Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas solli tohib?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kas solli tohib?

Postitas:

kuna tekkinud megalt vinne ja vistrike kehale,kas tohiks käija solaarjumis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin raamatust,et natuke solaariumit ei tee midagi ja on rasedatele lubatud. Minu jaoks oli see üllatav, kuid küllap mõistuse piires ja natukene turgutamist ei tee siis midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau! VistrikKe, solaarIumis, käia. Käija on kõndija, millegi tegija, nt laulja, tantsija, jooksja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ju täitsa enda asi,sest sol on muidu ka ju kahjulik,aga minul näiteks juhtus esimese rasedusega selline lugu,oli suht raseduse algus ja läksin püstisesse solaariumisse ja seal ma minestasin kuigi tuul puhus näkku,niiet pead ise vaatama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et keegi teeb nalja..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumiseks pole korrektset emakeelt tarvis. Tegelikult pole rasestumiseks ülakorrusele üldse midagi eriti vaja.
Olen alati omaette imestanud, kuidas sellised emad kavatsevad oma lapsi koolitööga aidata või üldse lastele midagi õpetada. Mu kolmeaastane kogemus koolilapse emana ütleb, et õpikud ja õpetajad ei ole ka ilmeksimatud. Päris mitu korda olen pidanud lapsele asju ümber õpetama või õpetaja teadmisi täiendama.
Kurb veel, et mõne jaoks on vigane emakeel täiesti normaalne. Püüa ainult juhendada või selgitada, saad ise ka veel sõimata. Ma üldse ei imesta, kui minu postitus nüüd miinustatud saab, sest \”ei puutunud teemasse\”, \”ei vastanud küsimusele\” või \”kust ma tean, äkki inimene ongi düsgraafik\” (kusjuures – seda viimast ja päris keerulist sõna oskab iga düsgraafiaga vabandaja vägagi korrektselt kirjutada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rasestumiseks pole korrektset emakeelt tarvis. Tegelikult pole rasestumiseks ülakorrusele üldse midagi eriti vaja.
Olen alati omaette imestanud, kuidas sellised emad kavatsevad oma lapsi koolitööga aidata või üldse lastele midagi õpetada. Mu kolmeaastane kogemus koolilapse emana ütleb, et õpikud ja õpetajad ei ole ka ilmeksimatud. Päris mitu korda olen pidanud lapsele asju ümber õpetama või õpetaja teadmisi täiendama.
Kurb veel, et mõne jaoks on vigane emakeel täiesti normaalne. Püüa ainult juhendada või selgitada, saad ise ka veel sõimata. Ma üldse ei imesta, kui minu postitus nüüd miinustatud saab, sest \”ei puutunud teemasse\”, \”ei vastanud küsimusele\” või \”kust ma tean, äkki inimene ongi düsgraafik\” (kusjuures – seda viimast ja päris keerulist sõna oskab iga düsgraafiaga vabandaja vägagi korrektselt kirjutada).[/tsitaat]

Väga hästi öeldud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemast siis ka. Ikka tohib käia, raseduse alguses on ohtlik kui liiga kaua kuumas oled. Põhimõtteliselt pole keelatud. Samamoodi nagu pole keelatud tavalist päikest võtta. Ainuke asi selle juure ongi see, et kuumusest tuleb hoida. Kui lähed solaarimusse,n siis vali masinad millel oleks hea ventilatsioon ja jahutus. Ära liiga palju minuteid ka võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva aparaadid ei lähegi väga kuumaks, kui on korralik aparaat. Ise käisin 6nda kuuni aeg ajalt, katsin kere keskelt tumeda rätikuga, selleks, et see valgus on ikka väga ere.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule arst ja ämmakas ütlesid, et ei ole soovitatav. Ootasin last eelmine talv ja kannatasin valge naha ja vistrikud ära. Soovitan sulle sama! Pärast jõuad veel solli 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma veel lisan eelkõnelejatele, et solaarium küll aitab näiliselt ajutiselt vistrikest lahti saada, siis tegelikult süvendab nendest mahajäävaid arme. Pärast on näo (või selja ja dekoltee, kusiganes sul need on) pigment ebaühtlane ja inetu. True story! Ise sain pubekana valuse õppetunni, enam solaariumis ei käi, ei rasedana ega mitterasedana.
Mina ei läheks, üritaks teisiti neid kontrolli alla saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun lõpetage see loll jutt- need 40 nädalat võiks ikka üks armastav ema hoida oma last kiirguse eest, eksole!?
Iseenesest ju mõned pakid suitsu, pitsid kanget kärakat ja ega süstiminegi halba tee- jätka samas vaimus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on minumeelest õige jutt,kuigi see 40 nädalat on ju nii pikk aeg ja kui kannatad veel neid igasugu möllavaid hormoone j lisakilosi,meest kes üritab kõik ette-taha ära teha,et sinul parem oleks ja sellega seoses pead enamuse ajast elama teda nägemata,on väga rske ma usun,kui ennast vistrike tõttu ka veel inetuna pead tundma..aga eks igaüks ju ise teab,mis ta siis teeb..kuigi natuke võiks mõelda ka selle pisikese elu peale ja sellele kui palju need asjad temale halba võivad teha..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ehk läheksid hoopis solaariumi asemel kosmeetiku juurde ja seal kindlasti öelda, et oled rase ja nad oskavad sellega siis arvestada.

Solaarium võib kokkuvõttes tõesti asja hullemaks teha – pärast jäävad ikka väga inetud armid, mis ei pruugi ära kaduda või kui kaovad, siis väga pika ajaga. Olen ka ise sellesse ämbrisse astunud ja ei soovitaks kellelegi. Käisin veel pärast eraldi neid inetuid arme eemaldamas ja oi kui kallis ja valus juba too protseduur oli….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:30; 31.01 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovitaks. Ja solaarium ei ole nüüd küll mingi vistrike ravija – nende ravimiseks/eemaldamiseks on ikka muud moodused. Ja korralik saunatamine on palju kasulikum kui praadimine solaariumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kustkohast teil need vistrikud ilma solaariumita tulevad? Kas siin on kõik mingid teismelised emad või? Mul pole täiskasvanueas mingeid vistrikke ja pole iialgi solaariumis käinud. Ok, paar korda elus olen, aga ei ole leidnud selles praadimises mingit mõtet nagu. [/tsitaat]

Mis mõttes nagu? Palju õnne sulle kui sa oled nii õnnelik inimene, et vistrikest juba nooruses lahti said. Mina olen 27 ja ikka aegajalt punnidega hädas – eriti raseduse ajal. Kas ma nüüd sinu mõistes ei ole siis täiskasvanud?

Solaarium iseenesest ei tekita vistrike, aga vistrikest võivad väga kergelt jääda alles armid, kui solaariumis käia. Sama on ju lihtsalt suvel päikese võtmisega – kui näonahk halb ei tasu ka päevitamisega üle pingutada.

Igastahes on mul tunne, et ainus teismeline oled siin sina kulla kägu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:30; 31.01 10:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas solli tohib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.