Esileht Pereelu ja suhted Kas sekssuhtest võib kasvada midagi enamat?

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kas sekssuhtest võib kasvada midagi enamat?

Postitas:

Ideaalne ju. Kui on füüsiline tõmme selline, et ei suuda käsi eemal hoida teineteisest ja lisaks veel tore, lõbus, huvitav teineteisega koos olla. Ja lisaks säilitatud oma mina, ego, privaatsus…

Mida veel vaja on, ma ei saa aru?

Argipäeva hallollust?
Igavusest tingitud üksteise kallal närimist?
Tüütuseni tüütavat rahateemat?
Sinu-minu-meie lapsed?

Kas siis oleks PÄRIS-suhe?

Nojah, me ei tea teemaalgataja vanust. Kui ikka oled pesapunumise eas, siis saab ühel hetkel just see tung otsustavaks tõukeks “kõik ilus” ära rikkuda (ma utreerin siin natuke). Mina oma 50+ vanusega ütleks, et – “nii hoida nagu on”, kuigi emotsioon ja tunded on ka sellise kergema suhte puhul minu jaoks näiteks väga-väga olulised, emotsioonita seks ei paku mulle midagi. Armastada peab oskama ka vabadust kaotamata/võtmata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline naine, kohe kõrva ääres kräunuma “mis meist saaaaab?”. Saab mis saab, lase nüüd asjal minna omasoodu. Miks ei või naised lihtsalt nautida seda mis on? Kas sa ise tahad siis suhet koos kõigega?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin – leidsin oma aasta vana teema ja mõtlesin, et poetan paar sõna juhuks, kui keegi teine veel kunagi siia satub ja huvi tunneb, mis siis sai.

Meil sai sellest ikkagi päris suhe. Nurkade maha lihvimist jätkub ilmselt veel mõneks ajaks, aga mõlemal on soov koos olla olemas ja mingil hetkel saime aru, et kedagi teist enam ka ei taha.
Koos ei ela, võtame rahulikult.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 10:42; 23.04 14:26; 24.04 12:38; 31.05 21:07; 01.06 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mistähendab, et sa siiski peaks ka kainelt seda suhet vaatama, vaata kas kooselamine üldse mängiks välja (meie ju ei tea, kas kohtud vangiga, suhiili suguarust kellegiga või abielus inimesega eks ole) eeldadamine see üks saatanast asi!

????

Täiesti tavalised kaks kriminaalse minevikuta tööl käivat inimest oleme ????

Minu jaoks on see situatsioon uus, sest lõpetasin eelmisel aastal pika suhte (10+ aastat) ja isegi ei mõelnud selle peale, et kedagi oma ellu tahaks. Üldiselt ma pole ka üheööliblikas, aga see tuli minu jaoks nagu välk selgest taevast, et esimesel korral võib sellist füüsilist tõmmet tunda, et ei suuda oma käsi eemale hoida.

Ma tõsimeeli arvasingi, et see üks kord jääb ainsaks, aga kuna meil on ühine tutvusringkond, siis tekkis veel juhukohtumisi, mis lõppesid kõik ühtemoodi, kuniks hakkasime neid ise planeerima.

Aja jooksul on välja tulnud, et meil on päris palju ühiseid huvisid ja sarnane maailmavaade. Ainult et kui mina olen oma iseloomult väga avatud ja emotsionaalne, siis tema on pigem kinnine, pean palju mõistatama, et aru saada, mis tunded teda meie suhtlemise osas valdavad. Polegi välja mõelnud seda.

Ainus õige soovitus on siin juba antud. Ära oota, ära mängi, ütle otse, et tahad püsisuhet ja juhusuhteid enam ei harrasta. Kui on õige mees sulle, siis ta jääb.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 12:11; 31.05 21:26; 31.05 22:48; 01.06 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei saa. Kui kohtute siis sööte, vaatate filme ja magate koos. Kogu lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei saa. Kui kohtute siis sööte, vaatate filme ja magate koos. Kogu lugu.

Ja kuidas see pärissuhtest erineb? Kas selle poolest, et mees ei lähe vahepeal minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin – leidsin oma aasta vana teema ja mõtlesin, et poetan paar sõna juhuks, kui keegi teine veel kunagi siia satub ja huvi tunneb, mis siis sai.

Meil sai sellest ikkagi päris suhe. Nurkade maha lihvimist jätkub ilmselt veel mõneks ajaks, aga mõlemal on soov koos olla olemas ja mingil hetkel saime aru, et kedagi teist enam ka ei taha.

Koos ei ela, võtame rahulikult.

