Esileht Kodunurk Kas sööte sihvkasid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas sööte sihvkasid?

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib krõbistada. Pakil loeb, et 10 grammis on 60 kcal. Päris palju. Pakk on 200 gr.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib krõbistada. Pakil loeb, et 10 grammis on 60 kcal. Päris palju. Pakk on 200 gr.

Muidugi on rasvased, päevalilleõli ehk poslamaslat neist ju tehaksegi. Vahetevahel on meeldinud krõbistada küll, kusjuures need puhastatud ei kõlba kuhugi. Nüüd pole aastaid söönud, ei tohi alustada, siis ei saa hulk aega sellest lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sihvka on väga tervislik. Venelaste hulgas on vähe südame-veresoonkonnahaigusi (mis on eestis üks suurem surma põhjustaja), kuna kasutatakse rafineerimata poslamaslat.
Närin ka vahel, kui meelde tuleb. Meeldib suvilas pinumaal istuda ja koori maha sülitada. Need puhastatud seemned ajendavad rohkem sööma (lihtne ju)

Please wait...
Postitas:
Kägu

sööksin rohkem, kui see koorimine nii vaevarikas poleks (ilma koorteta ei meeldi, maitse pole sama). Ei saa aru, mismoodi venelased ja hiinlased neid sihvkasid nii kiirelt suudavad suus koorida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, seemned ja pähklid on kasulikud aga kaloririkkad. Kooritud päevalilleseemneid on lihtne üle süüa.

Ma söön puhastamata, Yes omasid, neid on mingeid maitselisi ka. 60gr pakki annab tund aega arvuti taga krõbistada. 60gr on pakun umbes 30g puhastatult niiet pole hullu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meeldib ka krõbistada aegajalt. Aga soolaga. Jakuna see teeb keele otsa ja huuled valusaks, ei saagi palju korraga süüa 😆

Please wait...
Postitas:
Kägu

sööksin rohkem, kui see koorimine nii vaevarikas poleks (ilma koorteta ei meeldi, maitse pole sama). Ei saa aru, mismoodi venelased ja hiinlased neid sihvkasid nii kiirelt suudavad suus koorida.

Nõuab harjutamist kui nõksu tead! Suutsin, kui ma neid veel närisin, umbes nende poolele kiirusele jõuda. Õige maitse on just neil koorimata seemnetel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas röstimata kujul ka neid kuskil müüakse, röstitud ei sisalda ju enam midagi kasulikku.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Kodunurk Kas sööte sihvkasid?