Esileht Pereelu ja suhted Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

Postitas:

Meie aga planeerisime nõnda, et kohtusime hoopis Küprosel,

Üks elas Aussis, teine Eestis, kohtuti kolmandas kohas.

Kas sa teemaalgatusega tõesti mitte mingit sisulist vahet ei näe? Või MILLEKS sa oma positiivse näite siia tõid?

Või lihtsalt lugesid, et välismaalane ja kohe turgatas, et äkki on normaalne.

Muidugi on 99,9% välismaalastest normaalsed, selles pole küsimuski; aga mitte need, kes omale teiselt maalt naise koju tellivad, ise senti ega sekunditki panustamata.

Kui õlleklaasi ja krõpsupaki taga istudes arvutiklaviatuuri kasutamine välja arvata.

Vabandust, aga minu meelest on raha eest “tellimine” veel nõmedam. Ongi nagu tehing, et peabki nagu seksiks minema. Kui oma kuludega minna, siis saab ka lihtsalt minema astuda.

Nii et normaalsem oleks tõesti, kui huvitet mees tuleks kõigepealt Eestisse.
Mul on paar sõbrannat netitutvusest suhte/abieluni jõudnud, aga alati käis kõigepealt mees Eestis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:36; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei läheks isegi teise linna ise kohale, et mehega kohtuda, rääkimata siis teisest riigist 😀
kuidas nii tobeda mõtte peale üldse tulla saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu otseselt ei seostu, aga kaudselt küll. Tutvusin ameerika noormehega portaalis nimega Chatroulette ja jäime suhtlema. Tegu oli huvitava isikuga, aga minu arvates elas ta liiga tormilist elu. Naljatasime, et kui kedagi paremat ei leia, siis kolime tulevikus kokku. Ma ei võtnud seda mitte kunagi tõsiselt, aga tema… Nähtavasti oli tal kodulinnas raske sama ilusat naist kätte saada, kui mina. Ma ei imestanud, sest tema poleks mingil juhul hea saak olnud. Ühel hetkel hakkas ta üha rohkem peale käima, et ostab mulle piletid, ajame paberid korda ja tulgu mina sinna. Peab mind üleval, tööl ei peaks käima (tal minu teada eriti raha polnud…). Läbi lillede tahtis endale idaeurooplasest pruuti tellida. Temal poleks tema arvates olnud mõtet siia sõita, sest ma oleks niiehknaa tema poole kolinud. Lõpetasin temaga suhtlemise kiirelt.

Õnneks oli mul Eestis tol ajal palju tegemist ja ma ei kaalunud kordagi tõsiselt sinna lendamist. Mõtlen aeg-ajalt, et jumal tänatud, et ta sattus minu, mitte mõne kergemini mõjutatava tüdruku otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur sõjaväelase vormiriietuses tugev mees, elukohaga Kabul, kellest saab pärast hoopis teine inimene.

Näiteks milline?

Mind lihtsalt huvitab inimese kogemus, kes on konkreetselt vastu kontakteerunud nende kaunite sõjaväelastega. Jutusta palun.

