Esileht Pereelu ja suhted kas siin on selliseid naisi, kes pikalt abielus aga mees ei peta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: kas siin on selliseid naisi, kes pikalt abielus aga mees ei peta?

Postitas:

oleme olnud abielus ca 18 aastat, mõlemad hea välimusega, kindlustatud, keskmisest paremal järjel, st. võimalusi nagu oleks. siit ikka loen kuidas pikka aega kooselanud inimesed hakkavad kõrvalt vaatama (eriti mehed) mind hakkaski huvitama, kas siin on selliseid kaua koos elanud paare, kes saavad käsi südamel väita, et mees on terve kooselu aeg ainult temaga olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elus juhtub igasugu asju ja inimesed on nõrgad. Tõenäoliselt mu mees ei peta. Vähemalt ei ole ta saripetja. Aga 100% ma küll ei julge öelda. Pole nii naiivne. Ja minu jaoks ei ole mingi maailmalõpp ka kui tal ongi olnud mõni üheöösuhe kunagi. Pere jaoks on ta alati olnud olemas, on mulle hea mees ja lastele hea ise. Sellest piisab. Seks.. on ainult seks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ära ütle kunagi…
Samas olen aru saanud, et meie vaated elule on ääriselt sarnased ning seega julgen oma mehe mittepetmises kindel olla.
Ta teab, mida tal kaotada on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaotada ei ole ehk mõnel mehel midagi, kui siis hariduseta ja laisk koduakana, keda isegi teiste ees häbenetakse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kunagi ei saa olla kindel selles, et mees ei peta!
Saab kindel olla selles, et Sina ei tea, et ta petaks.
Arvasin minagi peale 21-aastat abielu, et olen see õnnelik, keda mees ei peta. Me olime nii õnnelikud, nii üksteise küljes kinni, vaba aeg alati koos…Naerukoht….tagantjärgi tuli väga palju asju välja….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas ei saa olla kindel? mina küll saan, sest olen mees ja ei ole oma naist petnud ja enamgi veel- ma ei pea sõbrannasid ega loo mingeid enese lollitamise olukordi. mees peab kontrollima olukorda, muidu on ta supinahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaotada ei ole ehk mõnel mehel midagi, kui siis hariduseta ja laisk koduakana, keda isegi teiste ees häbenetakse…[/tsitaat]

Mulle tundub siiski, et lolle mehi on rohkem kui lolle naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma tahaks lausa karjatada Sulle, et ära sõnu palun ära! Meie suguvõsa alles raputas skandaal, kus peale 35.-ndat abieluaastat jäi mees petmisega vahele. Naine nuttis ja halas, et poleks eladeski oma mehest sellist asja uskunud, eriti nüüd, võrdlemisi vanas eas…. Ka kõiki teisi vapustas see kõvasti, sest pealtnäha oli ju tegemist nii ontliku ja toreda onuga;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 99,9% kindel, et mees ei peta. Koos oldud 17 aastat. Ei hakka siin oma kindlameelsust põhjendama. Kui mu meest tunneksite, siis arvaksite sama. On olemas mehi, kelle arust petmine on lihtsalt nõrkuse tunnus ja hale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 22:20; 09.09 15:03;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 99,9% kindel, et mees ei peta. Koos oldud 17 aastat. Ei hakka siin oma kindlameelsust põhjendama. Kui mu meest tunneksite, siis arvaksite sama. On olemas mehi, kelle arust petmine on lihtsalt nõrkuse tunnus ja hale. [/tsitaat]

Mul on ka samasugune mees 🙂
19 aastat abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas ei saa olla kindel? mina küll saan, sest olen mees ja ei ole oma naist petnud ja enamgi veel- ma ei pea sõbrannasid ega loo mingeid enese lollitamise olukordi. mees peab kontrollima olukorda, muidu on ta supinahk.[/tsitaat]

Aga sa ei saa olla kindel, et su naine sind ei peta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 99,9% kindel, et mees ei peta. Koos oldud 17 aastat. Ei hakka siin oma kindlameelsust põhjendama. Kui mu meest tunneksite, siis arvaksite sama. On olemas mehi, kelle arust petmine on lihtsalt nõrkuse tunnus ja hale. [/tsitaat]
Mu töökaaslase mees ajas täpselt sama juttu: petavad nõrgad ja haledad mehed. Kuni tuli temast 25 aastat (!!!) noorem tibi mängu ja mees unustas kõik tõekspidamised ning jättis oma naise maha. Ausalt: kui ma ise ei teaks, ma ei usuks, kui mulle seda räägitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:01; 08.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mu töökaaslase mees ajas täpselt sama juttu: petavad nõrgad ja haledad mehed. Kuni tuli temast 25 aastat (!!!) noorem tibi mängu ja mees unustas kõik tõekspidamised ning jättis oma naise maha. Ausalt: kui ma ise ei teaks, ma ei usuks, kui mulle seda räägitaks.[/tsitaat]

