Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas siin on veel selliseid naisi, kelle jaoks on meeste välimus oluline?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Kas siin on veel selliseid naisi, kelle jaoks on meeste välimus oluline?

Postitas:
Kägu

Et ennetada kommentaare stiilis “mina küll mehe välimust ei vaata, ainult tema hinge”, siis üldiselt mehed ongi need, kes vaatavad naist visuaalselt, ainult pildist piisab, et naine meeldima hakkaks, aga naiste jaoks on tähtsamad muud omadused, nagu mehe huumorimeel, amet, haridus, aga ka pikkus, jõud jne. Enamasti mitte aga ilu.

Meeste huvi on väga suures korrelatsioonis sellega, kui ilus ja noor on naine, naiste huvi aga sellega, kui kõrge (sotsiaalne, finantsiline jne) staatus on mehel. Huumorimeel ja kõik isikuomadused, suurus ja tugevus mõjutavad seda staatust.

Minu jaoks pole mehe staatus oluline, mõned seda mõjutavad komponendid – pikkus, suurus, huumorimeel, intelligentsus on tähtsad, enamik on aga täiesti ebaolulised – auto/korteri olemasolu, juhiload, stabiilsus, amet, staatus tööl (ülemus või alluv), ametlik hariduskäik, finantsiline staatus, sõprade arv, kas on üldse sõpru, mida teised temast arvavad jne. Välimus on minu jaoks samuti oluline, ilma füüsilise külgetõmbeta võib heal juhul sõbraks saada. Õllekõhuga, lühikest, kiilanevat, isaliku või vanaisaliku olemisega, halli peaga, koleda näoga, kortsudega meest ei vaataks. Selline mees on minu jaoks sugulastsoonis, isa ja vanaisa on mul juba olemas. Olen küll ise noor ja ehk polegi õllekõhuga kortsuline kiilaspea minu maitset mööda. Sellegipoolest ei pea ka sõbrannade mehi üldse atraktiivseks enda jaoks, ise ei vaataks neid.

Kas siin on veel selliseid naisi, kellel jaoks esteetilisus otsustab, kas meest üldse vaadata või mitte? See ei tähenda, et iga mees meeldima peaks, kes ilus on, aga seda, et see on baastase ja sealt alles näeb edasi. Mehed vaatavad naisi ju nii.

Igaks juhuks veel – ma ei räägi laste isa valimisest, vaid esmapilgust, mille alusel mehi üldse vaadatakse, et edasine huvi tekiks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin on kaks asja segi – välimus ja ilu. Mina vaatan välimuse järgi küll, st välimuse järgi tekib enamasti ju see esimene huvi ja tähelepanu. No on muidugi erandeid, kelle puhul on see tõmme aegamööda muude näitajate alusel tekkinud.
Hoopis teine asi on, mida selle välimuse juures vaatan. Ilu see ei ole minu puhul, vaid pigem üldine olek, hoiak, hoolitsetus, silmad jms. Ilus mees meeldis mulle viimati põhikoolis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No eks väline peab ju pisut imponeerima, sest kuidas ma muidu sisu uurimiseni jõuaks. 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks pole mehe staatus oluline, mõned seda mõjutavad komponendid – pikkus, suurus, huumorimeel, intelligentsus on tähtsad, enamik on aga täiesti ebaolulised – auto/korteri olemasolu, juhiload, stabiilsus, amet, staatus tööl (ülemus või alluv), ametlik hariduskäik, finantsiline staatus, sõprade arv, kas on üldse sõpru, mida teised temast arvavad jne.

Tõsiselt? Minu jaoks on küll oluline, et mees poleks mingi sotsiopaadist kärulükkaja, kes emme juures elab.

Kahjuks ma siis ei sobi vestlema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu jaoks pole mehe staatus oluline, mõned seda mõjutavad komponendid – pikkus, suurus, huumorimeel, intelligentsus on tähtsad, enamik on aga täiesti ebaolulised – auto/korteri olemasolu, juhiload, stabiilsus, amet, staatus tööl (ülemus või alluv), ametlik hariduskäik, finantsiline staatus, sõprade arv, kas on üldse sõpru, mida teised temast arvavad jne.

Tõsiselt? Minu jaoks on küll oluline, et mees poleks mingi sotsiopaadist kärulükkaja, kes emme juures elab.

