Esileht Pereelu ja suhted Kas sellist abielu ma tahtsingi?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kas sellist abielu ma tahtsingi?

Postitas:

Tere kõigile. Ma pole üliammu juba perekooli inimestega suhelnud – kurtnud oma muresid ja küsinud nõu.
Mõtlesin, et juurdlen nüüd natuke oma olematut muret. Mu elu on ilus – armastav abikaasa ja kaks poega. Olen selle tee valinud ja olen sellega ka rahul. Võib-olla siinkohal ei saa väga paljud aru, miks ja mida ma kurdan. Ega ma väga ei kurdagi. Pigem tahaks arutleda natuke süviti oma abielu mõistet. Ühesõnaga – kõik on hästi aga midagi on nagu puudu. See midagi on vist vaimne tasand. Mõistate? Me kõik areneme siin elus erinevalt ja saame maailma asjadest ka omamoodi aru. Erinev taust, erinev taju, erinev eesmärk siin elus…

Meie vanuse vahe on 10 a. Mina 30, tema 40. Ma armastan teda, tema mind. Probleeme pole. Aga ma olen oma vaimsust arendanud rohkem ja teadlikult, sest see on minu huvi – ei, ma pole usklik. Lihtsalt mind huvitavad erinevad idamaised mõtlemisviisid ja selline teine maailm – mitte maine. Tema on aga jäänud oma elutasandile. Ma olen talle mõnikord õhtuti rääkinud ja lugenud oma maailmavaadetest ja elu olemusest enda vaatevinklist. Ta kuulab ja teeb oma järeldused. Püüan talle ette manada pildi oma maailmast, aga ta vist ei ole seda mõistnud. Selge, ma ei surugi seda peale. Meil kõigil on oma mõttemaailm ja elu mõte. Aga vot siinkohal ma tunnen, et mul on temaga vahel raske koos olla. Mul pole temaga millestki eriti rääkida. Lihtsalt see igapäevane olme teema mind ei huvita see on jama. Kui ma talle olen lugenud, et naine on kõige algus ja pere emotsioonid peegeldavad naist ja tema hetke emotsioone, siis hakatakse mulle seda hiljem nina alla hõõruma ja mind süüdistama, et kui lapsed on liiga lärmakad, siis olen mina olnud mingil hetkel närviline. Tegelikult see pole nii, aga selle kirjanduse põhjal, mida ma talle ette olen lugenud, et püüda tekitada ühist jututeemat, keerab ta kõikvõimalikud laused ja teksti mõtted ainult iseenda kasuks. Mina, püüdes ise muutuda paremaks, et meie pere oleks õnnelik ei saa ma ka ju lõputult olla rõõmupall kui teised seda pole.

Aga äkki olen ma oma eluga üldse valele rajale astunud ja peaks hoopis kuidagi muudmoodi toimima. Kuidas mina saaks parem olla? Tõesti ei jaksa mehe soovide järgi elada. Nüüd on see aeg, kus minu jaoks on saanud abielust selline kooslus, kus mõlemad peavad arenema omamoodi, oma teed pidi, aga säilitama peres ühtsustunde. Mõistate? Et armastus on ja jääb, aga inimese arengut ei saa pärssida. Viimastel aastatel tunne ma, et soovin rohkem \”omasugustega\” koos olla ja vestelda. Nendega, kes ei mõtle nii maiselt nagu tavainimesed. Aga selliseid inimesi olen kohanud ainult foorumites või sotsiaalvõrgustikes ja nad on kauged. Ma ei mõtle siinkohal mehe petmist, lahutust ega muud säärast, vaid rohkem uusi tuttavaid uues või teistlaadi eluetapis. Kas keegi on teist samuti mõelnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 18:58; 13.09 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem tundub, et sina oled ära keeranud ja mees normaalne. Enne kui sina oma vaimsete tasanditega ühele poole saad, on ta su elust läinud mõne \”maisema\” naise juurde. Sina võid siis pühenduda \”omasugustega\” suhtlemisele.
Miks sa eeldad või ootad, et mees su lollustega haakuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga keegi ei keela ju sul \”omasugustega\” suhelda? Käid mõnes laagris või mis iganes ühisel üritusel – ei peagi kedagi petma või lahutama.

