Esileht Pereelu ja suhted Kas seksuaalne klapp on vähestega?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas seksuaalne klapp on vähestega?

Postitas:

Tere,

Mul olnud 20 partnerit ja hea seksuaalne klapp ning tõmme on kõigest kahega olnud. Kõik toimub ilma pingutamata ja on erutav. Teistmoodi tunne kohe.

Teistel ka nii?

Nb! Ma meesterahvas

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 11:57; 27.10 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on seksuaalne klapp? St kas see seksuaalne klapp on ka ilma igasuguse vaimse ja emotsionaalse klapita või ongi nende kahel puhul olnud asi ka selles, et mõlemal poolel on olnud ka muu klapppeale puhtseksuaalse?
Teine küsimus on see, millest tekib tõmme. Kas see nende kahe puhul on mingi muu asi kui teiste puhul?

Lõpuks: seksi koha pealt ei oska öelda, aga paaris tantsides tekib mõne inimesega kergem ühistants kui teisega. Põhjused: sarnane rütmitunne, suurem vastastikune usaldus (nt tunnetad – ja seega ka usaldad – et partner on kindel ja suudab su läbi keeruliste kohtade juhatada), suutlikkus oma valsid liigutusi või eksisamme humoorikalt võtta ja panna sind hästi tundma. Kui esimene on asi, mida mõjutada naljalt ei saa (inimeste reageerimine rütmile võib erineda murdosa sekundit, aga see erinevus mängib paaristantsus rolli), siis kõik muud asjad on suuresti õpitavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks need ülejäänud 18 siis? Olid enne neid kahte? Lihtsalt panekud?
Selle klappimisega on nii, et on selline teatud vastuolu…esimene seks on üsna elektrit täis ja kõik toimubki nagu iseenesest, aga on ikkagi selline veits kohmakas. Kombitakse üksteise seksuaalsuse piire….nii et kui see esimene kord jääb ka viimaseks, siis mälestus sellest on ühtviisi selline, et kõik klappis, aga… See õige klapp ja iseenesest toimimine on väga hea ja tore, aga tekib ikkagi pikema aja jooksul ja eeldab ka sõnalist kommunikeerumist.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nii küll ja võrdlus tantsimisega on ka hea. Ma olen kõva tantsija ja vähestega on koos korraga kerge, huvitav, erutav. Seksiga sama lugu. See muidugi ei tähenda, et kõikide ülejäänutega tants või seks kohe halb oleks. Eks seal ülejäänute hulgas on neid, kellega on meeldiv, ok, tore ja muidugi ka mõned, kellega oli pigem ilge kangutamine või rohkem küll ei prooviks. Neid, kellega võiks eluaeg tantsida või eluaeg seksida, on vähe.
Vanemaks saades olen õppinud varakult mingitest märkidest aru saama, kuidas võiks olla ja seetõttu väga valima. Et ma võtan arvesse ka seda, et mis võib pärast juhtuda või minna, siis on see lõppenud sellega, et olen aastaid seksita olnud. No näiteks on olnud tutvus ja suur tõmme ühe mehega, kes oli abielus ja ta selgelt tahtis minuga seksida. Iseenesest kellegi abielu mind ei sega, rohkem abielus inimese probleem, aga analüüsides selle mehe olemust sai mulle selgeks, et meil ei saa olema lihtsalt seks, vaid ta tõenäoliselt jääb pikemalt mu põllepaeltesse lohisema ja seda jama mul küll tarvis polnud.
Kui seks on tähtis, siis hea seksuaalne sobivus on suhtes ülioluline ja on suur õnn, kui nii läheb, et seks on super ja kõik muu ka normaalne.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nb! Ma meesterahvas

See viimane on tõesti juba kahtlane fakt.

Oleks naine nii tobeda küsimuse esitanud, et kas see on normaalne, et ainult 10% inimestega tekib hea tunne seksimisel, siis oleks see normaalne, aga et mees sellist iseenesestmõistetavat asja küsib, on kergelt lausa imelik…

A`la et puupragu, autosummuti või naine, vahet pole, mulle meeldib kõike panna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nb! Ma meesterahvas

See viimane on tõesti juba kahtlane fakt.

