Esileht Pereelu ja suhted Arutelu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 117 )

Teema: Arutelu

Postitas:

.

+10
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.06 14:06; 04.06 19:54; 04.06 20:18; 04.06 20:23; 04.06 20:25; 04.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooja juttu oskab igaüks suust välja ajada. Samuti osatakse püksist välja võtta ja püksid alla lasta. Aga näed, sõna ja teo kokkusobitamine on raske.

Kui seda teise inimese armastust nii hädasti vaja on, siis äkki hakkaks mõõtma seda millegi muuga. Armastad- aga näita armastust mulle! Kuidas oleks näiteks maja Viimsis? või korter vanalinnas?
Nii ei saa, et armastus otsas, tita kõhus ja jälle mees läinud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõnel on ikka elu nii must-valge.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 14:56; 04.06 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastad erinevat moodi. Nt abikaasaga on hea, aga mitte põnev koos olla. pakub turvatunde, aga ei oska sulle su probleemide puhul kaasa elada. Ja siis leidub keegi teine, kes oskab – sealt on väga kerge ka seksini minna – sul on põnev ja hea, aga oma abikaasa on hea turvaline. Ongi kaks suhet. Mõnel on neid paralleelselt rohkemgi – mõni suhe on puhtalt seiklemiseks või seksuaalsete mängude mängimiseks või midagi muud. Aga pidevalt nende teistega koos ei olle ei taha – nad ongi just nendeks puhkudeks.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 17:10; 04.06 15:23; 04.06 23:51; 05.06 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei armasta. Mitte ükski inimene, sh ka mees ei tee oma armastatule teadlikult haiget. Kas te kujutate nt ette inimest, kes armastab oma lemmiklooma, aga jätab ta nt mitmeks päevaks söömata-joomata, kuna endal tekkis soov ringi trallitada.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõnel on ikka elu nii must-valge.

Ja nii tore, et mõne elu on selline siiruviiruline ja ainult enda hetkemeeleoludest lähtuv. Küll üks on ühe, teine teise ja kolmas kolmanda tuju jaoks. See on egoism, mitte midagi muud, sest kahtlemata teeb petmine partnerile väga palju haiget. Aga mõni peab oma naudinguid ja tujusid tähtsamaks. Selline inimene ei armastagi peale iseenda mitte kedagi.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.06 17:39; 04.06 11:23; 04.06 11:34; 04.06 11:40; 04.06 11:57; 04.06 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed/naised üldse oma kaasat armastavad?

Ja mis petmiste laine? Koroonaga seoses või?

Ning petavad ka abielunaised. Vähemalt need, kel kena välimus säilinud on, litutavad nii, et vähe pole. Meestest siiski diskreetsemalt.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei armasta. Mitte ükski inimene, sh ka mees ei tee oma armastatule teadlikult haiget. Kas te kujutate nt ette inimest, kes armastab oma lemmiklooma, aga jätab ta nt mitmeks päevaks söömata-joomata, kuna endal tekkis soov ringi trallitada.

Kui tobe võrdlus.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei armasta muidugi. Lisaks ei kahetse nad ja ei ole ka nii, et kui mehel on oht oma naisest ilma jääda, siis avastab, et ikka ilma temata ei suuda elada ja tema on see õige. Naised võivad end sellega lohutada, aga reaalsus on midagi muud.

Samuti ei armasta nad armukest. Kui inimene kasutab ära üht, siis ka teist.

Mehi seob naistega vaid mugavus, vajadus, ühiskonna heakskiit, ühine kinnisvara (laenuga tihti) ja lapsed (elatist küll maksta ei tahaks). Pettev mees ei ole pereinimene, kes soovib koos naisega lapsi kasvatada. Kus ta oli, kui naine kolme lapsega üksi tegeles ja mehel asju ajada oli, ka nädalavahetustel. Mees kinkis armukesele kalleid kingitusi, käis puhkamas, pere jäi sellest osast rahast ilma…

Need mehed mõtlevad vaid enda heaolule ja kasule.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt abikaasaga on hea, aga mitte põnev koos olla. pakub turvatunde, aga ei oska sulle su probleemide puhul kaasa elada. Ja siis leidub keegi teine, kes oskab – sealt on väga kerge ka seksini minna – sul on põnev ja hea, aga oma abikaasa on hea turvaline. Ongi kaks suhet.

