Esileht Pereelu ja suhted Kas siis on mõni naine, kelle pärast on teie mees oma endise naise ja lapsed maha jätnud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas siis on mõni naine, kelle pärast on teie mees oma endise naise ja lapsed maha jätnud?

Postitas:

Kuidas teie elu välja näeb? Kas te saate tema endise naisega läbi? Kas ta käib tihti seal? Kas ta lubas teile kohe, et jätab oma endise pere või teil tuli selleks kõvasti vaeva näha? Lihtsalt olen uudishimulik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. väga normaalne.
2. milleks?
3. milleks?
4. ei teadnud naise olemasolust (normaalset suhet pole võimalik kolmandal isikul lõhkuda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. samuti väga normaalne
2. mehe ees saame hästi läbi, selja taga ussitame
3. naine käib meil
4. see lihtsalt läks nii, sujuvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks peaks mees oma eksidega suhteid hoidma? mina näiteks ei vaheta sõnagi. minu jaoks täiesti võõras inimene, ei mõtle ka nende peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie omavahelised suhted on normaalsed.
Mingit mehe eksiga sutlemist meil omavahel ei ole, milleks peaks?
Lapsed on nädal meie juures, nädal mehe eksi juures ja toimub see laste üleandmine nii, et reede hommikul viib eks lapsed lasteaeda ja õhtul toob mees nad meie koju, järgmisel reedel siis viib mees lapsed lasteaeda ja eks läheb neile järgi. Vahel harva loomulikult helistavad ka, et lasteasju rääkida. Mingit vastastikust külaskäimist ei toimu.
Minu ja mehe suhe kestis kaks aastat, enne,kui me hakkasime koos elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu on normaalne. Mina tema eksiga ei suhtle, sest ta vihkab mind (mida ma talle ka pahaks ei pane). Laps elab emaga kaugel, nii et meie juures käib ta mõned korrad aastas. Mees käib umbes sama tihti ka ise lapse juures.
Mis mahajätmisse puutub, siis sellest ei olnud mul mehega enne juttu, kui ta ise selle otsuse oli ära teinud (u 2,5 kuud pärast meie suhte algust). Mina ausalt öeldes ei arvanud, et ta endale saan, seetõttu ei teinud sellest ka juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne inimene ei lohist vanu suhteid endaga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendel kellel ei olnud eesmärgiks meest endale saada siis mis ajendas teid olema suhtes hõivatud mehega? Sellisel suhtel ei ole ju reeglina tulevikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nendel kellel ei olnud eesmärgiks meest endale saada siis mis ajendas teid olema suhtes hõivatud mehega? Sellisel suhtel ei ole ju reeglina tulevikku.[/tsitaat]
nagu eelpool näha võis, siis on ikka küll tulevikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe vägagi hea ja normaalne.
Ei, ta ei suhtle oma exiga ja ka exnaine ei suhtle, nad ei tunne enam üksteist ka tänaval. Lapsed on neil oma elu peal.
Palusin tal mitmeid kordi meie suhte lõpetada ja parandada oma kodust olukorda, et siis saan ehk minagi selja keeratud. Ta aga võttis kätte ja tuli minu juurde. Ka lihtsalt rääkis oma naisele ära ja tuli ära. Sellest on möödas 3,5a kuid süümekaid on minul omajagu, ei ole hea olla haiget tegija. Samas on see parim, mis minuga juhtuda võis- sel hetkel. Keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei suhtle tema endise elukaaslasega; mees endise elukaaslase juures ei käi; mehe laps käib ja viibib meil. Ei olnud juttu maha jätmisest ja teadlikku vaeva ma ei näinud, st.midagi ette ei vütnud. Ühel hetkel lihtsalt oli mees elukaaslasele kõik ära rääkinud ja järgmisel hetkel kolis ka välja. Mulle oli see isegi ootamatu. Koos oleme olnud 2, 5 aastat.[/tsitaat]

Kui ma sinuga ükspäev silmitsi peaksin seisma, siis hoia alt. Sina hävitasid minu perekonna ja seda sa kahetsed veel! Mu lapsest hoia heaga eemale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas siis on mõni naine, kelle pärast on teie mees oma endise naise ja lapsed maha jätnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.