Esileht Hobinurk Kas soovitate Zefiir Peokorraldust?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas soovitate Zefiir Peokorraldust?

Postitas:

Kas kellelegi on kogemusi sellise ettevõttega nagu Zefiir peokorraldus? Planeerin pulmi ja kõik pulmakorraldajad, kellele olen siiani kirjutanud, on juba minu pulmapäeval kinni. Ainuke, kes vastas oli Zefiir, aga kuna tal ei ole ühtegi Google’i reviewd ning Facebooki jäetud kommentaarid on samuti ligi 6 aastat vanad, siis mõtlesin, et uurin, kas kellelegi on äkki kogemusi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õigesti mäletan, siis siin foorumis keegi kahetses, et selle kaudu oma pulma korraldas, aga ma võin eksida.

+7
-2
Please wait...

Kui õigesti mäletan, siis siin foorumis keegi kahetses, et selle kaudu oma pulma korraldas, aga ma võin eksida.

Kui ei mäleta, ei tea ja võid eksida – mida sa sorgid siis siin?

+5
-15
Please wait...
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/soovitage-pulmakorraldajat/

+4
-1
Please wait...
Postitas:

Soovitan kontrollida ka ettevõtte tausta – käive, maksud, tööjõukulud jne. Saad ka ettekujutuse, mis ettevõttega on tegu.

+7
-2
Please wait...
Postitas:

Mina juba nime järgi ei usaldaks, kas slaavlaste firma või mis nimi see üldse on selline?

+13
-3
Please wait...
Postitas:

Omanikud elavad Pärnus, on eestlased. Ei ole slaavlased.

+3
-2
Please wait...
Postitas:

Tean omanikku tööalaselt, väga meeldiv inimene.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu pulmad olid küll 5 aastat tagasi ja kasutasin Zefiiri teenuseid. Ja ma jäin VÄGA rahule! Tegija oli kogu aeg minu jaoks olemas. Väga meeldiv ja kindlasti soovitan.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Nad võivad väga head tegijad olla, aga kui on valida, siis oma raha ma ei anna toitlustajatele, kelle firma nimi on Faimustavad Beredoydud, Pezee, Zefiir, Kodused Gübzised, Mämmu-Mämm, Zalaadid-ja-Braed. Ei eitagi, et seal nimevaliku taga võib olla kõrgem filosoofia ja toidud maailma parimad, aga mu käsi ei paindu lihtsalt neile maksma. Mõistagi ei kurvasta nemad selle üle ega minagi mitte.

+6
-2
Please wait...
Postitas:

Mina isiklikult ei soovita Zefiir Peokorraldusega koostööd teha. Kui on miski, mida ma oma pulmade juures kahetsen, siis on selleks just selle konkreetse ettevõtte palkamine.

Ma kohe kindlasti ei ütleks, et Zefiir meie pulmad kuidagi ära rikkus, sest ülejäänud teenusepakkujad said oma tööga ideaalselt hakkama – olid sõbralikud ja professionaalsed ning pidasid lubadustest kinni. Kokkuvõttes läkski kõik hästi, põhiliselt sellepärast, et korraldasime ja organiseerime valdava osa oma abikaasaga ise, sest kommunikatsioon Zefiiriga oli vaevaline ning mitmete lihtsate ülesannetega pulmakorraldaja hakkama ei saanud (või ei viitsinud lihtsalt tegeleda?).

Toon ka mõned näited Zefiiri tiimi käitumisest, mis mulle ääretu pettumuse valmistasid.

Panin kõikvõimaliku täpsustava informatsiooni Google Drive’i ja edastasin lingi Zefiiri pulmakorraldajale. Need juhised panin kirja seetõttu, et pulmakorraldaja ei suutnud 9 kuu jooksul leida aega meiega peopaika külastada, et saaksime talle lihtsamini oma visiooni seletada. Niisiis üritasin screenshottide, fotode ja teksti põhjal võimalikult täpselt kõik kirja panna, lisades faili ka lauaplaani ja külalistenimekirja.