Kõik õige ja kenasti analüüsitud, aga mis sellel armastusega pistmist on? Selline mees armastab vaid iseennast, oma heaolemist, põnevust, turvatunnet, probleemidele kaasaelamist, seksi jne kõike, mida sa üles lugesid, ja jah, tal on kaks suhet. Selline mees ei armasta mitte ühtegi naist, ta lihtsalt püüab ennast ümbritseda naistega, kes TEDA armastavad ja tema elu ilusaks teevad.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 19:01; 03.06 19:04; 06.06 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastuse kohta ei tea, see on minu jaoks segane asi. Armastusel on palju erinevaid nägusid ja vorme, armastada saab mitut inimest samal ajal. Armastada saab ka ilma inimest omamata nö kaugelt. Armastus saab ka otsa lõppeda (või kui ta otsa lõppeb, siis kas see oli üldse armasus?). Täiesti lahtine on minu jaoks küsimus, et kas ta saab ka näiteks esineda ülepäeviti või esineda lihtsalt hetkes. Veel hullem küsimus on, kas armastus saab olla tingimuslik – armastan sind ainult nii kaua kui sa mind ei peta.

Aga päris kindlasti petisest mees/naine ei austa enda teist poolt ega iseennast.

Muuseas, paljud mehed petavad oma naisi sellepärast, et armastavad neid. Nad lihtsalt ei taha naisele kodurahu huvides oma pideva seksisooviga peale käia ja kodust õhkkkonda ära rikkuda ja siis ajavad asja vaikselt kõrvalt ära.

+10
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, paljud mehed petavad oma naisi sellepärast, et armastavad neid. Nad lihtsalt ei taha naisele kodurahu huvides oma pideva seksisooviga peale käia ja kodust õhkkkonda ära rikkuda ja siis ajavad asja vaikselt kõrvalt ära.

Ise mõtlesid sellise teooria välja? Ja et lausa paljud? See on ju tüüplause, mida petvad ja vahelejäänud mehed naistele korrutavad: kallis, ma armastan sind niiiiii palju, et ei suutnud sulle oma seksisoovidega pinda käia ja katsusin sind säästa ja…seepärast läksin panin seda teist naist. Muidu oleksin koduse õhkkonna ära rikkunud ja.
Mulle tundub, et oled ise üks neist petetud naistest ja see on sinu lohutusmõte? Teisiti ei suuda ma sinu väljaöeldut mõista, minu jaoks on see…anna andeks…möga.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 19:01; 03.06 19:04; 06.06 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et seksida saab muidugi nii, et ei armasta, aga kui juba mingi armastus kuskil on, siis ikka teisega ringi suksuta. Kui mees on abielus aga peab armukest, ei ta siis oma naist enam armasta. Koos on mugavusest vms. Aga ühtlasi ma arvan, et ei ta armasta ka seda armukest, sest muidu pakiks kohe asjad kokku ja jookseks armukese juurde ära.

Ühtlasi ma arvan, et inimene saab terve pika elu niimoodi ära elada, et ei armastagi kedagi. See ei tähenda seda, et ma arvaksin, et ta seksuaalselt süütu oleks.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seda teise inimese armastust nii hädasti vaja on, siis äkki hakkaks mõõtma seda millegi muuga. Armastad- aga näita armastust mulle! Kuidas oleks näiteks maja Viimsis? või korter vanalinnas?

Millega siis naised oma armastust meestele näitama hakkavad? Maja Viimsis nad mehele ju ei osta, sest naise raha on naise oma, mitte mehele ega perele kulutamiseks.
Mõtlen just need naised, kellel “armastust” on sees palju, nagu need mehed, kellelt ootaks korteri ostmist vanalinna, mitte Kostiveresse.
(Ära seksivariante paku, muidu tuleb välja, et kõige rohkem armastust täis on prostituudid.)

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 19:51; 06.06 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa inglise keelt oskad? Väga head ja põhjendatud selgitused on selles arutelus siin:
LINK

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtlasi ma arvan, et inimene saab terve pika elu niimoodi ära elada, et ei armastagi kedagi.

