Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

Postitas:
Kägu

RE: kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

Iga väike pudel limpsi sisaldab keskmiselt 9-10 teelusikatäit suhkrut. Ja enamus odavaid poemahlu samuti.
Head isu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma joon kuus 2-5 pudelit Coca Zerot, nii hea ja lääglt magus. Lapsena jõin tavalist Cocat vahel. Suhkrusisaldus mind küll ei hirmuta. Hommikuks söön enamasti midagi soolast (vüileib või omlett), lõunaks ma mingit praadi või suppi ja siis ongi õhtul hea cocat või kooki vms süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ostan Pepsit või Coca-Colat kokteilide tegemiseks. Vahel ostan kasutütrele tema valikul limonaadi (korra nädalas). Viimati fännas ta Valget Klaari.
Minu lemmikuks on Tarhun, aga pole seda juba pool aastat saanud.
Coca-Cola on mitu korda mu elupäästja olnud: kui tunnen, et veresuhkur on väga madal – 0,5l Cocat ja pilt tuleb ette tagasi 🙂 Madala veresuhkru all kannatavale inimesele kiire ja tõhus abivahend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka mõtlen, aga limonaad on ju nii vastupandamatult hea, et mu mõted jäävad ürgsetele tungidele alla. ;P ;(

Ma võiksin jälle silmi pööritada ja küsida, kes küll kõik need meeletud alkoholi- ja suitsuletid tühjaks ostab. Alkoletid on limonaadilettidest üldjuhul üksjagu pikemad ka …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahel ostan. Üksvahe oi selline periood, et lausa iga päev. Siis jälle mingi aeg ei osta. Minul nt paljas vesi janu ära ei võta, aga selliseid vahepealseid jooke ka nagu pole, mida võtta. Fanta ja Sprite on lemmikud. Õnneks muidu suhkrut eriti ei tarbi (ei pane kuhugi sisse seda), siis loodan, et tervisele see hullult ei peaks mõjuma

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina. minu mürk on pepsi max.[/tsitaat]

sama siin, joon ikka 3-4 purki nadalas, suvel rohkemgi. poemahlu ei joo pea kunagi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei joo neid kunagi. Ei maitse ja milleks sellist keemiat endale sisse juua?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mind panevad need kihisevad joogid hoopis peale jooma. see siis nii, et ma joon neid, aga enamus on sellised, mis ei võta janu ära vaid muudkui jood ja siis vaatad, et ikka janu ja jood peale. aga janu tegelikult ära ei kao, magusasodi täis. no ma siis joon mõnikord vett peale. õlu võtab janu ära ja muidugi vesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Iga väike pudel limpsi sisaldab keskmiselt 9-10 teelusikatäit suhkrut. Ja enamus odavaid poemahlu samuti.
Head isu![/tsitaat] tnx! Küll nüüd tegi avastuse. Irw

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll limpse ja isegi mitte poemahlu ei osta, aga vähemalt korra nädalas luban endale ühe energiajoogi. Kohutav, tean isegi.
KUi kassapidajad vaatavad korvi sisu, siis imestavad kindlasti. Muidu kõik ülejäänu värske ja kalorivaene (salatid, puuviljad, juurviljad, kala, kana, osaliselt ökotooted) ja siis see pooleliitrine pudel sõna otseses mõttes mürki.
Nii maitseb, aga taltsutan end ja üritan vaid korra nädalas tarbida. See nädal veel ostnud pole.
Muidu teeme ise mahlasid sisse aiasaadustest.

Please wait...
Postitas:
oravatirts

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]
Aga kas sa tahaksid piinarikkalt surra?
Õudselt hea on hüpata selliste teemadega, kui oled veel enam-vähem heas konditsioonis ja sul ei ole veel füüsiliselt väga halb.
Veresuhkru tõusu, muide, inimene esialgu üldse ei tunne.
Aga suhkruhaiguse lõppstaadiumis võid jääda pimedaks ja ihuliikmeid võidakse amputeerida. Saan aru küll, et see on nagu ähvardamine, kuid sinu kergemeelne manifestatsioon ajas mul harja punaseks praegust. [/tsitaat]. Mis sa tühja vihastad? Võõras mure nagu. Ise ka ei suitseta ega tarbi alokoholi. Mul on nö coca cola sõltuvus. 4-5 pudelit nädalas 0,5l ära juua pole probleem. Samas mu peres ema ja õde virisevad, et coca colat joon, neil endil aga koni lõugade vahel ja teises käes gin jne. See ei riku tervist nagu…?