Kahjuks ma siis ei sobi vestlema.

Iseloom on minu jaoks ka oluline, nii et sotsiopaat ei meeldiks. Lihtsalt, kui välimust pole, siis on sõber see kõrgeim tase.

See, kas ta elab ema juures või on kärulükkaja, pole küll tähtis. Et kui muidu jutu poolest meeldib, aga tuleb välja, et elab ema juures, siis ei meeldi kohe või? Minu jaoks oleks ehk kõige sobivam, kui üürib korterit, sest oma korteriga inimene on juba liiga stabiilne, teab, et tahab just sinna elama jääda, mul pole kavaski aga püsielukohta valida.

Ameti pool ka absoluutselt ei huvita, olen seda sõbrannade juures küll tähele pannud, et neile meeldivad igasugused minu jaoks võrdlemisi inetud ja igavad mehed, kellel on hea amet ja kes on tegijad, aga ma ei viitsiks nendega rääkidagi. Minu jaoks on üsna suva, kui mees on teenindaja, kokk või autopesija. Kärulükkajad on Eestis pigem väga vanad või füüsilise/vaimse puudega isikud, nii et saaks selle kindlasti enne teada. Aga kuum ja kena autopesija on kindlasti seksikam kui ülikonnastatud igav ja kole pangatöötaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Välimuse järgi võib hinnata võõraid mehi, aga tuttavaks saades muutuvad muud asjad olulisemaks. Oma tutvusringkonnast ei oskagi kohe meenutada ühtegi nii koledat meest, kelle kindlalt välimuse põhjal välistaks. Ju siis sellist polegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuum ja kena autopesija on kindlasti seksikam kui ülikonnastatud igav ja kole pangatöötaja.

Muid variante ei tule? Ülikonnaga seksikas ja mehine ametnik või lössis oss autopesulas?

Mulle oli ja on küll oluline, et mu abikaasa oli seltskondlik, sõpradega, sihikindel edasirühkija ning orienteerunud heale tulevikule, sõltumatu jne. Ilus? No loomulikult meeldiva välimusega. Aga ka muud komponendid on olulised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuum ja kena autopesija on kindlasti seksikam kui ülikonnastatud igav ja kole pangatöötaja.

Muid variante ei tule? Ülikonnaga seksikas ja mehine ametnik või lössis oss autopesulas?

Mulle oli ja on küll oluline, et mu abikaasa oli seltskondlik, sõpradega, sihikindel edasirühkija ning orienteerunud heale tulevikule, sõltumatu jne. Ilus? No loomulikult meeldiva välimusega. Aga ka muud komponendid on olulised.

Mulle sellised kontoriinimesed väga muljet ei avalda. Liiga stabiilse ja paikse eluviisiga. Ettevõtjad ehk küll. Aga kui keegi on kontoritöötaja või ametnik, aga muidu tore, siis ikka huvitab. Ilusa all ma ei mõtlegi klassikalist lakutud iluspoissi, nagu mehed ei mõtle ilusa naise all ainult tibi. Maitsed on erinevad, aga mulle peab ikka välimus meeldima.

Sinu loetelust on sõltumatus mulle tähtis, aga see võib olla ka sõltumatus inimestest, näiteks sõpradest. Pigem riskija kui sihikindel edasirühkija, kes on palgatööline. Või siis näiteks rändav muusik, kunstnik, kaugtöö tegija, sest ma ise ei ole ka väga paikne. Siilisoeng ja tavaline ametniku välimus ei lähe peale. Peaks olema samuti heas füüsilises vormis, mitte küll musklis, aga peaks trenni tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, palju Sa siin neid teemasid treid, küll naistest, kes meeste järgi jooksevad jm. Kas ühest ei aita? Juba kuulnud, et oled see, kellele meeste välimus on kõige tähtsam – äkki aitab juba? Või pea vähemalt veidi , nt aasta vahet ja siis tule uuesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, palju Sa siin neid teemasid treid, küll naistest, kes meeste järgi jooksevad jm. Kas ühest ei aita? Juba kuulnud, et oled see, kellele meeste välimus on kõige tähtsam – äkki aitab juba? Või pea vähemalt veidi , nt aasta vahet ja siis tule uuesti.

