Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas selline meik sobib kontoritööle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Kas selline meik sobib kontoritööle?

Postitas:
Kägu

Pilt:
https://pbs.twimg.com/media/DuL9D_sX4AE3gVQ.jpg

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta pole ju kontoritööl, vaid esineb kuskil. Näiteks suure auditooriumi ees täiesti ok, siis on tahapoole ka mingi nägu ikka näha.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Iga mats meigib nii nagu tahab. Kui on vedaja tyyp nagu pildil, siis on selline meik täitsa omal kohal

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pilt:

Sellise meigiga võid klubisse minna mehi lantima!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
kirilind2
Kas meik sobib kontoritööle. Kas välimus on väga oluline? et kui ei meigi, siis jääb töö tegemata? Või ehmatad teised kontoris ära muidu. Mingi nali oli kunagi, et ainult üks tüdruk võis ennast koolis käies värvida, sest ta oli ainuke kole tüdruk klassis.
+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pilt:

Väga kena meik on ju.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on lavameik, mitte kontorisse mõeldud meik.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, selline meik sobib küll kontorisse. Ma ise oleksin küll toon lillakama huulepulga valinud, et jaki värviga ka kokku sobiks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meigil pole miskit viga. Ma ise läheks tõesti ainult lavale sellisega, aga ma olen kindel, et leidub naisi, kes lähevad sedasi ka kontorisse. Sisetunde küsimus

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole. Peamine on rinna suurus ja voodiaktiivsus.

0
-1
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Ma ise läheks tõesti ainult lavale sellisega

Seal higistad kõik maha ju.
+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise läheks tõesti ainult lavale sellisega

Seal higistad kõik maha ju.

😀

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole. Peamine on rinna suurus ja voodiaktiivsus.

Just. See on kontoritööl põhiline.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Konkreetsele inimesele see meik sobib ja vabalt sobib see kontorisse. Mingid litrid ja särad, sädelust oleks veits imelik keset tööpäeva, aga see ju igati asjalik ja korrektne meik. Meik peab ka sobima riietusega ja natuuriga, antud pildil sobib väga hästi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on lavameik, mitte kontorisse mõeldud meik.

Mis mõttes lavameik? Profilt tehtud ja kena meik, mis sobib igaks olukorraks.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina meigin end koguaeg ühtmoodi. Pole sellist asja, et ühega kõlbab prügi välja viia, teisega kontserdile jne. Okei, klubisse või pubisse minnes panen veidi rohkem meiki peale küll, aga mitte oluliselt ja nagunii kulub maha. Ei viitsi mina käia pidevalt vetsus peegli ees värvimas, nagu paljud teevad. Pealegi olen abielus ja pole absoluutselt vajadust kellelegi muljet avaldada 🙂

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pealegi olen abielus ja pole absoluutselt vajadust kellelegi muljet avaldada 🙂

Oma mees ei tule muidugi arvesse, et tema pärast peaks kuidagi pingutama. Kui uut meest parajasti ei otsi, näe välja milline tont tahes.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma mees ei tule muidugi arvesse, et tema pärast peaks kuidagi pingutama. Kui uut meest parajasti ei otsi, näe välja milline tont tahes.

Et kui pole kolme lilla tooniga tehtud täissuitsusilma, siis on kohe tont?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et kui pole kolme lilla tooniga tehtud täissuitsusilma, siis on kohe tont?

Kes seda ütles, kommentaar käis selle kohta, et sina ei viitsi ennast pidevalt värvida, sest mees on olemas ja pole vaja kellelegi muljet avaldada. Sellest jäi mulje, et kui meest ei oleks, ainult siis peaks hullult värvima.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kontorisse tugev meik ei sobi. sa ei ole laval ega ei puutu kliendiga kokku. pead olema puhas ja teisi mitte häiriv ja see on kõik.

meil kontoris on näiteks palju allergikuid ja kõik istuvad tihedasti koos. kui su kosmeetika lõhn on meetri kaugusel istuvale inimesele tunda siis see juba on häiriv.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa just mehest eraldi toas ei maga ja sealt meikimata ei välju, teab mees niigi, kas sa oled värvimata olekus tont või mitte.

Aga jutt käis kontorimeigist ja kui sa mehega samas kontoris ei tööta, siis ei puutu see oma mees ju asjasse.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

kontorisse tugev meik ei sobi. sa ei ole laval ega ei puutu kliendiga kokku. pead olema puhas ja teisi mitte häiriv ja see on kõik.

meil kontoris on näiteks palju allergikuid ja kõik istuvad tihedasti koos. kui su kosmeetika lõhn on meetri kaugusel istuvale inimesele tunda siis see juba on häiriv.