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat] [small][/small]
sama siin, joon ikka 3-4 purki nadalas, suvel rohkemgi. poemahlu ei joo pea kunagi[/tsitaat]
no selline kogus on minu jaoks kui tilk vett kerisele 😀 ma olen ikka tõsine sõltlane, 2liitrine pudel ühe ööpäevaga ära lahendada pole miski mure. üksvahe pidasin teadlikult ja tahtejõuga pikemaid pause, aga no varsi olen jälle poest tagasi, pudel näpus. joodik, noh 🙂

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no selline kogus on minu jaoks kui tilk vett kerisele 😀 ma olen ikka tõsine sõltlane, 2liitrine pudel ühe ööpäevaga ära lahendada pole miski mure. üksvahe pidasin teadlikult ja tahtejõuga pikemaid pause, aga no varsi olen jälle poest tagasi, pudel näpus. joodik, noh :-)[/tsitaat]

Ära nüüd pahanda, aga tõsiselt huvitab, et millised su hambad on, ja kas kehakaaluga ei ole vaenujalal?

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Ära nüüd pahanda, aga tõsiselt huvitab, et millised su hambad on, ja kas kehakaaluga ei ole vaenujalal?[/tsitaat]
hambad on korras ja kehakaaluga olin ma pahuksis ammu enne, kui ma enda jaoks pepsi maxi avastasin. väike vihje – pepsi max on aspartaamiga, mitte suhkruga. nii et tegelikult peaks uurima mu siseorganite käest, kuidas nemad end tunnevad. minule on see jook viimase paari aasta armastus ja loomulikult polnud alguses kogused sellised. tundes ennast olen ma kindel, et hiljemalt paari aasta pärast on mul küllastumus eluksajaks. kuni isu kadumiseni peab lihtsalt teadlikult koguseid vähendama.

tõsistest sõltlastest rääkides – mu hea tuttav jõi ligi 15 aastat iga päev 2liitrise coca cola. mingitel perioodidel pisut vähem, aga mitte oluliselt, liiter päevas kindlasti. hambad on tal mulle teadaolevalt veel täitsa suus ja korras, ülemäära paks pole ta ka. jaksab jõusaalis rassida ja kõrgmäestikes matkadel käia. vanust 40+

p.s. limonaadidega liialdamistel on vahel hoopis teistsugused kõrvalmõjud, kui oodatagi oskaks ja need reguleerivad isu palju paremini kui umbmäärased jutud coca colaga katlakivi eemaldamisest (olen proovinud, ei toimi).

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen ka pepsi max vôi light sôltlane. Vôi ôigemini olin. Minu jaoks on see parim magusaisu kustutaja, enne kulus ikka 2l pudel nii 1-2 päevaga. Oeh, siis lugesin selle va aspartaami kohta ja hirm tuli peale. Isegi depressiooni pidi tekitama.
Muid karastusjoke ja mahlu ei ole kunagi joonud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Armastan coca-colat. Pitsa, hamburgeri, friikate körval asendamatu. Kahjuks väga tihti ei joo, sest loomulikult möjub suhkur kaalule, aga vahel nö pidupäeva puhul kulistan mönuga.
Igapäevaselt joon sidrunivett mulliga. Sellest olen söltuvuses, 1,5-2l päevas kindlasti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Joon Coca lighti iga päev 2 liitrit, st 0len sõltuvuses coca-colast. Hakkasin jooma rohkem kui lapsed oli väiksed (ainus mis öösel kuidagi üleval hoidis) ja kogused aina suurenesid. Nüüd on vabalt 2 liitrit päevas. Alkoholi ma ei tarbi, suitsu ei tee, toit on tervislik, aga see coca-cola tarbmine on üle mõistuse.
Olin reisil neli nädalat ja sellises kohas, kus coca lighti saada ei olnud ja tavaline cola mulle ei maitsenud (kohalik maitse). Sain peaaegu cola joomisest lahti, sest olin hästi soojas riigis, ilmselt päike andis omad vitamiinid ja nagu ei tahtnudki. Tagasitulles lubasin, et joon vähe, kuid muidugi on nüüd jälle kogused suurenenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

joon vahest dr Pepperit

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu mees ostab koguaeg. jaffa ja koka ja tartu limonaad. Ise eriti ei joo, kui paha on olla või uimane või haigus kimbutab, siis tuleb kokakoola isu. Aga joon siis umbes pool klaasi või nii. Maitsevad küll aga mul hakakb kõht koheselt valutama. mu kolme-aastasele ei meeldi üldse gaasilised joogid ja 10-aastasele ostan ka harva. tegelikult mulle ei meeldi, et mu mees nii palju nied joob, aga no mis ma teda ikka keelan, täiskasvanud inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Koju ei osta, kuid autos peab küll üks coca cola pudel loksuma alati:) Eriti talvel, suvel leidub autos pigem vett. Kui laps ka autos on, siis katsun end taltsutada ja vett juua (ma arvan, et kahesele on vara cocat anda, aga kui näeb, et joon, siis nõuab kindlasti).[/tsitaat]
Ma arvan, et kahesele on just õige aeg cocat pakkuda 😉
Mul on mees tõsine koolajookide sõltlane ja muidugi hakkas laps mingil hetkel ka küsima. Oligi siis vist kahene. Enne rahuldus selgitusega, et \”issi paha jook\”, aga ükskord tahtis kindlasti maitsta. Noh, oli uus, kinnine pudel. Sai seda vist enne isegi pisut loksutatud, siis lahti keeratud ja lapsele nina alla pistetud: eks sa siis proovi, on ju paha. Laps sai pudelist gaasipahvaku ninna, maitsmiseni ei jõudnudki. Siiamaani (praegu kuuene) ei taha ühtegi gaseeritud jooki – paar korda on mõnel sünnipäeval talle limonaadi pakutud, võtab lonksukese ja ütleb siis, et ei maitse.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Mul tuleb umbes kord-paar kuus selline vassssstupandamatu limpsiisu peale. Ostan kohe suure pudeli, joon ühe suure janu… Ja ülejäänu jääb kapi ääre peale seisma, kuni lahtunud sula ära valan. Aga vot selle peale inimene ei tule, et parem siis see pisike pudel osta, no ei tule! 😀