Kui aasta möödas ja koos ei ela ja peab nurki ka veel maha suruma, siis enda kogemusest lähtudes, pole see mees õige. Õiges suhtes sujub kõik, mees kannab kätel, on aasta pärast ammu naiseks palunud, ei võta midagi rahulikult kahjuks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 12:11; 31.05 21:26; 31.05 22:48; 01.06 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin – leidsin oma aasta vana teema ja mõtlesin, et poetan paar sõna juhuks, kui keegi teine veel kunagi siia satub ja huvi tunneb, mis siis sai.

Meil sai sellest ikkagi päris suhe. Nurkade maha lihvimist jätkub ilmselt veel mõneks ajaks, aga mõlemal on soov koos olla olemas ja mingil hetkel saime aru, et kedagi teist enam ka ei taha.

Koos ei ela, võtame rahulikult.

Kui aasta möödas ja koos ei ela ja peab nurki ka veel maha suruma, siis enda kogemusest lähtudes, pole see mees õige. Õiges suhtes sujub kõik, mees kannab kätel, on aasta pärast ammu naiseks palunud, ei võta midagi rahulikult kahjuks.

No ma ei tea, kuna mul on eelmisest kooselust lapsed, siis ma väga ei torma kellegagi koos elama. Inimesed on erinevad, aga minu jaoks ei ole aasta nii pikk aeg, et peaks muretsema selle pärast, et ühiseid pereplaane ei ole teinud.

Ma varem oleks olnud Sinuga sama meelt, et kui peab vaeva nägema, siis järelikult pole see õige suhe.
Täna ma näen, et inimestel, kes on teatud aja juba elanud, on tavaliselt kaasas mingi pagas, ka minul endal. On olnud haiget saamisi, haiget tegemisi, pettumisi, mis kõik on jälje jätnud. Nurkade lihvimise all ei pea ma silmas mingeid suuri erimeelsusi ja tülisid, pigem oskust kompromisse teha ja teise poolega rohkem arvestada, julgust oma vahepeal ehitatud müüride vahelt välja tulla ja päris ennast näidata, uuesti usaldama õppida.
Kadestan inimesi, kellel see kuidagi mänguliselt läheb, minul on selleks vaja aega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 10:42; 23.04 14:26; 24.04 12:38; 31.05 21:07; 01.06 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed on isiksused, siis on nurkade lihvimine paratamatu. Ja aasta hiljem ongi just see aeg kui esimene vaimustustuhin hakkab üle minema ning hakatakse ennast kehtestama.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin – leidsin oma aasta vana teema ja mõtlesin, et poetan paar sõna juhuks, kui keegi teine veel kunagi siia satub ja huvi tunneb, mis siis sai.

Meil sai sellest ikkagi päris suhe. Nurkade maha lihvimist jätkub ilmselt veel mõneks ajaks, aga mõlemal on soov koos olla olemas ja mingil hetkel saime aru, et kedagi teist enam ka ei taha.

Koos ei ela, võtame rahulikult.

Kui aasta möödas ja koos ei ela ja peab nurki ka veel maha suruma, siis enda kogemusest lähtudes, pole see mees õige. Õiges suhtes sujub kõik, mees kannab kätel, on aasta pärast ammu naiseks palunud, ei võta midagi rahulikult kahjuks.

No ma ei tea, kuna mul on eelmisest kooselust lapsed, siis ma väga ei torma kellegagi koos elama. Inimesed on erinevad, aga minu jaoks ei ole aasta nii pikk aeg, et peaks muretsema selle pärast, et ühiseid pereplaane ei ole teinud.

Ma varem oleks olnud Sinuga sama meelt, et kui peab vaeva nägema, siis järelikult pole see õige suhe.

Täna ma näen, et inimestel, kes on teatud aja juba elanud, on tavaliselt kaasas mingi pagas, ka minul endal. On olnud haiget saamisi, haiget tegemisi, pettumisi, mis kõik on jälje jätnud. Nurkade lihvimise all ei pea ma silmas mingeid suuri erimeelsusi ja tülisid, pigem oskust kompromisse teha ja teise poolega rohkem arvestada, julgust oma vahepeal ehitatud müüride vahelt välja tulla ja päris ennast näidata, uuesti usaldama õppida.

Kadestan inimesi, kellel see kuidagi mänguliselt läheb, minul on selleks vaja aega.

Kõik inimesed on isiksused. Kui need isiksused omavahel kokku ei sobi, siis hakkabki “nurkade mahalihvimine”. Kui on lapsed, siis on vaja kohe algusest peale kindlaks teha, kas inimene nendega sobib. Milleks oma elust aastat raisata?
Olen ka lahku läinud, haiget saanud, aga uue ja õige kaaslase leidsin siis, kui kõik oma soovid “ette lugesin”, mul on ka laps. Neile vastati ja meil on väga harmooniline kooselu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.04 12:11; 31.05 21:26; 31.05 22:48; 01.06 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mõlemad vabad inimesed. Meie tutvust sai alguse seksist, mis pidi olema üheöösuhe. Sellest ühest ööst on nüüdseks saanud pool aastat.