Sellisel isendil on peas midagi kõvasti korrast ära.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kaasat armastan ja yema mind aga seksi koha pealt olen üsna pelglik ja pinges. Üks põhjus on ka lapsepõlve traumad. Nüüd kolmekümnendates olen hakkanud vaikselt ka veidike ennast avama ja avastama. Aga see on vaimselt megaraske mu jaoks. Ja ma olen ülimalt tänulik oma mehele, kes hoolitseb selle eest, ta raatsib igasugu vidinaid tellida ka minu jaoks. Jama olen tänulik, et ta ei ole armukest võtnud(olen 99.9% kindel). Tülisid on palju olnud sel teemal(arusaadav miks) ja need on eskaleerunud ka muudele tülidele. Põhjus ongi minu ujedus(ehk ka häbi- keha ei häbene) aga ma ei saagi aru mis seda põhjustab. Kui suure pingutusega olen nõus mingit trikke ja nippe kasutama, olen ennast ülimalt vaimsel tasandil ületanud.
Kas seksuoloog aitab sellest “valehäbist” üle saada?
Ma ei taha meest kaotada. Ma ju ometi armastan teda ja tahan kaasa minna aga miks ometi see nii suur vaimne pingutus olema peab? Kord nädalas on ilmselgelt vähe 8a kestnud kooselu puhul.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:57; 04.06 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kaasat armastan ja yema mind aga seksi koha pealt olen üsna pelglik ja pinges. Üks põhjus on ka lapsepõlve traumad. Nüüd kolmekümnendates olen hakkanud vaikselt ka veidike ennast avama ja avastama. Aga see on vaimselt megaraske mu jaoks. Ja ma olen ülimalt tänulik oma mehele, kes hoolitseb selle eest, ta raatsib igasugu vidinaid tellida ka minu jaoks. Jama olen tänulik, et ta ei ole armukest võtnud(olen 99.9% kindel). Tülisid on palju olnud sel teemal(arusaadav miks) ja need on eskaleerunud ka muudele tülidele. Põhjus ongi minu ujedus(ehk ka häbi- keha ei häbene) aga ma ei saagi aru mis seda põhjustab. Kui suure pingutusega olen nõus mingit trikke ja nippe kasutama, olen ennast ülimalt vaimsel tasandil ületanud.

Kas seksuoloog aitab sellest “valehäbist” üle saada?

Ma ei taha meest kaotada. Ma ju ometi armastan teda ja tahan kaasa minna aga miks ometi see nii suur vaimne pingutus olema peab? Kord nädalas on ilmselgelt vähe 8a kestnud kooselu puhul.

Lapsi ei ole teil?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.06 23:05; 04.06 08:51; 04.06 21:04; 04.06 21:06; 04.06 23:09; 04.06 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kaasat armastan ja yema mind aga seksi koha pealt olen üsna pelglik ja pinges. Üks põhjus on ka lapsepõlve traumad. Nüüd kolmekümnendates olen hakkanud vaikselt ka veidike ennast avama ja avastama. Aga see on vaimselt megaraske mu jaoks. Ja ma olen ülimalt tänulik oma mehele, kes hoolitseb selle eest, ta raatsib igasugu vidinaid tellida ka minu jaoks. Jama olen tänulik, et ta ei ole armukest võtnud(olen 99.9% kindel). Tülisid on palju olnud sel teemal(arusaadav miks) ja need on eskaleerunud ka muudele tülidele. Põhjus ongi minu ujedus(ehk ka häbi- keha ei häbene) aga ma ei saagi aru mis seda põhjustab. Kui suure pingutusega olen nõus mingit trikke ja nippe kasutama, olen ennast ülimalt vaimsel tasandil ületanud.

Kas seksuoloog aitab sellest “valehäbist” üle saada?

Ma ei taha meest kaotada. Ma ju ometi armastan teda ja tahan kaasa minna aga miks ometi see nii suur vaimne pingutus olema peab? Kord nädalas on ilmselgelt vähe 8a kestnud kooselu puhul.

Lapsi ei ole teil?

lapsed aiatavad üle saada või? 😀

kindlasti mine psühholoogi/terapeudi juurde oma murega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, paljud mehed petavad oma naisi sellepärast, et armastavad neid. Nad lihtsalt ei taha naisele kodurahu huvides oma pideva seksisooviga peale käia ja kodust õhkkkonda ära rikkuda ja siis ajavad asja vaikselt kõrvalt ära.

Tahtmata naisolevusi maha teha oleks siiski vaja ära märkida pikad piinarikkad perioodid, mida mõned seksapiilsed mehed peavad läbi kannatama. On päevad oma nälalakestvad. Siis on naisel haiglase põiepõletikuga vabam hetk, kus mehel on (ajutiselt) muid tegemisi. Noh lihtsalt ei saa, kuigi tahtmist on piisavalt. Järgmisena sõuab peale ovukas, kus ka miskit normaalset välja ei tule. Koos migreeniga on mõnel mehel iga kuu loetud päevad oma himude normaalseks maandamiseks

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 23:43; 05.06 23:06; 06.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, paljud mehed petavad oma naisi sellepärast, et armastavad neid. Nad lihtsalt ei taha naisele kodurahu huvides oma pideva seksisooviga peale käia ja kodust õhkkkonda ära rikkuda ja siis ajavad asja vaikselt kõrvalt ära.

