Esileht Pereelu ja suhted Kas seksite…

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas seksite…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ikka seksime, kui soov tuleb. Ega päevade ajal siis kogu aeg seda verd ei voola:) Käid enne seksi pesus ära, teed ise õrna tupeloputuse ja siis seks, ning uuesti pessu. Täiesti normaalne minuarust.

[/tsitaat]Menstruatsiooni ajal on muidugi eriti \”kasulik\” tupeloputust teha!

Loomulikult ei tehta sellist asja ka siis, kui pole päevi, rääkimata päevade ajal.

Muide, oled sa mõelnud, et erinevatel naistel on erinev vereerituse suurus?
Kui mõni naine saab läbi pesukaitsega, siis teisel kulub suur tampoon ja ööside juba paari tunniga.

Ka enda puhul ei kujutaks ma ette, et oletame teisel menstruatsioonipäeval, käiksin pesus ära ja siis oleksin veel tund aega hiljem puhas.
Tõenäoliselt sel momendil kui jõuan vannitoast magamistuppa on juba pool sidet täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 22:15; 24.01 22:19; 24.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vot nüüd läks küll mul süda pahaks. silme ette tekkis pilt kuidas mees oma näo jalgevahelt tõstab ja suu ümbrus on verega koos. vuhhh kui rõve. keelekat päevade aeg ei lase mehel teha ka siis kui tampoon olemas.

aga teemasse, päevade aeg teeme küll – dushi all 😀 või kui ei siis teen talle mõnu :D[/tsitaat]Uskuge ikka! Igasuguseid pervareid mehi on olemas.

Kunagi lugesin kuskilt iha või sexinestonia lehelt, et üks mees otsis sekspartneriks naist, kes oleks nõus seksi ajaks olema paar päeva pesemata. Ja seda siis nuusutamise ja suuseksi eesmärgil.
Oluline oli et kogu intiimpiirkond – nii vulva kui ka pärakuümbrus oleks pesemata.

Nii, et igasuguseid haigeid inimesi on olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 22:15; 24.01 22:19; 24.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja arstid soovitavad ka pille võttes vähemalt kord kolme kuu tagant siiski vahe sisse teha.[/tsitaat]Kas ma saan õigesti aru, et 3 kuud võtad pille ja siis teed pausi ja siis hakkad jälle võtma?

Arvan, et arst pani midagi puusse või sina tõlgendasid asja valesti. Ehk ütles ta, et keha harjub pillidega 3 kuud. See on küll tõsi.
Sellist asja küll olla ei saa, et peaks selliseid pause tegema. Heal juhul soovitatakse pause ehk mitmeaastase kasutamise järel.

Ise ei kujutaks küll ka ette sellist pausitamist, millest kirjutad. Keha ju harjub pillidega niigi nii vaevaliselt.
Kui mina olin kunagi noor ja loll ning selliseid asju tarbisin, siis oligi nii, et esimesed 3 kuud keha harjus pillides oleva hormooniga. Sel ajal tundsin end täpselt nagu alguse rase. Iiveldas ja keeras hirmsasti. Kolmekuulise kasutamise järel läks iiveldus üle, kuid kõik muud rõvedad sümptomid jäid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 22:15; 24.01 22:19; 24.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja arstid soovitavad ka pille võttes vähemalt kord kolme kuu tagant siiski vahe sisse teha.[/tsitaat]

Täiesti vale väide.

Kehale on rasked ajad need, mil hormonaalne tase muutub, ehk pillidega alustades ja pillidega lõpetades. Vahepealsel ajal on hormonaalne tase ühtlane, lihtsalt erinev (olenevalt sellest, kas sööd hormoone juurde või mitte).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hormoonspiraal, sellega päevad muutunud pea olematuks, saab seksida millal iganes isu on :). Enne juhtus ka, aga pigem päevade lõpupoole või du¨i all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei seksi. Mul lahmab verd julmalt, öösel on kõige suurem tampoon ja hügieeniside lisaks. Aga lahmab kolm-neli päeva, seega nädalast pausi kindlasti ei tule 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksime ikka. Lõpu poole vaginaal, aga muidu anaal päevade ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas seksite…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.