Esileht Pereelu ja suhted Kas siin on mõni äkilise iseloomuga naine?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kas siin on mõni äkilise iseloomuga naine?

Postitas:

Mul selline pisike küsimus,et kas siin eksisteerib ka mõni närvihaige või äkiline inimene.Mul oli reaalne olukord alles kui ma lausa mehega kähmlema läksin,et ta nõudepesumasinast asju välja ei võtnud!Absurdne olukord aga siiski ajas nii vihale,et nõud lendasid.Nädalas korra tund aega jõuaks nagu täismees koristada ka!Absoluutselt ei kannata sellist ainsana kodukana mängimist!Vahel ikka lendab mul kaas korralikult pealt ära!!!!Kehva päev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:42; 18.06 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul selline pisike küsimus,et kas siin eksisteerib ka mõni närvihaige või äkiline inimene.Mul oli reaalne olukord alles kui ma lausa mehega kähmlema läksin,et ta nõudepesumasinast asju välja ei võtnud!Absurdne olukord aga siiski ajas nii vihale,et nõud lendasid.Nädalas korra tund aega jõuaks nagu täismees koristada ka!Absoluutselt ei kannata sellist ainsana kodukana mängimist!Vahel ikka lendab mul kaas korralikult pealt ära!!!!Kehva päev.[/tsitaat]

…ja kehva iseloom.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:49; 19.06 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen suht karm tädi küll, aga no nii naeruväärne asi mind küll endast välja ei vii. Täiskasvanud inimene võiks ikka suuta oma tundeid kontrollida.
Ega sa riiuga kedagi töökaks ei kasvata. Teeb jah vahel tuska, kui oled maja ainuke soolatoositäitja või prügikotivahetaja, aga käsipidi kokku minna? Oijuudas…
Pigem vihastan olukordade üle, mis jäävad kodust väljapoole. Liiklus, nahhaalid poes ja tänaval, kui purjus inimene väidab, et on kaine kui sülelaps ja võib autoga vabalt sõitma minna või mõni muu selletaoline asi. Oma pere võib vahel marru ajada, aga armastan neid selleks liiga palju, et kellegagi kähmlema minna. Kui kellegagi peaks midagi paha juhtuma (ptüi, ptüi, ptüi), siis jääks raskelt paha tunne, et viimane mälestus on inetu tüli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot kuna mina liikluse,nahaalidega poes ja tänaval ning purjus inimestega ei ela siis sellised pisiasjad mind endast välja ei vii.Vaatan mööda.Aga mis puutub minu kodusesse majapidamisse siis ma olen suhteliselt pedant!Koos saab kiiremini koristada ja on lihtsam.Ultimaatumina esitasin täna nõudmisse,et tuleb palgata inimene kes teeb tema eest neidd asju mida suur mees ise ei suuda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:42; 18.06 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägi veel, et kui nõudepesumasin on majas, siis nõude teemal enam tülisid ei teki 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kipun ka äkki plahvatama lambist. Jube ebameeldiv. Olen hakkanud seda kogema sellest ajast kui laps sai kuskil aastaseks. Olen muidu ka emotsionaalne, aga sellist äkkviha pole varem kogenud. Õnneks ma kallale otseselt ei lähe, aga silme eest lööb ettehoituseta täiesti mustaks. Siis karjun ja põrutan käe või jalaga vastu põrandat või seina. Korra lõin käega nii kõvasti vastu vannitoa põrandat, et käsi valutas pärast.
Lapsest on kahju, tema pole ju süüdi, et ta on laps ja segadust korraldab. Enamuse aega hoian end vaos ja püüan kenasti ja vaikselt asju klaarida- sõltuvalt perioodist kukun kisama ülepäeviti või paar korda kuus.
Olen käinud psühholoogi juures, see eriti ei aidanud. Arvan, et see on tekkinud liigsest emotsioonide allasurumisest- lapsega on ju kogu aeg mingi sehkendamine, koristamine, keelamine.
Kui ometi saaks kuidagi nii, et ma nii kergesti ei ärrituks, siis peaks end vähem alla suruma ja oleks vähem vihapurskeid. Ma tõesti püüan vabalt võtta, aga mõnikord ei õnnestu see kohe üldse :(!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Seda nimetatakse temperamendiks ja mulle isiklikult sümpatiseerivad sellised kergelt crazy’d tüübid. Särtsu on ju elamisse vaja, pidev roosamanna ajaks südame läikima küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina olen ka selline. Aga selliseid hulle hetki tuleb ette siiski harva. Viimasel ajal pole neid olnud, sest lapsed majas. Üks kord on ema mind endast nii välja viinud, et lõin ka käega vastu mingit seina nii et nahk nukkidelt maas. Enne seda röökisin nii mis kole. Kõige halenaljakam on see, et tegelikult oli emal tookord õigus.
Mõned korrad on mu enda abikaasa mind hullumise äärele viinud. Ütleks nii, et mul on paarist riiust närvivapustus olnud. Ma isegi täpselt ei mäleta, mis juhtus. Ma olen röökinud nii, et lausa krampides ja hääl ära. Korra lõin laua puhtaks nõudest. Sellest on mul väga kahju, sest kaks meie armast kohvitassi said veidi kannatada. Me pole neid ära visanud ja me joome siiani neist kohvi. Nad on juba ajalugu oma armidega ja tuletavad mulle igal hetkel meelde, milliseks hulluks võin muutuda. Ega mees ka süüst puhas pole. Tal on kohe eriline anne mind välja vihastada ja siis rahustamise asemel viskab veel õli tulle.
Tavaelus olen väga rahulik inimene. Vaga vesi, sügav põhi.
Tühised asjad mind närvi ei aja. Mu mees ei tea nõudepesumasinast mitte kõige vähematki. Pesumasin on samuti tundmatu maa. Aga see-eest teeb teinekord omaalgatuslikult tolmuimejaga toad puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samasugune närvihaige ja ei oska ise ennast aidata ja ei julge selle probleemiga kuhugi pöörduda ka. Mees on kuidagi siiamaani väidetavalt mõistnud mind miks ma sekundiga keema lähen … kes teab kauax seda meest minule veel on ja kaua ma niimoodi ise vastu pean :S:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõstaks küsimuse peale ka käe! Süttin üsna kergesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka selline, oma eelmise mehega. Temaga olid pidevad lahkhelid, alatasa vaidlesime ja mul ikka hääl tõusis taevasse teinekord. See on kindlasti temperament, aga minu puhul oli ka ilmselge väsimus. No ei jaksanud seda vankrit üksi vedada kogu aeg! Meil polnud teema küll kodutöödes, aga sama seis. Läksin lahku, nüüd uus mees. Temaga kõik ok. Saame asjad mõistliku rääkimisega aetud.

