub, et tema on rohkem huvitatud kui mina ja tal on tunded ka. Aga ta on oma pendeldamisega mu nii tümaks ja usaldamatuks teinud, et mina nagu eriti ei tahagi enam. Tahan olla kellegi jaoks see päris õige, keda kohe päriseks tahetakse, ollakse armunud jne. Ta meeldib mulle ikka endiselt, on seksuaalselt atraktiivne jne. Tundub, et minu ükskõiksus on ta kuidagi keema ajanud, kardab ilma jääda. Aga minu suurtes romantilistes ulmades tal enam eriti tähtsat kohta ei ole 🙁 Pigem ka selline vana tuttava ja sõbra värk tekkinud.

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]jah. mõttetuid naisi, kelle jaoks seks ainult mingi ratsionaalselt kavandatav hädatoiming on, on maailm täis. Mehed, kellel on võimalus valida, võiksid neist eemale hoida, sest SEKS ISE ON SELLEKS LIIGA OLULINE![/tsitaat]Sinusugusest jorsist tuleb eemale hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sinusugusest jorsist tuleb eemale hoida.[/tsitaat]

Naine olen. Ihult vähemalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahvi sõnavõtud seksiteemades mõjuvad nagu Maaja Kallasti sõnavõtud presidendiballi kleitide kohta. Kumbki teemast mitte halligi ei jaga, aga kõvad arvamusliidrid enda meelest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks tutvuskonda \”hiljuti\” tekkinud meesterahvas, keda ma olen juba mitmeid kordi joogisena näinud, siis ma ei kaaluks hetkeks ka võimalust niisuguse inimesega mingit suhet arendada. Õige mul mingit joodikut tarvis!

Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas seksiga on võimalik meest püsisuhtesse saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.