Esileht Koolilaps Kas sinu laps(ed) lähevad homme kooli või lasteaeda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Kas sinu laps(ed) lähevad homme kooli või lasteaeda?

Postitas:

Meie kooli lehel on teade, et need lapsed, kelle pere on käinud hiljuti reisil nendes piirkondades kus on koroona, vanemad helistagu kooli, saavad koduse e-õppe kaheks nädalaks.
Samas on vanaemaid, kes pole kuskil reisil käinud, aga ei julge ikka lapsi kooli viia.
Kas teie lapse õppeasutuse lehel on ka taoline teade? Kas saadate lapse kooli?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 22:59; 01.03 23:15; 01.03 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit teadet saadetud ja jah, minu laps läheb homme kooli. Kas Sa ise ei tea, et kas käisid reisil või mitte? Meie ei käinud seekord reisil. Kui Su laps on terve ja te reisil ei käinud ohupiirkonnast, siis on homme koolipäev. Kui käiste reisil, siis palun helista ja jääge koduõppele.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, lähevad nii kooli kui lasteaeda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi lähevad.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit teadet saadetud ja jah, minu laps läheb homme kooli. Kas Sa ise ei tea, et kas käisid reisil või mitte? Meie ei käinud seekord reisil. Kui Su laps on terve ja te reisil ei käinud ohupiirkonnast, siis on homme koolipäev. Kui käiste reisil, siis palun helista ja jääge koduõppele.

Ei käinud ja jah, laps läheb kooli. Teema tegin sellepärast, nagu juba kirjutasin, et mõned lapsevanemad on mures ja jätavad lapsed koju isegi kui pole reisil käinud.
Miks kohe haukuda vaja?

+8
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 22:59; 01.03 23:15; 01.03 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kolm last, kõik vaktsineerimata, terved kui purikad ja kolinal lasteaeda- kooli

+11
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 23:28; 02.03 07:30; 02.03 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit teadet saadetud ja jah, minu laps läheb homme kooli. Kas Sa ise ei tea, et kas käisid reisil või mitte? Meie ei käinud seekord reisil. Kui Su laps on terve ja te reisil ei käinud ohupiirkonnast, siis on homme koolipäev. Kui käiste reisil, siis palun helista ja jääge koduõppele.

Ei käinud ja jah, laps läheb kooli. Teema tegin sellepärast, nagu juba kirjutasin, et mõned lapsevanemad on mures ja jätavad lapsed koju isegi kui pole reisil käinud.

Miks kohe haukuda vaja?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 22:59; 01.03 23:15; 01.03 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuigi tulime Tenerifelt. Mingi viiruse pärast, mida ilmselt polegi, ei hakka küll lapsi koolist ära võtma, et siis teistest maha jääda.

+8
-48
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuigi tulime Tenerifelt. Mingi viiruse pärast, mida ilmselt polegi, ei hakka küll lapsi koolist ära võtma, et siis teistest maha jääda.

Lapsed lähevad küll kooli homme (süda rahul ei ole)… Aga mismõttes viirust ei ole olemas? Kogu maailm on selle välja mõelnud või?

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omad lähevad, terve vaheaja arvutis istunud. Nooremalt uurisin, kas nende klassist ka keegi koju jääb, sain vastuseks, et vist mitte, aga ühes lähedal asuvas koolis (tõenäoliselt ta siis suhtleb nendega või on mõni sõber sealt koolist tulnud), olevat soovitatud ohupiirkonnast naastes koju jääda.
Tegelikult minu laste kool saatis ka vastava kirja vanematele, kooli kodulehel vist pole (vähealt ma uudiste all ei märganud, mujale tavaliselt mingeid teateid ei panda).

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 01:12; 03.03 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuigi tulime Tenerifelt. Mingi viiruse pärast, mida ilmselt polegi, ei hakka küll lapsi koolist ära võtma, et siis teistest maha jääda.

Selliste pärast ei tohiks paluda/soovitada, vaid peaks keelama/käskima.

+28
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on sunnitud jääma koju, kuna pere kes tuli reisilt oma vaktsineerimata lastega ei plaanigi soovituslikult koju jääda. Seega riskida ei kavatse, kuna peres inimene kellele juba natuke köha v nohu võib kaasa tuua tõsise haiguse

+16
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 06:55; 02.03 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on sunnitud jääma koju, kuna pere kes tuli reisilt oma vaktsineerimata lastega ei plaanigi soovituslikult koju jääda. Seega riskida ei kavatse, kuna peres inimene kellele juba natuke köha v nohu võib kaasa tuua tõsise haiguse

Lisan siia, et rännakult erinevatest Aasia riikidest. Leian, et mu kartus on põhjendatud

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 06:55; 02.03 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on sunnitud jääma koju, kuna pere kes tuli reisilt oma vaktsineerimata lastega ei plaanigi soovituslikult koju jääda. Seega riskida ei kavatse, kuna peres inimene kellele juba natuke köha v nohu võib kaasa tuua tõsise haiguse

Et siis sinu laps on koroonaviiruse vastu vaktsineeritud?!? Või kardad mingit muud haigust?

