Esileht Pereelu ja suhted Kas su mees petab sind?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas su mees petab sind?

Postitas:

Jah, sain. Ütlesin täpselt seda, mida mõtlesin. * mu mehel pole kunagi olnud armukest * mu mees väga tõenäoliselt pole mind kunagi petnud. Kui siis: * kui siis, siis väga ammu (ehk 20+ aastat tagasi) korra või paar juhuvahekorda, aga pigem ei * praegu (kui soovid – sel aastatuhandel) mu mees ei peta mind kindlasti

No kuule, täpselt nii arvavad ju kõik need naised ka, kes üks päev petmisest teada saavad. Miks muidu siis see elatakse üle nii suure shoki ja ehmatusena. Siin perekoolis pidevalt tulevad uluvad teemaalgatused, kus naine sai petmisest teada ja on totaalses shokis, sest tema arust nende suhe oli ideaalne ja tore, armastust ja hellust täis. See pole ju enam “petmine”, kui petetu seda kuidagi ette teab. Ikka tuleb suure üllatusena, mis omakorda tekitab viha, mõistmatust, palju negatiivseid emotsioone ja tunnet nagu maailm oleks “katki purunenud”. Petmine iseenesest ongi selline asi, mis on saladuslik, ootamatu, reetlik, üllatav, – kodus üks nägu, küla peal teine käitumine, jne. See valelikkus ja näitlemine tekitab negatiivse reaktsiooni petmisele, mitte seks kui fakt ise.

Mina ei arva, ma tean. Usutavasti sa ei taha pikka listi detailidest, millest kokku klapitub pilt, mis mulle selle teadmise tekitab. Usu lihtsalt mind ehk ilma selle loeteluta – ta ei peta mind (ega ole kodune voodirežiimil invaliid, 60-aastene ega impotent) 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 17:35; 18.01 12:55; 18.01 12:58; 21.01 18:49; 21.01 18:54; 21.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ketis, aga ma olen piisavalt tark, et näha ja kuulda. Sa võiksid oma ebameeldivat kõnepruuki kontrolli all hoida, palun.

Vastupidi. Sa oled rumalam, kui enamik naisi. Elu pole suurest vanusest hoolimata vist midagi õpetanud.

Vastik kõnepruuk sul, selline plärtsuvalt ebaintelligentne. Sa ründad, isegi teadmata asjaolusid ega minu elu. Mida sa minust tead. Mina tean, mida ma räägin. Sina…sina aga oled rumal ja aktiivselt kuri, mis on veel jubedam, kui olla ainult kas kuri või ainut rumal.
Pahasti jah, et sul sellised negatiivsed kogemused on, et mehed kogu aeg petavad. No ju on neil põhjust äkki. Ju sina tead oma elu paremini.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 17:35; 18.01 12:55; 18.01 12:58; 21.01 18:49; 21.01 18:54; 21.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei arva, ma tean. Usutavasti sa ei taha pikka listi detailidest, millest kokku klapitub pilt, mis mulle selle teadmise tekitab. Usu lihtsalt mind ehk ilma selle loeteluta – ta ei peta mind (ega ole kodune voodirežiimil invaliid, 60-aastene ega impotent)

Ma ei ole see kägu, kellega sa siin tapled, aga tahaksin mainida, et see oli nüüd küll mehi solvav lause. Sa paned kõik 60-aastased mehed ühte patta voodirežiimil invaliidide ja impotentidega? Mille alusel? Mingi eelarvamus?

<olen 53-a vaba ja seksuaalne  naine ja võin väita, et 60-aastased mehed on sageli tegijamad kui noored, muideks ka petmiseks valmisoleku mõttes>

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei arva, ma tean. Usutavasti sa ei taha pikka listi detailidest, millest kokku klapitub pilt, mis mulle selle teadmise tekitab. Usu lihtsalt mind ehk ilma selle loeteluta – ta ei peta mind (ega ole kodune voodirežiimil invaliid, 60-aastene ega impotent)

Ma ei ole see kägu, kellega sa siin tapled, aga tahaksin mainida, et see oli nüüd küll mehi solvav lause. Sa paned kõik 60-aastased mehed ühte patta voodirežiimil invaliidide ja impotentidega? Mille alusel? Mingi eelarvamus?

<olen 53-a vaba ja seksuaalne naine ja võin väita, et 60-aastased mehed on sageli tegijamad kui noored, muideks ka petmiseks valmisoleku mõttes>

Ei-ei pane, ammugi mitte. Ma lihtsalt tahtsin ennetada nende 22-aastaste Kägude vastuseid a la “selge, su mees on siis mingi 40-50 aastane vanur, et ta ei peta”. Eespool keegi viitab ka minu ja seega ka mehe arvatavale kõrgele vanusele 🙂

Mul puduvad absoluutselt vanuselised eelarvamused. Endal kaugem pereliige, kes võttis 27 aastat noorema naise 69 aastaselt ja sai isaks viimati 77-aastaselt. Praegu on 96, käib kepita, loeb prillita.

Mina endale selliste asjade kohta arvamust üldse ei tekita.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 17:35; 18.01 12:55; 18.01 12:58; 21.01 18:49; 21.01 18:54; 21.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

60-aastased mehed on sageli tegijamad kui noored, muideks ka petmiseks valmisoleku mõttes

Kas see on mingi tegija mehe tunnusmärk või, et on pettur.

Mul puduvad absoluutselt vanuselised eelarvamused. Endal pereliige, kes võttis 27 aastat noorema naise 69 aastaselt ja sai isaks viimati 77-aastaselt. Praegu on 96, käib kepita, loeb prillita.

Päris nõme mees ju, peaks ütlema. Lapsed ja naine on kindlasti rõõmsad, et neil selline vanur pereisaks on. Nii vana ei peaks küll enam paljunema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas su mees petab sind?