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Mina jälle ei saa aru,kes ostab vett poest.
Kui mina poest juua ostan,siis vaid mahla või limaonaadi,vahest ehk ka kalja,aga vett mitte kunagi.Vett saan ma ju kraanist tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti on inimesi, kel tuleb kraanist ebameeldiva maitsega vesi. Tallinnas oli kunagi väga rõve vesi, äkki nüüd asi parem.

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina jälle ei saa aru,kes ostab vett poest.
Kui mina poest juua ostan,siis vaid mahla või limaonaadi,vahest ehk ka kalja,aga vett mitte kunagi.Vett saan ma ju kraanist tasuta.[/tsitaat]

Mineraalvett nüüd küll kraanist ei saa. Pealegi on enamus linnades liiga kare vesi, mis mõjub pikemas perspektiivis inimorganismile halvasti. Kui pestud nõudele jäävad valged laigud, siis võid kindel olla, et vee kvaliteet pole hea.

Please wait...
Postitas:
Venice

Ei tarbi peres keegi limpsi-kokat. Ok, võib-olla laps joob kuu peale 1 pudeli. Ostame poest korraga 36 pudelit 1,5 l gaseeritud vett, hoiame garaazis külmas ja seda joome. Näkku üle pudeli päevas.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Mineraalvett nüüd küll kraanist ei saa. Pealegi on enamus linnades liiga kare vesi, mis mõjub pikemas perspektiivis inimorganismile halvasti. Kui pestud nõudele jäävad valged laigud, siis võid kindel olla, et vee kvaliteet pole hea.[/tsitaat]
Kare vesi sisaldab kaltsiumi.Kaltsium on jälle luudele hea.Lisaks sisaldavad paljud kaevud ka palju rauda(vesi on pruun) ja raud on samuti hea,eriti just rasedatele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minul kujunes peale lapse sündi, ilmselt pidevast üleväsimusest, omalaadne coca-cola sõltuvus – iga päev jõin ära 0,5-1 l. Hommikul lapsega jalutama minnes oli esimene siht ikka kätevärinal statoilist läbi ja siis võis päev alata:D

Kaalule ei mõjunud, kuid tervise huvides võõrutasin end ise sellest ära ja nüüd joon Borjomi coca asemel.[/tsitaat] muide borjomi ei soovitata samuti iga päev juua. Liigne koormus neerudele ja maksale. Tegu on pigem raviveega, eriti peale haigust kasulik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jarka

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]

Kare vesi sisaldab kaltsiumi.Kaltsium on jälle luudele hea.Lisaks sisaldavad paljud kaevud ka palju rauda(vesi on pruun) ja raud on samuti hea,eriti just rasedatele.[/tsitaat]

No see kaltsium ongi see katlakivi. Kui katlakivi aja jooskul tekitab tehnikavidinates probleeme, kas oleks põhjust uskuda, et pikemas perspektiivis ta tervisele hea on?

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

No see kaltsium ongi see katlakivi. Kui katlakivi aja jooskul tekitab tehnikavidinates probleeme, kas oleks põhjust uskuda, et pikemas perspektiivis ta tervisele hea on?[/tsitaat]
Kaltsium on ju luudele hea,nii lastele-noortele kui luud arenevad,samuti vanematele inimestele,kellel luud hõrenemas.
Miks sa siis destilleeritud vett ei joo?
Mina ei saa aru nendest veefiltrite ostjatest-kasutajatest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsepõlves sai iga päev vähemalt pudeli limonaadi joodud(Kelluke, Lumivalgeke, Sajaanid, Düsess, Buratiino, Tarhun, Fanta, Pepsi)paljud jõid, midagi ei juhtunud. Haugati veel pool saiapätsi peale. ¨okolaadid ja kommid ja jäätis olid ka igapäevased maiustused.
Ei tulnud kaalu, ei läinud hambad katki, ei rikkunud magu-aga muidugi olime hästi aktiivsed ka, ega siis küürus seljaga kodus arvuti taga istutud.
Praegu joon väga harva limonaadi ja cocat, koju ise ei osta.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas siin on kedagi, kes tarbib regulaarselt limonaade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.