Ja mis need mehe soovid on? Et sa ei käiks tal kogu aeg sabas ja ei tsiteeriks söögi alla ja söögi peale oma eneseabiraamatuid? Seda pole tegelikult ju palju tahetudki.

Praegu tundub, et sa tahad, et su pere oleks õnnelik sinu moodi (\”Mina, püüdes ise muutuda paremaks, et meie pere oleks õnnelik ei saa ma ka ju lõputult olla rõõmupall kui teised seda pole.
\”). Ja teises kohas tahad, et \”mõlemad peavad arenema omamoodi, oma teed pidi, aga säilitama peres ühtsustunde\”. See on päris selge vastuolu tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka 30+ vana ja pean kahjuks tõdema, et liigne asjadele tähenduste otsimine meie vanuses tähendab hoopis keskeakriisi. Meestel see saabub 50+ vanuselt. Sul see tunne läheb üle, tasub lihtsalt rahulikuks jääda. Nii sain mina vastuseks psühholoogi käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ei , ma ei ütle, et keegi peaks minu järgi midagi tegema. Aga just see, et ta tahabki pigem, et ma kodus olen ja tema kätt hoian. Ma ei saaeriti välja kuna keegi peab ju lapsi hoidma. Kui ma tahan välja minna ütleb ta, et võtku ma lapsed kaasa 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 18:58; 13.09 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest me mingist konkreetsest isiksuse arengust sinu puhul rääkida ei saa, sest sa tegeled hobiga, aga isiksusena sa ei ole ju arenenud. Saaksime äkki rääkida siis kui sa rakendaks seda hobi kuidagi elus, töötaksid selles valdkonnas või midagi. Samas saan suurepäraselt aru, miks su abikaasa on just see mees. Sulle võib tunduda, et temaga elada on nii tüütu, aga tegelikult sa elad temaga, sest tema on sinu vastaspoolus ehk siis kahe jalaga maapeal olev ratsionaalne inimene, samasuguse ummamuuduga nagu sa ise te ei elaks pereelu, vaid hõljuksite kumbki omal pilvekesel ja ajaksite üksteist hulluks vaimsete teooriatega. Ma ei oska küll kommenteerida sinu hobivalikut või mis kasu sa sellest saad, et sa sellega tegeled, aga ju see siis on sinu sisemine soov ennast uurida selle kanali kaudu. Keegi ei keela sul leida sarnaste huvidega inimesi, aga abikaasa on sulle küll õige sattunud. Sõna abikaasa tuleneb sellest, et sulle on elus antud see inimene, kelle abil sa saad elu elada, see ei tähenda, et ta on sinu kaksik või et te peaksite mõtlema ühtemoodi, see inimene lihtsalt on sinuga, sest sinu hingele on kasulik olla selle inimesega paaris, mõistad. Üldiselt arvan, et võiksid tegeleda vähe maisemate asjadega, äkki abikaasa on sulle selles eeskujuks, et kuidas hoida kannad maas väheke? Mõtle ise nende asjade üle järgi, väga palju pole sul mõtet eneseotsinguga tegeleda. Ja üldse soovitaksin sul korraks nn väljuda sellest mullist, et sa sellise kanali kaudu ennast otsid, sest eluaeg ei saa otsida tarkust ja tõde, seda peab ka rakendama, ja siis kui sa nn saabud maiste asjade juurde, siis võib sul kasu olla nendest teadmistest maises elus. Üldiselt kunagi olin isegi sellises faasis, kus mind huvitasid need teemad, aga see oli teismelise eas ja hiljem omandasin hoopis akadeemilise hariduse. Seetõttu ära vaata enda isiksust kui arengus, vaid kui arenevat, sest sa kasvad sellest etapist välja, kasvad edasi, sa ei lõpeta kunagi arenemist ja kasvamist. See huvi viib sind järgmistesse otsingutesse, sest iga asi, millega me kokku puutume elus, on hüppelaud edasi. Seega ära jää kinni. Võibolla su protest abikaasa suhtes ongi tunne, et sa oled kinni. Vabasta end ja tegele millegi muuga vahelduseks, mis ei ole sellega seotud, mida sa praegu teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest me mingist konkreetsest isiksuse arengust sinu puhul rääkida ei saa, sest sa tegeled hobiga, aga isiksusena sa ei ole ju arenenud. Saaksime äkki rääkida siis kui sa rakendaks seda hobi kuidagi elus, töötaksid selles valdkonnas või midagi. Samas saan suurepäraselt aru, miks su abikaasa on just see mees. Sulle võib tunduda, et temaga elada on nii tüütu, aga tegelikult sa elad temaga, sest tema on sinu vastaspoolus ehk siis kahe jalaga maapeal olev ratsionaalne inimene, samasuguse ummamuuduga nagu sa ise te ei elaks pereelu, vaid hõljuksite kumbki omal pilvekesel ja ajaksite üksteist hulluks vaimsete teooriatega. Ma ei oska küll kommenteerida sinu hobivalikut või mis kasu sa sellest saad, et sa sellega tegeled, aga ju see siis on sinu sisemine soov ennast uurida selle kanali kaudu. Keegi ei keela sul leida sarnaste huvidega inimesi, aga abikaasa on sulle küll õige sattunud. Sõna abikaasa tuleneb sellest, et sulle on elus antud see inimene, kelle abil sa saad elu elada, see ei tähenda, et ta on sinu kaksik või et te peaksite mõtlema ühtemoodi, see inimene lihtsalt on sinuga, sest sinu hingele on kasulik olla selle inimesega paaris, mõistad. Üldiselt arvan, et võiksid tegeleda vähe maisemate asjadega, äkki abikaasa on sulle selles eeskujuks, et kuidas hoida kannad maas väheke? Mõtle ise nende asjade üle järgi. [/tsitaat]