Oleks naine nii tobeda küsimuse esitanud, et kas see on normaalne, et ainult 10% inimestega tekib hea tunne seksimisel, siis oleks see normaalne, aga et mees sellist iseenesestmõistetavat asja küsib, on kergelt lausa imelik…

A`la et puupragu, autosummuti või naine, vahet pole, mulle meeldib kõike panna.

Vaata rahustuseks seebikat vms

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 11:57; 27.10 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nb! Ma meesterahvas

Ei usu.
Esiteks, meestel on seks nii ehk naa mõnus, mingist klapist unistavad nemad palju vähem. Teiseks ei viitsi ükski mees niimoodi nämmutada, seks on seks ja mis kätte saab, ongi hea.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 18:11; 06.11 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MeesteRAHVAS ütled enda kohta… nojah

Mismoodi see pingutamine sul välja näeb muidu?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mul olnud 20 partnerit ja hea seksuaalne klapp ning tõmme on kõigest kahega olnud. Kõik toimub ilma pingutamata ja on erutav. Teistmoodi tunne kohe.

Teistel ka nii?

Nb! Ma meesterahvas

jep, kahjuks ongi nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata rahustuseks seebikat vms

Pole mõtet imestada, et nii vähestega on hea klapp, kui sa naistest nii mõtled ja nendega nii räägid. Kui mehe juures midagi kas või alateadlikult häirib ja naine end hästi ei tunne, siis ei tulegi seda head klappi mitte kellelegi.

Kas sa oled jälle see mehike, kes korduvalt teemades patramas käib, kuidas tal pole naistega midagi rääkida, naised on ainult omakasu peal väljas ja üleüldiselt viu-viu naised pähh?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 20:19; 07.11 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata rahustuseks seebikat vms

Pole mõtet imestada, et nii vähestega on hea klapp, kui sa naistega nii räägid.

Kas sa oled jälle see mehike, kes korduvalt teemades patramas käib, kuidas tal pole naistega midagi rääkida, naised on ainult omakasu peal väljas ja üleüldiselt viu-viu naised pähh?

Ma mõtlesin, et sinu tehtud teema. Provotseerid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seosusetut jama kirjutate. Vist ei saagi aru, mida teemaalgataja silmas peab.

On jah väga haruldane, 20st 2 on isegi hästi. Väga hea seks eeldab partnerite vahel sügavamat sidet ja seletamatut omavahelist keemiat ja usaldust. Selleks ei pea inimest ilmtingimata pikemalt tundma. See kas on või ei ole, see ei teki aja jooksul.

/ninakaspreili

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mul olnud 20 partnerit ja hea seksuaalne klapp ning tõmme on kõigest kahega olnud. Kõik toimub ilma pingutamata ja on erutav. Teistmoodi tunne kohe.

Teistel ka nii?

Nb! Ma meesterahvas

Oi sul on siis veel palju eest. Kui naine meeldib ka isiksusega, hingeliselt ja vaimselt ja siis tekib seksuaalne klapp, lähed lolliks peast kui seda koged ja ripud peale seda naise küljes terve elu. Seda nimetatakse armastuseks 🙂 Õige seksuaalne rahuldus sünnib ainult ja ainult sellega, et hinges ka armastad, tõeliselt armastad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seosusetut jama kirjutate. Vist ei saagi aru, mida teemaalgataja silmas peab.

On jah väga haruldane, 20st 2 on isegi hästi. Väga hea seks eeldab partnerite vahel sügavamat sidet ja seletamatut omavahelist keemiat ja usaldust. Selleks ei pea inimest ilmtingimata pikemalt tundma. See kas on või ei ole, see ei teki aja jooksul.

