Esileht Pereelu ja suhted Kas sisetunne võib valeks osutuda?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kas sisetunne võib valeks osutuda?

Postitas:

Vot ei oskagi öelda, kui tõene see sisetunne on. Kui palju minnakse lahku selle pärast, et kaaslane on haiglaselt armukade – ilmselgelt sellel kaaslasel ongi sisetunne ütlemas, et sina teda petad.

Kunagi ammu, kui olin teismeline, võttis minu ema pähe, et mina suitsetan ja laaberdan ning olen tihti purjus. Mingeid tõendeid temal polnud, oli ainult sisetunne.
Tegelikkuses aga mitte midagi sellist polnud, ma pole elu sees sigaretti isegi suhu pannud, olin hoopis raamatukogus ja õppisin õhtuti. See oli tõde.

Nii et müstilisest sisetundest rääkides mina olen skeptiline. Samas võib sinu puhul jutt olla mitte sisetundest, vaid pigem oled märganud ja mõtetesse vaikselt kogunud mingeid märke, signaale oma mehe poolt, ise neid teadvustamata, ja nende põhjal ongi sul kusagil ajusopis tekkinud teadmine, et kõik pole ehk päris korras. Sel juhul võiksid tõesti asjasse selgust hankida.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisetundega võib minna vaid ühte kohta – peldikusse. Täpselt nii kindel see ongi.

Ma olin nooruses pikas suhtes, kus mehel oli kogu aeg sisetunne – nagunii petan. Seda õhutasid takka ta sõbrad, kellele meie suhe ei meeldinud, kuna joomakaaslane kadus ära.

Mina ei sundinud meest sõpradest loobuma. Mees ise hakkas peale meie kokkusaamist neist eemale hoidma – minuga oli põnevam. Sõpradel naisi polnud.

Sõbrad sisendasid kättemaksuks, et nii ilus naine, nagunii petab. Tööalane koosolek, nagunii petab. Nii ilus tüdruk lausa peab petma.

Ma aga olen väga truu. Teisi mehi ei näe üldse. Pühendunud, arvestav jms. Mees ise ka ütles, et ei suuda uskuda.. ja siis ühel hetkel ei tihanudki.

Hakkas unes nägema, et ma petan.

Siis otsustas ette teha. Hakkas ise petma. Sisetunnet ei tekkinudki, hoopis heatahtjad lekitasid. Jätsin maha, anuti tagasi – ja uuesti. Jäi labaseimal kombel vahele. Läksin jäädavalt.

Sain sellest väga traumaatilise kogemuse. Järgmise suhte juures kisas sisetunne kaua vastu – ära tee, sinuga hakatakse tagasi mängima. Ole üksi, sul pole seda valu vaja. See mees pidi ikka väga palju vaeva nägema – ja viimaks suutis ka mu valu murda.

Oleme juba aastaid koos, abielu, kodu, lapsed. Kui tekibki miski halb tunne, räägime sellest kohe.

Niisiis, natuke teine lugu sisetunnetest.

Teema algatajale ei ole keegi sõpradest sisendanud ega sosistanud, erinevalt Sinu eksist ossile.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 09:17; 05.07 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisetundega võib minna vaid ühte kohta – peldikusse. Täpselt nii kindel see ongi.

Ma olin nooruses pikas suhtes, kus mehel oli kogu aeg sisetunne – nagunii petan. Seda õhutasid takka ta sõbrad, kellele meie suhe ei meeldinud, kuna joomakaaslane kadus ära.

Mina ei sundinud meest sõpradest loobuma. Mees ise hakkas peale meie kokkusaamist neist eemale hoidma – minuga oli põnevam. Sõpradel naisi polnud.

Sõbrad sisendasid kättemaksuks, et nii ilus naine, nagunii petab. Tööalane koosolek, nagunii petab. Nii ilus tüdruk lausa peab petma.

Ma aga olen väga truu. Teisi mehi ei näe üldse. Pühendunud, arvestav jms. Mees ise ka ütles, et ei suuda uskuda.. ja siis ühel hetkel ei tihanudki.

Hakkas unes nägema, et ma petan.

Siis otsustas ette teha. Hakkas ise petma. Sisetunnet ei tekkinudki, hoopis heatahtjad lekitasid. Jätsin maha, anuti tagasi – ja uuesti. Jäi labaseimal kombel vahele. Läksin jäädavalt.

Sain sellest väga traumaatilise kogemuse. Järgmise suhte juures kisas sisetunne kaua vastu – ära tee, sinuga hakatakse tagasi mängima. Ole üksi, sul pole seda valu vaja. See mees pidi ikka väga palju vaeva nägema – ja viimaks suutis ka mu valu murda.

Oleme juba aastaid koos, abielu, kodu, lapsed. Kui tekibki miski halb tunne, räägime sellest kohe.

Niisiis, natuke teine lugu sisetunnetest.

Sa räägid aiaaugust, ylejäänud aiast.
Su eksi puhul polnud tegu sisetundega, vaid välistele mõjutustele allumisega.
Sisetunne on ikka see miski, mis tuleb sinu seest.
Seega täiesti kasutu näide teemaalgataja jaoks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 02:33; 06.07 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisetunne on ikka see miski, mis tuleb sinu seest.