Mida Sa konkreetselt teada tahad?
Ma räägin, aga esita siis julgelt täpsustavaid küsimusi, kui ma jätsin midagi segaseks.
Tuleb mulle FB-ki sõbrakutse. Profiilipildil on väga treenitud, enamasti sõjaväelises vormis mees, laialt naeratav, fotol näha edukas, enesega rahulolev inimene. Ei mingit sõjastressi jms. Pärit USA-st, praegune elukoht enamsti Kabul.Ülikoolid kõik kirjas, ei mingit eluülikooli vms. Mõned fotod on samuti, mõnedel poseeritakse samasugust tüüpi inimesega. Nüüd, sõltub minu meeleolust. Mõned kutsed võtan vastu, mõned blokeerin kohe. Kui võtan kutse vastu, siis hakkavad kohe küsimused ja meelitused: millega tegelen, kui ilus ma olen (kusjuures mu FB profiilipilt on ilma igasuguse meigita:) ja mul ei ole endast rohkem fotosid seal), kas ma olen enne USAs käinud, kuidas ma võiksin talle külla tulla, kas ma lapsi tahan saada jne. Enamasti on muster üks ja sama. Mõnikord nad ei ole sõjaväelased, vaid on tegevad nt. petrooliumitööstuses jne. Ühesõnaga, sellised “mehelikud” mehed, tegemas “tõsist meeste asja”…
Alguses ma enda lõbuks isegi vestlesin nendega ja ühele isegi ütlesin, et ma kardan, et läbi FB on kahtlane leida enda lastele ema ehk siis inimest, kes Sulle lapsed sünnitaks jne.
Praegu sõltub peamiselt meeleolust, et kuidas ma vastan,kas ma tahan natuke lihtsat lõbu või mitte. Mingi hetk hakkas mulle see tegevus närvidele käima ja ma arvasin vist hetkeks, et see on mingi üks ja sama seltskond, kes neid erinevaid uusi, sarnaseid profiile teeb ja hakkasin kohe nendega ise vestlema, et jah, olen ka Kabulis, saame kohe homme kokku, abiellume ja hakkame lapsi tegema või et kui palju Sul on raha vaja, ma kohe saadan, anna enda pangakonto vms. ja siis nad kadusid. Mõnikord on nii olnud, et ma aktsepteerin FB kutse ja siis paari tunni jooksul kaob see USA sõjaväelase pilt ja asemele tuleb näiteks u.25 a vuntsidega mustanahaline nooruk. Täiesti erinev. Mõnikord FB paneb paari päeva pärast nende kontod ise kinni jne.
Tihtipeale tehakse veel nii, et saadetakse sõbrakutse mõnele Sinu nimekirjas olevale inimesele ehk et FB kutse saades Sa näed, et teil on juba ühised sõbrad-üllatus, üllatus:)
Viimane võlts FB profiil tuli mulle hoopis Itaaliast, Milanost. Noh, nii ilus, nii ilus noormees seal peal, saatis mulle mingeid meelitusi ka sõnunina, et ta soovib et mul tuleks imeilus päev jms., kahjuks FB pani ta konto paari päeva pärast kinni…Niuks:(
Nii et lõbustada end võib, aga ärge palun neid tõsiselt võtke.
Kui jätsin midagi rääkimata, siis küsi julgelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tavaliselt üks ja sama vastus kõikidele neile “uutele sõpradele”, et oh, Sa oled Kabulis, mina ka, kohtume kohe homme ja hakkame lapsi tegema… vms. täiesti meelevaldset ja absurdset ja siis nad kaovad….

Nõustun ka kõigi nendega, et kuna mehel on suhte alguses turvalisem positsioon (eriti kui pole reaalselt kohtutud), siis peaks tema kõigepealt Eestisse tulema….

Milleks selliseid tegelasi üldse sõbralisti võtta ja veel nendega suhelda? Mina kustutaks lihtsalt kutse ära. Mina ei soovi suhelda petisega mitte ühelgi viisil. Ma ei kujuta ette, et kas see on siis mingi meeleheide, miks sellise isikuga peab suhtlema?

Miks?
Sest ma olen uudishimulik.
Ma tahan näha, mis on nende motivatsioon, kuidas nad enda asja ajavad ja kui kaugele reaalselt minnakse.
Lõbus on. Ega nad mind läbi interneti ära ju ei röövi…
Teine asi jah, et läbi FB saab mu arvuti kaaperdada, aga see on teine teema.
Mõni vaatab meelelahutuseks Õnne 13 ja superstaare, mina lõbustan end nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihtipeale tehakse veel nii, et saadetakse sõbrakutse mõnele Sinu nimekirjas olevale inimesele ehk et FB kutse saades Sa näed, et teil on juba ühised sõbrad-üllatus, üllatus:)

Põhimõtteliselt võtad oma facebooki sõbraks petiseid, terroriste ja võimalik, et ka viiruseid ja jagad seda kõike oma facebooki sõpradega. Ja mis sa saavutad? Saad mingit sorti “lõbu”, sest see põhjakiht kirjutab sulle stamp meelitusi vms?

