Esileht Ilu Kas soovitate Henna juuksevärvi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas soovitate Henna juuksevärvi?

Postitas:

Olen 40, endal pruunikad-punakad juuksed, mõned hallid juuksekarvad… Tahaksin punapeaks end värvida, aga natuke kardan seda “Henna punapead”, mida mäletan enda lapsepõlvest.

Ja need, kes värvivad Hennaga – kas värvite kodus või salongis? Püsivärviga? Kui sagedasti?

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.06 19:39; 10.10 12:44; 14.02 10:00; 29.05 16:49; 19.09 09:42; 14.03 10:24; 19.03 13:23; 02.06 14:50; 22.06 14:44; 22.06 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi see Henna juuksevärv veel on? Mõne juuksevärvitootja uus promotrikk, kus tavalistele keemilistele möksidele on milligrammike hennat sisse segatud ja HENNA paki peale kirjutatud?
Kuidas saab küsida, kas värvida henna püsivärviga, mida see lause üldse tähendab? Kui värv maha kulub, ei sisalda see hennat. Püsivärv ei ole õigupoolest ka õige sõna henna kirjeldamiseks, henna ei tule mitte kunagi juustest välja muidu kui välja kasvatades.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õiendamise asemel võiksid siis rahulikult seletada, kui eksisin.

Tüütu.

 

Edit: mis see siis on? https://www.looduspere.ee/toode/henna-plus-juuksevarv-pahkelpruun-51-100g/

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 14:50; 02.06 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina värvin juba aastaid hennaga. Ostan seda maximast (ca 0.39euri/pakk on vist). Korraga kulub minul 4 pakki, mille segan kokku keeva vee ja sidrunimahlaga. Hoian umbes 2h peas ja siis pesen välja.

Paar korda on juuksur mulle selle segu pähe pannud, aga ise olen pidanud kodus alati maha pesema. Minu jaoks on isegi lihtsam siis juba algusest lõpuni kodus ise teha. Hennatan 2-3 kuu tagant.

Arvestama peab sellega jah, et henna maha ei tule juustest.

Henna kantakse puhastesse juustesse ja samal päeval šampooniga pead pesta ei soovitata. Lõhn on tal kül spetsiifiline, aga ei midagi hullu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastaid henna indigo seguga värvinud. Puhas henna ei sobinud mu silmade ja nahatooniga, aga kui segan hennale 1/3 indigo kogust, siis saan supertulemuse!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega värvi peas hoidmise ajal suurt midagi teha ei saanud, sest see oli tõesti raske kaelale kanda ja ei tahtnud ka, et värvi trippima hakkaks. Nii möödusid need tunnid lamades, hunnik kilet peas ja rätikuid all.

Mina kasutan ka Hennaserai oma. Nipp on selles, et segada kokku õige paksusega pasta, mitte liiga vedel. Tavaliselt segan ühe paki korraga ära ja teen sellest kolm portsu, kaks lähevad sügavkülma järgmist korda ootama. Mul on pikad ja paksud juuksed, aga värvi on vaja kanda ju põhiliselt juuksejuurtele. Teen juuksed kergelt niiskeks, et neid oleks lihtsam käsitseda, aga mitte päris märjaks, pigistan hennapastat kilekoti nurgast peanaha lähedale ja masseerin laiali. Siis keeran ülejäänud juuksed ümber pea, toidukile tihedalt peale ja rätik pähe, järgmised kaks tundi saab tegeleda ükskõik millega. See rätik muidugi saab küll pisut värviga kokku. Henna väljapesemine on minu jaoks kõige tülikam, et kogu vannituba ära ei määriks.

See teemaalgataja viidatud Looduspere toode on küll imelik, kui väidetakse, et see kestab 2-3 kuud. Henna, nagu siin juba öeldud, seisab juuksekarval igavesti. Selge see, et välja kasvab 2-3 kuuga loomulikult. Lisaks on see kallim kui Hennaserai oma, eriti kui viimast osta 5 paki kaupa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 15:14; 09.07 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe see brožüür läbi ja saad vastused kõigile oma küsimustele. Värvin juba aastakümneid juukseid hennaga ning peaksin väga vihane nende peale olema, et sünteetiliste värvide peale üle minna,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 09:11; 09.07 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina värvin juba aastaid hennaga. Ostan seda maximast (ca 0.39euri/pakk on vist). Korraga kulub minul 4 pakki, mille segan kokku keeva vee ja sidrunimahlaga.

Tee oma juustele teene ja unusta keev vesi, tõsiselt . . . Loe linki mu eelmises kommentaaris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 09:11; 09.07 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe linki mu eelmises kommentaaris.

Kuule, vähemalt minu brauseris su link ei avane. Aga jah, ikka ihusooja veega soovitatakse hennat segada ja lasta seista u pool ööpäeva toatemperatuuril. Muidugi see Maxima henna ei saa olla teab mis kvaliteetne, selle puhul on juba ükskõik. Kvaliteetne henna lihtsalt annab ilusama värvi ja on lihtsam käsitseda. Ja lisaks ka juukseravi-omadused.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 15:14; 09.07 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Henna segatakse toasooja vee/hapu mahlaga ja lastakse mitu tundi toatemperatuuril seista, kuni pealmine kiht on oksüdeerunud. Soovi korral saab hennale lisada indigot(basma) vahetult enne segu juustesse kandmist.

Keeva veega saab pigmendi hennast kiiremini kätte, aga see ei jää nii sügav kui õigesti segatud hennal.

Henna segu konsistents peaks meenutama hapukoort, siidisema henna saab suhkurt lisades.

Henna kantakse kuivadele juustele, et need pigmendi paremini sisse imeks.

Toidukile pärast ümber juuste ja saab kodu suurpuhastuse samal ajal tehtud. Henna peaks peas seisma tunde. Ei olnud kunagi probleemi et see kaela peale voolama hakkaks ja ma enda pikkade paksude juustega kasutasin 2l hennasegu korraga.

Kasutasin ka vanasti seda maxima hennat, olin meeldivalt üllatunud kui hiljem blondeerides juuksed roheliseks ei läinud (olin arvestanud, et pean henna juukse otstest maha lõikama, aga juuksur otsustas prooviks enne lõikust blondeerida)

Henna peast välja saamine on omaette teadus. Suurema osa saab välja kui pea vett täis ämbrisse panna ja voolava veega saab ka osa välja. Ma tavaliselt andsin alla kui vesi selgeks jäi ja ülejäänud puru kammisin pärast kuivanud juustest välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kas soovitate Henna juuksevärvi?