Esileht Hobinurk Kas siin SUPpamise fänne ka on?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas siin SUPpamise fänne ka on?

Postitas:
Kägu

Olen küllaltki algaja suppaja: tellisin omale sel aastal elu esimese isikliku laua. Siiani rendikatega vee peal käinud ja kõik on väga meeldinud. Nüüd kus enda laud olemas, siis on terve uus maailm avanenud: võiks ju lauaga ka kuhugi kaugemale minna, matkadele, võib-olla hiljem ka ööbimisega jne.

Muidugi tahaks kunagi lauaga mõne pisikese saarekese vallutada, aga hetkel on sellisteks unistusteks veel liiga vara 🙂

Tahaksin teada, kus teie suppamas käinud, millised on ilusad ja ligipääsetavad veekogud, kuhu tasuks pilk suunata… Avamerele alustuseks hea meelega ei suunduks 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oma supilaua viskan suvel autosse ja sõidab pea kõikjale kaasa. Peaasi, et see kaasas on, alati ei kasutagi. Käin palju telkimas, enamasti mõne veekogu kaldal, olgu see siis meri või järv. Väikesed järved Lõuna-Eestis väga meeldivad.

Kui tahad saarele supitada võid alustada näiteks Pühajärvega. Hea väike vahemaa ja ei laineta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun eelmisega L-E järved on nii nii head selleks. Eriti meeldib Pangodi. Hea paraja suurusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh vastuste eest! Kindlasti tahan laua autosse pakkida, et see igal ajal kaasas oleks 🙂 Olen väga elevil, nüüd ei jõua kevadet ära oodata!

Kas keegi on kursis: on kusagil FB või mujal ka mõni asjakohane foorum, kus saaks end teemaga veel rohkem kurssi viia? Olen püüdnud otsida, aga kas pole märksõnad õiged või olen ise äbarik, aga pole eriti midagi sellel teemal leidnud..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rabajärved ka mõnusad. Võid ju esialgu koos grupiga minna. Miinuseks on see, et üldjuhul peab jala pikalt kulgema enne kui järve ääres olla.

https://suppama.com/et/toode/virgutav-varahommikune-rabamatk/

Kõnnu Suursood soovitan küll, kuigi tee on sinna pikk ja auklik. Turgatas pähe, kas kevadine Soomaa võiks olla äge suppamiseks? Häid seiklusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Kas siin SUPpamise fänne ka on?