Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas siin rasedaid,kellel olnud seljaoperatsioon?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas siin rasedaid,kellel olnud seljaoperatsioon?

Postitas:

Endal oli seljaop ja tahaks rasedaks jääda, kas kellelgi sama olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 13:38; 10.03 14:07; 15.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline seljaoperatsioon?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

diski sopistus l5s1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 13:38; 10.03 14:07; 15.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks see ei ütle mulle midagi mul oli 3 astme skolioos, opereeriti ca 9a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli diski sopistus 4 ja 5 lüli vahel, opereeriti 10 aastat tagasi. Esimese lapse kandmisel ja sünnitamisel 2 a tagasi probleeme ei olnud, selle rasedusega ei ole ka täheldanud, et just opereeritud koht tunda annaks. Kui seljale ja kõhule trenni teha, siis hiljem ei saa arugi, et selline op seljataga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul diskiprolaps L4/5. Kolmas rasedus käsil (pidevad seljavaldu, pluss kiirgab jalga-peale sünnitust võtab ka jala tuimaks ning peaaegu alt). Eile käisin just taas neuroloogi juures- ütles, kuna kaks olen ise sünnitanud, ju siis tugev naine, et need seljavalud ära kannatanud 😀 Olen 29 ja ei ole siiani julgenud seljaopile minna-üks arst väidab, et ega see op midagi muuda jnt, teine räägib vastu.
Pele sünnitust uus MRT, eks siis paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minu oli seljap. 2010a. novembris. Enne seda kannatasin pea viis aatat pidevalt seljavalude käes. Ei aidanud ei ujumine,võimlemine ega midagi. Peale oppi taastusin kiiresti, juba poolteist kuud hiljem olin tööl. Nüüd on käsil kolmas rasedus (29.nd.) Esimesed lapsed juba suured. Ei kurda väga,aga ei saa ka kiita. Vahel kka selg päris valus. Käin ujumas ja teen teatud harjutusi. Olen kuulnud,et võib olla küll enneaegse oht,aga ämmakas rahustas ses suhtes maha. Ainult seda ei tea,kas saan ise sünnitada või tuleb keiser,seda pidi komisjon otsustama. Ise ei teagi,mis parem oleks. Kaks last olen ise sünnitanud, tahaks ka selle,aga kui ikka arvatakse,et parem keiser,siis seda ma ka ei karda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasega 100protsenti nõus. Ka mina ei kahetse, et opile läksin,see valu oli lihtsalt kohutav.Ei anna sünnitusvaludega võrreldagi. Kuigi jah,arst on korduvalt hoiatanud,et ikka võimelda on vaja, vist elu lõpuni,sest muidu valu kipub ikka tagasi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saaksin kellegi meiliaadressi teist, tahaks küsida veel, kuidas seljaga hakkama olete saanud peale oppi ja kuidas raskuste tõstmine jms. Mida silmas pidada, et sama ei korduks jne. Mu meelest jube infosulg peale oppi, ei saa ju kirurgile helistada ka kõikide küsimustega… Ette palju tänu!Endal 2 a laps ja tahaks veel sünnitada, aga op oli ca kuu tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 13:38; 10.03 14:07; 15.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka nõus nendega, kes ütlevad, et sünnitusvalu pole mitte midagi selle jubeda närvivaluga võrreldes. Ei kahetse ka, et opil käidud. Probleem tekkis pärast esimese lapse sündi. Teise rasedusega ei ole midagi tunda andnud, kuigi vähe aega möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas siin rasedaid,kellel olnud seljaoperatsioon?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.