Tahtmata naisolevusi maha teha oleks siiski vaja ära märkida pikad piinarikkad perioodid, mida mõned seksapiilsed mehed peavad läbi kannatama. On päevad oma nälalakestvad. Siis on naisel haiglase põiepõletikuga vabam hetk, kus mehel on (ajutiselt) muid tegemisi. Noh lihtsalt ei saa, kuigi tahtmist on piisavalt. Järgmisena sõuab peale ovukas, kus ka miskit normaalset välja ei tule. Koos migreeniga on mõnel mehel iga kuu loetud päevad oma himude normaalseks maandamiseks

Annaks jumal, et sinusugused teele ei satuks!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 23:46; 06.06 17:58; 06.06 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, need naised, kes siin kõrvalteemas oma ONS-eluviisi õigustavad, ei erine ju praeguses teemas kirjeldatud meestest absoluutselt! On ju neilgi armastus ja seks täääiesti erinevad asjad ja loeb ainult orgasm. Ja loomulikult panevad sellised naised oma meestele sarve nii et silm ka ei pilgu. Need on need naised, kes tahavad kõike kohe. Kui nad tahavad elusa liha abil orgasmi, siis nad otsivad seda kohe, mitte ei oota, millal koju oma mehe käte vahele saab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kaasat armastan ja yema mind aga seksi koha pealt olen üsna pelglik ja pinges. Üks põhjus on ka lapsepõlve traumad. Nüüd kolmekümnendates olen hakkanud vaikselt ka veidike ennast avama ja avastama. Aga see on vaimselt megaraske mu jaoks. Ja ma olen ülimalt tänulik oma mehele, kes hoolitseb selle eest, ta raatsib igasugu vidinaid tellida ka minu jaoks. Jama olen tänulik, et ta ei ole armukest võtnud(olen 99.9% kindel). Tülisid on palju olnud sel teemal(arusaadav miks) ja need on eskaleerunud ka muudele tülidele. Põhjus ongi minu ujedus(ehk ka häbi- keha ei häbene) aga ma ei saagi aru mis seda põhjustab. Kui suure pingutusega olen nõus mingit trikke ja nippe kasutama, olen ennast ülimalt vaimsel tasandil ületanud.

Kas seksuoloog aitab sellest “valehäbist” üle saada?

Ma ei taha meest kaotada. Ma ju ometi armastan teda ja tahan kaasa minna aga miks ometi see nii suur vaimne pingutus olema peab? Kord nädalas on ilmselgelt vähe 8a kestnud kooselu puhul.

Lapsi ei ole teil?

On üks laps.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:57; 04.06 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, paljud mehed petavad oma naisi sellepärast, et armastavad neid. Nad lihtsalt ei taha naisele kodurahu huvides oma pideva seksisooviga peale käia ja kodust õhkkkonda ära rikkuda ja siis ajavad asja vaikselt kõrvalt ära.

Tahtmata naisolevusi maha teha oleks siiski vaja ära märkida pikad piinarikkad perioodid, mida mõned seksapiilsed mehed peavad läbi kannatama. On päevad oma nälalakestvad. Siis on naisel haiglase põiepõletikuga vabam hetk, kus mehel on (ajutiselt) muid tegemisi. Noh lihtsalt ei saa, kuigi tahtmist on piisavalt. Järgmisena sõuab peale ovukas, kus ka miskit normaalset välja ei tule. Koos migreeniga on mõnel mehel iga kuu loetud päevad oma himude normaalseks maandamiseks

Arusaadav! Tõesti on raske elu meestel! Lihtsalt tekkis küsimus, et kas ei oleks siis mõistlik, et selline mees ei astugi pereellu, vaid elab “siia-sinna”, nii nagu alumine pulk nõuab ja kuidas parasjagu mõni abivalmis naisinimene migreenist, päevadest ja ovulatsioonist “vaba” on?

Milleks peab olema suhtes, mis on tõsiselt räsiv ja ei paku seda, mida tegelikult mees vajab?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine ja armastan oma meest väga. Ja petan. Lihtsalt seetõttu et mehega ei ole juba üle 5 aasta seksinud (tervislikud põhjused). Mees teab seda ja ütles et aktsepteerib täiesti. Mitte mingeid tundeid armukese vastu ei ole, ongi ainult seks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab jälle see tunneteta seksi jutt. Hea küll, üheöösuhte elab ka ilma tunneteta üle, aga pikas perspektiivis, 5 aastat, kurat no see inimene peab ju midagi sinus ometi tekitama!
5 aastat ei saa ju veeta mõnusat aega inimesega kelle vastu midagi ei tunne. Kuidas see siis käib?
Kell 5 5 maxima parklas, püksid maha ja taha?
Puhas seks,kas siis ilma suudlusteta(see veel intiimsem,kui seks ju) kuidas sa tunneteta suudled?
Hellused, kallistused jne? Ei no, ei usu. Kõlab vastikult ja kumbki pool saab haiget, selleks korraks on see siis mees!