Küll aga tuleb mul kisamishooge peale suure pojaga. Sai äsja 18, aga no selline pubeka suhtumine on tal veel jätkuvalt – ainult õigused ja ei ühtki kohustust. Kui ta ikka laga jätab enda järgi igale poole mööda maja ja mitu jama ühe päeva jooksul suudab kokku keerata, siis karjun ka teinekord nii et hääl on ära. No tõesti, ei jõua ära oodata, millal ta välja koliks. Ilmselt hakkan lähiajal asjale kaasa aitama.. Vabatahtlikult muidusööjaid küll kannatada ei kavatse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka selline kergesti ärrituv, alati mitte halvaga aga reageerin pisut üle vahest. Kusjuures mulle ka tundub, et mu mehele pigem meeldib see ja talle isegi pakub nalja 🙂 Seega olen proovinud asju vaiksemalt võtta, et mitte talle meelehead teha. Kui mulle midagi ei meeldi siis on kohe näha kuidas ta ootab mu reaktsiooni:-) Kuna olen ka suht pedant, siis olen vihastanud isegi sellise pisiasja peale, et koogist lõigati kolmnurkne tükk välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, kui nüüd oleks vastupidine teema, et MEES tuli kallale, kuna mingi kodutöö oli tegemata, kaagutaks kõik karjas, milline lontrus mees on, aga kui naine läheb nõude pärast \”kähmlema\”, siis kiidavad kõik takka! Olete ikka tõesti kanad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 13:49; 19.06 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul selline pisike küsimus,et kas siin eksisteerib ka mõni närvihaige või äkiline inimene.Mul oli reaalne olukord alles kui ma lausa mehega kähmlema läksin,et ta nõudepesumasinast asju välja ei võtnud!Absurdne olukord aga siiski ajas nii vihale,et nõud lendasid.Nädalas korra tund aega jõuaks nagu täismees koristada ka!Absoluutselt ei kannata sellist ainsana kodukana mängimist!Vahel ikka lendab mul kaas korralikult pealt ära!!!!Kehva päev.[/tsitaat]
Võin sulle öelda, et ära. Ära mine mehele kallale. Lõpuks on endal sitt tunne.
Jah, mees tegi valesti, aga kui sa teisiti ei saa, peksa kasvõi seina, aga mitte inimest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 10:08; 19.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Nescafe kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkiline olen küll aga närvihaige mitte 😀
Tühja-tähja pärast KOHE ei kärata aga selline kõvema ja karmima ütlemisega olen küll.
Aga ma olengi selline…paras tulehark, siiani mehele see pigem meeldib.
Kogu mu isapoolse suguvõsa naisliin on selline.
Kallale ma küll ei lähe, teismelisena tuli küll ka seda ette.

