Esileht Väikelaps Kas siin on emmesid kes ise oma lastele riideid õmbevad, koovad?

31 postitus (kokku 31)

Teema: Kas siin on emmesid kes ise oma lastele riideid õmbevad, koovad?

Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]K/S komplekt on impegneerist. See ei ole veekindel väga, aga esmase vihma peab kinni küll. Ega see ei olegi selline õues käimiseks, pigem linnapeal eputamiseks 😛

Kandid lõikan ise. Nii trikotaazist kui tavalisest riidest. Venivad teen venimise suunas, tavalised diagoaalis riidest.

Lihtsam on ette pressida ja kinni enne traageldada, kui ei oska hästi. Mina olen herjunud ja suristan käega hoides kinni 🙂

Lõiked on väga head Ottobres, aga tunnistan ausalt, et enamuse teen peast 😛 Ei viitsi pabertega mässata 🙂

Kangast ostan Pärnu Abakhanist.

Palun kägu 16.30 blogi aadressi meilile: airi.linnu@gmail.com
Ideede jaoks 🙂

Ja aitähh komplimentide eest :)[/tsitaat]

Tõesti väga ilusad õmmeldud asjad on sul. Endal on mul overlok, kattemasin, tikkimismasin ja õmblusmasin olemas, aga aega jääb väheks. Kui kätte võtan siis õmblen korraga mingi portsu riideid. Kas sinult kinnaste lõiget saaks? Mul küll poiss juba 4a, aga natuke suurendada poleks probleem. Olen ise ka Pärnust. pilleriinuke1@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Väikelaps Kas siin on emmesid kes ise oma lastele riideid õmbevad, koovad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.