Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

Postitas:
Kägu

Enamasti, kui on vaja poest kiiresti juua osta, siis ostan vett. Samas on poodides pikad-pikad read igasugu magusaid karastusjooke. Vaadates neid pikki ridu, tuli tahes-tahtmata mõte pähe, et ilmselt on ka neile olemas tarbijad. Siit siis küsimus – kas teie seas on inimesi, kes igapäevaselt magusaid karastusjooke tarbivad-ostavad ja kas selle juures ei ole mõelnud, kuidas need tervisele-kaalule mõjuvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

Mina tarbin ja ei ole mõelnud.
Igaühel omad pahed, mina ei suitseta, ei tarbi alkoholi seega mingi pahe võib mul ju olla.
Ok igapäev ma neid ie joo aga mõned korrad nädalas ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei. kindlasti ei ole siin ühtegi sellist kägu, kes karastusjooke tarbib – kõik joovad janukustutamiseks vett ja magusaisupeletamiseks söövad puuvilju 🙂

kuidas tervisele mõjuvad need joogid? – hammastele eelkõige kahjulikult ja kehakaalule ka – kuid mis teha, vahel harva ikka tuleb tuju pahna juua 🙂

üritan mitte väga mõelda, sest kui hakata mõtlema kuidas mingi asi tervisele mõjub, siis võib puhta hulluks minna. istun netis päevas päris pikalt, kuids see mu silmadele ja rühile mõjub, mis riided seljas on, kuidas see mu nahale mõjub (higistamine). söön kommi, kuidas see mulle jälle mõjub.. kuidas istun-astun-olen :)! nii võib lolliks minna 🙂

pea-aegu, et kõike võib mõistusepiires! iga päev coca-colat muidugi ei joo, kuid kuus paar korda ikka tuleb ette 🙂 Näiteks :).. pealegi – ükskord me sureme niikuinii ;)! (igaühe enda valik, kas sureb siis suitsu tehes kopsuvähki toites või lihtsalt õgib end paksuks :P)

Please wait...
Postitas:
Kaz83

Ma ka imestan, kui palju ostetakse koju joomiseks limonaadi. Elan Soomes ja ikka näen piimapakkide kõrval kassalindil ka 2*1,5l karastusjooke. Ise küll koju ei osta, ei endale ega lapsele. Vahel muidugi kodust väljas ikka joome aga külmkappi suuri pudeleid küll ei varu.

Please wait...
Postitas:
mabam

Muidu ei tea ma limonaadidest midagi, aga see kell, kui tunnen, et hakkan haigeks jääma, pean saama Tartu limonaadi. Hea, et A le Coq hakkas villima ka klaaspudelisse oma limonaadi. Ma 50 väikse miinusega, ja lapsepõlves ikka, kui haige olin, tõi ema mulle limpsi ja 2 liivakooki. Oli selline retsept kohe, mis aitas igasuguse tõve vastu:D
Loomulikult ei aita see siis, kui kuulub igapäevasesse menüüsse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tarbi, isegi mitte morssi, koolasid jne. Mahlu tarbin haruharva. Mul on niigi liiga kõrge veresuhkur.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tarbin ja ei ole mõelnud.
Igaühel omad pahed, mina ei suitseta, ei tarbi alkoholi seega mingi pahe võib mul ju olla.
Ok igapäev ma neid ie joo aga mõned korrad nädalas ikka.[/tsitaat]
Samad sõnad.

Please wait...
Postitas:
ahv

Ei, siin ei ole kedagi sellist. Need, kes olid, need surid ära. E-ainemürgistusse.

Please wait...
Postitas:
elke2010

mis imelik küsimus? loomulikult kui ikka isu tuleb ja rahakotis ka parajasti väga suurt mõõnaperioodi pole, siis ikka ostan. rohkem olen küll eelistanud kõikvõimalikke mahlu, aga mõnikord on limonaadiriiulil olev kaup ahvatlevam…

Please wait...
Postitas:
Alfonss

mina tarbin rohkem coca-colat, seda tavalist. aeg ajalt ikka ostan ja joon rämpstoidu juurde ka alati. lõunaprae kõrvale ka klaasike kokat.

aga ma ei tahagi lõpmatuseni elada, väsitav on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidevalt tarbin kui raha on, lihtsalt maitsevad rohkem kui mahlad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh ega need poemahlad ka teab mis süütud ole. Neis on ka ikka väga palju suhkrut.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ise ostan vahel nn maiustamise ajaks neid karastusjooke, tervislikkusest pole seal suurt haisugi, isegi kui mingid aced seda väidavad. minimaalselt mahla ja suurelt muud lisavärki. aga vahel on hea buratino vmt-ga luristada. ntx cocacola minu meelest on liialt ja pealetykkivalt eksponeeritud tihtipeale poodides. köige ees, suurtes kuhjades. oleks ta kusagi, teistega vördselt paari yhiku laiuselt ei jöuaks vist enamused sinnani. paljuski oleneb paraku eksponeerimisest ja reklaamist. muidu ei ostaks vist keegi eriti seda värvitud happevett. sama kehtib ka fanta ja sprite kohta. vahel vöib aga igapäevaselt kyll ei soovitaks

Please wait...
Postitas:
Kägu

kõik ameeriklased igapäevaselt tarbivad:)

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

mina. minu mürk on pepsi max.

