Esileht Ilu Kas sellised varbaküüned peaks kuidagi ilusad olema?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kas sellised varbaküüned peaks kuidagi ilusad olema?

Varbad
Minu meelest on kogu see varbaküünte kaunistamine täiesti mõttetu. Varbad on ikkagi varbad ja neis pole midagi ilusat, mida peaks rõhutama.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.04 16:24; 24.06 12:39; 28.06 10:21; 28.06 11:09; 27.07 12:11; 16.09 12:39; 06.09 16:16; 21.09 15:02; 07.10 21:29; 09.02 01:04; 10.02 15:55; 04.03 12:58; 30.03 19:09; 16.04 12:21; 16.07 10:34; 18.07 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on lollide teemade tegemine ka mõttetu, aga näe, ometi tehakse.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan juba ette, mis kirev seltskond  on mõnusasti sinna  küünte alla oma elu sisse seadnud. Sest vaevalt ta iga päev neid sädelusvarbaid leotab ja harjaga küürib. Ise ei suudaks küll pikki varbaküüsi taluda.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et varbaküünte kaunistamine on igati mõttekas. Küll aga ei ole minu maitsele prantsuse maniküür varvastel, see seal kõige ülemisel pildil. Kivikesi ja helmekesi ka ei paneks, meie kliimas ikka tuleb ka suvel vahel kinnisi jalatseid kanda ja siis… autš! Aga muidu lakkida ja lilli joonistada, palun väga!

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on nii vana mood juba!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on nii vana mood juba!

artikkel ka 2016 aastast

Kujutan juba ette, mis kirev seltskond on mõnusasti sinna küünte alla oma elu sisse seadnud. Sest vaevalt ta iga päev neid sädelusvarbaid leotab ja harjaga küürib. Ise ei suudaks küll pikki varbaküüsi taluda.

Kus tal need pikad küüned on? Lased end prantsuse mani(pedi)küüri eripäradel petta.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 13:34; 04.03 19:49; 04.03 21:45; 04.03 21:53;
To report this post you need to login first.

see on nii vana mood juba!

artikkel ka 2016 aastast

Kujutan juba ette, mis kirev seltskond on mõnusasti sinna küünte alla oma elu sisse seadnud. Sest vaevalt ta iga päev neid sädelusvarbaid leotab ja harjaga küürib. Ise ei suudaks küll pikki varbaküüsi taluda.

Kus tal need pikad küüned on? Lased end prantsuse mani(pedi)küüri eripäradel petta.

Näeb välja, nagu oleks pikad varbaküüned ja see on inetu!

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 12:58; 04.03 13:50; 05.03 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kehtib ka sõrmeküünte puhul. See ei tee ilusamaks, vaid just koledamaks, ja näitab et isik ise juba siseselt on kole.

Sama ka kõigi muude nn meikimiste kohta.

Mis teil viga on? Kas oma enda keha ei meeldi et peab selle matma mingi kasutu ja otseselt koleda saastakihi alla? Kas olete välimuselt nii rõvedad et kohe üldse ei kõlba ennast vaadatagi, et pigem näeksite näiteks mingit värvilärakat või muud jaburust mis endaga teete?

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 14:32; 04.03 21:29;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Maitseasi. Mulle ka ei meeldi pikad varbaküüned. Kui tahan varbaküüsi lakituna, siis saab lakitud lühikesi. Ei kujuta ette, kuidas nendega kinniste jalatsitega käia on. Aga mulle meeldivad ka lühikesed sõrmeküüned.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi pikad varbaküüned, olgu nii maniküüritud kui tahes. Otsast teravad sõrmeküüned on ka rõvedad.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi pikad varbaküüned, olgu nii maniküüritud kui tahes. Otsast teravad sõrmeküüned on ka rõvedad.

pediküüritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi pikad varbaküüned, olgu nii maniküüritud kui tahes. Otsast teravad sõrmeküüned on ka rõvedad.

pediküüritud.

Peaasi, et küüritud.

Varbaküünte disain peaks kindlasti olema harmoonias näomeigiga, siis ei teki ebaesteetilist elamust, kui varbaga kõrvatagust kõhvitsed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid aga ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on nii vana mood juba!

artikkel ka 2016 aastast

Kujutan juba ette, mis kirev seltskond on mõnusasti sinna küünte alla oma elu sisse seadnud. Sest vaevalt ta iga päev neid sädelusvarbaid leotab ja harjaga küürib. Ise ei suudaks küll pikki varbaküüsi taluda.

Kus tal need pikad küüned on? Lased end prantsuse mani(pedi)küüri eripäradel petta.

Näeb välja, nagu oleks pikad varbaküüned ja see on inetu!

Näeb välja, aga ei ole! Ja sellest mu iva oligi. See, kellele vastasin, väitis, et on pikad küüned ja tema küll ei taluks neid.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 13:34; 04.03 19:49; 04.03 21:45; 04.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kehtib ka sõrmeküünte puhul. See ei tee ilusamaks, vaid just koledamaks, ja näitab et isik ise juba siseselt on kole.

Sama ka kõigi muude nn meikimiste kohta.