Mina isiklikult olen sellise käitumise peale üllatunud.

Oi, kas ma ütlesin, et ma vajan petiste, terroristide poolt mingeid stampmeelitusi? Mitte need meelitused ei lõbusta mind, vaid kogu protsess. Põhiküsimused: miks mind valiti (kuigi mul on ainult üks foto endast ja elukoht ei ole “vaene Eesti”, seega ma nagu ei sobi valimisse, samuti mul pole mingeid “pehmed ja naiselikke huvialasid” seal kirjas), mis saab edasi, kuidas konkreetselt lähenetakse, kui kaugele minnakse, millal lamedad meelitused jõuavad edasi raha küsimisteni või mis iganes lõppresultaati nad taotlevad jne. Kas ma saan ka nüüd endale “meeleheitel” sildi külge. Kas Te ei mõista terminit nagu sotsiaalne eksperiment?
Ühesõnaga, ma jagasin enda kogemusi, juhtides tähelepanu sellele, et antud Saksamaa mees võib olla üks osa sellest mustrist, mida kirjeldasin, ja seetõttu kindlasti mitte minna, küsiti lisa ja ma kirjeldasin detailsemalt. Mis meelevaldseid järeldusi Te siit teete, ütleb rohkem Teie enda kui minu kohta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalise “kena sõjaväelase” oma sõbralisti lisamise ja temaga suhtlemisega tuleb arvestada, et satud andmebaasi. Mida enam suhtled erinevatega, seda enam nad sinu kohta infot saavad ja vastavalt sellele ka andmeid täiendavad. Sul tuleb arvestada ,et sinu andmeid müüakse edasi. Nii maili, kui muid isiklikke andmeid. Ja koos suhtlemisega “müüd” sa ka sõbralisti neile kurjategijatele. Kui oled läbinäinud libakonto ja suhtled edasi, aitad kurjategijaid edasi nende tegevuses. Iga “kinnistumine” sõbralistis annab neile võimalusi juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 15:36; 16.06 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiküsimused: miks mind valiti (kuigi mul on ainult üks foto endast ja elukoht ei ole “vaene Eesti”, seega ma nagu ei sobi valimisse, samuti mul pole mingeid “pehmed ja naiselikke huvialasid” seal kirjas),

Kuule, need Kabuli sõjaväelased on põhimõtteliselt viirus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:36; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiküsimused: miks mind valiti (kuigi mul on ainult üks foto endast ja elukoht ei ole “vaene Eesti”, seega ma nagu ei sobi valimisse, samuti mul pole mingeid “pehmed ja naiselikke huvialasid” seal kirjas), mis saab edasi, kuidas konkreetselt lähenetakse, kui kaugele minnakse, millal lamedad meelitused jõuavad edasi raha küsimisteni või mis iganes lõppresultaati nad taotlevad jne.

Mismõttes, kuidas sind valiti? Täiesti suvaliselt. Samamoodi nagu nigeeria petukirjad liiguvad täiesti suvaliselt.

Läbi sinu saadakse ju ühendust ka sinu sõbralistiga. Saadakse infot, et elad Suurbritannias jne. Sealt edasi võetakse juba sinu sõbralist ette ja äkki mõni läheb õnge ja lõpetab näiteks ISISe pruudina. Aga sina saad nii toredat meelelahutust ja eksperimenti samal ajal oma facebooki sõprade kontakte jagades.

Kedagi ei huvitagi sinu huvialad või muu. Tõesti kujutad endale ette, et keegi valib neid ohvreid, kuhu kirja saata? Saadetakse igale poole ja vaadatakse, kas keegi loll läheb õnge.