Minu lapsed lähevad kooli.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on sunnitud jääma koju, kuna pere kes tuli reisilt oma vaktsineerimata lastega ei plaanigi soovituslikult koju jääda. Seega riskida ei kavatse, kuna peres inimene kellele juba natuke köha v nohu võib kaasa tuua tõsise haiguse

Mis vaktsiin muidu corona vastu kaitseb, leetrite?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 23:28; 02.03 07:30; 02.03 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähe. Nad on veidi tõbised ka, 3. ja 1. klass. Saavad kodus hakkama üksi. Tulen varem töölt ära ja saame videokõnesid teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks kooli, sest kool saatis teate, kus nende andmetel hetkel ühtki last riskipiirkondades pole puhkamas käinud. Loomulikult oli lisatud ka terviseameti soovitused ning kiri, et palutakse suhtuda täie tõsidusega antud teemasse ning nakkuspiirkondades käinud lapsed igaljuhul koju jätta.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grippi sureb rohkem inimesi kui sellesse koroona viirusesse. Tulin just beebiga lastehaiglast,kus gripiga sees oli väga palju lapsi.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahjuks tuttav pere, kes käis vaheajareisil hiinas!!! No kui haige saab ühe inimese mõistus olla? Ükskõik, kui palju see meedia paisutab v vähendab, see on reaalne oht ja minna sinna koldesse ja pärast kooli ronida? Mul pole sõnu… Minu arvates oleks sel vaheajal küll võinud koju jääda ja mitte reisida.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grippi sureb rohkem inimesi kui sellesse koroona viirusesse. Tulin just beebiga lastehaiglast,kus gripiga sees oli väga palju lapsi.

Perekooli käo arust see ei tähenda midagi, peaasi, et koroonasse ei sure.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksid kooli. Ega surma eest ei peida enda ära. Kui on aeg siis lähed nüüd kui ei siis hiljem.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 08:48; 02.03 10:46; 02.03 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedad vanemad. Surma eest ei peida ära? No mida juttu..
Tõesti oma lapsest nii pohhui?
Mina selliste idiootide pärast ei saagi oma lapsi kooli saata.

+23
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grippi sureb rohkem inimesi kui sellesse koroona viirusesse. Tulin just beebiga lastehaiglast,kus gripiga sees oli väga palju lapsi.

Jah, ainult et gripi suremusprotsent on 0,1 ja Covid-19 viirusel esialgsete andmete kohaselt kuni 5.

Enda laps läks lasteaeda, sest eelmisel nädalal lasteaia juhataja saatis viiruse kohta väga range kirja lapsevanematele laiali ja kuna meil väike lasteaed, siis väga austatakse laste ja nende vanemate tervist. Seega, julgesin viia.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahjuks tuttav pere, kes käis vaheajareisil hiinas!!! No kui haige saab ühe inimese mõistus olla? Ükskõik, kui palju see meedia paisutab v vähendab, see on reaalne oht ja minna sinna koldesse ja pärast kooli ronida? Mul pole sõnu… Minu arvates oleks sel vaheajal küll võinud koju jääda ja mitte reisida.

Saadan oma lapse kooli, aga vot täpselt selliste ükskõiksete inimeste pärast jätaksin ta koju. Olgu see haigus kui raske tahes, aga mingi hoolivus võiks ikka teiste suhtes olla. Mina vist ütleks, kui ma teaks, et keegi on Hiinas käinud..aga eks omad vitsad peksavad pärast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ainult et gripi suremusprotsent on 0,1 ja Covid-19 viirusel esialgsete andmete kohaselt kuni 5.

Veidi pakud üle suremuse protsendiga.

WHO rahvusvahelise erimissiooni juht Bruce Aylward ütles, et tõendid ei viita sellele, et oleme näinud ainult jäämäe tippu. Kui see täiendavate katsetega kinnitust leiab, võib see tähendada, et praegune hinnang umbes 1% suremusest on täpne. See tähendaks, et Covid-19 on umbes kümme korda surmavam kui hooajaline gripp, mis tapab maailmas hinnanguliselt 290 000–650 000 inimest aastas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuigi tulime Tenerifelt. Mingi viiruse pärast, mida ilmselt polegi, ei hakka küll lapsi koolist ära võtma, et siis teistest maha jääda.

Lamemaalased ka perekoolis

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on euroopa üldine nõue ja ettevaatusabinõu, soovitatud “ülevalt poolt” ehk who-s, ka meie koolist (mis on välismaal, aga eu-s) saadeti kiri, et kes käinud vaheajal Hiinas või Itaalia puhangupiirkondades, palutakse 2 nädalaks koju jääda, seda arvestatakse põhjusega puudumiseks. Igati mõistlik tegelikult, aga mitte et see palju aitaks, täiskasvanud käivad süüdimatult igal pool edasi.
Meie kuskil ei käinud ja lapsed lähevad kooli. Murelikumaks teeb see, et meie kool on rahvusvaheline kool.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on sunnitud jääma koju, kuna pere kes tuli reisilt oma vaktsineerimata lastega ei plaanigi soovituslikult koju jääda. Seega riskida ei kavatse, kuna peres inimene kellele juba natuke köha v nohu võib kaasa tuua tõsise haiguse

aga hea on, et sinu lapsed on leetrite, teetanuse jm vastu vaktsineeritud! siis nad kindlasti coronat ei saa.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 10:23; 02.03 14:06; 02.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Koolilaps Kas sinu laps(ed) lähevad homme kooli või lasteaeda?