/ninakaspreili

No minul enda mehega läks see küll aastatega paremaks. Peale teise lapse sündi käis mingi krõks läbi ja hakkasin ise ka asja rohkem nautima, enda keha armastama ja seks on meil alati hea olnud, kuid peale 8 aastat kooselu muutus see veel paremaks 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalne klapp .. mis see üldse on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõsi,et vähestega või lausa vaid ûhega.Mul on olnud partnereid elus veidi alla 10,aga seksuaalne ideaalne klapp on vaid ühe mehega ja seda aastaid,vaibuma ei hakka. Ka tema on minuga ühel nõul,meil lihtsalt ongi nii nii hea.
Ehk on asi selles ka,et ma hinges armastan teda,kuid jah. Esimesest hetkest ja puudutusest oli nö “teine tunne”.
Mingi teistmoodi side valdaks justkui meid-ahjaa..me ei ole paar,kahjuks:)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seosusetut jama kirjutate. Vist ei saagi aru, mida teemaalgataja silmas peab.

On jah väga haruldane, 20st 2 on isegi hästi. Väga hea seks eeldab partnerite vahel sügavamat sidet ja seletamatut omavahelist keemiat ja usaldust. Selleks ei pea inimest ilmtingimata pikemalt tundma. See kas on või ei ole, see ei teki aja jooksul.

/ninakaspreili

Mis asi ei teki aja jooksul? Hea seks? Sügav side? Usaldus? Kui nii väidad, siis leian hoopis mina, et sa ajad jama.

Ise ju kirjutad, et “Väga hea seks eeldab partnerite vahel sügavamat sidet ja seletamatut omavahelist keemiat ja usaldust”. Seega, kuna sügavam side ja usaldus tekivad suhtes just ajaga, siis läheb ka seks ajaga vaid paremaks.

Muidugi on ka suhteid, kus seks muutub vastupidi hoopis tüütuks ja rutiinseks kohusetäitmiseks. Juhtub ka seda.

Samas, hea seksuaalne klapp ja tõmme juba esimesel korral ei anna sugugi garantiid, et suhtest saab asja. See pole nii lihtne. Seega ei aja erinevad sõnavõtjad mitte seosetut jama, vaid räägivad tõtt – seksuaalse klapi ja omavahelise tõmbe tekkimine on määratult keerulisem kui väide “See kas on või ei ole”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen.

Lõhn peab olema õige (ei, mitte parfüüm, vaid erutunud naise lõhn), elekter peab olema õige (liigutused, mil tunned, et naine tahab sind), foon peab olema õige (kui viid naise kaasa ööks vanemate koju, siis su säästuäss paistab).
Viin naise koju, et 99 teemat 101st oleks õiged. Tagab veidral kombel hommikusöögi ja veel mõlemile hea päeva.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 01:16; 07.11 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tõeliselt hea klapp olnud vaid ühe mehega – esimesest kohtumisest oli kohe selline särin õhus, mida enne tundnud pole ning tema juures oli õige, alates pilgust ja puudutustest seksi endani.

Olen varasemalt olnud pigem hall hiir ja pidevates kompleksides vaevlev naine, viimased tulid intiimsuhetesse ka kaasa. Temaga tundsin kohe, et mina ise just sellisena nagu ma olen, olen õige. Selle teadmisega kaasnev vabadus ning julgus ka oma soove rohkem välja näidata on seksi ajaga ainult paremaks muutnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel on see suhe umbes 1:10 muide, niiet naistel on see hea:mõttetu sekspartnerite suhe umbes sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 18:11; 06.11 11:36;
To report this post you need to login first.

imelik. Mul (naine olen) olnud ca 10 partnerit (enne praegust pikaajalist abielu) ja kuigi ma neist kedagi endale abikaasaks ei oleks soovinud, siis seksi osas oli kõik ok!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

imelik. Mul (naine olen) olnud ca 10 partnerit (enne praegust pikaajalist abielu) ja kuigi ma neist kedagi endale abikaasaks ei oleks soovinud, siis seksi osas oli kõik ok!

Tõenäoliselt on neil, kes kurdavad, mingid ebarealistlikud ootused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 20:19; 07.11 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 1 partner. Üllatav küll, sellest piisab. Ta pingutab ning orgasm garanteeritud. Miks ma peaks mujale vaatama? 15 aastat koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 01:16; 07.11 23:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas seksuaalne klapp on vähestega?