Hmm, Ok. Keegi minu sõpradest lõpetab ISISe pruudina….
Hmm, see vist ikka on natuke pikem protseduur ja nõuab rohkem pingutust kui ainult FB teel lamedate meelituste saatmine. Ma olen ikka päris palju lugenud selle kohta, kuidas selleks pruudiks saadakse, millised on sotsio-ökonoomilised eeltingimused, mis moosijärvi neile “pagulastele” inimkaubitsejate poolt maalitakse jne.
Aga, ma nüüd lõpetan selle teema, mulle tundub siiski, et ma ei ole kohustatud anonüümses foorumis enda isiklikke, nii triviaalseid otsuseid põhjendama. Ärge nüüd päris minust häkkerite ja terroristide kaasvõitlejat ka tehke:)
Ühesõnaga, teema alustaja, kuna info, mille andsid, on kesine, siis Sinu mees Saksamaalt võib olla samuti “Kabuli ohvitser” ja seetõttu ja ka paljudel muudel (eelpool palju räägitud), siis ma kindlasti ei läheks! Edu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalise “kena sõjaväelase” oma sõbralisti lisamise ja temaga suhtlemisega tuleb arvestada, et satud andmebaasi. Mida enam suhtled erinevatega, seda enam nad sinu kohta infot saavad ja vastavalt sellele ka andmeid täiendavad. Sul tuleb arvestada ,et sinu andmeid müüakse edasi. Nii maili, kui muid isiklikke andmeid. Ja koos suhtlemisega “müüd” sa ka sõbralisti neile kurjategijatele. Kui oled läbinäinud libakonto ja suhtled edasi, aitad kurjategijaid edasi nende tegevuses. Iga “kinnistumine” sõbralistis annab neile võimalusi juurde.

Müüakse edasi seda võltsinfot, mida “jagan”? Mis meili, kui minu meili ei ole kusagil kirjas? Mis sõbralisti nad müüvad, kui teised inimesed mu listi üldse ei näegi?

Facebooki peab oskama ikka kasutada ka ning olulised asjad seal kinni keerata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur sõjaväelase vormiriietuses tugev mees, elukohaga Kabul, kellest saab pärast hoopis teine inimene.

Näiteks milline?

Mind lihtsalt huvitab inimese kogemus, kes on konkreetselt vastu kontakteerunud nende kaunite sõjaväelastega. Jutusta palun.

Ma küll ei ole jutustanud nende kaunite sõjaväelastega, aga võin öelda, et nende kaunite sõjaväelaste taga peituvad nigeerlased. Üks selline tüüp ei olnud viitsinud oma FB lehe ajalugu korralikult ümber teha ja tema mustanahalised pildid olid kenasti ka seal ajaloo alguses olemas.
Aga teemaalgataja sakslase osas nõustun ka arvamusega enese kogemuse põhjal, et tegu on egoistliku, laisa ja mugava mehega, kes peab ennast maailma nabaks ja on harjunud kogu aeg saama, mitte andma või jagama. Väldi sellist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 12:35; 19.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiküsimused: miks mind valiti (kuigi mul on ainult üks foto endast ja elukoht ei ole “vaene Eesti”, seega ma nagu ei sobi valimisse, samuti mul pole mingeid “pehmed ja naiselikke huvialasid” seal kirjas), mis saab edasi, kuidas konkreetselt lähenetakse, kui kaugele minnakse, millal lamedad meelitused jõuavad edasi raha küsimisteni või mis iganes lõppresultaati nad taotlevad jne.

Mismõttes, kuidas sind valiti? Täiesti suvaliselt. Samamoodi nagu nigeeria petukirjad liiguvad täiesti suvaliselt.

Läbi sinu saadakse ju ühendust ka sinu sõbralistiga. Saadakse infot, et elad Suurbritannias jne. Sealt edasi võetakse juba sinu sõbralist ette ja äkki mõni läheb õnge ja lõpetab näiteks ISISe pruudina. Aga sina saad nii toredat meelelahutust ja eksperimenti samal ajal oma facebooki sõprade kontakte jagades.