Ma töötan kontoris ja puutun pidevalt kokku koostööpartneritega. Mis see siia üldse puutub? Või miks peaks dekoratiivkosmeetika kuidagi eriliselt haisema? Ja kust arvamus, et kontoris istutakse tihedasti koos? Kahtlen, kas Sa tõesti oled üldse iial kontoris töötanud? Mul on oma kabinet. Ja nendel, kes veidi madalama astmetega ametikohti täidavad on oma eraldatud boksid. Keegi ei istu kuidagi kellegagi tihedasti koos 🙂 Ja saan siis aru, et eriti tugeva meigiga peaksid igal hommikul letitaha astuma müüjad; tööle minema koristajad; kõik muud teenindavad inimesed? Arstid ka? Kõik nad ju puutuvad koguaeg kliendiga kokku 🙂 Naljatilk 🙂 Kontorid on ilmselgelt erinevad, kosmeetikatooted on erinevad (täitsa allergiavaba ja lõhnavaba on saadaval), inimesed on erinevad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu
Palun selgitage, mis sellel meigil viga on?
+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selles kontekstis, kus pilt tehtud on (suure auditooriumi ees olev naisterahvas), ei olegi midagi viga.
Aga tegemist ei ole kindlasti tavalise päevameigiga, selleks on see liiga tugev. Ole milline natuur tahes, minu meelest jääks nii tugeva jumestusega naisterahvas argipäeval kontoris halvas mõttes silma.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas siin vastuolu ei ole? Kui kliendiga kokku ei puutu ja kaastöötajaid ei häiri (ja miks peaks kedagi häirima see, kui palju sa end värvinud oled, kui just lausa klouniks pole võõbanud), siis suva ju, kuidas värvitud oled.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, kontoritööle või nt klienditeenindajale ei sobi. Avalikule esinejale laval või konverentsil vms sobib.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selline meik tähendab, et inimene on ebakindel ja vajab välist toetust oma sisemisele ebakindlusele. Mina isiklikult hoian selliste inimestega koostööst nii kaugele kui saan, sest elukogemus ütleb, nad veavad ühel hetkel nii alt, et altvedamine on võrdne reetmisega. Tugevalt meigitud inimene üritab väliste vahenditega varjata oma sisemuse ebakindlust. See on tihti nii varjatud, et inimene ise arvab end kindlaks. ja sealt see altvedamine tulebki. Inimene valetab endale ja meigiga toonitab seda valet, mida endale valetab. Kui koht kuhu tahab inimene tööle minna vajaks sellist meiki, siis see on inimese jaoks hetkel üle oma võimete pingutus. Tuleks kas toetada sisemist kindlust või leida sobivam töökoht endale.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selline meik tähendab, et inimene on ebakindel ja vajab välist toetust oma sisemisele ebakindlusele. Mina isiklikult hoian selliste inimestega koostööst nii kaugele kui saan, sest elukogemus ütleb, nad veavad ühel hetkel nii alt, et altvedamine on võrdne reetmisega. Tugevalt meigitud inimene üritab väliste vahenditega varjata oma sisemuse ebakindlust. See on tihti nii varjatud, et inimene ise arvab end kindlaks. ja sealt see altvedamine tulebki. Inimene valetab endale ja meigiga toonitab seda valet, mida endale valetab. Kui koht kuhu tahab inimene tööle minna vajaks sellist meiki, siis see on inimese jaoks hetkel üle oma võimete pingutus. Tuleks kas toetada sisemist kindlust või leida sobivam töökoht endale.

Sina ajad küll täielikku pada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks kedagi huvitama, kas kontoris töötav naine on rõhutatult meigitud või hoopis dressides? Oluline on ikka, et ta oma tööga hästi hakkama saab. Isehakanud psühholoogid, kes silmameigi alusel teist inimest sildistavad, tekitavad minus poole vähem usaldust.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelarvamused, eelarvamused…

Selles kontekstis, kus pilt tehtud on (suure auditooriumi ees olev naisterahvas), ei olegi midagi viga.

Aga tegemist ei ole kindlasti tavalise päevameigiga, selleks on see liiga tugev. Ole milline natuur tahes, minu meelest jääks nii tugeva jumestusega naisterahvas argipäeval kontoris halvas mõttes silma.

Aga miks? Palun põhjenda, MIKS jääks tugeva meigiga naine sulle halvas mõttes silma?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas selline meik sobib kontoritööle?