Esileht Pereelu ja suhted Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

Postitas:

Mind kutsub külla neti teel tuttavaks saanud mees.Sõidupileti peaksin ise ostma Saksamaale.Mis mind es ootaks?kas riskida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 10:03; 15.06 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dsiiisas, nii meeleheitel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline teema peab olema liba. Kuidas muidu saab nii lolli küsimust esitada. Sa loodad tagasi ka tulla muidu sealt saksamaalt? Saad elulõpuni bordellis tutivahele… lisaks muudele aukudele…

Seda nagu ei karda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Ära riski. Saksalased nagunii meist rikkamad, las tuleb parem siia. Vead teda mööda meie vaatamisväärsusi ringi, kindlasti kuskile muuseumisse ka, siis näed korralikult ära, mis laadi inimene on, kas sobite, kas millestki rääkida on, mida ta õieti tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui netis kohtuvad mees ja naine, siis reaalelus kohtumiseks oleks vähem riskantne sõita teise juurde (naise kodukohta hotelli või, ok, ka naise juurde koju külla) just mehel – kuna mees on reeglina füüsiliselt tugevam kui naine. Naisel (kuna ta on füüsiliselt nõrgem) on see kõik natuke riskantsem.
Kui mees keeldub naise juurde sõitmast (et sõitku ikka naine) – siis võib tegu olla mugava ja iseka mehega, kes tegelikult ei ole nõus kandma kaugsuhtega kaasnevaid ebamugavusi (edasi-tagasi sõitmine), vaid tahab kaugsuhte ebamugavused ainult naispoole peale laduda.

Kui siiski otsustad ise teha esimese külaskäigu, võiks püüda ette kujutada: “Mis on halvim, mis juhtuda võib?” – ning püüda riski maandada. No näiteks: mis saab siis, kui oled mehel külas ja avastad, et temas on midagi sellist, mis muudab selle inimese sulle täiesti vastuvõetamatuks? Võiks võtta endale hotellitoa või kasvõi voodikoha kuskil hostelis. Siis las tema tuleb oma kodust kohtingule ja sina oma ööbimiskohast kohtingule. Püüate selgusele jõuda, kas silmast silma kohtumisel üldse olete teineteisele sümpaatsed jne.

Ja mees võiks teha vastukülaskäigu. Kui ta Eestisse tulekust ka peale naise esimest külaskäiku tema juurde kategooriliselt keeldub (et sõitku ikka ainult naine) – siis ilmselt on tegu iseka ja mugava tüübiga. Ka edasises suhtes tahab olla mugavusstsoonis ja naine peab tema järgi painduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul oleks ka niisama soov minna Saksamaale turismireisile, siis ikka tasub minna. Ostad ise pileti, valid hotelli, kohtute oma tuttavaga mõnes meeldivas kohvikus, vaatate vaatamisväärsusi, sõidad koju tagasi. Selline tore meeleolukuas reisike.
Kui sa aga plaanid minna nö vaid tema juurde, siis ausalt öeldes ma küll ei näe ühtegi põhjust, miks sellisele jamale raha kulutada. Las tuleb ise siia, ostab ise reisi ja siis oled sina nö jõupositsioonil ja võid ta vabalt pikalt saata, kui midagi ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka seda meelt, et ära mine. Ei ole turvaline. Mul endal kunagi nooruses oli samalaadne olukord, kus netituttavast noormees kutsus mind enda juurde ööbima. Ei läinud ja ei kahetse.