Aitäh, Su jutt meeldub mulle. Ta ongi täpselt Sinu poolt kirjeldatud isiksus, ratsionaalse mõtlemisviisiga ja tasakaalustab mind 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbranna tuttav avastas ka enda jaoks elu uued tasandid. hakkas jehoova tunnistajaks. esialgu leidis sellest midagi vaid enda jaoks ja käis pühapäeviti kuningriigisaalis koosviibimistel. mida aeg edasi, seda ainuõigemaks ja olulisemaks kõigest muust see mõtte-ja eluviis tema jaoks muutus. ta haaras pühapäevadesse kaasa ka oma lapsed, õpetas neid jehoova põhimõtete järgi. ja mida aeg veel edasi, seda enam hakkas seda kõike perele peale suruma. lapsed ei tohtinud käia klassiõhtutel, ekskursioonidel ja mujal. loobuti jõulupidudest ja üldse jõulude pidamisest. mees hakkas algul küll vastu, kuid hiljem andis järele. nõudis vaid seda, et tohiks lastega jõuludeks oma ema juurde sõita. hiljem ei tahtnud aga lapsed ise enam minna kuna pühapäevased loengud muutsid ka nende usku. teiste lastega tülli minnes hakkasid sogama midagi sellest, kuidas maailma lõpus kõik surnuks põlevad ja ainult jehoova tunnistajad ellu jäävad jne.
igatahes, tahtsin oma jutuga sinna jõuda, et sinu tasandid on normivälised ja 99 protsenti ümbritsevatest inimestest ei mõista seda. ole valmis suurteks tülideks või lahku kohe omasse seltskonda. vastasel juhul muutuvad su lähedused ja sina ise õnnetuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingil hetkel sul saab oma vaimsete tasanditega tegelemisest küllalt ja siis ma tõsiselt loodan, et sul veel mees kõrval on.
Ma saan sinust tegelikult aru, olen ise ka vist keskmiselt vaimsem inimene. Meeldib väga lugeda, teatud kirjanike vaimselt rikkaid tekste. Aga mina saan selle vajaliku laengu lugemisest kätte, mul pole vajadust ega huvi neid asju mehega arutada.
Sinul on see tahtmine, aga su mees ei tule kaasa sel moel nagu sulle meeldiks? Sa ei saa eeldada, et teine inimene mõtleb ja saab aru samast asjast nii nagu sina. Kui temaga asju arutad, siis pead olema valmis igasuguseid arvamusi kuulma. Ja mõtle sellele, et sina oled selle huvi enda jaoks avastanud ja sellel lainel, mees on sellesse asjasse segatud vaid sinu kaudu. Kujuta ette kui mehel oleks mõni sinu jaoks eksootiline hobi, millest ta sinuga rääkida tahab pidevalt. Näiteks veinid, ta küsib sinult, et mis aroomi sa selles veinis tunned, aga sinu arvates on lihtsalt veini lõhn. Lõpuks pakud midagi, aga mees ütleb, et see oli vale.