No toon ühe näite.On suvi, oleme otsustanud grillida.Mees ja sõbrad pidid poodi minema, et vajalikke asju tuua.
Jäävad hoovi peale aga latrama jne.Ütlen umbes 15 min vahedega 2x, et kas te juba lähete(rahulikult) poodi, kell liigub ju.
Jaaa jaaa juba läheme, ja mulisevad edasi 😀
No ja siis viskab üle, lähen välja, käed puusas ja röögatan, et kurat kas lõppeb see mokalaat või, ei, tahate grillida või ei? Kui tahate sisi davai poe poole ajama, mida te vahite veel siin, mul pole tervet päeva aega jne jne 😀
Siis nagu pardipojad reas lähevad poe poole minema 😀
[/tsitaat]
sa ei lähe neile ju käsipidi kallale…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 10:08; 19.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjalikult äkiline & närvihaige.

Paraku olen mina vihastades berserk, valu ei tunne, aega ei taju, kõneleda ei suuda & pähe ei mahu palju muud, kui kuhu järgmisex lyya, nii et selle poole oma olemusest saan ma lahti lasta ain’t midagi kriminaalset sooritada yritavate paskaakidega kohtudes. Muudes situatsioonides töötavad hingamisharjutused, pikaajaline pohh*ism, ‘lihtsalt . . . yx . . . hetk . . . veel’ & kõige jõulisemalt mälestus sellest, mis juhtub, kui ma kontrolli kaotan.

Nii et era- & tööelus olen ma malbekene, leebekene, vana rahu ise. Vabalt võimeline vabandama asjade eest, mis absoluutselt ei olnud minu syy, kaua kallistama jonnivat jõnglast, leppima sellega, et koduloom käitub liigiomaselt, mõistma kodanikke, kes ei tunne kella, aga ei mäleta, mida nad kuhu panid, & 99ndamat korda kuulama sõbranna hala sellest, kuidas ta elu on ikka nii raske. & Nescafe kirjeldatud situatsioon olex minu puhul lõppenud sellega, et ma olex ise läinud sinna poodi, kardetavasti — et mitte ytlema hakata;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina oleks nescafe näite peale vaatanud, et millega lugu lõppeb, kas jõuvad poodi ja tagasi ja millal jõuavad.
samas, kui mu mees oleks niimoodi tulnud käratama ukse peale, et kas saab nüüd poodi mindud… oleks ma küll hirmsasti vihastnud ja mehe kuupeale saatnud ja läinudki kuhugi ära kodust.
mind väga vihastab, kui keegi tuleb mulle ütlema mida ma tegema pean ja kui kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise tühise asja pärast ma nüüd küll närvi ei lähe. Küll aga võib see vahel juhtuda kui sellised vastikud mind ärritavad asjad kuhjuvad ja siis ühel hetkel saab mul mõõt täis ja hakkab niiöelda \”üle ääre ajama\”. Siis võin küll äkki väga vihaseks saada, vahel lausa nii vihaseks, et ei suuda eriti oma käitumist kontrollida. Enamasti üritan siis muidugi peksta midagi elutut, aga pean tunnistama, et olen ka oma mehega kakelnud, eksmehega samuti. Eksmees tuli mulle ka kallale, aga kuna ma selline jõulisemat tüüpi naisterahvas (ja tema vastupidi oli tol ajal kõhnuke), siis ta midagi hullu mulle viga teha ei suutnud. Aga vihahoos olen segi peksnud kunagi ühe aiatooli, lõhkunud nõusid, õllepudeleid ja ükskord lõin vihaga lausa augu seina. Ma ei tea ka mida ette võtta, ma tegelikult lausa kardan neid vihahoogusid kui nad tulevad ja mul on suur hirm nende ees, aga ei usu eriti et isegi ükski psühhiaater mind aidata suudab. Vb pannakse hullumajja kinni kui ma räägiks kuidas ma vahel käitun. Muidu seda keegi ei usuks kindlasti et ma vahel nii hulluks minna võin, sest tavaelus olen rahulik ja igati niiöelda normaalne (ka teiste arvates). Need vihahood tulevad enamasti siis kui olen pikemat aega pidanud olema suures stressis, mitmes väga pingelises olukorras korraga. Nt. probleemid lapsega (käitub halvasti, lõhub midagi ära, ei kuula üldse sõna)- olen sellepärast juba eelnevalt stressis, siis lähen oma emaga tülli, sest ta sekkub meie ellu ja siis teeb mu mees midagi mis mulle ei meeldi – joob end nt meeletult täis jälle vms….ja kui sellised mitu asja mis mulle stressi tekitavad kuhjuvad üksteise otsa ja siis tuleb mingi stressitekitav pisiasi veel juurde, siis vahel juhtubki et ma ei suuda end enam kontrollida ja keen üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah, mul on lapsed sellised tulehargid – uksed pauguvad ja asjad lendavad. Tütar on eriti hull, tõesti berserk – kui viha peale tuleb, peab passima, et enesele liiga ei tee. No mida sa nende kõrvalt ise pröökad ja prõmmid, ainult halba eeskuju tuleb sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas siin on mõni äkilise iseloomuga naine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.