Kui mees soovib, siis las tuleb ise sinu juurde. Sina oled siis turvalises koduriigis ja oma koduses keskkonnas. Õppige teineteist paremini tundma ja sobivuse korral jõuad seda Saksamaad näha veel küll ja küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii meeleheitel, et tahad kohtuda, siis paku mehele, et maksad tema sõidu siis ise kinni. Vähemalt kindlustad endale elusolemise. Kuigi, mis elu sul ees ootaks, kui mehel pole isegi raha pileti jaoks. Bussiga sõites on see alla 100 euro üks ots. (Berliinist Tallinna). Ja kindlasti peaks ööbima hotellis. Tunded netikaudu tekivad lihtsalt, sest inimene vajab tundeid. Kui tunnetest on puudus, armub inimene ära vähegi sobivasse. Nii et kui kohtud võib see osa tundeid, mis praegu on, hetkega otsa saada. Ja selgub, milline inimene ta tegelikult on. Sa tunned hetkel ainult oma tundeid, mitte teist inimest. Sa isegi ei tea, kas ta väärib sinu tundeid? KOhtumine peaks toimuma neutraalsel pinnal. Läheb hästi leiad eluarmastuse, läheb halvasti võid ka elust ilma jääda, vägistamisest rääkimata. Kui ikkagi otsustad minna, siis olgu sul raha hotellis ööbida ja esimene kohtumine olgu neutraalsel pinnal, mõnes söögikohas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 15:36; 16.06 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe kõigepealt läbi raamat “Natašad” ja sis otsusta.
Kõlad nagu väga kerge saak inimkaubanduseks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Sa temaga tuttavaks said? Keegi saatis FB kaudu sõbrakutse, profiilil oli ilus pilt jne. Kui nii, siis mitte mingil juhul. Internet on täis vale pfofiili ja pildiga inimesi. Mulle valmistavad need “omapärased” FB sõbrakutsed nalja, kus fotol on suur sõjaväelase vormiriietuses tugev mees, elukohaga Kabul, kellest saab pärast hoopis teine inimene. Mul on tavaliselt üks ja sama vastus kõikidele neile “uutele sõpradele”, et oh, Sa oled Kabulis, mina ka, kohtume kohe homme ja hakkame lapsi tegema… vms. täiesti meelevaldset ja absurdset ja siis nad kaovad….
Nõustun ka kõigi nendega, et kuna mehel on suhte alguses turvalisem positsioon (eriti kui pole reaalselt kohtutud), siis peaks tema kõigepealt Eestisse tulema….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb. Kaua tuttavad olete, kui hea klapp on. Kas Sulle muidu reisida meeldib jne? Kui ikka tundub, et asi on seda väärt, sul aega ja raha on ka üle, miks mitte. Saksamaa pole just maailma kõige ebaturvalisem koht. Aga jah, elama läheksin hotelli. Saabumise aja vaikiksin maha, hotelli asukoha ka. Tutvukski kõigepealt kuskil kohvikus. Tüüp tropiks osutub, siis ei pea teda üle tunni aja kannatama. Samas üksikul inimesel on kasulik ennast veidi maailmas tuulutada, äkki kohtad reisil kedagi muud huvitavat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte.
Miks? Sest juhul kui sealt midagi head tulla võib ja mees on tõesti huvitatud, siis tahab mees ise tulla.
Mina olen sarnast asja teinud ise, päris ausalt ka. Kahetsen. Õnneks ikka inimkaubanduse ohvriks ei langenud ja mees ei olnud ka vägistaja ega muidu pervert. Oli täpselt selline nagu siinsed käod hoiatavadki. Selline mugav tüüp, kes naise heaolu esikohale ei sea ja ise pingutada ei viitsi.
Ma tegin selle lolluse 10 aastat tagasi, olles natuke üle 20. Praegu tagasi vaadates ma ei saa aru, mille kuradi pärast ma midagi nii lolli tegin. Ei olnud üldse kodumaal meeste puudust, vastupidi. Seiklushimu ehk. Lisaks sellele imestan täna selle üle, et tookord kui reisile läksin, ei reageerinud keegi minu lähedastest sellele. Ema ja ise arvates oli see täiesti okey, et lähengi mingi netis kohatud mehe juurde välismaale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb.

Mitte midagi siin ei olene. Kõik olete kukkunud või?

Mees ja naine saavad tuttavaks, siis LOOMULIKULT jookseb mees.
1. Esiteks, kuna ta on mees. Ei käi asjad nii, et Ida- Euroopast käivad tsikid end talle näitamas ja tema siis otsustab.
2. Kuna tema elatustase ja sissetulek on eeldatavasti palju kõrgem.
3. Kel janu, sel jalad.

Uskumatult lolle naisi ikka leidub.

