Esileht Pereelu ja suhted Kas seksite…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kas seksite…

Postitas:

.. ka \”päevade\” ajal?
meil mehega kuidagi loksunud paika nii, et sel ajal on n.ö vaba nädal ja siis ei seksi.. Kuidas teistel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei seksi, hügieeni peab ikka jälgima!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka päevade ajal!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kunagi, ikka juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade ajal seksimine liigitub ju pervovärgi alla ja on oma olemuselt võrreldav tagumiku kasutamisega seksi eesmärgil…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma pean tunnistama et päevade ajal on mul isu suurem…ikka kõvasti suurem..kohe alt hakkab \”kihelema\” et tahaks…Kuid ometi me seda teinud ei ole just hügieeni eesmärgil, kuna see ei ole hügieeniline ja usun et tuleb pigem kahjuks kui kasuks…Lisaks on ikka suht nõme seksida nö verisena. Olen seda nooremana teinud, aga mugav küll ei olnud ja lisaks siis jah see kohe pesema minemine jne..Üldse igasugune asendivahetus on väga ebamugav ja teeb asja veel \”mustemaks\”. Peab siis vaid ühes asendis ära seksima, aga see ei ole see..Seega see nädalake või kaua seda on, puhkame:) Vahel oleme seksinud juba enne päevade lõppu kui ainult määrib, aga otseselt verd enam ei tule.
Aga ma arvan ka muidu et eks ta oleks ka mingi nö feti¨, et mees tahab üldse naisega verises olekus vahekorras olla…see peab ikka mehele ka meeldima..veri jne ja suht kahtlane:)
Enda mugavust ja heaolu silmas pidades me seksiga siis päevade ajal ei tegele:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:29; 24.01 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan rasedusvastaseid vahendeid ja päevi üldse ei ole. On ainult mingi oletatav aeg, mil peaksid olema. Kuna väliseid märke pole sel ajal, siis seks toimub ikka kui isu on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:33; 24.01 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen üle 45-a naine, päevade ajal ikka seksinud. ega väga rapsida ei saa jah, aga asja ajab ära :). muide, miks ma siin üldse kommenteerin – tahan teiega jagada avastust, mis mulle alles hiljuti osaks sai. sex-poes müüakse spetsiaalseid päevade tampoone, mis polegi nagu tampoonid, vaid nagu pesukäsnad. see selleks. aga toimivad jube hästi. ka kõige karmimate päevade ajal ärkad hommikul täiesti puhtana. seksida saab ka puhtalt. loodan, et see info oli abiks :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka oleme seksinud ka päevade ajal,mind ja meest ei häiri,du¨¨ on ju olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan rasedusvastaseid vahendeid ja päevi üldse ei ole. On ainult mingi oletatav aeg, mil peaksid olema. Kuna väliseid märke pole sel ajal, siis seks toimub ikka kui isu on :)[/tsitaat]Mis vahendeid sa siis kasutad, et päevi ei ole? Kui ma pillide võtmise lõpetasin siis peale seda üle aasta polnud päevasi ja nii pikk aeg oli juba tervisele ohtlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohtun oma kallimaga nii harva (kord kuus või üle 1 kuu veedame 3-4 päeva koos), et päevade tõttu seda kohtumise kõige mõnusamat osa ära jätta küll ei raatsi. Vahel küll mõtle, et krt, päevad, seekord ei seksi… aga kui ma selle enda jaoks niimoodi mõttes ära keelan, tekib meeletu iha ja pole lihtsalt võimalik ära jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei seksi,ei soovi endale mingit põletikku saada,sest emakakael on ju avatud.ja see oleks ka äärmiselt ebamugav nii mehele kui mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole seda kunagi teinud ega tee ka suure tõenäosusega. mul on sel ajal niigi ebameeldiv olla, isegi spordist jm sellisest üldjuhul hoidun sel ajal, seksist rääkimata. kuigi seda pean küll tunnistama, et seksiisu kui selline on sel ajal lausa tappev:D aga sinna juurde käiv ebamugav kõhu ja- alaseljavalu ple kunagi lasknud päriselt tegevusse astuda. kannatan üldjuhul need üksikud päevad ära ja siis läheb maratoniks:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 17:58; 24.01 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei seksi päevade ajal, ega siis alakeha ei juhi minu elu.. niikaua saab ikka ilma olla 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:52; 24.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis vahendeid sa siis kasutad, et päevi ei ole? Kui ma pillide võtmise lõpetasin siis peale seda üle aasta polnud päevasi ja nii pikk aeg oli juba tervisele ohtlik.[/tsitaat]

Ja arstid soovitavad ka pille võttes vähemalt kord kolme kuu tagant siiski vahe sisse teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RebaseMaie, saad allikat viidata?
Esimest korda kuulen…

Teemaalgatusele vastuseks – esimestel vererohketel päevadel ei, lõpupoole jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]RebaseMaie, saad allikat viidata?
Esimest korda kuulen…

Teemaalgatusele vastuseks – esimestel vererohketel päevadel ei, lõpupoole jah.[/tsitaat]

