Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas sellisel lepingul on mingit kehtivust? (elatis)

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas sellisel lepingul on mingit kehtivust? (elatis)

Postitas:

Aastal 2007 tegime lapse isaga õigusbüroos juristi juures kirjaliku kokkuleppe, kus on siis kirjas iga kuu makstav summa ja lapsega kohtumise ajad. Tänaseks on kokkulepitud summa (1800 eek.) minu arvele laekunud loetud korrad. Lapsega kohtumisi on olnud kõvasti rohkem kui lepingus.
mida ma peaksin edasi tegema, et see raha ikka lõpuks meieni jõuaks ka ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 14:21; 03.09 10:23; 03.09 10:25; 03.09 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ILapse isaga rääkimine ei aita?

Notariaalselt kinnitatud kokkulepe annab õiguse pöörduda KOHTUTÄITURI POOLE, täpselt nagu kohtuotsus elatise hagis.

Tee seda.
Pöördu kohtutäituri poole, kokkulepe kaasa+ väljavõte kontost, millal ja kui palju laekunud, arvutate välja võla ja asute nõudma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult et õigusbüroos juristi juures tehtu ei ole sama mis notariaalselt kinnitatud. Oli lihtsalt jurist, mitte notar?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:50; 03.09 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa keelad isale lapsega kohtumist (viide sinu lausele, et lapsega kohtumisi on olnud kõvasti rohkem kui lepingus)?

Isegi kui isa ei täida oma kohustust (raha maksmine), siis ei tohiks ikkagi piirata lapse suhtlemist isaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esita hagi lepingu mittekohasest täitmisest tuleneva võla isenõudmiseks, täitur sellist kokkulepet kohtulahendita ei täida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks sa keelad isale lapsega kohtumist (viide sinu lausele, et lapsega kohtumisi on olnud kõvasti rohkem kui lepingus)?

Isegi kui isa ei täida oma kohustust (raha maksmine), siis ei tohiks ikkagi piirata lapse suhtlemist isaga.

[/tsitaat]

Ma arvan hoopis, et teemaalgataja tahab rõhutada, et tema omalt poolt täidab lepingut ja lubab lapse-isa kohtumisi just niipalju, kui soovitakse aga lapse isa ei täida kokkulepet ja ei maksa elatist ettanähtud summas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isaga rääkimine on sama mõtekas kui selle teema eiramine. Ausalt öeldes ei ole mul õrna aimu ka kas see oli nüüd siis notar või lihtsalt jurist. On lihtsalt leping, kolmes eksemplaris, meie kõigi allkirjad all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 14:21; 03.09 10:23; 03.09 10:25; 03.09 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan hoopis, et teemaalgataja tahab rõhutada, et tema omalt poolt täidab lepingut ja lubab lapse-isa kohtumisi just niipalju, kui soovitakse aga lapse isa ei täida kokkulepet ja ei maksa elatist ettanähtud summas. [/tsitaat] Minu poolt pole siiani ühtegi piirangut nende suhtlemise takistamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 14:21; 03.09 10:23; 03.09 10:25; 03.09 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapse isaga rääkimine on sama mõtekas kui selle teema eiramine. Ausalt öeldes ei ole mul õrna aimu ka kas see oli nüüd siis notar või lihtsalt jurist. On lihtsalt leping, kolmes eksemplaris, meie kõigi allkirjad all.[/tsitaat]

kui tegemist on notariaalse kokkuleppega, siis on sinna päiseks kirjutatud \”Notariaalakt nr..\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:50; 03.09 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks sa keelad isale lapsega kohtumist (viide sinu lausele, et lapsega kohtumisi on olnud kõvasti rohkem kui lepingus)?

Isegi kui isa ei täida oma kohustust (raha maksmine), siis ei tohiks ikkagi piirata lapse suhtlemist isaga.

[/tsitaat]

No aga kokkulepe ongi ju kokkulepe. Teemaalgataja ju tutvaustas milline oli allkirjastatud mõlemapoolne kokkulepe. Pole ju sinu asi kommenteerida, MIKS mõningad asjad seal just niimoodi kirjas on. Ela ikka rohkem oma elu ja kui teemaalgatajat aidata nõuannetega ei soovi, siis ära üldse võta sõna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ei ole siiski tegu notariaalaktiga. Seega on see paberilipakas seaduse silmis kasutu ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 14:21; 03.09 10:23; 03.09 10:25; 03.09 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna sisse HAGI, nõua ELATIST ja seda ka 1a tagasiulatuvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi abi: http://www.claudiuslaw.com/oigusteenused-perekonnaoigus

http://www.claudiuslaw.com/oigusblogi/2-blog/28-elatis-ehk-alimendid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas sellisel lepingul on mingit kehtivust? (elatis)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.