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.06 23:05; 04.06 08:51; 04.06 21:04; 04.06 21:06; 04.06 23:09; 04.06 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, paljud mehed petavad oma naisi sellepärast, et armastavad neid. Nad lihtsalt ei taha naisele kodurahu huvides oma pideva seksisooviga peale käia ja kodust õhkkkonda ära rikkuda ja siis ajavad asja vaikselt kõrvalt ära.

Tahtmata naisolevusi maha teha oleks siiski vaja ära märkida pikad piinarikkad perioodid, mida mõned seksapiilsed mehed peavad läbi kannatama. On päevad oma nälalakestvad. Siis on naisel haiglase põiepõletikuga vabam hetk, kus mehel on (ajutiselt) muid tegemisi. Noh lihtsalt ei saa, kuigi tahtmist on piisavalt. Järgmisena sõuab peale ovukas, kus ka miskit normaalset välja ei tule. Koos migreeniga on mõnel mehel iga kuu loetud päevad oma himude normaalseks maandamiseks

Kui seks on olulisem, kui kõik muu, mis pereeluga kaasneb, nii et mees pole võimeline seksivabu päevi mitte kuidagi välja kannatama, siis lihtsalt püsisuhet ühegi naisega ei loo. Siis kepidki pidevalt ringi. Lihtne.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 04.06 09:44; 04.06 10:43; 04.06 11:30; 04.06 11:34; 04.06 11:41; 04.06 11:46; 04.06 11:54; 04.06 16:54; 04.06 17:12; 04.06 17:35; 04.06 17:39; 04.06 17:41; 04.06 17:45; 05.06 10:23; 05.06 10:28; 05.06 10:51; 05.06 11:03; 05.06 11:07; 05.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtmata naisolevusi maha teha oleks siiski vaja ära märkida pikad piinarikkad perioodid, mida mõned seksapiilsed mehed peavad läbi kannatama.

Kui naine toob pidevalt vabandusi, miks ta seksida ei saa, siis ta ilmselgelt seksida ei taha…sinuga! Ehk pole sa siiski nii seksapiilne kui ise arvad. Muig.

Ja miks ovulatsiooni ajal seksida ei saa?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu ei ole ju mustvalge. Leian samuti, et petmisele kalduvad inimesed ei peaks üldse perekonda looma, oleks väga palju vähem hingehaavu ja petjal endal samuti lihtsam.
Arvan, et petja ei pruugi armastada oma abikaasat, aga kindlasti ei armasta ta armukest. Vastasel juhul koliks kohe tema juurde. On üksikuid juhuseid, kus kohe kolitaksegi armukese juurde, näheski temas kaaslast tulevikuks, aga need on üli harvad juhud. Enamus petab aastaid salaja ja see inimene ei armasta mitte kedagi, isegi ennast mitte. Osadel petjatel esineb vist ka hingepiinasid, aga kõrvalsuhet ka lõpetada ei oska,lisaks on see kõik nii lihtne tänapäeval, et paljud astuvad sellesse jamasse. Tahetakse midagi uut ja huvitavat. Targad psühholoogid kirjeldavad olukorda nii: https://vikerraadio.err.ee/819840/peresaade-marina-paula-eberth-truudusetus
Väikese osaga nõustun isegi, aga see et petmaminnakse mingi puudujäägi pärast, see on ilmselge petmise õigustamine. Mitte kunagi ei täida keegi 100% teise vajadusi, aga moraalsed inimesed ei jookse kohe “vajaduste täitjat” otsima, vastasel juhul oleks petjaid veel kordades rohkem. Petmine on lihtsalt nõme tegevus ja näitab inimese kahepalgelisust ja hoolimatust nii abikaasast kui armukesest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks on nii ja naa. Mina küll arvan, et tegelikult on võimalik ka kahte naist korraga armastada. Kui sul on viis last, siis keegi ei küsi, et kuule, kas sa seda esmasündinut ikka armastad veel või sai siis armastus otsa kui neine või neljas sündis? Ma ei näe vahet.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 117 )


Esileht Pereelu ja suhted Arutelu