Esileht Beebi ja mitmikud Kas sellist vankrit on olemas kaksikutele?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas sellist vankrit on olemas kaksikutele?

Postitas:

Unistan sellisest vankrist kaksikutele:
olemas nii vankriosa, käruosa kui ka turvahällid, ehk siis 3 ühes
kuid lisaks võiks olla võimalus, et vajadusel saaks sellest 2-lapse vankrist teha ka 1-lapse vankri.

Kas teate sellist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.babyjogger.com/product/city-select/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bugaboo Donkey, aga hallide kohta ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

bugaboo donkyl kõik soovitu olemas. saab kasutada kaksikute, väikese vanusevahega lastel või siis üksikul lapsel. olemas korvid ja istumisosa. adapteriga saab kinnitada erinevaid turvahälle ja seda nii kaksikute kui üksiku korral või siis üks istumisosa ja kõrval turvahäll. mõõdud ka täitsa normaalsed ja ei teki probleeme ustest sisse välja saamisega. samas lapsed ei ole kokku surutud ja saavad vabalt istuda, lamada. http://www.youtube.com/watch?v=_hq7W-KHYW8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ise ka kaalun bugaboo ja emmaljunga vahel. Kahju, et seda esimest ei saa eestis katsuda, proovida. Kas keegi oskab kommenteerida 2015 emmaljunga viking mudelit. Olen näinud 2014 mudelit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan oma 2 lapsega Emmaljunga Super Vikingit, mis on just selline vanker nagu küsitud. Saab kasutada kahe vankrikorviga, kahe istmeosaga, vankrikorv ja istmeosa (sellist kasutan mina hetkel), saab ka panna turvahällid ja kasutada ühe lapse vankrina. Mina küll ei ostnud tüüpilist Super Vikingi vankrikorvi, vaid City Crossi oma, need minu meelest ilusamad ja värvilisemad. Minul siis muidugi 2014 aasta mudel, 2015 kohta ei oska midagi öelda, aga pildilt vaadates tundub, et erinevused on rataste disainis ja lisandunud on valgest nahast variant. Mina olen oma vankriga väga rahul, käib kergelt kokku (natuke aega muidugi võtab sellise suure tandemi kokku panemine ja lahti võtmine :)),muidugi vb mõnele ei sobi see, et vanker ei käi kokku koos korvi ja istmeosaga, väga hea ja kerge on manööverdada ka kahe lapsega (üks siis beebi ja teine 2a). Mina olen väga rahul, ainus miinus on see, et vedrustus on natuke jäik kruusateede jaoks (elame maal). Uurisin ka teisi variante (Bugaboo ja PhilTeds), aga ei julgenud riskida tellida kallist vankrit, ilma, et saaks katsuda. Emmaljungat käisime enne terve perega poes katsumas ja proovimas mitmeid kordi ja nüüd olen rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pähklike, kas sul on ikka see kõrvuti variant, mitte üksteise taga?
Ma soovin osta just üksteise kõrval olevate korvidega.
Proovisin augustis 2014 mudelit ja mind häiris, et vedrustus on jäik.
2015 pidi poes näha olema, kuid mul ei ole aega olnud veel vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jah üksteise taga, mitte kõrvuti, sest mulle tundus, et sellega lihtsam poodides käia ja igalt poolt läbi mahtuda ning tihti kasutan ka ühe lapse vankrina, kõrvuti paigutatavate korvidega Emmaljunga minu teada ühe lapse vankriks ei käi. Mul ei olnud kaksikud :)Nagu ma ka oma eelmises postituses mainisin, siis jah, vedrustus on suhteliselt jäik, see ka ainus miinus siiani mis mina leidnud olen, aga see annab rohkem tunda meil siin maal liikudes, linnas kõik ok ja pole veel aru saanud, et suurem raputamine lapsi häiriks 🙂 Kaksikute puhul julgeks soovitada muidugi kõrvuti korvidega varianti, mugavam lastega tegeleda, sest kui kaks korvi on üksteise taga, siis tagumise lapse juurde pääsemine natuke ebamugavam vast. Poes saab lasta kõik variandid endale ette ära näidata ja see juba annab ka aimu kumb variant on mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikutega üksteise taga olev variant ei sobi.
Kumba sa siis paned vaatama loodust ja kumba kaarvarju tagust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 15:53; 18.06 13:07; 25.06 21:00; 25.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pahklike40, kas see vanker millest sina räägid on EJ Super VIking või Double Viking? Ma olen vaadanud ainult Double Vikingut aga ma ei tea, kas Super Vikingut saab ka kaksikute käruna kasutada? Kas turvahälli saab ka paigutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on EJ Super Viking ja seda saab kasutada ka kaksikute vankrina, saab panna ka turvahällid (vankrit saab kombineerida paljude erinevate võimalustega). Mul siis kaks erinevas vanuses last, seega kaksikute osas kogemus puudub. Ja siiani olen kasutanud nii, et suurem laps on taga ja vankrikorv ees, protestitud ei ole ja laps ka ei kurda, et ta ei näeks sealt tagant midagi. Vajadusel saan ju ära vahetada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

bugaboo donkyl kõik soovitu olemas. saab kasutada kaksikute, väikese vanusevahega lastel või siis üksikul lapsel. olemas korvid ja istumisosa. adapteriga saab kinnitada erinevaid turvahälle ja seda nii kaksikute kui üksiku korral või siis üks istumisosa ja kõrval turvahäll. mõõdud ka täitsa normaalsed ja ei teki probleeme ustest sisse välja saamisega. samas lapsed ei ole kokku surutud ja saavad vabalt istuda, lamada. http://www.youtube.com/watch?v=_hq7W-KHYW8