Please wait...
Postitas:
Newton

Minu jook on coca cola. Midagi muud taregemat sellega teha ei anna. Pidi olema hüper super, eemaldama roostet, puhastama ummistunud torusid, lagundama hambaid. Katsetasin, rooste jäi sinna kus ta oli, kraanikauus umbe kuni tõin torusiili, piimahamba koukisin cocast pärast kahte päeva ligunemist samas seisus välja kui sisse panin. Happe asemel sisaldab see siiski vaid suhkrut ja kohveiini

Please wait...
Postitas:
Kägu

rummi juurde ikka cocat või pepsit ostan aeg-ajalt. ja vahel harva ka tartu limonaadi või kellukest. ei usu, et 1 pudel limonaadi kedagi rohkem tapab kui tigetsemine teiste valikute kallal 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ei raatsi raha nendele magusatele limpsidele raisata. Joon vett, tervislik ja odav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina tarbin rohkem coca-colat, seda tavalist. aeg ajalt ikka ostan ja joon rämpstoidu juurde ka alati. lõunaprae kõrvale ka klaasike kokat.

aga ma ei tahagi lõpmatuseni elada, väsitav on.[/tsitaat]Aga kas sa tahaksid piinarikkalt surra?
Õudselt hea on hüpata selliste teemadega, kui oled veel enam-vähem heas konditsioonis ja sul ei ole veel füüsiliselt väga halb.
Veresuhkru tõusu, muide, inimene esialgu üldse ei tunne.
Aga suhkruhaiguse lõppstaadiumis võid jääda pimedaks ja ihuliikmeid võidakse amputeerida. Saan aru küll, et see on nagu ähvardamine, kuid sinu kergemeelne manifestatsioon ajas mul harja punaseks praegust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tarbi tõesti. Kui juhtun kuskil kolama ja jube janu on, ostangi vett. Seegi käib mulle mõistuse vastu, sest kodus on isiklik puurkaev koos hea veega. Keegi siin rääkis haigeksjäämisest, siis minul on sel juhul alati tomatimahla ja hapukurgi isu. Kindlasti hapukurk, mitte äädikaga. Muul ajal ei suuda seda kurki küll süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaalu järgi otsustada siis väga hästi mõjub. Pojale on raske riideid leida, kõik mis pikkuses paras on kohutavalt laiad talle ja mina ise käin 32-34 nr riietes. Veresuhkrud mõlemal madalapoolsed. Ja nii juba mõnedkümned aastad minupoolt, poeg joob 17-dat aastat igapäevaselt ca 0,5l limpsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid gaseeritud limonaadijooke a la kelluke, cocad-fantad ei joo peaaegu üldse. Kui kuskil peol koksi sees on sprite’i siis küll. Karastusjookide letist lendab minu korvi ainult virsiku jäätee. Joon tavaliselt vett või mahla.

Please wait...
Postitas:
põrguline

joon, kord kaks nädalas keskmiselt mõni kuu läheb nii mööda, et üldse ei isuta ja siis jällegi joon nädalas mitu korda. minu isu leevendajateks on coca-cola zero (oi kui hea magus see on ja annab kuidagi ajuvabalt erksust) ning valge klaari limonaad. see viimane läheb suure pudeliga nagu musta auku 😀
ülejäänud asju ma poest ei osta, need jääteed, lahjendatud mahlad? samamoodi nagu ka cocad ja limonaadid sisaldavad säilitusained ja suhkruid, lihtsalt ei sisalda mulliefekti, aga kõik muu on sama, suhkur ja säilitusained. maitseasi. isegi tavalist pudelis mullivett (sisaldab kaloreid, mida organism ei vaja) peetakse teatud ringkondades kahjulikuks ja hoidku sind jumal kui sa peaks OMA ENDA KODUS kraanivett jooma – siis oled juba kindlasti varakult hukule määratud 😀
kui poes tekib janu ja ma ei suuda koduni kannatada, siis ei raatsi maksta tavalise vee eest, tahan miskit head, mis ei oleks igapäevane.

Please wait...
Postitas:
Emilia

Ei osta koju ega joo väljas süües.
Kui, siis haruharva lonks cocat. Vahest lihtsalt on coca isu, aga seda juhtub paar korda aastas ehk. Joon vett (nii kraanist kui pudelist, mulliga ja ilma) ja täismahlu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Burgeri ja pitsa kõrvale joome perega mõnda koolajooki. Juhtub keskmiselt 1-2 korda kuus. Mu lemmik on valge klaari limonaad 🙂 suvel sai tihedamalt ostetud, nüüd pole mitu kuud joonud, peakski ostma 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koju ei osta, kuid autos peab küll üks coca cola pudel loksuma alati:) Eriti talvel, suvel leidub autos pigem vett. Kui laps ka autos on, siis katsun end taltsutada ja vett juua (ma arvan, et kahesele on vara cocat anda, aga kui näeb, et joon, siis nõuab kindlasti).

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

kord nädalas või harvem ostan suure sossasoola, lasen gaasi välja ja kallan õlle sisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kujunes peale lapse sündi, ilmselt pidevast üleväsimusest, omalaadne coca-cola sõltuvus – iga päev jõin ära 0,5-1 l. Hommikul lapsega jalutama minnes oli esimene siht ikka kätevärinal statoilist läbi ja siis võis päev alata:D

Kaalule ei mõjunud, kuid tervise huvides võõrutasin end ise sellest ära ja nüüd joon Borjomi coca asemel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina armastan hullult limonaade, aga ma neid ostan väga harva. Coka meeldib mulle ka väga, aga lemmik on Tarhun. Muidu joon üsna palju seda Aura sidrunivett või mis iganes asi see on. Selline veidi hägune vesi. Jube hea. Pitsa kõrvale joon ma ikka ainult tomatimahla, aga kui tunnen, et selline nõrkus ja väsimus ja tohm olemine on peal, siis üks kõva lonks kokakoolat ikka teeb energia sisse küll.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.