Aga miks mitte, siin on ikka veel liiga palju naisi, kes arvavad, et mees peabki naise välimust vaatama, aga naine mehe oma ei või, peaasi, et on hea süda ja korralik tööl käiv mees. Naised jooksevad ikka meeste järgi, kuigi peaks olema vastupidi. Kord aastas rääkides ei sure ju selline mõtlemine välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on kaks asja segi – välimus ja ilu. Mina vaatan välimuse järgi küll, st välimuse järgi tekib enamasti ju see esimene huvi ja tähelepanu. No on muidugi erandeid, kelle puhul on see tõmme aegamööda muude näitajate alusel tekkinud.

Just.
Välimust vaatan (või noh, mis mina, vanamutt enam vaatan – pigem vaatasin). Ilu ei tohi mehel olla, see on kohene negatiivne joon.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis võimalusi saab veel olla? Muidugi ma vaatan esimese asjana välimust. Ja välimus muide, ütleb kõik. Kõik. Tuleb lihtsalt osata näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen küll kogenud seda, et “miks mind tema poole tõmbab, ta pole üldse minu maitse!” …
St asi pole alati isegi selles, et ilu on vaataja silmades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis võimalusi saab veel olla? Muidugi ma vaatan esimese asjana välimust. Ja välimus muide, ütleb kõik. Kõik. Tuleb lihtsalt osata näha.

No see on ka liigne suurustamine. Ei ütle see välimus midagi kõike inimese kohta. Ta ütleb kõike inimese eluviiside ja valikute kohta, kuid mitte tema olemuse kohta. Või kuidas sa eristad välimusest, kas inimene on heasüdamlik või egoist? Kuidas eristad välimusest intellekti? Mitte kuidagi, olgu su vastus siin ükskõik milline – see ei ole õige, neid ei saa eristada.
Teine võimalus, et välimus ütleb inimese kohta kõike, mis sind huvitab. See võib küll olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siin on veel selliseid naisi, kellel jaoks esteetilisus otsustab, kas meest üldse vaadata või mitte? See ei tähenda, et iga mees meeldima peaks, kes ilus on, aga seda, et see on baastase ja sealt alles näeb edasi. Mehed vaatavad naisi ju nii.

Igaks juhuks veel – ma ei räägi laste isa valimisest, vaid esmapilgust, mille alusel mehi üldse vaadatakse, et edasine huvi tekiks.

Ma ei kujuta ette, et keegi päris tõsiselt saab väita, et talle pole meeste välimus üldse oluline. See tundub pigem olevat enesepettus. Välimus ongi kõige esimene asi, mida sa inimese puhul märkad. Kui see vaatepilt ei kõneta, siis ei hakka keegi pingutama, et teada saada, kui hea inimene see mees tegelikult on, milline on tema iseloom, huumorimeel, maailmavaade ja muud sellised asjad. See ei tähenda, et inimesega jäädakse ainult välimuse põhjal suhtlema, kuid kui välimus ei ole vastuvõetav ega vasta alateadlikele standarditele, siis see suhtlus ka edasi ei arene.

Sunnitud suhtlemisolukordades (kool, töö, trenn, huvialadega tegelemine), kus viibid koos igasuguste inimestega muudel alustel kui ainult välimus, siis võivad tekkida sõprussuhted ka välimusest hoolimata. Alles siis, kui sõprussuhe on tekkinud ning sa õpid inimest paremini tundma, siis hakkavad rolli mängima hea iseloom, huumorimeel jms asjad, mida inimestes hinnatakse. Siis võib ka tagasihoidlikuma välimusega mehel lööki olla. Vastuvõetamatu välimuse puhul aga ei teki ka selliseid sõprussuhteid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sellised kontoriinimesed väga muljet ei avalda. Liiga stabiilse ja paikse eluviisiga. Ettevõtjad ehk küll. Aga kui keegi on kontoritöötaja või ametnik, aga muidu tore, siis ikka huvitab. Ilusa all ma ei mõtlegi klassikalist lakutud iluspoissi, nagu mehed ei mõtle ilusa naise all ainult tibi. Maitsed on erinevad, aga mulle peab ikka välimus meeldima.