Ei saa, sest ma pole seda lugenud, vaid mulle ütles seda naistearst, kui ma elu esimese pilliretsepti sain ja selle kohta küsisin. Nüüdseks on sellest nii palju aega möödas, et ma ei mäleta ta nimegi, aga ma pole ka kunagi tulnud selle peale, et teistelt arstidelt arvamust küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jahh seksin, kui isu on. Päevade ajal ainult kummiga. Aga mul päevad väga vähese verega ka õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel ajal on käed ja suu suured abimehed, mul tampoon sees ja orgasmid missugused. Mees ei jõua ära oodata, kui mul jälle päevad tuleks, päevade ajal on oraalseks garanteeritud, muul ajal ei või kunagi ette teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, seksime. Mees teeb keelekat ja näpukat ka ja seda absoluutselt oma vabal tahtel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 22:49; 24.01 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sel ajal on käed ja suu suured abimehed, mul tampoon sees ja orgasmid missugused. Mees ei jõua ära oodata, kui mul jälle päevad tuleks, päevade ajal on oraalseks garanteeritud, muul ajal ei või kunagi ette teada.[/tsitaat]

Meil samamoodi…Päevade ajal tegeleme rohkem suuseksiga(tampoon seen muidugi)…Vahel oleme ka seksinud tampoon sees, aga see ei ole just kõige parem näide ja mehel hõõrus ka:D

Eriti haige on ikka kui mees teeb näpukat ja keelekat ilma et naisel tampoon sees oleks..see peab olema kalduvus 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:29; 24.01 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja arstid soovitavad ka pille võttes vähemalt kord kolme kuu tagant siiski vahe sisse teha.[/tsitaat]

Ma teen 7p vahe iga 3n tagant, aga vaheajal ikka veritsust ei teki. Rääkisin sellest ka arstile, aga tema ei näinud selles üldse probleemi. Ju siis on ikka OK.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:33; 24.01 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka seksime, kui soov tuleb. Ega päevade ajal siis kogu aeg seda verd ei voola:) Käid enne seksi pesus ära, teed ise õrna tupeloputuse ja siis seks, ning uuesti pessu. Täiesti normaalne minuarust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, seksime. Mees teeb keelekat ja näpukat ka ja seda absoluutselt oma vabal tahtel.[/tsitaat]Nalja teed või???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:52; 24.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, seksime. Mees teeb keelekat ja näpukat ka ja seda absoluutselt oma vabal tahtel.[/tsitaat]

Tegelt ka ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, seksime. Mees teeb keelekat ja näpukat ka ja seda absoluutselt oma vabal tahtel.[/tsitaat]

vot nüüd läks küll mul süda pahaks. silme ette tekkis pilt kuidas mees oma näo jalgevahelt tõstab ja suu ümbrus on verega koos. vuhhh kui rõve. keelekat päevade aeg ei lase mehel teha ka siis kui tampoon olemas.

aga teemasse, päevade aeg teeme küll – dushi all 😀 või kui ei siis teen talle mõnu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksime vahel ka päeade aeg.. aind koera ei saa, valus on, samas mul päevad kah suht nali vere poolest .. pesukaitsmega saan läbi. Noks pole verine ega midagi. Kui verd lahmaks, siis oleks ilmselt natuke rõve..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vot nüüd läks küll mul süda pahaks. silme ette tekkis pilt kuidas mees oma näo jalgevahelt tõstab ja suu ümbrus on verega koos. vuhhh kui rõve. keelekat päevade aeg ei lase mehel teha ka siis kui tampoon olemas.

aga teemasse, päevade aeg teeme küll – dushi all 😀 või kui ei siis teen talle mõnu :D[/tsitaat]

neid mehi, kes päevade ajal keelekat teevad, kutsutakse teadupärast \”moosinägudeks\”:D aga muidu on tõesti rõve. uskumatu, et on mehi, kes seda teevad ja kas naistel endil tõesti ebamugav pole?!

PS- küsimus neile, kes veel tampooniga seksivad- kas teil on nii väikse riistaga mehed või mis valemiga te seda teete?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 17:58; 24.01 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meil samamoodi…Päevade ajal tegeleme rohkem suuseksiga(tampoon seen muidugi)…Vahel oleme ka seksinud tampoon sees, aga see ei ole just kõige parem näide ja mehel hõõrus ka:D

Eriti haige on ikka kui mees teeb näpukat ja keelekat ilma et naisel tampoon sees oleks..see peab olema kalduvus :D[/tsitaat]

No ju siis on kalduvus jah, igatahes nägu pole mehel veel verine olnud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 22:49; 24.01 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, lugesin autobiograafilist raamatut
Põrguinglid, tsiklimeestest, seal oli siis nii, et nad tegid pidevalt mingeid eriliselt vastikuid või uskumatuna tunduvaid julgustükke, ja kui ma nüüd ei eksi siis eriliseks julgustükiks peeti seda, kui mees tegi naisele päevade ajal keelekat. Seda ikka väga paljud ei suutnud teha, ja siis need olid eriti kõvad tegijad-mehed, keda miski ei kohuta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas seksite…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.