Teine variant on see, et kuna teil on üsna suur vanusevahe, siis mehega koos elama hakates olid ilmselt päris noor ja sa ei olnud sa veel välja arenenud isiksus ja see naine, kelleks sa arenesid, ei sobigi selle mehega, kelle algselt valisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks paljud naised arvavad, et abielu tähendab siiamikaksikuteks kokkukasvamist.
Mina olen oma mehega abielus olnud pea 20 aastat. Olime kokku saades kaks täiest erinevat inimest ja oleme seda siiamaani. Ma ei hakka siinkohal isegi kirjutama, kui erinevad inimesed me oleme, aga meil on sama huumor ja samad eluväärtused, mis on üheks kooseluks vist ühed tähtsamad asjad.

Ma saan aru, kui sa oled muutunud mingisugust liini pidi, aga maanda siis oma huvi vastavates ringkondades- leia uusi tuttavaid. Sa ei pea ju nendega magama, vaid veedad koos aega teatud tunnid nädalas. Käigu mees oma söpradega, sina omadega ja öhtul siis arutate, mida pönevat tegite.
Aga saa ka oma mehest aru. Kujuta ette oma meest, kes järsku näiteks vegaks hakkaks ja see köige vegam: kes ei söö muna, piima, liha kala jne ? Sina, kui suur liha armastaja pead pävast päeva kuulama tema teooriat tema uuest elustiilist. Ma kujutan ette, et ka sina oled oma vaimsete mötteviisidega oma mehe ära tüüdanud, kas pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean, mida Sa tunned. Kirjutaksid nagu minu elust. Aegajalt on suhtes olukorrad, kus mulle tundub, et minu ja mehe prioriteedid on täiesti erinevad. Ja aegajalt ma ei saa aru, miks tema ei taha oma vaimsust arendada jne.
Aga olen ajaga jõudnud järeldusele, et see, et ma ennast arendan jne. ei tähenda, et ma pean 24h nendele teemadele mõtlema. Tähtis on see, et ma tean, kuidas elus asjad toimivad,niiöelda põhitõdesid.Teen otsuseid toetudes oma teadmistele jne. Aga meie ülesanne on elada maist elu, ei tohi jääda pilvedesse hõljuma vaid tuleb leida tasakaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka, et see eriline \”vaimsus\” teemaalgataja puhul on viinud tegelikult piiratuseni, mis ei lase tal enam tunnistada, et inimesed on erinevad ja igaühel on õigus areneda omamoodi. Kui oma kõige lähedasemale sunnitakse peale oma arvamust, eriti kui tegemist nii laialdase mõistega, nagu seda on vaimne areng, siis selles suhtes pole küll enam armastuse raasugi.
Mina soovitan sul samuti astuda oma teed ja jätta oma mees rahule, säästad vähemalt oma laste isa jaburatest ja mõttetutest pingutustest. Kujuta endale hetkeks ette, et su mees peab vaimseks arenguks nt satanismi kummardamist ja hakkab sulle selles suunas survet avaldama. Kuidas see sullle meeldiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui su mees äkitse minema jalutaks ja sa kahe lapsega üksikemaks jääks, kuidas siis selle vaimsusega oleks?
kas elamispind on ainult sinu oma, kuulub mõlemale, või peaksid sa sootuks üürikasse minema?
veaksid sa välja, ka ainult miinimumelatist saades?
on sul auto? sebid sa ise selle ülevaatused, remondid ja rehvivahetused?
kui vaimne sa ilma oma abikaasata oleksid või olla saaksid?