Nüüd teemaalgataja muidugi kaagutab, et mehel pole aega ja palju tööd ja isegi nädalavahetusel töötab jne. Bullshit puhtalt. Pole talle mingi probleem nädalavahetuseks Tallinna tulla. Kui sa ise seal ei ela, siis võid ju väikese tripi meie pealinna teha. Sest siin on lennujaam. Aga see on ka kõik.
Mehel aega pole, aga netis istuda nii kaua, kuni üks tibi on täiesti ära tinistatud, seda aega on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 18:07; 14.06 21:12; 15.06 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksamaa on türklasi ja pagulasi täis – liiga riskantne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 18:08; 14.06 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult võib sõita teise riiki mehega kohtuma, kui tasud ise oma lennupiletite ja hotelli eest, kohtute ainult avalikes kohtades ja millegipärast himustad järgi joosta just mehele, kes on liiga ihne või liiga saamatu, et ise sinu juurde reisida. Sellisel juhul, muidugi võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti mitte! no nii loll ikka annab olla.

isegi eestimaal mitte, tuleta meelde kasvõi seda tamsalu juhtumit mõned aastad tagasi, kui koolitüdruk sõitis külla ja löödi kirvega maha. oli ka netist leitud “sõber”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tamasalu juhtum oli natuke teine, see tüdruk sai seal alguses peksa ning haiglast saadeti politseisse. Selle asemel, et koju sõita – läks ta Tamsalusse poisi juurde ning seal tõesti tapeti (kahjuks mitte ainult). Seega, kui inimesel on väheke mõistust peas – siis oskab ennast hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 18:08; 14.06 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb.

Mitte midagi siin ei olene. Kõik olete kukkunud või?

Mees ja naine saavad tuttavaks, siis LOOMULIKULT jookseb mees.

1. Esiteks, kuna ta on mees. Ei käi asjad nii, et Ida- Euroopast käivad tsikid end talle näitamas ja tema siis otsustab.

2. Kuna tema elatustase ja sissetulek on eeldatavasti palju kõrgem.

3. Kel janu, sel jalad.

Uskumatult lolle naisi ikka leidub.

Nüüd teemaalgataja muidugi kaagutab, et mehel pole aega ja palju tööd ja isegi nädalavahetusel töötab jne. Bullshit puhtalt. Pole talle mingi probleem nädalavahetuseks Tallinna tulla. Kui sa ise seal ei ela, siis võid ju väikese tripi meie pealinna teha. Sest siin on lennujaam. Aga see on ka kõik.

Mehel aega pole, aga netis istuda nii kaua, kuni üks tibi on täiesti ära tinistatud, seda aega on?

“Loomulik”-kägu, kui veidi ka aju kasutada, siis mõtle nüüd oma 3) punkti peale. Kellel sul siin tundub janu olevat? Ja kellel on – rääkides ida-euroopa tibidest – see janu reeglina?

Aga selles suhtes läheb täppi, et uskumatult rumalat juttu ajad sa küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte. Ei usu, et suudaksid piisavalt mehe tausta uurida, et turvalisuses veenduda. Praegune olukord tundub küll, et mees kasutab lollikest ära, kes ise kohale tuleb. Kui mees oleks tutvuse arendamisest huvitatud, siis sõidaks ta ise nt Tallinna vanalinnaga tutvuma, nagu paljud Saksa turistid, ja ühtlasi kutsuks sinu välja nt õhtustama.

Tõenäoliselt on tal neid netituttavaid palju ja mõnega ikka näkkab, et naine on nõus ise kohale sõitma.

Kusjuures, siin mingi aeg oli teema, et naine sõitis välismaale netituttavale külla, netis suheldes tundus, et oli klapp ja tore inimene jne. Kohapeal oli muidugi diivanikaunistus, kes ei viitsinud kodustki välja tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Loomulik”-kägu, kui veidi ka aju kasutada, siis mõtle nüüd oma 3) punkti peale. Kellel sul siin tundub janu olevat? Ja kellel on – rääkides ida-euroopa tibidest – see janu reeglina?

Aga selles suhtes läheb täppi, et uskumatult rumalat juttu ajad sa küll.