Ka sisetunde tekkimiseks on vaja väliseid märke.
Ja mõnikord lähevad asjad kehvaks ilma igasuguse sisetundeta. Mõnikord tuleb välk selgest taevast.
Kui on mingi “tunne”, et midagi on valesti, siis tuleb rahulikult olukorda analüüsida ja leida viis, kuidas selle sisetunde sõnumit kontrollida ilma, et peaks kuidagi nuhkima. Mehed on sageli väga lohakad oma saladuste varjamisel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 22:23; 06.07 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisetunne võib vägagi valetada, aga teemaalgatajal pole ju “sisetunne”, vaid mehe käitumine ongi muutunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisetundega võib minna vaid ühte kohta – peldikusse. Täpselt nii kindel see ongi.

Ma olin nooruses pikas suhtes, kus mehel oli kogu aeg sisetunne – nagunii petan. Seda õhutasid takka ta sõbrad, kellele meie suhe ei meeldinud, kuna joomakaaslane kadus ära.

Mina ei sundinud meest sõpradest loobuma. Mees ise hakkas peale meie kokkusaamist neist eemale hoidma – minuga oli põnevam. Sõpradel naisi polnud.

Sõbrad sisendasid kättemaksuks, et nii ilus naine, nagunii petab. Tööalane koosolek, nagunii petab. Nii ilus tüdruk lausa peab petma.

Ma aga olen väga truu. Teisi mehi ei näe üldse. Pühendunud, arvestav jms. Mees ise ka ütles, et ei suuda uskuda.. ja siis ühel hetkel ei tihanudki.

Hakkas unes nägema, et ma petan.

Siis otsustas ette teha. Hakkas ise petma. Sisetunnet ei tekkinudki, hoopis heatahtjad lekitasid. Jätsin maha, anuti tagasi – ja uuesti. Jäi labaseimal kombel vahele. Läksin jäädavalt.

Sain sellest väga traumaatilise kogemuse. Järgmise suhte juures kisas sisetunne kaua vastu – ära tee, sinuga hakatakse tagasi mängima. Ole üksi, sul pole seda valu vaja. See mees pidi ikka väga palju vaeva nägema – ja viimaks suutis ka mu valu murda.

Oleme juba aastaid koos, abielu, kodu, lapsed. Kui tekibki miski halb tunne, räägime sellest kohe.

Niisiis, natuke teine lugu sisetunnetest.

Sa räägid aiaaugust, ylejäänud aiast.

Su eksi puhul polnud tegu sisetundega, vaid välistele mõjutustele allumisega.

Sisetunne on ikka see miski, mis tuleb sinu seest.

Seega täiesti kasutu näide teemaalgataja jaoks.

See on ikka täiesti jabur väide. Kui tunne tuleb ainult sinu seest, ilma igasuguse välise mõjutuseta, siis see ongi luul ja ei ütle midagi su mehe kohta, ainult sinu enda kohta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mu sisetunne osutus kahjuks õigeks. Oligi keegi kolmas meie vahele ilmunud. Mis teha, selline on elu. Kurb on aga see, et inimesed ei julge öelda, kui nende jaoks asi lõppenud on ja jätavad teise poole teadmatusse. See on küll julm, sest ikka ju loodad, et ehk kujutad kõike ette.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 15:03; 26.06 22:42; 10.07 14:39; 10.07 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mu sisetunne osutus kahjuks õigeks. Oligi keegi kolmas meie vahele ilmunud. Mis teha, selline on elu. Kurb on aga see, et inimesed ei julge öelda, kui nende jaoks asi lõppenud on ja jätavad teise poole teadmatusse. See on küll julm, sest ikka ju loodad, et ehk kujutad kõike ette.

????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 22:31; 26.06 22:49; 10.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teada said?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 20:51; 10.07 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selle sisetunde omaja ise ei ole objektiivne, siis ei saa seda ka olla sisetunne ise ja vabalt võib vale olla.

Aga kahju, et sinu negatiivne aimdus ja sisetunne siiski vale ei olnud.
Kas mees on temasse armunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teada said?

Ühel õhtul töölt koju jõudes nägin, et ta on oma asjad ära viinud. Telefon oli väljas. Ei kirja ega midagi muud. Paar päeva hiljem naabrinaine ütles, et nägi teda käsikäes ühe naisega linna peal.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 15:03; 26.06 22:42; 10.07 14:39; 10.07 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe nii? Uskumatu. Tavaliselt järgneb siis veel mitmekuuline saagimine ja kahe vahet jooksmine (salaja).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli esoteerikutel ja karmatädidel ei peta sisetunne kunagi. Kui ikka hääled peas midagi ütlevad, siis nii ka on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kahju. loodan, et lapsed kannatama ei pea. sina saad üle ja loodetavasti leiad uue ja toreda, kes sind hindab

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel õhtul töölt koju jõudes nägin, et ta on oma asjad ära viinud. Telefon oli väljas. Ei kirja ega midagi muud.

Täitsa haige lõpp ju! Niimoodi minema hiilida. Kas olite vähe koos ja lapsi polnud, et nii, ilma seletuseta, minema sai hiilida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sisetunne võib valeks osutuda?