Kõik on muidu tore, aga kas sellise vankriga meie talves ka jalutamas saab käia, on iseasi. Kogu see kaadervärk on ikka liialt lahtine ja ei tundu talvel üldse kaitset andvat.
Ma ise eelistaksin ikkagi Põhjamaa vankrit, sest kehvat suusailma on meie kliimas ikka liiga palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 15:53; 18.06 13:07; 25.06 21:00; 25.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bugaboo on Hollandi firma. Nad ikka peaksid teadma lumest midagi. Bee on selline, millega lumes ei käiks aga Donkey saab hakkama suurepäraselt. Ja ausalt, kui palju sa suure ja jubeda ilmaga kui isegi kõnnoteid ei puhasta lastega välja lähed? Isegi emmaljungaga tekib probleeme siis. Üksik lapsele muidu soovitan buffalo, kui on trada, et on palju liikumist looduses ja motte kenal maastikul.

Donkey’t soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bugaboo on Hollandi firma. Nad ikka peaksid teadma lumest midagi. Bee on selline, millega lumes ei käiks aga Donkey saab hakkama suurepäraselt. Ja ausalt, kui palju sa suure ja jubeda ilmaga kui isegi kõnnoteid ei puhasta lastega välja lähed? Isegi emmaljungaga tekib probleeme siis. Üksik lapsele muidu soovitan buffalo, kui on trada, et on palju liikumist looduses ja motte kenal maastikul.

Donkey’t soovitan.

Talvel ei käi ka osad õues. Mina käisin küll oma kaksikutega suure lumega õues. Ainult külmakraadid olid takistuseks, kuid lumi mitte.
Minu jaoks olid need vankrid nikatsid ja just talveoludesse.

Lihtsalt silmaringi laiendamiseks:
Hollandis valitseb parassoe mereline kliima. Suved on soojad ja pilvised, sageli sajab vihma. Amsterdami piirkonnas ranniku läheduses on päevane keskmine temperatuur detsembrist veebruarini 6°C, märtsis ja novembris 9°C – 10°C, aprillis ja oktoobris 13°C – 14°C, mais 17°C, juunist septembrini 19°C – 22°C. Keskmised öised temperatuurid on novembrist aprillini 0°C – 4°C ning juunist septembrini 10°C – 13°C. Ööpäevane keskmine temperatuur on detsembrist veebruarini 3°C – 4°C, märtsis ja novembris 6°C – 7°C, juunist septembrini 15°C – 18°C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 15:53; 18.06 13:07; 25.06 21:00; 25.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me elame üsnagi maal ja Donkeyga hätta pole jäänud ei lumes ega külmas 🙂 Korviosad on sooja voodriga, panin lambanaha ka veel ja käruosal soojakotid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 21:34; 25.06 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on need korvi osad liiga lahtised.
Muidugi kui vanker kord ostetud, eks siis tuleb sellega leppida, kuid on ka hoopis paremaid variante.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 15:53; 18.06 13:07; 25.06 21:00; 25.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No võrreldes EJ double Vikingiga on korviosad parema soojendusega… vb mõne hiigel monstrumi leiaks mis on kahe hiigelkorviga, aga no tahaks tänavale/poodi/autosse ära ka mahtuda ja mingis logisevas takos v pakos oma lapsi ei sõidutaks…ja Bugaboo sai Ej ees valitud just tänu sellele, et parem raam ja eeldus meie talves hakkama saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 21:34; 25.06 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul plaanis soetada TFK Twinner Twist Dou.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin EJ Double Viking 2015 ja olen seda nüüdseks juba 3 kuud kasutanud. Mul õhkratastega ja super mugav käru on. Läheb igalt poolt läbi (“kärude maastur”:)), mahub ilusti poodides kärutada, on kerge manöövwrdada ja kokku pandult mahub ilusti universaali pagasnikusse. Kõik kes on proovinud mu käru lükata, kiidavad on väga mugav käru on! Lapsed magavad kärus väga hästi! Tuttaval Baby Jogger City Select ja kahetses et ei ostnud EJ DV ka :)) ise kavatsen veel paar aastat seda kaautada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi “2-lapse vankrist teha ka 1-lapse vankri”? Üks koht kokku lükata või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastavalt mudelile, lükkad kokku raami vöi vötad ühe istme v korvi ära ) Tänapäeval võimalusi palju. Kõikide vankritega nii muidugi ei saa, selleks peab vastav vanker olema ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Britax b dual yks sellistest,mis saab ka 1laps kasutada.ja hind ka pole kallimate seast.baby jogger samuti,aga see kallim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi “2-lapse vankrist teha ka 1-lapse vankri”? Üks koht kokku lükata või mis?

vaata esimest 30 sekundit https://www.youtube.com/watch?v=_hq7W-KHYW8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas sellist vankrit on olemas kaksikutele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.