mõtle nende asjade üle, võibolla oled sa saanud oma vaimsust arendada vaid tänu sellele, et see oma tasandile jäänud arenemisvõimetu materialist on sulle seda võimaldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, naised… Miks ja mille põhjal te arvate, et teie tasand, see paljukiidetud ja automaatselt \”kõrgeks\” peetav vaimne tasand, on kuidagiviisi \”arenenum\” tasand kui teie oma mehe tasand?

Mille põhjal leiab üks abielupool, et ta on õigem, vaimsem, kõrgem, parem kui teine pool?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ütle, et teemaalgataja on paha inimene või tema eneseotsingud on halb asi, aga tuletab meelde minu isa. Kogu minu lapsepõlve oli ta vägivaldne joodik. Siis \”leidis jumala\” (mitte küll mingi idamaisest kultuurist, vaid meie oma luteriusu). Ja appikene mis siis peale hakkas. Seda vagurat ja heasüdamlikku meest oli vaid natukeseks ajaks, siis lendas kohe tagasi oma äärmusesse, kus meie kõik – lapsed ja meie ema – ei saanud temast ikka aru, me ei olnud piisavalt head inimesed, me ei elanud piisavalt jumalasõna järgi ja üldse olime maailma kõige halvemad inimesed (seda siis mehe suust, kes mulle raske ukse käelaba peale kinni virutas ning paar hammast välja lõi). Ei oskagi tagantjärele öelda kumb oli ebameeldivam – joodikust peksja või tõsiusklik silmakirjateener, kes kõigile oma elustiili peale surus ning meid tüütute jutlustega pantvangis hoidis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ütle, et teemaalgataja on paha inimene või tema eneseotsingud on halb asi, aga tuletab meelde minu isa. Kogu minu lapsepõlve oli ta vägivaldne joodik. Siis \”leidis jumala\” (mitte küll mingi idamaisest kultuurist, vaid meie oma luteriusu). Ja appikene mis siis peale hakkas. Seda vagurat ja heasüdamlikku meest oli vaid natukeseks ajaks, siis lendas kohe tagasi oma äärmusesse, kus meie kõik – lapsed ja meie ema – ei saanud temast ikka aru, me ei olnud piisavalt head inimesed, me ei elanud piisavalt jumalasõna järgi ja üldse olime maailma kõige halvemad inimesed (seda siis mehe suust, kes mulle raske ukse käelaba peale kinni virutas ning paar hammast välja lõi). Ei oskagi tagantjärele öelda kumb oli ebameeldivam – joodikust peksja või tõsiusklik silmakirjateener, kes kõigile oma elustiili peale surus ning meid tüütute jutlustega pantvangis hoidis.[/tsitaat]
Kusjuures enamus usklikke ongi silmakirjateenrid. Nad on nõrgad inimesed, kes kergesti langevad pahede küüsi ja samas nad saavad mingi nurgakesega oma ajus sellest aru ja püüavad võtta teise suuna. See teine suund on aga siiski rohkem eneseõigustuseks, et ta on ju midagi teinud enda parandamiseks ja linnuke kirjas. Tegelikult iseloom ja mõtteviis ei muutu, vaid usk saab maskiks lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjelda oma meest. Ta on sinust 10a vanem, mida ta teinud on need 10a. Haridus, vaimsus. Tõesti, kust sa võtad, et just sinu vaimne tasand on see kõrgeim. Sa ise ütled, et ta pöörab sinu õpetatud teadmised sinu enda vastu. Äkki sai ta nendest ka aru, oskab kasutada, mitte ei korda nagu päheõpitud luuletust. Nagu üks kommentaator ütles ilusti, neid vaimseid teadmisi tuleb osata ka kasutada reaalses maailams, milleks neid muidu üldse vaja oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib olla, et su lapsed on väikesed ja sellepärast oled kodune? Siis tekib igavusest igasugu naljakaid mõtteid. Ja eriti siis, kui mees maksab kõik maksud ja sul materiaalsetele asjadele pole põhjust mõtelda.
Ära kiusa oma meest. Mina olena aru saanud, et mehel meeldib kas tegus naine enda kõrval, või hea naine, kes hoiab kodu korras, kasvatab lapsed ja ootab meest sooja toiduga koju. Sina ei ole ei tegus ega hea naine, kui udutad muudkui oma mehe kõrval, et kõik valesti. Sooja toidu asemel ootad \”püha tõega\”. Su mees peab ikka väga kannatlik ja mõistev olema.
Ja siis veel- sa pole täpselt öelnud, millist vaimsust sa taga ajad, aga enamasti loetakse igasugu eneseabi-raamatuid kahekümnendates aastates. Mul on üks tuttav, kes avastas need 40+ ja siis käib mul sabas, et sa pead ikka seda raamatut lugema ja seda, et muidu oled nii õnnetu. Aga ma ei ole tõesti õnnetu, ma oskan nii mõelda, et mis iganes ka ei juhtuks, jään positiivseks- elu on õpetanud ja neid raamatuid olen ma küll ja küll ise ka kahekümnendates aastates lugenud. Miks arvab tema nüüd, et on parem ja õnnelikum ja vaimsem ja kuna mina nende teemade vastu hetkel huvi ei tunne, siis olen õnnetu ja mittevaimne? Halloo. Lugegu neid raamatuid terviseks, aga minul on muu hetkel elus tähtsam ja huvipakkuvam. Ilmselt sinu mehel samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, teemaalgataja võiks lähemalt kirjeldada, mida ta selle vaimse maailma all mõtleb. Ma arvan, et mitte eneseabiraamatuid, kuid ma pole kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu olukord on minu jaoks sügavuti tuttav, ka perestruktuur on sarnane.