Mis teil viga on? Kas oma enda keha ei meeldi et peab selle matma mingi kasutu ja otseselt koleda saastakihi alla? Kas olete välimuselt nii rõvedad et kohe üldse ei kõlba ennast vaadatagi, et pigem näeksite näiteks mingit värvilärakat või muud jaburust mis endaga teete?

Palun pilti sinust.

Minul: küüned lakitud, varba küüned kevadest sügiseni lakitud, juuksed värvitud, kulmud toonitatud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pilti sinust.

Minul: küüned lakitud, varba küüned kevadest sügiseni lakitud, juuksed värvitud, kulmud toonitatud.

Ealeski ei topi ma endast pilti netti üles. Ja minust polegi üldse pilti mida netti panna. Viimane pilt mis minust üldse tehtud, on vist mitmete aastate tagant.

Pigem küsiks et miks sina eeldad et loomulikus olekus ollakse välimuselt nii rõvedad et peab ennast saastakihiga katma? Et vaid oma enda ehtsat keha ei näeks…

Kui oled kole, siis on loomulikke viise kuidas ennast ilusaks teha. Vajamata selleks oma keha saastakihi alla matmist.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 14:32; 04.03 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul: küüned lakitud, varba küüned kevadest sügiseni lakitud, juuksed värvitud, kulmud toonitatud.

Varbaküüned on üks sõna. Inimeses peab kõik ilus olema, nii välimus kui kirjakeel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 13:34; 04.03 19:49; 04.03 21:45; 04.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näeb välja, aga ei ole! Ja sellest mu iva oligi. See, kellele vastasin, väitis, et on pikad küüned ja tema küll ei taluks neid.

Lühikesed küüned ja ulatuvad kaugemale kui varbad? Tahaks kohe selliste küünte pilti ilma lakkimata näha.

Kuigi väga korralik pediküür, ajas see mul kõhus keerama umbes samamoodi nagu vanainimeste pikad kollased kulliküüned. Viimastest saan mingil määral küll aru, ilmselt nad enam ei näe hästi ja kääridega neid pakse küüsi ka lõigata raske, aga öök on ikkagi kui pilk peale läheb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesed küüned ja ulatuvad kaugemale kui varbad? Tahaks kohe selliste küünte pilti ilma lakkimata näha.

Näiteks minul on sellised küüned. Nad lõppevad nagu sõrmeküüned, st. varba esileulatuvaim punkt on küüs, mitte varba ots, ning seda küünt lühemaks lõigata enam ei saa.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 13:34; 04.03 19:49; 04.03 21:45; 04.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad sellised: https://www.instagram.com/p/CIOjjnzJxIq/?igshid=yfjgem0f1777

 

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad sellised: https://www.instagram.com/p/CIOjjnzJxIq/?igshid=yfjgem0f1777

Need on ju ka päris koledad nii kujult kui disainilt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust pole porbleem mitte küünte lakkimises/kaunistamises, vaid konkreetsel pildil varbaküünte pikkuses 😀

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 13:44; 05.03 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on nii vana mood juba!

artikkel ka 2016 aastast

Kujutan juba ette, mis kirev seltskond on mõnusasti sinna küünte alla oma elu sisse seadnud. Sest vaevalt ta iga päev neid sädelusvarbaid leotab ja harjaga küürib. Ise ei suudaks küll pikki varbaküüsi taluda.

Kus tal need pikad küüned on? Lased end prantsuse mani(pedi)küüri eripäradel petta.

Näeb välja, nagu oleks pikad varbaküüned ja see on inetu!

Näeb välja, aga ei ole! Ja sellest mu iva oligi. See, kellele vastasin, väitis, et on pikad küüned ja tema küll ei taluks neid.

On küll pikad küüned! Vaata küünte servadesse, siis näed kohe, et nad on ikka kõva mitu mm üle selle piiri, kus küüs nahaga ühtib.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 13:44; 05.03 14:42;
To report this post you need to login first.

Näeb välja, aga ei ole! Ja sellest mu iva oligi. See, kellele vastasin, väitis, et on pikad küüned ja tema küll ei taluks neid.

Lühikesed küüned ja ulatuvad kaugemale kui varbad? Tahaks kohe selliste küünte pilti ilma lakkimata näha.

Kuigi väga korralik pediküür, ajas see mul kõhus keerama umbes samamoodi nagu vanainimeste pikad kollased kulliküüned. Viimastest saan mingil määral küll aru, ilmselt nad enam ei näe hästi ja kääridega neid pakse küüsi ka lõigata raske, aga öök on ikkagi kui pilk peale läheb.

Kusjuures need suure varba küüned kumavadki ju laki alt täiesti kollakalt. Tõesti rõve!

Teine vastikust tekitav asi on see, et osadel piltidel varbad läigivad, nagu oleks rasvased.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 12:58; 04.03 13:50; 05.03 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul: küüned lakitud, varba küüned kevadest sügiseni lakitud, juuksed värvitud, kulmud toonitatud.

Varbaküüned on üks sõna. Inimeses peab kõik ilus olema, nii välimus kui kirjakeel.

Tal on ainult ühe varba (selle, millel mitu küünt on) küüned lakitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu Kas sellised varbaküüned peaks kuidagi ilusad olema?