Suhte lõpetamise võimalikkus ja petmine on erinevad asjad. Petmine on valetamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.09 09:04; 09.09 10:10; 09.09 12:13; 09.09 21:54; 10.09 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nähtud küll neid mehi, kes teevad maha petjaid, ise samal ajal samuti pettes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka omale meest, kes oleks sama aus, nagu mina temale. Aga seda ei juhtu. Mehed lihtsalt on nõrgad, kui asi puudutab naisi. Truudus on juhuse puudus ja kõik sõbrannad on potensiaalsed armukesed. See on minu kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Suhte lõpetamise võimalikkus ja petmine on erinevad asjad. Petmine on valetamine.[/tsitaat]
Vana suhte ta lõpetas siis, kui asi avalikuks tuli. Kõrvalt tõmbama hakkas ta ikkagi abielu ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:01; 08.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin küll kindel olla, et minu mees ei peta – ta on vana, hambad katki, palk väike, voodis vilets. Kes küll sellist kässakat tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse seisuga veel ei ole, just ükspäev tuli kodus sarnane teema üles ja mainis. Ütles, et see odav lits (normaalne naine ei pidavat abielumehega voodi minema) peab ikka superilus olema kui tuleks mõte siiski ära proovida. Maailmalõpp see mulle ei oleks- üks k….pp ees või taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 99,9% kindel, et mees ei peta. Koos oldud 17 aastat. Ei hakka siin oma kindlameelsust põhjendama. Kui mu meest tunneksite, siis arvaksite sama. On olemas mehi, kelle arust petmine on lihtsalt nõrkuse tunnus ja hale. [/tsitaat]

Sama jutt, ainult koos oldud 16 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen samuti arvata, et ei peta, vahele pole jäänud ja mul pole ka kahtlust olnud.

Abielus kohe 26a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on ka samasugune mees 🙂
19 aastat abielus.[/tsitaat]

Äkki teil on sama mees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Julgen samuti arvata, et ei peta, vahele pole jäänud ja mul pole ka kahtlust olnud.

Abielus kohe 26a[/tsitaat]
Sama siin ja abielu saab kohe- kohe 27 a. Just ükspäev kuulsin kui töökaaslane, kelle mehel minu abikaasa tööl abiks oli, rääkis teisele töökaaslasele, et imetleb SELLE mehe silmasära, kui ta oma naisest räägib. Ju siis siiani peab kalliks! Ja mina teda ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil siin nii pikk ajalugu pole kui teistel. 12 kooseluaastat ja siia sisse jääb ka üks petmine 7ndal kooseluaastal mehe poolt. Tol hetkel oli meil suhtes kriisiperiood ning lisaks panin selle jooksmata sarvede arvele, kuna olime noored, kui kokku elama hakkasime. Noh poleks minagi seda uskunud oma mehest ausalt öelda. Kes ikka tahaks uskuda. Petmistest juttu oli, siis ka tehti petjaid maha jne. Ja ka pole selline ringiaelajat tüüpi mees, vaid pigem perehoidja. Aga juhtus see, et armus. Ja kui juba armutakse ja teine naine peas on, siis loomulikult leitakse võimalusi ja mõeldakse kõik ikka hoolega läbi, et mitte vahele jääda. Muidugi tegelikult märgid olid olemas küll, aga toona olin liiga pime ja naiivne, et neid märgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei peta mind kunagi, sest ma olen nii tore ja vahva ja me usaldame üksteist ning armastame elu lõpuni, kuna mees ise ütles nii. Põhjust kahelda pole, kuna meie armastus on piiritu ning minu mees ju küll nii ei teeks, ta pole selline nagu teised mehed.

…yeah right

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Julgen samuti arvata, et ei peta, vahele pole jäänud ja mul pole ka kahtlust olnud.

Abielus kohe 26a[/tsitaat]

Sama pikk abielu ja samad sõnad minu poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, selline pidu, usaldus ja kirg, kuid sedagi saab vaid kägu olles edastada, sest äkki keegi tunneb ära.:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina võin küll kindel olla, et minu mees ei peta – ta on vana, hambad katki, palk väike, voodis vilets. Kes küll sellist kässakat tahab.[/tsitaat]

Kohe algusest peale oli selline? Miks sa ta üles korjasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 21:40; 08.09 21:41; 09.09 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaotada ei ole ehk mõnel mehel midagi, kui siis hariduseta ja laisk koduakana, keda isegi teiste ees häbenetakse…[/tsitaat]

Kes sundis hariduseta ja laisa kodukanaga abielluma? Ja pikalt abielus olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 21:40; 08.09 21:41; 09.09 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul poleks kahte üsna pikaaegset kooselukogemust, s.h. ühe petja mehega, kuulun ka nende sekka, kes julgeb lausa 100% kindlalt väita, et mees pole 10a jooksul mind petnud. Ei viitsi pikalt tõestama hakata, no olen lihtsalt selles täiesti kindel. Kui oleks kogemus vaid ühe mehega, siis võib-olla irvitaksin siin samamoodi küüniliselt \”yeah right\”, aga õnneks on rohkem kogemusi :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.09 09:04; 09.09 10:10; 09.09 12:13; 09.09 21:54; 10.09 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 99,9% kindel, et mees ei peta. Koos oldud 17 aastat. Ei hakka siin oma kindlameelsust põhjendama. Kui mu meest tunneksite, siis arvaksite sama. On olemas mehi, kelle arust petmine on lihtsalt nõrkuse tunnus ja hale. [/tsitaat]

Mul on paar ylekilo. Väga tahan jälle normaalne välja näha, maha v6tta. Minu olukorras on hale kooki syya. See on n6rkuse tunnus. Aga kui eile kohvikus seda mahlast juustukooki nägin, no ei saanud v6tmata jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 12:03; 09.09 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted kas siin on selliseid naisi, kes pikalt abielus aga mees ei peta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.