mida mina olen õppinud?

1. pakutud abi, mida ei ole küsitud, on teise täiskasvanud ja enda eest vastutava inimese suhtes vägivaldne. \”abi\” võib olla nii nõuanne kui ka füüsiline tegevus. kui sa oma vaimsete reeglite valguses seda väidet vaatled, siis sa saad selle mõtte sügavusest aru. mõtlesin erinevad stsenaariumid läbi ja jõudsin ikka ja jälle selle järelduseni. selles on väga palju erinevaid elemente – teise inimese vaba tahe, mõttevabadus, nn hingeteekond koos oma õppetundidega, mida ma oma \”hea tahtega\” riivan, kuhu sekkun, jne.
kuna sina siin teiste arvamust küsisid, siis mina seda ka sulle avaldasn.

2. kui sa juba niikuinii loed, siis ei jookse mööda külge maha ka David Deida \”Tõelise mehe tee\”. aga hoia end selle eest, et sa oma mehe sunnid seda raamatut lugema :). Deida selgitab sulle kenasti, miks mees ei saa sinu või kelletahes teise \”guru\” õpetust järgida. sa lihtsalt ei armastaks sellis tuulelippu ja tuhvlialust, keda iga \”guru\” saab oma õpetusega ümber sõrme keerata. mehel on oma tõde ja oma teekond – seda VÕIB muuta vaid väga suur kriis. ka sina ei saa oma mehe \”guru\” olla! sorry 🙂 ja nii ongi hea. pisut sildistan: mehed on konservatiivsed ja ratsionaalsed. siis saame meie, naised, olla emotsionaalsed ja loomingulised – just omas elemendis.

3. ilmselgelt on sul sees mingi hulk vaba ressurssi, mida sa praegu rakendad \”mehe ümberkasvatamisele\”. lõpeta. suuna see ressurss kusagile mujale. kõige parem, kui sa suunad selle iseendasse – enda eest hoolitsemisele. siis on sul mehele ja perele midagi head anda ning sinuga on mõnus koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sellist abielu ma tahtsingi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.