Sinu loetelust on sõltumatus mulle tähtis, aga see võib olla ka sõltumatus inimestest, näiteks sõpradest. Pigem riskija kui sihikindel edasirühkija, kes on palgatööline. Või siis näiteks rändav muusik, kunstnik, kaugtöö tegija, sest ma ise ei ole ka väga paikne. Siilisoeng ja tavaline ametniku välimus ei lähe peale. Peaks olema samuti heas füüsilises vormis, mitte küll musklis, aga peaks trenni tegema.

Sa ajad sassi stereotüübid, ametid, välimuse… Tundud suht eluvõõras ja kogenematu (veel?), arvad, et kui sulle meeldib “lahedat pulli” teha, siis stabiilsema eluviisiga inimesed on igavad ja lausa koledad? Ma arvan, et vast 20-ndates arvasin samamoodi, et mis krdi pereelu? See on igand, igav ja mingitele HARILIKELE inimestele – aga mina olen ju hullult lahe seikleja, hooooopis teistsugune!…

Tulid ajad ja majad, sai möllatud ja seigeldud ja nüüd on kohe-kohe uus taoline aeg käes, sest nüüd on lapsed suured, endal mat.kindlustatus ja “tagala” olemas ning tervist, pealehakkamust, ettevõtlikkust veel küllaga. Ja aega leiab, sest oleme seda õppinud planeerima. Kusjuures kogu teekonda olen jaganud “igava ametnikuga”, tunnustatud spordiarstiga, kes minu, kui füsioterapeudi kõrval sama jalga astunud. No ei kujuta ette, et ma seda üksildase sotsiofoobist eksnaiste-ja-lastega imeilusa tanklaossiga teinud oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mingi keemia peab tekkima, see on selge – aga vähemalt minu puhul ei teki keemia küll ainult välimusest. Võid ka inimest nägemata vaimustuda tema tegudest, jutust, huumorist või häälest, isegi lõhnast.
Välimusest on muidugi kõige lihtsam vaimustuda, aga kindlasti ei ole see mehe puhul ILU, mis liblikaid tekitab! Ilus mees võrdub Barbi Ken’iga, või mingi lakutud tegelasega meediast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult vaatan ma meest ka välimuse järgi, lisaks muudele näitajatele. Minu puhul on kaks äärmust selles osas, kas väga ilus mees, mis tähendab vormis keha ja ilusat näolappi või siis mehelikkus ja väline karismaatilisus, mis peegeldub sisemusest, ka hääl mängib suurt rolli üldpildis. Näidetena siis esimesed meeldetulevad nimed- näiteks esimese variandi puhul Uku Suviste ja teise variandi puhul on hea näide nt Hannes Kaljujärv. Ps! Kumbagi ei fänna aga välimuse teemasse head näited just selle poolest, et kõik peaks neid teadma. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et keegi päris tõsiselt saab väita, et talle pole meeste välimus üldse oluline. See tundub pigem olevat enesepettus. Välimus ongi kõige esimene asi, mida sa inimese puhul märkad.

No mida ilusat sa siin märkad?

Ometigi on mehel naistest järjekord ukse taga….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oluline on hoolitsetud välimus, rahulolu iseendaga, see miski külgetõmme, mis ei ole seotud klassikalise ilu mõistega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis on ikka nii, et kuna mehed on koledad, siis räägitakse sellest, et välimus pole tähtis jne. Muudes riikides, kus ka mehed on kenad, on välimus vägagi oluline. Eesti naine võtab iga jorsi ära – kiila, kõvera, kiitsaka. Isegi sellise, kes on aseksuaalne. Sest mehelõhn peab majas olema ja paremat lihtsalt ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siin on ikka veel liiga palju naisi, kes arvavad, et mees peabki naise välimust vaatama, aga naine mehe oma ei või, peaasi, et on hea süda ja korralik tööl käiv mees. … Kord aastas rääkides ei sure ju selline mõtlemine välja.

