Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Stingi kontserdile saab sisse pärast soojendusesinejat?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas Stingi kontserdile saab sisse pärast soojendusesinejat?

Postitas:
Kägu

Kindlasti paljude meelest loll küsimus, aga ma ei ole palju sellist tüüpi kontserditel käinud. Kui kodulehel on eraldi ajakava soojendusesineja ja peaesineja kohta, siis kas need tulevad järjest või saab tulla ka otse Stingi kuulama? Mu lapsehoidja jõuab alles kaheksaks ja me jõuaks kontserile poole üheksaks. Aga kas see on hilinemine ja ei sobi ega saa enam minna? Või on tavaline, et minnakse alles peaesinejat kuulama?
AJAKAVA:
18:00 uksed
20:00 Chincilla (uk)
21:00 STING (uk)
23:30 ürituse orienteeruv lõpp

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega see pole teater, et tõmmatakse riided ukse ette ja järgneb vaikus. Mine, millal tahad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus on kas sa úldse sel ajal enam sisse saad. TavaLiselt jätavad kōik tulemise viimase tunni peale ja siis on saba nii pikk, et Sting tuleb lavalt maha juba, kui viimaste turvakontroll lōppeb. Soovitaks teine lapsehoidja valida vōi laps järjekorda kaasa vōtta ning sealt aiis hoidjale úle anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei kavatse enne 20.45 kohale minna, ei huvita see soojendaja. Sisse on ennegi saanud normaalselt, sissepääsuuksi ju mitmeid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei kavatse enne 20.45 kohale minna, ei huvita see soojendaja. Sisse on ennegi saanud normaalselt, sissepääsuuksi ju mitmeid.

Kui sul just VIP piletit ei ole, siis ma ei usu, et nii kiiresti sisse saad. Muidugi vahel on esinejad hulga aega hilinenud, aga on ka täpselt alustatud, iseasi, kui sind Stingi esimesed lood ka eriti huvita (s.t need, mida iganes ta esimesena esitamiseks on valinud). Aga ise tead, sinu elamus. Muidu võid vabalt saabuda ka siis, kui sting laulab, piletikontrollid ei lahku ja lasevad su sisse mu teada isegi, kui alles lisalugudeks tuled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul just VIP piletit ei ole, siis ma ei usu, et nii kiiresti sisse saad. Muidugi vahel on esinejad hulga aega hilinenud, aga on ka täpselt alustatud, iseasi, kui sind Stingi esimesed lood ka eriti huvita (s.t need, mida iganes ta esimesena esitamiseks on valinud). Aga ise tead, sinu elamus. Muidu võid vabalt saabuda ka siis, kui sting laulab, piletikontrollid ei lahku ja lasevad su sisse mu teada isegi, kui alles lisalugudeks tuled.

Ei olnud mingit VIP-piletit. Läksime 10.min. enne 9 ja oli aega veel ringigi vaadata. Uksel oli vaid paar inimest enne meid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Stingi kontserdile saab sisse pärast soojendusesinejat?