Olen selle aja jaoks avastanud, et lisaks heale füüsilisele klapile on mees ka muidu huvitav inimene. Meie kohtumised pole päris sellised (alguses olid), et seksime ja läheme laiali. Tavaliselt veedame terve öö ja järgmise päeva koos, tehes asju, mida normaalsed inimesed teevad: koos süüa, vaatame filme, räägime oma huvidest-hobidest, vahel käime ühiste sõpradega väljas. Kui vahepeal pikamalt ei näe, siis ikkagi suhtleme – vahel vähem, vahel rohkem.

Otseselt sellest rääkinud pole, mis meie vahel on, lihtsalt naudime neid koos oldud hetki.

Mulle on selline korraldus siiani sobinud, kuna olen kogu aeg arvanud, et püsisuhet ma ei taha. Nüüd näen oma käitumises ja mõtlemises muutusi, hirmutav on mõte, et hakkan ära armuma. Ühelt poolt nagu loodaks, et sellest võiks midagi enamat tulla, teisalt kardan ilmselt haiget saada, kui ühel hetkel ongi mul pea sassis ja liblikad kõhus ning see tunne on ühepoolne.

Nüüd olengi dilemma ees, mida edasi teha. Kas oodata, kuni mul katus päriselt ära sõidab, lõpetada kogu see lugu enne seda ära või kuidagi ääri-veeri uurida, mis tema mõtted on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 19:10; 01.06 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin – leidsin oma aasta vana teema ja mõtlesin, et poetan paar sõna juhuks, kui keegi teine veel kunagi siia satub ja huvi tunneb, mis siis sai.

Meil sai sellest ikkagi päris suhe. Nurkade maha lihvimist jätkub ilmselt veel mõneks ajaks, aga mõlemal on soov koos olla olemas ja mingil hetkel saime aru, et kedagi teist enam ka ei taha.

Koos ei ela, võtame rahulikult.

Kui aasta möödas ja koos ei ela ja peab nurki ka veel maha suruma, siis enda kogemusest lähtudes, pole see mees õige. Õiges suhtes sujub kõik, mees kannab kätel, on aasta pärast ammu naiseks palunud, ei võta midagi rahulikult kahjuks.

No ma ei tea, kuna mul on eelmisest kooselust lapsed, siis ma väga ei torma kellegagi koos elama. Inimesed on erinevad, aga minu jaoks ei ole aasta nii pikk aeg, et peaks muretsema selle pärast, et ühiseid pereplaane ei ole teinud.

Ma varem oleks olnud Sinuga sama meelt, et kui peab vaeva nägema, siis järelikult pole see õige suhe.

Täna ma näen, et inimestel, kes on teatud aja juba elanud, on tavaliselt kaasas mingi pagas, ka minul endal. On olnud haiget saamisi, haiget tegemisi, pettumisi, mis kõik on jälje jätnud. Nurkade lihvimise all ei pea ma silmas mingeid suuri erimeelsusi ja tülisid, pigem oskust kompromisse teha ja teise poolega rohkem arvestada, julgust oma vahepeal ehitatud müüride vahelt välja tulla ja päris ennast näidata, uuesti usaldama õppida.

Kadestan inimesi, kellel see kuidagi mänguliselt läheb, minul on selleks vaja aega.

Kõik inimesed on isiksused. Kui need isiksused omavahel kokku ei sobi, siis hakkabki “nurkade mahalihvimine”. Kui on lapsed, siis on vaja kohe algusest peale kindlaks teha, kas inimene nendega sobib. Milleks oma elust aastat raisata?

Olen ka lahku läinud, haiget saanud, aga uue ja õige kaaslase leidsin siis, kui kõik oma soovid “ette lugesin”, mul on ka laps. Neile vastati ja meil on väga harmooniline kooselu.

Aga miks sa arvad, et see raiskamine on? Sest sinu meelest on nii? Või sinul läks nii? Kõigil inimestel ei lähe nii ja sellepärast neil veel kehv elu pole ega elu raiskamine. Teemaalgatajale palju õnne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sellisest ikka, kus mõlemad osapooled vallalised on.
Teemaalgatajal läks hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik inimesed ei saagi kuuluda vaimsesse eliiti,

Kas eliit tähendab monogaamiat? Kas eliit tähendab loomulike instinktide eiramist? Kas eliit tähendab piiranguid, sirgjoonelisust ja silmakirjalikkust?

Monogaamia on kokkulepe, mille me ise oleme teinud. Kui me lepime kokku millegi muus, siis muutub see normaalsuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sekssuhtest võib kasvada midagi enamat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.