Kedagi ei huvitagi sinu huvialad või muu. Tõesti kujutad endale ette, et keegi valib neid ohvreid, kuhu kirja saata? Saadetakse igale poole ja vaadatakse, kas keegi loll läheb õnge.

Need “sõjaväelased” otsivad lolle meeleheitel naisi, kes neile siis raha nö laenaksid kuna neil midagi juhtus Afganistanis või kus iganes sõjakoldes nad ennast väidavad olevat. Googeldage neid, nende jaoks on kõik valgenahalised rikkad ja ameerikas on nii mõnigi eit raha kaotanud sinna juba, kui lootis oma elu armastust hädast välja aidata… Nigeerias lihtsalt usutakse, et rikas võrdub valgenahaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 12:35; 19.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need sõjaväelased on muideks ka tinderis täiesti olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii lolli inimest ei saa olemas olla. Muidugi on vastus EI.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan rääkida enda kogemusest. Tutvusin kümmekond aastat tagasi Internetis samast regioonist pärit mehega, kes mind endale külla kutsus. Olin siis 20ndate esimeses pooles. Lendasingi talle nädalaks külla, ilma temast suurt midagi teadmata. Tagantjärele ikkagi üle mõistuse hull tükk, mida ma elus ei teeks enam ega sellisel kujul soovitaks kellelegi teisele ka. Minul siiski vedas. Tegemist oli väga toreda mehega, kellega meil tekkis siiani kestev sõprus ja kellega me oleme selle kümne aasta jooksul palju läbi elanud ja reisinud. Praegu ma soovitaks ehk minna nii, et ööbid kusagil hotellis. Garantiid ei ole kunagi, aga samas võib leida eest toreda inimese, ole lihtsalt ettevaatlik ja mõtle varuplaanidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle valmistavad need “omapärased” FB sõbrakutsed nalja, kus fotol on suur sõjaväelase vormiriietuses tugev mees, elukohaga Kabul, kellest saab pärast hoopis teine inimene. Mul on tavaliselt üks ja sama vastus kõikidele neile “uutele sõpradele”, et oh, Sa oled Kabulis, mina ka, kohtume kohe homme ja hakkame lapsi tegema… vms. täiesti meelevaldset ja absurdset ja siis nad kaovad….

Issand, ma ei võta mingeid lambi-sõbrakutseid ealeski vastugi. Ainult inimesi, keda ka päriselus tunnen ja kellega soovin FBs suhelda. Ka paljusid päris-elu tuttavate kutseid ei võta vastu, sest nad on minu jaoks piisavalt ebaolulised inimesed.

See “olen ka Kabulis, kohtume ja hakkame lapsi tegema” vastus on muidugi ülihea sellistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Loomulik”-kägu, kui veidi ka aju kasutada, siis mõtle nüüd oma 3) punkti peale. Kellel sul siin tundub janu olevat? Ja kellel on – rääkides ida-euroopa tibidest – see janu reeglina?

Aga selles suhtes läheb täppi, et uskumatult rumalat juttu ajad sa küll.

Kes sulle üldse putru pakkus, et pea liiva alt välja koukisid ja kaagutama hakkasid?

Või räägib sinus su teine mina, kes sõitis samuti saksasse, kohtus seal mingi moslemiga, sattus kuhugi slummi elama ja nüüd ei saa enam oma pruuni titega putku?

Hea, et sulle vähemalt internetti lubatakse.

Sa oled ikka väga valus loll. Milleks sellist mula ajada? Ise oled sa mingi Ida-Euroopa moor, kelle meelest pole võimalik, et naisel on raha ise endale lennupilet ja hotellituba osta ja kellel mees peab raha kurku toppima, siis oled sa nõus jalgu hargitama. Normaalne naine reisib kus tahab ja oskab ka oma turvalisuse eest hoolitseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

Mu tuttav sõitis niimoodi lambist Hispaaniasse. Praeguseks abielus ja ootab last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sõita tundmatusse kohta,vööra mehega kohtuma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.