Esileht Hobinurk kas siin leidub kaltsuvaipade kudujaid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kas siin leidub kaltsuvaipade kudujaid?

Postitas:
Kägu

Kappe koristades leidsin palju puuvillaseid (sits ja trikotaaž) riideid, mida päris uuskasutusse enam ei viiks, kuna kas on plekid peal või väga väljaveninud st päris kantavad riided need enam ei ole. Peamiselt T-särgid, aga on ka seelikuid jms. Puhtad, ilusti pestud, aga ikka mõni hea aasta kapis hoitud ja nüüd on näha, et enam neid siin majas vaja ei lähe. Nii palju põrandakaltsu ka ei kulu :S

Peale vaadates mõtlen, et tegelikult sobiksid need riided kaltsuvaibamaterjaliks. Päris ilusaid värve on ja puuvillane materal peaks ju hea olema. Olen kunagi seda tööd õppinud, aga telgi endal pole ja ega pole aegagi. Seega küsimus, kas on olemas mõni koht, kuhu selline kaltsuvaibamaterjal viia, et keegi sellest rõõmu võiks tunda? Tallinnas. Aitäh!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.spunk.ee/kuulutus.php?id=129704#comment

0
0
Please wait...

Postitas:
merzedes

Olen ka kuduja, kuid ausalt- nüüdseks eelistan juba peamiselt valmis materjali osta 🙂 Olen palju-palju kasutatud riietest kudunud ja inimesed ei mõista, miks vaibad eraldavad ebemeid. Tahetakse ikka sellist poest ostetud välimusega puhast ebemevaba vaipa. Nn kaltsude värvivalik on imeline ja nendest valmivad ka imelised vaibad, mida enamus inimesi kahjuks hinnata ei oska ega mõista.
Aga soovitan ka Spunkis pakkuda või kasvõi Soovis kuulutada 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Hobinurk kas siin leidub kaltsuvaipade kudujaid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.