Kes sulle üldse putru pakkus, et pea liiva alt välja koukisid ja kaagutama hakkasid?
Või räägib sinus su teine mina, kes sõitis samuti saksasse, kohtus seal mingi moslemiga, sattus kuhugi slummi elama ja nüüd ei saa enam oma pruuni titega putku?

Hea, et sulle vähemalt internetti lubatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 18:07; 14.06 21:12; 15.06 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Loomulik”-kägu, kui veidi ka aju kasutada, siis mõtle nüüd oma 3) punkti peale. Kellel sul siin tundub janu olevat? Ja kellel on – rääkides ida-euroopa tibidest – see janu reeglina?

Aga selles suhtes läheb täppi, et uskumatult rumalat juttu ajad sa küll.

Kes sulle üldse putru pakkus, et pea liiva alt välja koukisid ja kaagutama hakkasid?

Või räägib sinus su teine mina, kes sõitis samuti saksasse, kohtus seal mingi moslemiga, sattus kuhugi slummi elama ja nüüd ei saa enam oma pruuni titega putku?

Hea, et sulle vähemalt internetti lubatakse.

Ma ei ole see Kägu, kellele sa vastasid, aga nii õelale inimesele tahaks küll soovida, et sõnad tagasi tuleks. Lapselapse kaudu näiteks.
Parem muidugi, kui niisama kohale jõuab, et igale poole ei pea kontsaga lajatama.
Ok, mõni on sinust naiivsem. Mõni palju naiivsem ja meeleheitel, ja halva vedamisega pealegi. Ja ongi VÄGA TÕSISES HÄDAS. Ongi lapsega (mida ******* päralt see nahavärv siia puutub?) kinni, ongi selliseid lugusid. Ja siis leidub Kägu, kes keksib heameelest jalalt jalale – imetlegu me kõik mittetüüpilist idaeurooplast, tarka ja väärikat, kes ometigi ei saa aru, et kõrk õelutsemine endast nõrgemate kallal on tüüpilise idaeurooplase kehvemaid tunnuseid iseenesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksa pagulastel pole ju raha, et siia sõita. Samuti on nad hõivatud ka teiste kergeusklikke äramoosimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mingi printsess herneteral, aga millegipärast eeldan, et mees võiks tulla. Või kui ta tõesti ei saa mingil põhjusel, võiks ta pakkuda (pool) piletiraha kinni maksta. Ei maksa kohe mingit inimkaubanduse asja oma peas ketrama hakata, aga tõepoolest on naistel üksi reisida tunduvalt ohtlikum. Kui mees sellest aru ei saa, siis minu arvates ei ole eriti väärt mees. Kerge libateema hõng on sellel asjal juures, aga kellel päriselus see situatsioon – no mõelge natuke, ei ole ükski välismaa mees sellist riski väärt. Ja miks võib tema rahulikult kodus külitama, kuni sina end oma raha eest sinna vead.
Ma käisin kunagi niimoodi ühe noormehe juures, aga õnneks ainult teises linnas. Ma ei eelda, et mehed terve mu elu kinni peaksid plekkima, aga see noormees rääkis ilusat juttu ja päriselt oli ka täitsa tore, aga jube kitsi. Bussipiletid ostsin ise (kaasa arvatud linnaliini omad, mille ta pärast küsis endale, et nende eest koolist endale raha tagasi saada :D), odavas hamburgerikohas hõikas ka müüjale kõigepealt, et arve eraldi ja lõpuks pakkusin viisakusest toidupoes, et maksan ise. Arvasin, et mees pakub lõpuks ise maksta või vähemalt arve poolitada, aga lasi jumala rahus mul oma külmkapi süüa täis osta. Ma ei tea, kui palju see lugu selle teemaga haakub, aga lihtsalt mainin, et see oma raha eest sõitmine võib lõpuks ka sellise asjaga lõppeda, kus mees ilmselt on oma kena jutuga ikka ainult ühe asja peal väljas. Eriti hull, kui laseb naisel enda jaoks lausa teise riiki kohale sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest on siin PK-s küllalt juttu olnud. See on üks liik mehi, kes niimoodi omale (peaaegu) tasuta seksi otsivad. Kammivad netist välja sellised vaesema maa vaesemad naised, kutsuvad enda juurde, siis veedategi kolm päeva või nädala tema pool korteris, tegelete peamiselt seksiga, kusagil väljas ei käi, tema poolt on ööbimispaik, linad-rätikud ja söök. Mõni neist on nõus ka sinu pileti maksma, kuid enamasti mitte, sest niimoodi just sõelutaksegi välja meeleheitel eksemplarid, kes on valmis ise pileti ka maksma. Rotatsioon on pidev, sa pead õigel ajal ära sõitma sest järgmine samasugune tuleb juba järgmisel päeval. No mis teha, kui neiud ise nõus on sellise vahetuskaubaga: mees ole ka midagi rohkemat ju lubanud, aus värk.

