Esileht Väikelaps Kas selliste ilmadega Huppa jope 40gr vatiiniga ok

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas selliste ilmadega Huppa jope 40gr vatiiniga ok

Postitas:

Kui jope alla ainult pika varrukatega pluus panna või peaks veel midagi panema või üldse 100g vatiiniga jope?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida see laps teeb. Katsu oma last! Meil jooksis terve päeva õues ringi paksus dressis, mille peal Didriksonsi vihmariided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jope alla ainult pika varrukatega pluus panna või peaks veel midagi panema või üldse 100g vatiiniga jope?

Ma (3 lapse emana) imestan alati kui keegi teab riiete gramme. Iseenesest väga informatiivne, aga mul küll ei kinnistu. Kõige väiksem läheb homme lastaeda voodriga (ilma vatiinita) kombes, mille alumine osa on kummine. See läheb toariiete peale. Lisaks on lasteaia kapis dressipluus (juhuks kui ei saja ja õhtupoole soojem on).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistan lapsele panna kerge voodriga jope ja sinna alla vähem riideid kui et mitu kihti erinevat riietust, softshelli alla fliis vms. Praegu on just hea visata toariietele kerge suvejope otsa ja on süda rahul, et külm ei hakka.

Oleneb muidugi palju sellest, mida laps teeb. Kui on suur rahmeldaja siis pigem midagi ilma vatiinita. Kui rohkem jalutab ja vaatab pilvedesse unistaval pilgul, siis vatiiniga jope. Mina ise olen lapsest saati rohkem selline jope, mitte kilekas tüüpi olnud. Samal ajal kui teised olid kilejopedes, oleks minul niimoodi külm olnud. Minu laps on vahepealne, mitte nii suur külmavares aga ka mitte päris karastatud lõvi.

Eks sa pead ise enda last jälgima ja katse-eksituse meetodil selgeks tegema, mis teile sobib. Selle pärast ära küll põe, mida teised arvavad, kui sa vatiiniga jope lapsele selga paned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida see laps teeb. Katsu oma last! Meil jooksis terve päeva õues ringi paksus dressis, mille peal Didriksonsi vihmariided.

A mis firma omad dressid olid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kas selliste ilmadega Huppa jope 40gr vatiiniga ok

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.