Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas selline inimene on ikka loomade sõber

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas selline inimene on ikka loomade sõber

Postitas:
Tahesara

https://kodu.ohtuleht.ee/1008147/kui-hull-elukas-ikkagi-on-pesukaru-kuta-perenaine-arritunud-koer-voib-oma-inimest-hammustada-pesukaru-peremeest-ei-runda-

+3
0
Please wait...

Postitas:
Thaleia

Minu jaoks ei ole metsloomade kodus kasvatamine okei. Kus see piir läheb? Pesukaru on veel ok aga ilves või lõvi enam pole?

+16
0
Please wait...

Postitas:
Mumm28

AKs näitas ka seda ja nii kahju oli vaadata, kuidas loom mingis väikeses puuris pidi kössitama. Milline inimene üldse tuleb selle peale, et võtaks omale korterisse pesukaru?!?

+11
0
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Selline loomaaed imbub igal juhul peaaegu et igaveseks selle korteri kõikvõimalikesse nurkadesse ja seintesse, ükskord müüki minnes peaks see paigake tunduvalt odavam olema. Ise ei tahaks üldse taolist kohta, kus selline hulk loomi on sees elanud. Nagu laut juba ju.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
maarjaline

loomade jaoks ta muidugi sõber pole…..

+5
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Selle tädi naaber ei tahaks olla! Ja loomasõbrast on asi kaugel. Kust ta üldse sai pesukaru, mustalt turult? Või milline loomapood seda müüb?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Tahesara

AKs näitas ka seda ja nii kahju oli vaadata, kuidas loom mingis väikeses puuris pidi kössitama. Milline inimene üldse tuleb selle peale, et võtaks omale korterisse pesukaru?!?

Aitäh juhatamast, kurb vaatepilt https://www.err.ee/1608475562/pesukaru-omanik-pesukaru-pole-nagu-koer-voi-kass

+1
0
Please wait...

Postitas:
merimeribel

Oli ju selgitatud, et loom oli hangitud enne metsloomade koduspidamise keeldu. Mis ta selle loomaga siis tegema peaks, kui ta juba olemas on?

Minu arvates on hea, et seda näidati. Muidu inimesed arvavadki, et pesukarud on nunnud ja küll oleks tore, kui meie metsades neid ka oleks. Praegune video tõestas selgelt, et sellist metslast Eesti metsadesse vaja pole, kes kõik linnupesas tühjendaks ja paksu pahandust teeks.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Desy

Selle tädi naaber ei tahaks olla! Ja loomasõbrast on asi kaugel. Kust ta üldse sai pesukaru, mustalt turult? Või milline loomapood seda müüb?

Mõned aastad tagasi olid pesukaru müügil ühes keskuse loomapoes, äkki lõunakesluses… Maksid u 500€. Ilmselt aastatel 2014+. 2016 keelati nad ära, aga loomapoed võisid siiski oma loomad ära müüa ja kodus võis neid olemasomevaid pidada. Imestasin veelet kas tõesti pesukarusid võib niimoodi müüa ja kodus pidada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
eunuhh

Mustika Keskuse loomapoes ka müüdi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Minu meelest on kitsukeses korteris karja loomi-linde pidav inimene pisut hoarderi ehk asjadekoguja tüüpi (asjade asemel kogub siis loomi). Talus võiks ju sellist loomaaeda pidada küll.

Loomasõber ja loomaarmastaja on selline inimene, kes teeb, mis LOOMALE on parem, mitte et “a ma tahaks korteris rebast pidada” (ta vist ei tea, kuidas rebasepiss haiseb, loom tahab kasvõi normaalset liigutamise võimalust oma territooriumil ja muud talle loomuomast teha).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

Oli ju selgitatud, et loom oli hangitud enne metsloomade koduspidamise keeldu. Mis ta selle loomaga siis tegema peaks, kui ta juba olemas on?

Minu arvates on hea, et seda näidati. Muidu inimesed arvavadki, et pesukarud on nunnud ja küll oleks tore, kui meie metsades neid ka oleks. Praegune video tõestas selgelt, et sellist metslast Eesti metsadesse vaja pole, kes kõik linnupesas tühjendaks ja paksu pahandust teeks.

Loomale tuleb sobivad tingimused luua. Oleks tulnud luua juba siis, kui loom osteti. Kui tädi ei suuda paremaid pidamistingimusi luua, tuleb loom viia sinna, kus need tingimused on.
Ilmselt on ka loomakaitsjad videot/artiklit näinud ja võtavad midagi ette.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
lilliK

Nägin sama naist mingile kanalile intervjuud andmas ja seal pani paksu nahkkinda kätte. Kuta on kohutavalt ülekaaluline, mis pole ime kui on sunnitud elama pisikeses puuris. Ja hoidku taevas, et ta sealt putku ei pääseks!

Mina, andke andeks, loodan küll, et loodus selle teise, põgenenud pesukaru juhtumi lahendaks. Sealkandis peaks ju hunte ja ilveseid piisama. Imestan, et neid rohkem pole “vabadusse” lastud peale seda kui esimene vaimustus on üle läinud ja on välja tulnud kui nõudlik tegelane pesukaru on. Või siis tõesti hundid-ilvesed teevad oma tööd?

+2
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas selline inimene on ikka loomade sõber