Esileht Ilu ja tervis Kas siin on endisi Kaalujälgijaid (Figuurisõpru)?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas siin on endisi Kaalujälgijaid (Figuurisõpru)?

Postitas:
Kägu

Kas siin on endisi Kaalujälgijaid, kes on kunagi rühmas käinud? Kuidas teil läheb, kas kaal püsib? Olete ka hiljem selle süsteemiga kaalu jälginud? Või olete katsetanud mõnda muud dieeti?
Ise käisin rühmas 2006 aastal. Saavutasin oma soovkaalu, võttes alla 15 kilo. Püsisin oma kaalus 2 aastat, siis jäin rasedaks. Võtsin rasedusega juurde 20 kilo. 2 aastat peale sünnitust hakkasin sama süsteemi järgi toituma iseseisvalt ja sain oma soovkaalu tagasi. Aastaid püsisin kenasti õiges kaalus. Aeg-ajalt (reisidel, jõuluperioodil) võtsin 2-3 kilo juurde aga sain õige kaalu ruttu tagasi.
Nüüd on poole aastaga kogunenud juurde 6 kilo, 2,5 kuud olen olnud kriisi tõttu kodune. Otsustasin hakata taas oma kaalu jälgima, otsisin välja vanad Kaalujälgijate punktivihikud jm. Nüüd siis kaks nädalat jälginud, alla läinud 1.6 kilo. Uurisin ka teisi dieete aga otsustasin ikkagi Kaalujälgijate süsteemi kasuks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ikka.
Minul hakkab ikka kaalu lisanduma niipea kui enam gramme/koguseid ei jälgi.
Viimastel aastatel on abiks olnud Fitlap, aga varasemalt ühe korra langetanud üleliigse kaalu Kaalulgijates ja 10a hiljem Figuuurisõpradega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin rühmas aastal 2005. Praegugi alustan kaalu alandamist alati KJ punktide lugemisega ja kui olen jõudnud kuhugi nö platoo peale, siis jätkan radikaalsemalt. NT teen nädalasi kiirdieete või jätan ära süsivesikuid rohkem kui KJ programm ette näeb+ spordin ohtralt.
Mul on viimastel aastatel tavaline, et kehakaal kõigub 15kg aasta lõikes. ST, et lasen käest ära vahepeal ja siis jälle pingutan täiega. KJ aegset miinimumkaalu pole ma enam saavutanud. Sporti tehes vormub keha ka saledamaks ja visuaalselt ilusamaks, nii et kaalunumbrist olulisem on üldpilt ja see millised riided selga mahuvad.
Jõudu ja jaksu Sulle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi õnnestus Kaalujägijates hästi aga praegu pole enam motivatsiooni. Vahepeal olin ka Kaaluabis, aga see pidev kalorite lugemine tüütas ära. Olen aru saanud, et ilma pideva “piitsata” mina normkaalus ei püsi ja aastate lisandudes olen hakanud arvama, et äkki see polegi vajalik. Keha ise teab, mis talle teatud eluperioodil vaja on. Usaldan ja aktsepteerin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin rühmas aastal 2001, kaotasin 10 nädalaga 10 kilo ja sain aastaid kestva söömishäire.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina rühmas ei käinud, tegin posti teel jälgimist 20 aastat tagasi. Kõik toimis, kaal langes. Normaalkaaluni ma aga kunagi ei jõudnudki, lihtsalt nii palju on vaja langetada, et enne annan alla ja nii ma juba aastakümneid käingi kaaluga üles-alla. Minule hakkas Kaalujälgijate puhul närvidele käima see pidev punktide tagaajamine. Suhkruasendajate promomine sel ajal oli ka üks faktoritest, miks ma selle juurde enam tagasi ei pöördunud. Sama asi on muidugi ka kalorite lugemisega. Ajudele hakkab ja kõik tundub sama mõttetuna kui elu paksuna.

Viimastel aastatel olen ka mina Fitlapiga teinud. Ka see toimib väga hästi, kaal langeb. Fitlap on palju paindlikum, nii et sellega suudan mitu kuud järjest probleemideta hakkama saada. Aga siis hakkab see ka mõttetuna tunduma, et elu keerleb ainult kaalu ja toidu ümber ja see on nii väsitav. Mina ei saa nii olla, et söön ainult siis, kui isutab või et söön vähem või vaatan silma järgi portsjoneid. Kui ikka makrod paigas ei ole, siis tekivad kohe õgimishood. Ei saa hetkegi lõdvaks lasta nagu alkohoolikutelgi. Kui saaks vaid söömata elada…

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis Kas siin on endisi Kaalujälgijaid (Figuurisõpru)?