Teine variant on siis, nagu eelpool öeldudki, prostitutsiooniringid ja inimkaubandus, miks mitte ka sarimõrtsukad. Kõik need on täiesti arvestatavad variandid, ei peaks sugugi mõtlema “einoh minuga selliseid asju ju ei juhtu”.

Ei läheks mitte mingil juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks siia ühe positiivse kogemuse ka. Mina sõitsin ja ei kahetse. Aga… mõtle kõigepealt järele kas:
usaldad seda meest? Oled temaga piisavalt kaua suhelnud? Oled temaga rääkinud ja reaalselt nägu näinud (telefonikõne, skype videokõne…)? Tead tema ees- ja perekonnanime, aadressi?
Sel juhul anna kindlasti enne minekut info edasi mõnele pereliikmele ja hoia selle inimesega regulaarselt ühendust, siis on risk väiksem, kuigi mitte päris olematu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blokkisin selle tüübi ära ja nõustun enamus kägude nõuannetega.Ei taha sexiorjaks saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 10:03; 15.06 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blokkisin selle tüübi ära ja nõustun enamus kägude nõuannetega.Ei taha sexiorjaks saada.

Väga tubli!

Tõesti, ettevaatust igasuguste välismaiste netitutvustega. Kõige paremal juhul on tegemist mingi suvapagulasega, kes otsib odavat seksi ja võimalust Euroopa naisega abielluda. Halvematel juhtudel võib olla tegemist sarikelmitajaga või veel millegi hullemaga. India vms taustaga kurjategijad on täiesti võimelised naisterahva ära vägistama ja hiljem tapma. Saksamaa tänapäeval pole enam sugugi nii ohutu ja arenenud riik, kui mõned aastad tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur sõjaväelase vormiriietuses tugev mees, elukohaga Kabul, kellest saab pärast hoopis teine inimene.

Näiteks milline?
Mind lihtsalt huvitab inimese kogemus, kes on konkreetselt vastu kontakteerunud nende kaunite sõjaväelastega. Jutusta palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tutvusin suhtlusportaalis Küprose kreeklasega, kes sündis, elas, õppis ja töötas Austraalias. Väga tore, meeldiv ja mõistusega inimene.
Meie aga planeerisime nõnda, et kohtusime hoopis Küprosel, kuna tal oli nii või naa plaanis oma isamaad külastada ning ka mulle Küpros väga meeldis. Loomulikult ennem kohtumist olime väga palju üksteisele kirjutanud, videokõnesid pidanud.
Ei kahetse. Esmakohtumisest on möödas 8 aastat kuid endiselt suhtleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie aga planeerisime nõnda, et kohtusime hoopis Küprosel,

Üks elas Aussis, teine Eestis, kohtuti kolmandas kohas.
Kas sa teemaalgatusega tõesti mitte mingit sisulist vahet ei näe? Või MILLEKS sa oma positiivse näite siia tõid?
Või lihtsalt lugesid, et välismaalane ja kohe turgatas, et äkki on normaalne.

Muidugi on 99,9% välismaalastest normaalsed, selles pole küsimuski; aga mitte need, kes omale teiselt maalt naise koju tellivad, ise senti ega sekunditki panustamata.
Kui õlleklaasi ja krõpsupaki taga istudes arvutiklaviatuuri kasutamine välja arvata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 18:07; 14.06 21:12; 15.06 21:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.