Esileht Pereelu ja suhted Kas SPA buffetlauast tohib süüa kaasa võtta?

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Kas SPA buffetlauast tohib süüa kaasa võtta?

Postitas:

võin ka turistmisektori töötajana nii mõndagi öelda sel teemal.

see, kes siin idanaabreid halvustas – sul ei ole absoluutselt õigus. tõeline venemaa venelane solvub ainuüksi juba selle peale, kui talle soodustust pakkuda. eesti venelane on samas kastis eestlastega. ehk siis eriti ei reisi, on väga hinnatundlik.

samas just soolmased on jäänud silma hommikusöögi ajal lõunasöögiks valmistumisega (pakitakse võileibu kotti teenindajate silme all) ning sellega, et hotelli tassitakse kottide viisi toitu 5 km kaugusel asuvast toidupoest.

samas on just eestlased korda saatnud tegevusi, mis jätavad hotellitöötajad veel aastateks hämmingusse: veiniklaase on loobitud vastu seinu, varastatud on voodikatteid, lina sees on ära üritatud nihverdada toast telekaid jne.

minu silmis on kõige parema reitinguga need päris venelased venemaalt. need, kel on raha, kombeid ja mõistust, et reisida ja tõeliselt valge inimese moodi oskust puhata ja nautida teenindust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sõime pitsat Stockholmis. Kui olime pitsa tellinud, siis toodi ooteajaks meile salatikausid. No sõime ära. Kui laps oli oma pitsaga lõpetanud, siis toodi talle pulgakomm.
Salat ja pulgakomm olid pärast arvele juurde keevitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 10:45; 13.06 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas 6euri võileiva eest pole mitte liiga kallis hind? võileib, mis maksab 90 krooni. äri on äri, aga see on liiga kallis. ma küll raha ei tahaks nii tuulde loopida. kuiiga turist nii arvab, et kui juba tulin lapimaale, siis ostan endale ka 6eurise võileiva, saabki turiste nii nöörida. muidu küll räägime et toit on nii kallis. aga no puhkusel anname väärikus nimel 6e võileiva eest.
[/tsitaat]

Sa ei saanud nagu üldse aru, millest jutt või mida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:37; 11.06 10:28; 13.06 22:54; 13.06 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]A, see pole mingi eesti nähtus, eelmine suvi ööbisime Prantsusmaal ühes hotellis ja hommikul vajus restorani kari hollandlasi , kes hakkasid kohe endale saiakesi ja võileibu kaasa määrima.
Ikka paberi sisse ja kotti jne.
Oleks vist mahla ka kaasa võtnud aga see oli lahtiselt kannu sees..irw.
Avalikult ja ilma mingi häbitundeta. Vahtisime siis suud ammuli.
Neid oli ikka oma 6-7 inimest. Lastega ja ilma lasteta, vanaemad ja vanaisad..prantslased vaatasid aga keegi midagi ütlema ei tulnud.
Kogu aeg kädistasid suure häälega oma vahel. Issver küll.
Prantslased pidid aina saia kogu aeg juurde tassima sest see sai kogu aeg otsa hollandlaste pärast.
Pärast lugesin kusagilt et Euroopa ihnsam rahvas pidi olema.
[/tsitaat]

Euroopa ihnsaim rahvas on gabrovolased. Ja Shveitslaste kokkuhoiust teame vist paljusid anektoote.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:37; 11.06 10:28; 13.06 22:54; 13.06 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar õuna kotti pista on ikka midagi muud kui kaasa viia telekas või voodikatted.
Päris ühte patta ma seda ikka ei paneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 23:21; 10.06 10:39; 10.06 19:19; 13.06 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu mitte kaasavõtmine buffet lauast on juba elementaarne etikett.
Matsid pakivad kaasa ja ajavad \”laste vajaduste\” kaela.
Endast lugupidavad inimesed suudavad ka ilma näppamiseta elu elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

huh, ma mäletan, kui ma laps olin ja ema mind bussis alati nooremaks valetas. ma ei teagi, kas tundsin rohkem häbi ema valetamise pärast või solvumist enda nooremaks tegemise pärast – no milline seitsmene tahaks kuulda, et ta on kuuene! igatahes niiiiii vastik oli:( enda lapsele ei tee kunagi nii.[/tsitaat]

Just! Minu vanaemad olid ka sellised. Iial ma ei tee oma lapsele sama. Ja kohe kindlasti ma ei tee endale kuskil võileibu kaasa, nii imelik ju. kuid kui on tuppa toodud söök, hosteli stiilis elamine Rootsis kunagi olime. Seal oli küll, et sai ikka päev otsa söödud asju ja kaasa ja normaalne tundus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on tore puhkusel käia ennelõunat läbi mõnest poekest, kohvikust või putkast ja üks amps ja lonks haarata, reeglina ei kõlba see buffeede kohv, minu jaoks vähemalt, kuskile, nagunii tahan ise ka kohvikusse.
Saab tutvuda rohkem kohaliku eluga – kas Rakveres või NewYorkis, vahet pole.

Ööbiksin teemalagataja muret silmas pidades lihtsamas kohas. Aga ma ei oleks teemaalgataja aadressil nii kuri, olukordi ja elusid on mitmesuguseid. See paar võileiba ja puuvili ei ole kriminaal kuritegu, on ikka võetud ja võetakse veel. Ise peame perega söögikohta, kust tihti võetakse laud tühjaks kaasa – kompliment kokale!?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest on tore puhkusel käia ennelõunat läbi mõnest poekest, kohvikust või putkast ja üks amps ja lonks haarata, reeglina ei kõlba see buffeede kohv, minu jaoks vähemalt, kuskile, nagunii tahan ise ka kohvikusse.
Saab tutvuda rohkem kohaliku eluga – kas Rakveres või NewYorkis, vahet pole.

Ööbiksin teemalagataja muret silmas pidades lihtsamas kohas. Aga ma ei oleks teemaalgataja aadressil nii kuri, olukordi ja elusid on mitmesuguseid. See paar võileiba ja puuvili ei ole kriminaal kuritegu, on ikka võetud ja võetakse veel. Ise peame perega söögikohta, kust tihti võetakse laud tühjaks kaasa – kompliment kokale!?![/tsitaat]

Kas see laud on eelnevalt tellitud? Siis võib muidugi kaasa võtta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.06 20:37; 11.06 18:08; 11.06 18:12; 11.06 19:28; 29.06 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühe 6una, pirni v6i banaani v6tan alati kaasa hommikusöögibuffetist, vahest lapsele ka sarvesaiakese v6i muu seesuguse. ei ole salatsenud-peitnud, pole ka kunagi probleemi tekkinud. leian, et need teenindajad, kes 6iendama hakkavad v6i kohvi kotti kallavad, on ise veelgi väiklasemad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas SPA buffetlauast tohib süüa kaasa võtta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.