Ja sa siiralt usud, et siin foorumis pidevalt samu teemasid elukaugelt treides see mõtteviis sureb välja või?! Naljatilk.
Ja välimuskultuse halb külg on see, et osa asju pole siiski enda teha, anatoomiat ringi ei tee. Kas need välimuselt “koledad”, aga muidu toredad inimesed peaksid üksinduses olema Su meelest?
Ja ei vaata ka need mehed ainult välimust, ikka sisu ka. Nii et oma stereotüüpidega vehklemise asemel võiksid rohkem mitte ainult silmi, vaid ka aju kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole meeste (või üldse inimeste välimus) oluline. Mulle tundub, et olen ses suhtes üsna erandlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et keegi päris tõsiselt saab väita, et talle pole meeste välimus üldse oluline. See tundub pigem olevat enesepettus. Välimus ongi kõige esimene asi, mida sa inimese puhul märkad. Kui see vaatepilt ei kõneta, siis ei hakka keegi pingutama, et teada saada, kui hea inimene see mees tegelikult on, milline on tema iseloom, huumorimeel, maailmavaade ja muud sellised asjad. See ei tähenda, et inimesega jäädakse ainult välimuse põhjal suhtlema, kuid kui välimus ei ole vastuvõetav ega vasta alateadlikele standarditele, siis see suhtlus ka edasi ei arene.

Ega siis inimene (naine siis) ei vahi kael õieli, et voh on ikka kena, selle mehe välimus on väga okei ja ma nüüd poen ta külje alla, äkki saan mehele. Mehele saadakse ikka nii, et suheldakse igasugu inimestega, osadega vähem, osadega rohkem (mitte et mehele nüüd saaks, vaid tavaline suhtlus igapäev) ja siis saadki aru, oh see inimene on nii lahe, ajab mind naerma, vägev huumorimeel, selline hooliv, viisakas pealegi..sümpaatne, ei ropenda, ei nõmetse, on justkui alati olemas..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis on ikka nii, et kuna mehed on koledad, siis räägitakse sellest, et välimus pole tähtis jne. Muudes riikides, kus ka mehed on kenad, on välimus vägagi oluline. Eesti naine võtab iga jorsi ära – kiila, kõvera, kiitsaka. Isegi sellise, kes on aseksuaalne. Sest mehelõhn peab majas olema ja paremat lihtsalt ei saa.

Kui palju siis meie naaberriikide mehed sinu arust meie meestest erinevad?

Muidugi on slaavi naised meie naistest märkimisväärselt ilusamad, meeste puhul sellist vahet ei märka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eestis on ikka nii, et kuna mehed on koledad, siis räägitakse sellest, et välimus pole tähtis jne.

Mis imeline rahvus see eestlane siis on, et naised on kenad ja mehed koledad?
Võ ion sinu tutvusringkonnas valdavalt koledad mehed sattunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju siis meie naaberriikide mehed sinu arust meie meestest erinevad?

Muidugi on slaavi naised meie naistest märkimisväärselt ilusamad, meeste puhul sellist vahet ei märka.

kust otsast need slaavitarid ilusamad on? ohtralt meiki, pardihuuled ja gucci-mucci?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb muid variante! Elu on näidanud, et mulle meeldivad eelkõige arsti/inseneri tüüpi mehed.

Ilmselt on siin mingi selline põhjus, et minu silmis peab mees olema positiivne kangelane, kes midagi lahendab, midagi paremaks teeb. Kui mees on minu jaoks juba kangelane, siis kõrvalekalded välimuses (ülekaal jms.) “andestan” ülikergesti. On olnud juhumeid, kus esmapilgul vaatan, et mingi paks – aga peale mõningast suhtlust juba imetlen, et, ooo, milline mees!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis on ikka nii, et kuna mehed on koledad, siis räägitakse sellest, et välimus pole tähtis jne.

Mis imeline rahvus see eestlane siis on, et naised on kenad ja mehed koledad?

Võ ion sinu tutvusringkonnas valdavalt koledad mehed sattunud?

Ilusaid mehi tõesti ei ole. Aga ilusaid naisi on väga palju. Ka välismaalased kiidavad Eesti naiste ilu. Eesti meeste ilu pole kuulnud, et keegi kiidaks. Või väidad, et Eestis on ilusad mehed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti meeste ilu pole kuulnud, et keegi kiidaks. Või väidad, et Eestis on ilusad mehed?

Mina ei väida, aga minu välismaalasest geisõber ütleb küll, et Eestis on palju ilusaid mehi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas siin on veel selliseid naisi, kelle jaoks on meeste välimus oluline?