Esileht Veebikonstaabel Kas selline vana inimese mõnitamine on lubatud?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas selline vana inimese mõnitamine on lubatud?

Postitas:

Ma olengi nagu shokis. Kas selliste inimestega politsei midagi teeb või on see lihtsalt kurb vaatepilt.
https://www.facebook.com/olineileka/posts/10205698022163305
Teine osa on veel.

Ma saan aru, et paljud jagavad seda om FB seinal, seega on ka nimed avalikult leitavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 23:57; 28.07 20:42; 10.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav.
Mina naiivselt arvasin, et 1-2 tööpäeva jooksul on veebikonstaabel ikka tööl ja olemas, aga vat ei ole.
See on samasugune olukord nagu meil kodus…kui tahad politsei abi, siis oota ennast halliks ja päästa ennast ise. Lähim politseipunkt on 60 km kaugusel…ei aita siin ka veebivärk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 23:57; 28.07 20:42; 10.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Reeglina vastamegi 3 tööpäeva jooksul, paraku peame ka meie vahepeal puhkama.

Antud juhtumist oleme teadlikud ja töö nende isikutega käib. Kahjuks täpsemalt kommenteerida ei ole võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea, et tegeletakse. Ega mind üksikasjade ei huvita, aga hea on teada, et vaimsele vägivallale astutakse vastu.

Ja veel…
Ilmselt oleks Perekoolil olnud väga keeruline “veebikonstaabli” rubriigi ette panna märge, et “konstaabel on puhkusel!”
Kui riigiasutus kinni, siis on seal ju ikka silt ukse peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 23:57; 28.07 20:42; 10.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Kas selline vana inimese mõnitamine on lubatud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.