Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas sellisele inimesele antakse pangast laenu?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas sellisele inimesele antakse pangast laenu?

Postitas:
Kägu

Naine, 30a lahutatud, 1 laps 5a ja teine 9a. Alimente ei saa kummaltki mehelt. Naise töötasu kuus u 500¤. Lisatagatist pole, käendajaid pole.

Aga tal on Soomes ehitusel töötav elukaaslane, kes teenib hästi. Kuid laenu talle ei anta, sest ta on igal töökohal nii lühikest aega. Teda ei võeta isegi käendajaks selle tõttu.

Naine on kindel, et kui tal on raha 10% korteri ostusummast koos, et siis talle antakse laenu 3-4 toal korteri ostmiseks.

Kas tõesti antakse sellistele inimestele sellist lootust, et korjake aga 10% raha kokku ja siis anname teile laenu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas sellisele inimesele antakse pangast laenu?

Ma ei tea, kas sellisele inimsele antakse. Endal samuti lapsed 1. lasteaias, 2. koolis. Elan elukaaslasega, kes pole laste isa. Ametlikku elatist ei saa, väike toetus iga kuu vaid. Palk 880 + lasteraha 38 eur. Anti pangast laenu, kuid Tallinnasse ma selle raha eest 3-4 toalist küll ei saaks. Ostan Tallinna lähedale, ja laenu saan 20 000 eur. ELukaaslast laenutaotluses ei maininudki, käendajaid ei ole,lisatagatist pole, sissemakseks oli 10% olemas, 10% käendab Kredex.

Please wait...
Postitas:
Ritabell

Ei tea, minu sõbranna on kahe lapsega üksikvanem ning palk on u 1000 eurot ning pangas hakkas laenunõustaja selle peale muigama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ei tea, kellele üldse praegu laenu antakse. isegi stabiilse töökohaga üle 1000 euro teenivale mehele ei anta. 10 000 eurose autoliisingu käendajakski pidi olema lapsehoolduspuhkusel naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean inimest, kes sai päranduseks vennaga isa maja, mis sai pool aastat tagasi tulekahjus kannatada. Tahtis saada pangast laenu maja taastamiseks. Töötab Soomes ja saab ametlikult 2000¤ kuus.
Eelkomisjonis anti lootust, et ta ikka saab laenu. Aga kui asi läks põhikomisjoni, siis tehti otsus, et vaja on lisaks käendajaid ja lisatagatist.
Saa siis aru nendest pankadest..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea,see et lahutatud oled, kuidas Su pereelu pangalaenu mōjutab?olen küll abielus, aga laenu vōtan üksinda vōi just peab mehega koos laenu vōtma?vōi liiga väike neto sissetulek?

Please wait...
Postitas:
Kägu

500 eur eest kuus peavad ära elama kolm inimest, see teeb 500/3 166 eur inimese kohta. Kust see laenuraha sealt veel üle jääb? Kindlasti ei anta laenu sellise sissetulekuga ja ei tohikski anda.

Inimesele, kes täna teenib 1,5-kordset keskmist palka, on keskmine korter jõukohane osta, kinnitas Swedbanki eraisikute finantseerimise divisjoni direktor Andres Tukk.
Eelmise aasta viimases kvartalis oli Swedbanki kodulaenu taotleja keskmine sissetulek laenuvõtja kohta kogu Eestis 1 700 eurot ja Harjumaal 1 220 eurot.
http://www.e24.ee/772328/kinnisvara-on-joukohane-kui-teenid-poolteist-keskmist-palka/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei anta, eriti mitte 3-4 toalise jaoks.
Null sissetulekut ja 2 ülalpeetavat..olge nüüd normaalsed.

Aga kes siis teatas, et ei anta ka 1000 eurose kuupalga juures, ajab kägu.
Minule ütlesid kõik pangad jah kuu tagasi sarnase palga juures.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti ei anta, eriti mitte 3-4 toalise jaoks.
Null sissetulekut ja 2 ülalpeetavat..olge nüüd normaalsed.

[/tsitaat]

Aga kui tal on 10% korteri maksusmusest olemas? Äkki Kredex annab selliseid laene?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Aga kui tal on 10% korteri maksusmusest olemas? Äkki Kredex annab selliseid laene?[/tsitaat]
Aga millest ta laenumakseid hakkab maksma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kui tal on 10% korteri maksusmusest olemas? Äkki Kredex annab selliseid laene?[/tsitaat]

10% alusel antakse väga vähestele väljavalitutele, kellel on kindel ja stabiilne sissetulek (piisav, mitte lihtsalt iga kuu laekuv 200.-) mitte sellistele, kes selle nibin nabin kokku kraapinud, et kuidagi laen välja pigistada.
Need said buumi tipus 10%’ga laenu. Täna tahetakse ikka nö defaultina 20% ja riskigrupilt (mida teemaalgataja tundub olevat) isegi 30%

Please wait...
Postitas:
Kägu

10% alusel antakse väga vähestele väljavalitutele, kellel on kindel ja stabiilne sissetulek (piisav, mitte lihtsalt iga kuu laekuv 200.-) mitte sellistele, kes selle nibin nabin kokku kraapinud, et kuidagi laen välja pigistada.
Need said buumi tipus 10%’ga laenu. Täna tahetakse ikka nö defaultina 20% ja riskigrupilt (mida teemaalgataja tundub olevat) isegi 30%[/tsitaat]

Olen küll teemaalgataja, kuid mitte laenu tahtja 🙂
Tegemist on minu sõbranna tütrega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen küll teemaalgataja, kuid mitte laenu tahtja 🙂
Tegemist on minu sõbranna tütrega.[/tsitaat]

No vahet pole eks, mõte jääb kokkuvõttes samaks, hoolimata, kelle lehma lellepoeg ta ka pole:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui muud pangad ei anna, siis üks pank ikka annab või annavad mingid eraisikud räige %.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm, minu tuttav ostis just maja. Tegu siis naisterahvaga, kelle palk jääb ka sinna 500 kanti. Kaks väikest last ja elukaaslane ka olemas, kuid laenu võttis üksi. Elukaaslane ka rohkem mustalt tööl ja ei saanud isegi kaaslaenaja olla. Enne oli tal korterilaen, nüüd uut laenu võttes maksis selle kõik korraga ära (elukaaslane tegelt maksis). Seda ma ei oska öelda, kas ka sissemaksu tegid, kuid ma kahtlen. Laenumakse jäi sinna samasse kanti, mis oli ka korterilaenul olnud ja selle maksmisega polnud kunagi probleeme olnud.
SEB ja Swed ei andnud laenu, nordeast sai…

Niisiis, mina arvan, et võib küll saada:)

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas sellisele inimesele antakse pangast laenu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.