Kolm nädalat enne pulmi tegin lauaplaanis paar muudatust (paar inimest ei saanud tulla ja lisasin mõned juurde), millest informeerisin ka pulmakorraldajat. Viimane vastas, et võtab teadmiseks ning vaatavad tiimiga nagunii nädal enne pulmi veel faili uuesti põhjalikult üle. Mis juhtus oli aga see, et pulmakorraldaja ilmus peopaika hoopis vana lauaplaaniga ning asus paksu musta markeriga ilusale suurele väljaprinditud lauaplaanile nooli joonistama ja kõvera inetu käekirjaga nimesid kirjutama. Soditud lauaplaan jäi loomulikult ka pulmafotodele ning tekitas külalistes palju segadust. Pulmakorraldaja väitis esmalt, et ma olin talle valed nimed saatnud ning et ta üritas lihtsalt uut lauaplaani “õigeks” muuta. Kui ma aga screenshottidega tõestasin, et tegelikult see nii ei olnud, siis tunnistas, et printis tõepoolest vana versiooni. Paraku vaidles ta minuga endiselt edasi väites, et ei arvanud, et külaliste arvu suurenemisega võiks ka lauaplaan muutuda ning sel põhjusel ei hakanud ta faili üle vaatama. Kas ta eeldas, et panen lisatud külalised seina äärde seisma?

Kuna Zefiir teeb ka pulmatorte ja maiustusi, siis tellisime temalt mõlemad. Tordiga läks aga nii, et kõigepealt määras ta degusteerimisajaks aprilli (meie pulm toimus augustis), aga seda degusteerimist ei toimunud. Uurisin talt selle kohta juunis, mille peale sain vastuseks, et ta tegeleb praegu üldse juunikuu paaridega. Juunist sai juuli, juulist august – ikka ei leidnud ta aega. Kaks nädalat enne pulmi uurisin Ristikheinalt, kas saaksin pulmatordi hoopis neilt tellida, nii et see probleem sai tegelikult lahendatud.

Pahameelt valmistas ka üks pulmapäeval toimunud õnnetus. Nimelt palusin pulmakorraldajal panna küünlad laternate või topside sisse (eelkõige ohutuse eesmärgil), selle asemel pani ta suured kõrged küünlad põhimõtteliselt otse laudlinale. Tantsuhoos läks üks külaline laua vastu, küünal kukkus ümber ning põletas lina sisse väikese augu. Pärast pulmi sain vihaselt pulmakorraldajalt kirja, et pean nüüd laudlina kinni maksma. Oleks ta teinud nii nagu palusin, siis ei oleks linaga midagi juhtunud.

Samuti lubas ta ühendust võtta ühe pulmaauto juhiga ning uurida, kas too oleks nõus meile autot laenama. Lubaduseks see vaid jäigi. Ka baarileti pidi pulmakorraldaja organiseerima, aga ka seda ta ei teinud.

Mitmed nõud-klaasid pidime ise rentima/kohapeale organiseerima kuigi pulmakorraldaja oleks võinud selle osa täielikult enda peale võtta (see oli tegelikult tema teenusepaketis ka kirjas).

Toidukoguseks soovitas ta 1kg-1.2kg nägu. Catering tegi suured silmad ja ütles, et seda on ikka absurdselt palju -inimesed ei söö sellist kogust ära. Usaldasime 200 pulma korraldanud Zefiiri ning läkski nii nagu catering oli ennustanud – väga palju toitu läks äraviskamisele. 

Tellisin Zefiiri kaudu ka lauaplaanile (üsna kalli) kleepsu väga konkreetse tekstiga, pulmakorraldaja aga muutis teksti oma suva järgi (mulle midagi ütlemata) millekski muuks.

Samuti oli frustreeriv, kuidas muutus ka erinevate Zefiiri kaudu tellitavate asjade hind – tervitussilt ja lauaplaani kleeps osutusid kokku ligi 30 eurot kallimaks kui pulmakorraldaja algselt lubas. Mõistan, et hinnad võivad muutuda, aga oleks tore kui sellest ka pruutpaari informeeritaks.

Kommunikatsioon oli vaevaline ja pidin end tihtipeale ka ise meelde tuletama, et kirjale vastuseid saada (kaks kuud vastamisaega on minu arvates pisut palju). Zefiiri kaudu tellitud teenuste-asjade hinnad ei olnud samuti selged ning kui abikaasa summade kohta aru päris, sai ta vastuseks, et on liiga pretensioonikas. 

Neid probleeme oli tegelikult veel, aga kõik ei ole enam meeles.

Eeldasin, et pulmakorraldaja on keegi, kes suhtleb teenusepakkujatega ja teeb pruutpaari elu lihtsamaks, aga kokkuvõttes pidime põhiliselt ikkagi ise asju ajama. Sellest on ääretult kahju, sest see summa, mis me Zefiirile pulmakorralduse ja organiseerimise eest maksime oli väga suur. 

Selline oli siis minu kogemus…

+8
-1
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Hobinurk Kas soovitate Zefiir Peokorraldust?