Esileht Beebi ja mitmikud Kas sööb liiga palju?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas sööb liiga palju?

Postitas:

kas oskab keegi öelda, palju oleks mingi keskmine kogus ,palju peaks sööma 2,5- 3 nädalane beebi.Olen mures ,et äkki sööb liiga palju. Sööb oma koguse ära ja nõuab ikka lisa , eile siis tegin korraga juba 130 ml, ööpäevaseks koguseks tuli ca 900 ml. võibolla muretsen üle aga tundub kuidagi väga järsku tõusis see päeva keskmine, paari päeva eest jäi see veel 600 + ml kanti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 09:40; 15.01 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

RPA-d sööb ikka, eks?
Kahjuks ma teemale konkreetselt vastata ei oska. meelde on aga jäänud see, et RP laps ennast üle ei söö, RPA laps aga võib seda teha. Mulle tundub, et 900 ml on päris palju AGA samas on ju lapsed erinevad. Kas lapse kaka on muidu selline nagu peab? RPA-d natukene raskem vist seedida lapsel.
Kui siit vastust ei saa, võid helistada perearstile või perearsti infoliinile ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli oma lapsega sama mure, laps sõi 3 nädalaselt nii palju RPA, et üks õhtu helistasin lausa haiglasse ja küsisin palju normaalne süüa on. Aga sealt öeldi, et las sööb palju tahab. Üleliigne tuleb välja. Tegelikult oli tal alguses kaaluga probleeme ja siis ta sõi 2-4 nädalaselt seda nälga tagantjärgi tasa. Nüüd laps 2 kuune ja pigem sööb vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päevakoguse saad nii:

lapse kaal * 0,15
ehk siis kui laps kaalub 4 kg siis arvutad 4000*0,15 ja tuleb 600 ml.

Rpad ei soovitata tihemini anda kui 3 tundi, seedub raskesti ja tekitab gaase. Kuidas ta \”nõuab\” sööki juurde? Äkki on viril sest tal on gaasid või lihtsalt lähedusvajadus? või tahab lutti imeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tekib aegajalt sama küsimus, et kas tõesti nii palju. kuid samas haiglast öeldi kohe alguses, et lõhki ta ennast ei söö…
Aga meil erinevus selles, et kogused on nii ja naa. Kord sööb normaalselt 90 ml, siis sööb ära 120 ja küsib veel juurde. kuid sealsamas läheb teinekord vaid 60 ml. Kusjuures söögikordade vahe tuleb hoolimata kogusest enamvähem ühepikkune. Just oli juhus, et sõi ära oma 130 ml. Panin ta siis voodisse, kuid magama ei jäänud. pakkusin lutti, kuid ega seda meil ei võeta. muudkui siputas ja vehkis peaga suu ammuli, et anna juurde. Sõi siis veel 60 ml ära, kuid sellest portsust tuli siis natukene ka välja krooksudega. Ehk siis tõesti peab paika, et ülearune tuleb lihtsalt välja.
Meil oli ka algul kaaluga probleeme ja seepärast väga ei põe ka, et nii hoolega sööb… Näha on, et tänu sellele ka kosub silmnähtavalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan kaasmuretsejaid vastamast.ja gaasivalusid meil pole, pepu laulab ilusti kogu aeg ja kõht on ka pehme ja käib ilusti läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 09:40; 15.01 10:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas sööb liiga palju?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.